Topiknyitó: szivacs 2017. 06. 16. 09:50

Hazugság, hogy "A magyarok csak azt szeretik az EU-ban, hogy ömlik a pénz"  

"A menekültválság máshol is vitatott kérdés, az azonban érdekes, hogy a
magyarok szerint a kereskedelmi megállapodásokat is a kormánynak kellene
megkötnie. A megkérdezettek 55%-a legalábbis így gondolja, és csak 28%
adná Brüsszel kezébe a kereskedelempolitikát.

Akkor
viszont jogosan vetődik fel a kérdés: valójában mit is támogatunk mi
ennyire az EU-ban, ha a közösség egyik alappillérét is elutasítjuk?
Elképzelhető, hogy a magyarok csak addig ilyen pozitívak az EU-tagsággal
kapcsolatban, amíg mi vagyunk a pénzosztás nettó haszonélvezői. Nálunk
nagyobb arányban csak a görögök és a lengyelek utasítják el a közös
európai kereskedelempolitikát."

Frászt!
Az a kérdés vetődik fel jogosan, hogy miért hazudik a cikkíró már a címadásban és miért ad ilyen hazugságon alapuló, csúsztató és hugarofób címet!

link A cikkben hivatkozott felmérés nem mérte azt, amit a címben állít.
A kereskedelempolitikában pedig -amire ráhazudja a címet- még a medián i 51%, azaz az európaiak többsége ugyanúgy gondolja, mint mi!

A legjobb lenne ezt a hazug címet sürgősen megváltoztatni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2017. 06. 16. 15:01
Előzmény: #59  upgrayeddAKS
#61
Mondtam nekik :D rá se hederítettek... sők a faluban egy srác levideózta telefonnal hogyan játszanak a nyerőgépen..hogyan hozzák elő a programot a játékgépen... kinevették az ellenőrök a központban :D ez mekkora :-)))
BudFox
BudFox 2017. 06. 16. 15:02
Előzmény: #60  szivacs
#62
jó ötlet :-)) felveszlek elleőröket bacogatni :D
gambadoro 2017. 06. 16. 15:09
#63
az egyszeri magyar már csak ilyen tele pofával szidja a szőröstalpú románt, akik nem mellesleg lassan jobban élnek mint itt és képesek voltak napokig tüntetni a korrupció ellen a tolvaj miniszterelnöküket pedig bebörtönözték fikázza a szlovákokat, akik szintén jobban élnek mint mi leugatja brüsszelt, miközben az osztrák parasztok táblát raknak ki hogy magyar ne szemetelj ami egyenes következménye a magyar ne lopj tábláknak migránsozik, miközben migrót egyet sem látott de a pénz az kell sokat utazom repülővel, az oroszok és az angolok után rögtön a magyar a legprimitívebb sajnos, tiszta szégyen 100 méterről látni melyik kapunál állnak a magyarok hangosak, röhögnek, krva nagy szendvicseket esznek a padon (nem a bárban mert az drága), tele nejlonzacskóval siralom tényleg de a pénz az kell az eu-tól úgy tesz itt mindenki, mintha járna
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 16. 15:11
Előzmény: #58  BudFox
#64
Nem hiszem, hogy sokat elérnél vele, de azt csinálsz, amit akarsz. Amikor engem pár éve ellenőriztek (székhelyre jöttek ki), akkor teljesen korrekt volt velük mindenki. Mérsékelték is a bírságot, amit azért szabtak ki, mert volt egy szerv, ami felé be kellett volna jelenteni valamit, de elmulasztottuk. Kaphattunk volna 40-50ezres büntit is, de csak 10-et kaptunk. Nekem ez megfelelt, mert (bár abszolút nem állt szándékomban megszegni a hatályos törvényeket), de mégis "béna voltam", hogy arról nem tudtam (nem az Art.-ban van vagy az ÁFa-törvényben, így ahhoz nem kell értenem, hehehehehe...) Szóval tényleg hibásak voltunk, és kb. aznap, hogy megjött a határozat, be is fizettük a büntit. (Akar ilyenkor a frászkarika "fellebbezni", amivel amúgy sem érünk semmit: csak per lenne a vége, sok vesződés, stb. Ráadásul tényleg mi mulasztottunk, szóval fogjuk be a pofánkat :) Ja, és még jótanácsokat is kaptunk :) szóval nem volt egy nagy kaland. De az is igaz, hogy ide nem jönnek havonta, sőt...) Szóval megértem, hogy zaklatásnak veszed, hogy kb. minden hónapban ellenőriznek. Ezt amúgy a "fejesek" találják ki, a legtöbb NAV-os, vámos a háta közepére kívánja szerintem az ilyeneket. A fellépésük azért néha pofátlan, mert így küzdenek meg a sok problémával, no meg biztos akad köztük olyan is, aki eleve ilyen pöcsfej. (Velem általában korrektek, és én is így közelítem meg a dolgot. Végső soron egy csónakban evezünk: az ő munkájukat is akadályozzák a fehérgalléros bűnözők, legyen szó patkány-politikusokról vagy azok kegyeltjeiről...)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 06. 16. 15:13
Előzmény: #64  upgrayeddAKS
#65
Nekünk is az együttműködő hozzáállás jött be eddig.
Törölt felhasználó 2017. 06. 16. 15:18
Előzmény: #24  BudFox
#66
Google szívesen lefordítja ezt a cikket: link de nagyvonalakban: Szlovákiában a 10 cukorgyárból 2 maradt, 50.000 hektárról 17.000 hektárra csökkent a cukorrépa területe.
Vazsmegyei 2017. 06. 16. 15:19
Előzmény: #63  gambadoro
#67
Honnan tudtad, hogy magyarok voltak? Attól, hogy magyarul beszéltek? Nem mérvadó! Tán elbeszélgettél velük, hogy ugyan má, ha magyarok vagytok ne csináljátok már!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 16. 15:20
Előzmény: #63  gambadoro
#68
"képesek voltak napokig tüntetni a korrupció ellen a tolvaj miniszterelnöküket pedig bebörtönözték" naja, a magyarok nagy része előszeretettel harcol olyan ellenfelek ellen, akik: 1. nem léteznek :) 2. nincs semmilyen hatalmuk (így keresztbe sem tehetnek a "hős" forradalmároknak) 3. messze vannak, pl. a világűrben :) vagy min. Izraelben... (közben meg csodálkoznak sokan, hogy fejünkre nőttek az olyan parazita férgek, mint bizonyos politikusok...) "migránsozik, miközben migrót egyet sem látott" elég sokaknak, hogy TV-n látták őket :) megfelelő kommentárral azt is elhiszik sokan, hogy gyerekeket ettek a migrók, és közben Sorost éltették :)
BudFox
BudFox 2017. 06. 16. 15:21
Előzmény: #64  upgrayeddAKS
#69
Persze eddig mindig jópofizós, meg együttmüködő voltam velük...nem is büntettek meg itt még 15 éve sosem... de hát ne járjanak ide minden évben..mert idagesít..
szivacs
szivacs 2017. 06. 16. 15:23
Előzmény: #62  BudFox
#70
OK, megyek, imádom a fagyit meg a sütit! :-) De csak akkor persze ha lehet munkaidőben fórumozni! :-)))
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 16. 15:27
Előzmény: #65  _Bekre_Pal_
#71
Persze, mert ők is emberek, és szeretik a kooperációt. (Főleg, hogy ezzel a munkájukat gyorsítjuk meg.) Sőt, szerintem akár rendes emberekről van szó, akár hatalommámoros pöcsfejekről, az együttműködő adóalany számukra a legjobb: sima ügy, nincs fennakadás - így ők sem szórakoznak (annyira) a másikkal.
Vazsmegyei 2017. 06. 16. 15:27
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#72
Cukorrépát termesztenek Szlovákiában a 18. század óta! Ezt foeditotta a gugli !
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 06. 16. 15:28
Előzmény: #69  BudFox
#73
Évente 1x az nem is sok. Azt hittem, gyakrabban látogatnak meg.
Vazsmegyei 2017. 06. 16. 15:31
Előzmény: #68  upgrayeddAKS
#74
Menj már ki a körútra, ha nem láttál, még migráncsot! Ha van időd meg is tudod számolni őket és négyzetméterre kiterjesztheted a számukat, országosan! Lesz mindjárt migráncs elegendő Magyarországon!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 16. 15:32
Előzmény: #63  gambadoro
#75
ezeket csak megerősíteni tudom, teljesen egyetértek
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 16. 15:34
Előzmény: #74  Vazsmegyei
#76
melyik körútra a vasmegyeire ? :))
Vazsmegyei 2017. 06. 16. 15:37
Előzmény: #76  Juvefan
#77
Ott tényleg rossz eredményt realizálhatsz, amióta bezárták Körmenden a sátortábort!
szivacs
szivacs 2017. 06. 16. 15:38
Előzmény: #68  upgrayeddAKS
#78
"migránsozik, miközben migrót egyet sem látott" azt is elhiszik sokan, hogy gyerekeket ettek a migrók, és közben Sorost éltették :)" Azért ne vigyen már le a lejtőn teljesen a lendület! Én láttam elég sok migrót - nem volt egy épületes látvány, amit műveltek és nem ettem a gyerekeiket, hanem etettem, miközben mer-kellt éltették és engem szidtak. Ennek ellenére/éppen ezért migránsozok, meg azért is mert az eszement európagyilkos kalergisták vadul refjudzsízzák mind az 53 országból érkezezett "szíreket".
BudFox
BudFox 2017. 06. 16. 15:38
Előzmény: #70  szivacs
#79
:D valószínüleg lehet munkaidőben tőzsdézni :D
szivacs
szivacs 2017. 06. 16. 15:41
Előzmény: #75  Juvefan
#80
Szólj már az oszlónak meg a what-son-nak, hogy ők is jöjjenek már egyetérteni, mert így hiányos a csapat! :-)

Topik gazda

szivacs
szivacs
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek