gipsy

Regisztráció: 2015-02-19 07:44:21

Hozzászólások száma: 1 267

Utolsó hozzászólás: 2026-06-21 09:50


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kitiltások, felfüggesztések

Moderáció:
Kitiltás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topikból

A moderálás a "Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik" topik #863 sorszámú hozzászólása alapján történt.

A moderátor indoklása:
Ez a hangnem itt nem megengedett.

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-02-23 11:21-ig (1 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-03-19 15:51-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-06-04 10:06-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
flood.

adunk egy kis időt, hogy összeszedd magad, ha nem megy, végleg kitiltunk.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-06-18 06:54-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
utolsó figyelmeztetés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2018-08-26 19:40-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
Eltévesztetted a hazszamot. Innen ne kuldozgess senkit.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2020-02-12 12:57-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2021-12-17 19:38-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
személyeskedés
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-01-07 11:04-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
fake news
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-02-06 13:44-ig (5 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
próbáld meg egy kicsit kulturáltabban, légy szíves.
Moderáció:
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2022-06-07 13:29-ig (15 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
fake news

utolsó 20 hozzászólás

NUTEX mindenkinek vasárnap, 09:50
Egy az egyben kimásoltam a határozatot, hogy tévednék? Van abban három évig, meg öt évig lehívható stb, de ezt, egy az egyben így írták
NUTEX mindenkinek vasárnap, 08:24
A hetes chart nem néz ki rosszul a dupla aljjal és két zöld gyertyával
NUTEX mindenkinek vasárnap, 08:14
"A részvényopció alapú javadalmazás során az Akvizíciós Bizottság elnöke 40.000.000 darab törzsrészvényre, az Akvizíciós Bizottság további tagjai pedig személyenként 10.000.000 darab törzsrészvényre szóló vételi opcióra jogosultak, feltéve, hogy a 2024. július 1. napjától számított két éven belül a fentiek szerint kitűzött gazdasági eredmény elérésre kerül."
 Ha jól értelmezem, akkor Vitán úr 2026 július elsejével elesik 40 millió darab részvénytől, ha addig nem villant valamit. Ez bő egy hét, tehát.....
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 13. 09:04
Ugyebár azt mondják, hogy a félelem-szeretet, e kettő véglet irányítja a világot. Mára nem így van. A közöny lett az úr és erre senki sem gondolt, hiába a doku csatornákon éjjel nappal unalomig ismételt holokauszt, az sem érdekel már senkit.
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 06. 13. 08:00
Mindig azt bizonygatják, hogy oda vannak az oroszok. Csak azt nem értem, hogy akkor mitől fél a nyugat, hogy háborús uszítást végez. Ettől a legyengült oroszországtól kell félnie a nyugatnak? Folyamatosan hazudik már mindenki. Azt érte el minden hírcsatorna, hogy már annak sem hisznek, akinek igaza lenne..... Mit jelez ez előre? Totális érdektelenség van az emberekben. Ott tartunk, hogy a közöny lett a legnagyobb úr és ez hová vezet? A zsidók megöltek 30 ezer palesztin gyereket, kit érdekel, csak egy hír, ami a lőtéri kutyát sem érdekli..... Úgy beszélnek a háborúról, mint egy baseball meccsről. Vannak drukkerek meg ellendrukkerek. Jókat röhögnek, amíg nem az ő f@szukat tekergetik, pedig el fog jönni az az idő is.
NUTEX mindenkinek 2026. 06. 08. 06:48
Én szóltam
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 26. 11:28
Az idei nyár kispapír rallyjának a főszereplője a Nutex lesz. Én szóltam. UFF!
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 12:50
Tudom én, hogy hányas a kabát. Te vagy, aki mindenkit lebeszél a Nutexről, közben folyamatosan lesi, és mérgelődik, közben úgy csinál, mintha nem érdekelné, mégis mindig itt lebzsel...vajh miért?
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 11:33
Ezt te kérdezed egy hetes regisztrációval?  Kemény vagy, mint az orosz tél....
NUTEX mindenkinek 2026. 05. 21. 07:04
Itt az a kérdés, hogy miért van szükség tőkeemelésre? Itt valami készül?
NUTEX mindenkinek 2026. 04. 08. 19:42
NameSimpleExponential
MA515.31Buy15.48Buy
MA1014.96Buy15.17Buy
MA2014.80Buy15.15Buy
MA5015.91Buy15.94Buy
MA10017.41Sell16.16Sell
MA20015.07Buy17.63Sell
NUTEX mindenkinek 2026. 04. 03. 07:10
A szitu hasonló
NUTEX mindenkinek 2026. 04. 02. 07:38
Ezek szerint eladtad és most hobbyból figyeled egész nap. ....más dolgod nem lévén.
NUTEX mindenkinek 2026. 04. 01. 16:34
Kitörés gyanús.
NUTEX mindenkinek 2026. 04. 01. 13:18
Nem nyithatott réssel, hiszen tegnap volt 16,50 is
K&H Értékpapír (KBC Equitas) 2026. 03. 23. 12:30
Köszönöm! Betelóztam, fingjuk sincs, hogy mi lehet...
K&H Értékpapír (KBC Equitas) 2026. 03. 23. 12:26
 Web trader nem küld smst belépéskor vagy legalábbis nem kapom meg. Nálatok?
OROSZ-UKRÁN háború 2026. 03. 02. 15:40
Tehát akkor szerinted meg lehet ölni????? Zselét meg nem lehet???? Ezek után nagyon is meglehet, hiszen egy másik állam eldönti, hogy útban van, akkor szabad a pálya a demokrácia jegyében.

friss hírek További hírek