2017. március 31. | 02:49

SET Nyrt  

TR Investment Nyrt új neve: SET Nyrt
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
vasárnap, 19:26
előzmény: #9264  Jockey-Bacsi
Miért?Elégedetlen vagy önmagaddal:)
vasárnap, 16:50
előzmény: #9263  rushman20
Önmagamtól én is többet várok !:)
vasárnap, 16:39
előzmény: #9260  sobadi
Én is többet várok a jövöhéttől
vasárnap, 16:37
előzmény: #9261  d_mode
trend az trend,ki,hogy látja,én jónak :)
vasárnap, 16:32
előzmény: #9259  Jockey-Bacsi
Amcsik + ba zártak én attól többet várok 😂
vasárnap, 16:09
előzmény: #9258  sobadi
Holnap remélem elkezdünk hegyet mászni !:)  legalább vissza 270 re :)
szombat, 09:58
előzmény: #9257  d_mode
Nekem tetszik,hogy szépen folyamatosan komunikálnak és nem a legnagyobb hírrel hezdik !! Előétel ,Főétel ,Desszert !:))))))))))
szombat, 09:54
előzmény: #9256  sobadi
Ezt várjuk  :)  nem vélerlen,hogy a nagy spekak is itt vannak ugye  :)  
szombat, 09:52
előzmény: #9255  rocker7
Nagy durranás lenne,Magyarországon az első !! A NAV-os emberke gondolom nem a figra hagyta ott az előző  melóhelyét !:))))))
szombat, 09:46
előzmény: #9254  sobadi
Nagyon szuper!
szombat, 08:36
előzmény: #9253  sobadi
Jövőhéten  bejelenthetik amit itt beharangoztak május végénAz adóhatóságtól igazolt blokkláncszakértőt a SET
2018. 05. 28. 14:32 Faragó József   Miközben Magyarországon még gyerekcipőben jár, Európában már szépen kerekedik a blokkláncbuborék – mondta a Világgazdaságnak Vesszős Gergely, a SET Group innovatív technológiákért felelős igazgatója. Jelentős potenciált látunk a blokk­lánc-technológiában, mely Magyar­országon még gye­rek­ci­pő­ben jár, de az Európai Unió égi­sze alatt már működik egy block­chain­kutató központ, és a technológia támogatására irányuló megállapodáshoz már huszonkét ország csatlakozott, igaz, hazánk még nincs köztük – mondta a Világgazdaságnak Vesszős Gergely, a SET
Group innovatív technológiákért felelős igazgatója, aki a NAV bűnügyi szakterületétől igazolt a társasághoz, és a SET Group egyik most induló üzletágát vezeti. Az üzletág széles körben, elérhető áron kínál szolgáltatásokat. Így például abban is segíthetnek a leendő partnereknek, hogy elkülöníthessék az értékes új generációs technológiákat a blokkláncjelmezbe bújtatott piramisjátékoktól. Bár az uniós szabályozás iránya adott, s a szakértők elég egyértelműen tudják azonosítani a bűnözőket, a magyar piacon sajnos mégis megélnek az áltanácsadók, akik lényegében egyfajta kuruzslást folytatnak – tette hozzá.Vesszős szerint a magyar piacon is teret hódíthat a blokklánc-technológia. Két területet is említett, ahol áttörést hozna ez a megoldás. Az állami szférában például a földhivatali nyilvántartást forradalmasíthatná, míg a piaci szférában a könyvelés kaphatna egészen új értelmet, hiszen a blokklánc révén egy közbeszerzési eljárásban átláthatók lennének a számlatörténetek. Ugyanakkor Európá­ban már szépen kerekedik a blokkláncbuborék, óriási a felvevőpiac. Jellemző, hogy Málta és Észtország nyíltan azon verseng, hogy melyikük teremt kedvezőbb szabályozási környezetet az ágazatban érdekelt cégeknek.Május végén egy másik üzletágat is elindít a SET Group, ez a kkv-szektor visszavonulásra készülő, cégüket személyesen vezető tulajdonosainak keltheti fel az érdeklődését.Ebben a vállalati körben minden harmadik cég számára óriási kihívás az alapító-tulajdonos, egyben vezető menedzser utódlása. A SET Group a generációváltásra kínál megoldást, amellyel elkerülhető az ilyenkor gyakori értékvesztés. A társasághoz csatlakozó cégek vezetését egy tíztagú – különböző szakterületeket képviselő – testület veszi át, amely egy kihelyezett menedzseren keresztül végzi a cég irányítását. Az első évben párhuzamosan történik a leányvállalatok irányítása, majd a korábbi vezetőség lassan a háttérbe vonul. Így nem vész el a tulajdonos-ügyvezető személyi erősségéből fakadó piaci előny.
péntek, 22:37
előzmény: #9252  Jockey-Bacsi
A cég is, meg mi is 😀😀😀
péntek, 22:33
előzmény: #9251  sobadi
Így van ! Jó lesz ez a cég :) jönnek majd a hírek is szépen :) fejlődünk majd szépen :)
péntek, 22:07
előzmény: #9250  zsoltee77
A futurba is ezt művelte 48 Ft nál hogy 35 Ft ra megy le!!! 
péntek, 21:54
előzmény: #9246  rocker7
trump beírta nordba is 5Ftnál, hogy kuka, nem érdekes. Azt a papírt is ledumálja, amiből neki is van nem kevés, fura ez a kettősség nála, de már megszoktuk. :)
péntek, 21:15
előzmény: #9246  rocker7
No azért vannak páran?! 😀 😀 😀 
péntek, 21:14
előzmény: #9243  Nolement
Olyan tiszta a cég mint egy szűzkislány 😀😀😀
péntek, 21:14
előzmény: #9245  rocker7
Így hogy egy nagy keselyű elparolgott s lezárta a célvizsgálatot most lenne helye előjönni azzal amit terveznek!
S akkor talán többen elhinnek hogy ez a cég nem a régi hagyományokat koveti :)
péntek, 21:12
előzmény: #9242  trump
Ne haragudj de kezdesz fárasztó lenni. Anno azért nem vettem Estmédiát 4,2 forintért mert beírtad hogy kukába megy a cég. Akkor még nagyon kezdő voltam, de egy életre megjegyeztem hogy senkire nem szabad hallgatni. Csak gondoltam megosztom a sztorim
péntek, 21:11
Én is pozitívnak értékelem. Van egy érzésem, hogy jövő héten lesznek még fejlemények... Általában nem csalnak a megérzéseim
péntek, 21:10
előzmény: #9242  trump
Nagyon szeretnél venni annyin!
péntek, 21:10
előzmény: #9241  sobadi
Éves minimumon van a BÉT ez igaz.Végre lezárult a tavalyi évben indított célvizsgálat, ez azt jelenti hogy tiszta lappal megújult vezetessel, hamarosan beígért új tevekenyseggel! Eddig még mindig az év legjobban teljesítő papírja :)
péntek, 21:07
előzmény: #9241  sobadi
Díjazza, azzal hogy még 200 ft feletti az árfolyam. 
péntek, 21:03
előzmény: #9238  rocker7
Mindenképpen nagyon jó hírek csak nem értem hogy miért nem díjazza a piac! De az egész BÉT egy nagy nulla már vagy 2-3 hónapja. 
péntek, 20:54
előzmény: #9238  rocker7
2016 és 2017 első félév után jött a birsag, ez még az előző vezetés hozomanya!
Rögtön rendeztek is ezzel is mutatják hogy komolyan gondolkodik az új vezetés!
Én örülök hogy nem lett a vizsgálatbol komolyabb dolog, így nagyjából a múlt szemete s öröksége rendeződött, de ezzel mindenki tisztában volt, de hogy ezt lezárták jöhet egy megújult bevételt tervező komoly vállalat!
Hajrá

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE