Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 04. 26. 09:46

Spade rajongók kávéháza.  

Spade, milyen suliba írassam a kölköket, hogy téged megközelítsenek? A pénz és a foci érdekli a kincseimet úgy látom.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 19:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#180
de ezek pénzhitűek.. mindig is azok voltak
kissherceg 2008. 05. 04. 19:05
Törölt hozzászólás
#179
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 19:04
Előzmény: #177  Törölt felhasználó
#178
Ugyan már Kherceg. Minden második magyar utálja a versenyt, ha az Ő érdekeire hatással van. Minden 3. Magyar irigy a szomszédjára. Minden 5. Lusta... Kommonistának lenni súlyos küldetés és nem palacsinta zabálás itthon.
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 18:27
Előzmény: #176  spade
#177
Spade! van egy ig.tag, aki a hálózatfejlesztéssel foglalkozik...

az viszont nem tilos, hogy bemutassak néhány érdeklődőt...

mivel a tárgyalásokat, árak és egyéb feltételek, nyilván már nem én fogom letárgyalni!

NEM ELLENTÉTES az ellenőrzési funkcióval pl. ha egy másik FB-tag kapcsolt cégének címét megadom!
Nyilván PHYLAXIÁBAN VAGYUNK FB-TAGOK és nem a KEG-ben stb..

Itt a fórumon mindenhez jogom van, amihez másnak, kivéve a bennfentes infók szivárogtatását!
Ami béten,honlapokon stb közzétett anyag, arra bátran hivatkozhatok - különösen, ami a félreértéseket illeti...

A technológia sem tilos terület (szabadalmak, törzskönyvek, engedélyek védik)...

Nyilván nem "házalok" 3 turista palackkal :-)

EGYÉBKÉNT AZ FB-TEVÉKENYSÉG nem folyamatos napi munka, ettől akkár saját cégem is lehet...ha akarom!
De én a sajtót, mint hírforrást figyelem, hogy a céggel akár közvetetten kapcsolatba hoznóható infókat megismerjem.............!

Egyébként saját nevemben, mint magánszemély nyilatkozom meg...irok akármilyen témában...
Bármiről, amivel az üzleti titkot nem sértem!
spade 2008. 05. 04. 18:11
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#176
Hát igen buxi fejetetejére állt a világ :)
Egyébként van itt néhány dolog amit nem értek. A humetben a sajáttőke terhére részvényt osztogatni tök értelmetlen, egy értelme lehetne hogy növeli a részvényszámot, a nagyobb likviditás érdekében, de ezt elérthetné a részvény ötödöléssel, stb. Felesleges költség részvényt osztogatni ráadásul még kárt is okoz a részvényeseknek , mert majd a teljes eladási árat leadózhatják tekintve hogy ingyen szerzésnek minősül. Civin úrtól nagyon szimpatikus hogy a fórumokba reflektál kédésekre, gondolom ezt vette át rapista is a phaylával kapcsolatban. Rapista megnyilvánulásai szimpatikusak ámde ö FB tag ami arra való hogy ellenőrizze az igazgatóság munkáját, ezért nem lehet sem az igazgatóság szóvivője sem a vállalatirányítás operativ tagja sőt még értékesítési hálózatokat sem gründolhat a cégnek. Ezt megteheti alkalmazottként albállalkozóként vagy az igazgatóság tagjaként de nem FB tagként. Ez pont olyan mintha a számvevőszék elnöke kiállna holnap és megindokolná hogy miért kellett Gyurcinak immár a harmadik évben évközben módosítani az adó jogszabályokon...ugye nem tesz ilyet ?
kissherceg 2008. 05. 04. 17:12
Törölt hozzászólás
#175
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 17:08
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#174
Spade, kezd a világ megkergülni. Néhány kezdő tőzsdés Civin úrnak próbál észt osztani poziból... Mire fel? Senki nem üttötte a töküket karóval, hogy vegyenek. Az ész megáll.
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 13:52
#173
A shortolók kis csoportja pedig igen jól informáltnak tűnik: a súlyos bessz pozíciókkal bombázott részvények árfolyama a kockázattal korrigált átlag tekintetében mintegy 1,16%-kal teljesíti alul a kevéssé short terhelt papírok hozamát a pozíciók megnyitását követő 20 kereskedési napon (azaz az időszak 15,6%-ában).
Forrás:Tőzsdefórum
Törölt felhasználó 2008. 05. 04. 10:51
Előzmény: #171  zolaaa
#172
Szóltam időben, hogy ez lesz.
zolaaa 2008. 05. 03. 20:56
Előzmény: #170  Törölt felhasználó
#171
Mester, érdekes lehet a bajnokság vége! Ki hitte volna erről az Újpestről... :)
Törölt felhasználó 2008. 05. 03. 14:07
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#170
Venni kell, egyértelmű.
Törölt felhasználó 2008. 05. 03. 09:03
#169
felhívom a figyelmeteket arra, hogy más portfoliot kell gyűjteniük ezután...

aminek a tőzsdére, reméljük a hazaira, lesz kihatása!
Törölt felhasználó 2008. 05. 02. 17:52
Előzmény: #153  spade
#168
Spade, olaj beindult, ahogy jósoltad.
Törölt felhasználó 2008. 05. 02. 11:49
#167
gondolja valaki, hogy unatkozom, amikor teli van a net szakcikkekkel...gazdaság, állatt. mezőg. gyógyszerek, orvosi kutatások...

ha kiröhögtök azért, hogy mire jó pl. a menstruációs vér, akkor HATALMASAT tévedtek: szívizmokat lehet építeni az őssejtekből - egyelőre egereknél tartanak!

szerintem infarktusos kutyánkak sem ártott volna, ha ott tart (legalább az állatorvoslás!) ma is élne! pedig 16 éves volt....

A PÁLYÁN LÁTNI KELL!
és nemcsak foci:-(((
Törölt felhasználó 2008. 05. 02. 09:18
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#166
ha kitart a trend akkor valóban........és akkor nem is kell szembemennünk...!

szerintem akinek volt/van és rövidtávon spekulál...
nemcsak a többieknek okoz gondot, saját nyeresegét blokkolja..

ezért mondom, ha apportot 30-35 körül fogadnának be, vagy mégfeljebb......a különbözet az anyacégnél jelentkezne!

dehát...........eszet senkinek nem lehet adni!

2222 is csak az utolsó hsz-re reagált odaát és nem arra a sok marhaságra (vagy dezinformációra?) amiket valakik "hivatkozva" beirogatnak.....!

remélem nem irígylik majd az igazgatóságtól...a milliós opciót....ami nem ingyenes a cégnek be kell az árát fizetni!
vagyis nő a jegyzett és a saját tőke is
(megj. CSAK AZ IGAZGATÓSÁG...és talán később a menedzsment...!)

Mivel nem vagyok érintett ebben, nyugodtan magyarázhatom nektek!
Törölt felhasználó 2008. 05. 02. 09:05
Előzmény: #164  Törölt felhasználó
#165
Hatalmas bika jön.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 20:04
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#164
feladat (és együttműködés a könyvvizsgálóval...)

de ha latok nyitott kaput, belépek...
ötleteim vannak és lassan meg fognak valósulni!

én nem speki vagyok...

Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 19:34
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#163
Bocsi buxi ! én nem DOLGOZÓ VAGYOK, nekem az igazi feladatom ellenőrzési feladta, de
mivel az alapszakmákhoz (állatteny. kereskedés, külker. és bank...) értek valamicskét..

szóval igyekszem megtalálni a réseket, a piacon!
ahol nincs ellátva a piac....vagy gyengébb áruválasztékkal...

Még egy megjegyzés: névérték feletti apport különbözete jó a cégnek...
a tőzsdén jelentkező 1-2 HUF= 3-8% ...
szerintem "az egy tál lencse"...ha 30-35 lett volna az apport befogadott árfolyama - a névérték és a befogodott érték közötti különbözet.....

Ezt érteni kellene, ha a tőzsdei árfolyam magasabb lett volna MAJDNEM INGYEN LETTEK VOLNA AZ APPORTOK :-) (persze technikailag!)
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 19:22
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#162
Buxi, nezd meg a chartot is, link joval alatta a tavalyihoz kepest, nem beszelve a tavaly elottihez kepest. De most nem ez szamit, a jo hireket etetik a nyajjal, a nyaj meg olyan, hogy eves kozben jon meg az etvagya, tehat ha a nyajjal akar valaki nyerni, akkor most megteheti, mert a nyaj most nyakig uszik a penzben, a penz meg a tozsde elixirje ....most a valoban nehez a nyajjal szemben nyereszkedni fazis idoszak van.
Törölt felhasználó 2008. 05. 01. 16:32
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#161
Erről pofázok Spade. Áprilisban a várt csökkenéssel szemben nem változott az amerikai ISM intézet által közölt feldolgozóipari beszerzési menedzser index értéke. Ez a tegnapi GDP adatokkal együtt arra utalhat, hogy az amerikai feldolgozóiparban tapasztalt hónapok óta tartó lassulás a végéhez közeleg.

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek