9 XLR gépük van. 3 db a WIZZ UK és 6 a WIZZ Malta üzemeltetésében. 1 UK gép Prágában áll Szeptebmber óta mert odaverték leszállásnál. 3 Máltai gép meg parkol mert a hajtóműveiket lerabolták "normál" A321-esekre. 24 gép van földön a hajtómű probléma miatt + a 3 máltai XLR. Szóval 27 gép. Nem reális a havi 2 gép szerintem. De attól is függ milyen gyorsan szállítja a P&W a tartalék hajtóműveket amiket pluszban vásárol a WIZZ.