Topiknyitó: Törölt felhasználó 2003. 01. 10. 10:26

slow stochastic  

Hiába meresztegetem a szemeimet, nem tudom megállapítani, hogy a slow stochasticnál melyik a %K, és melyik a %D vonal. Tud valaki segíteni? A világoszöld, vagy a sötétebb? Előre is köszi.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 10. 23:32
Törölt hozzászólás
#8
Törölt felhasználó 2003. 01. 21. 10:33
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
Tisztelt Portfólió!
Remélhetem, hogy lesz változtatás? "Más, elütő, élénkebbek legyenek a különféle vonalak szinei egy grafikonfelületen!"
Várom a válaszukat! Köszönöm!
Törölt felhasználó 2003. 01. 10. 18:10
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
Tisztelt Portfólió!
Igaza van Laurion-nak, mert a %K vonal "fakó" zöld szinét a %D vonal fekete szinétől alig lehet megkülönböztetni, pláne, ha még hozzá rajzoltatom a FSK (5,3)-at is (ami ugyan lila).
A kérésem (de látom másnak is ez zavaró lehet): Más, elütő, élénkebbek legyenek a különféle vonalak szinei egy grafikonfelületen! Igy nagyon kell a szemünket "gúvasztani", hogy a vonalak közötti különbséget meglássuk!
Törölt felhasználó 2003. 01. 10. 17:01
#5
kedves portfolio!
nem lehet megoldani hogy a grafikonon már az aznapi gyertya (vonalhosszabbítás, stb..) megjelenjen? örülnék neki...
kösz
Portfolio
Portfolio 2003. 01. 10. 14:55
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Mindenképpen! Nagyon jó lenne, ha kialakulna egy állandó fórum a témában, valószínűleg sokan nagy hasznát vennék, és lehetne ütköztetni a véleményeket is.
Üdv:
Törölt felhasználó 2003. 01. 10. 14:38
Előzmény: #2  portfolio
#3
Köszönöm! Elemezgetek... Szóljak, ha kispekulálok valami okosat? :))
Portfolio
Portfolio 2003. 01. 10. 11:25
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Kedves Laurion!
A grafikon bal felső szélében látható mindig, hogy melyik színnel melyik indikátor jelenik meg. Ha aktiválod a Slow Stochascic-ot, akkor zölddel kiírja, hogy %K, tehát a %K a zöld vonal.
Jó elemzést!
Üdv:

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek