Don_Quijote

Regisztráció: 2020-05-06 12:47:26

Hozzászólások száma: 223

Utolsó hozzászólás: 2026-06-19 18:40


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 1
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

2 361
2026. 05. 29. 17:03

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "Appeninn real" topikban - 2026-04-25 07:26-ig (14 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "Appeninn real" topik #69216 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Van választási topik

utolsó 20 hozzászólás

ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 18:40
Mivel záróban csak 181 db-ot dobtak rám,ezért maradok egy darabig még hétfőn is...
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 17:14
Erste könyv legalább 10 perccel le van maradva...
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 17:13
Még MOL-t? Van Multihome is...
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 17:02
Hétfőn már nem!
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 17:01
210-ért ma megveszem,ha beállsz a könyvbe!
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:57
Aki akar,az most adja,mert hétfőn már nem leszek ott 208-on! Én szóltam.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:55
Mert szügyig vette az MBH-t,hogy nekünk jó legyen.
☹️
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:46
Ha igazi vevő lennél és nem csak 10-30 fillért adnál db-jáért,akkor lenne értelme nézned.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:44
555-ért vagy a 444 is jó?
🤣
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:43
Mennyiért adnád el?
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:42
208-ra beálltam,ha gondolod!
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:30
Érdekes.Elfogytak az eladók?
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:25
A robot viszont ráficcent most,mert ahogy lépdeltem fölfelé, rögtön ugyanazon az áron még betett ajánlatot.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:22
Hogy nem voltam telefon közelben.
Érdekes,hogy rajtad kívül senkit nem érdekelt az akciós pakk.Engem érdekelt volna!
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:14
Nem adod oda nekem 204-en? 😀
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 16:12
Akkor valakinek elgurult a gyógyszere,hogy 208 után 190-ért odadobta percekkel később.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 15:38
Felfelé is mehetnénk már napon belül 40 Ft-ot! 😀 (30 K-val)
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 15:34
Akkor ezek szerint a 190-es eladó volt az önkötö.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 15:30
Ahogy látom így utólag a 30 K forgalomból  egy erős 16 K 216-ról 208-ig volt és erős 4 percre rá jött egy Őrült gyenge 14 K-val 190-re.Így közel 17.5%-ot zúztak az árfolyamon.Szörnyű.
ENEFI - THE BEST 2026. 06. 19. 15:12
Elvileg tilos az önkötés.Ersténél biztos,hogy az.Még akkor is,ha másik alszámlára akarja valaki ezt megcsinálni.
Akkor OTP,vagy valamelyik másik brókercég lehetett.Ilyenkor nem csak az kap büntit,aki elkövette,hanem az a brókercég is,akinél a számlát vezeti.(Reményeim szerint.)
Persze lehet,hogy 2 különböző bróker volt a vételi és eladási oldalon,de akkor is bünti jár érte (szerintem),ha az ügyfelük ugyanaz.

friss hírek További hírek