Topiknyitó: Portfolio 2017. 06. 18. 20:51

Tömegével csúsznak az új-lakás projektek - Lesz, ami el sem készül  

Ugrás a cikkhez
Nagyon nem mindegy, hogy ki milyen lakásfejlesztési projektben tervezi megvásárolni az új otthonát. Az egyéb veszélyeken felül, a projekt idõbeli csúszásának komoly anyagi következményei lehetnek, ha ugyanis a ház végül csak 2019
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 06. 19. 15:10
Előzmény: #4  Vortex
#7
Ez az elfogyott egy nagy kamu. Próbáld ki menj oda a hirdetőhöz és mutass rá egy lakásra, hogy ez érdekelne, borítékolni merem, hogy pont az még megvan, természetesen szerencsédre.
Vortex 2017. 06. 19. 14:30
Előzmény: #5  because
#6
El tudom képzelni, hogy ilyen is van. De sok helyen a nyilvános lakáslistában a konkrét lakás mellé kiírják, hogy eladva. Általában a jobb helyen lévők kelnek el először. Itt szerintem valós eladásról lehet szó. Vagy esetleg volt más tapasztalatod?
because 2017. 06. 19. 10:50
Előzmény: #4  Vortex
#5
A hirdetésben lehet, hogy azt írják, hogy elfogyott. A személyes tárgyalás során kell megnézni, mennyi van még. ..Rengeteg hirdetés fut, nem lehetnek olyan kapósak a méregdrágán hirdetett lakások...
Vortex 2017. 06. 19. 10:42
Előzmény: #3  elemes
#4
Év elején még egész jól fogytak az új lakások. Mostanra lehet, hogy visszaesett. Nagyon sok hirdetésben láttam, hogy már 50%, 70% stb elfogyott.
elemes
elemes 2017. 06. 19. 05:47
Előzmény: #2  gambadoro
#3
Túlárazzák az új lakásokat. A korábban többször eljátszott trükk most nem jön be annyira (minimális tőkével indul, az előre eladott lakások árából fejleszt, az alvállalkozókat nem fizeti ki).
gambadoro 2017. 06. 18. 20:51
Előzmény: #1  portfolio
#2
jók ezek a rejtett pr cikkek egyébként mint írtam egy év elett duplázódott az alvállalkozói díj miközben a lakások nem mennek el nem én mondom, egy nagy fejlesztőtől tudom, aki egyébként most állított le egy újabb ütemet abban a lakóparkban, amiben tavaly mindent eladtak a most épülő ütemben meg 50 százalék alatt vannak az ladások

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók