Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 06. 06. 07:56
Előzmény: #7878  klikk
#7880
...hogy kit fogad be a "közösség", arra egyes egyedek eleve (még, hogy nem mekegős nyelv a magyar) predesztinálják magukat. Viszont azokban a gondolatokban kevésbé hiszek, hogy a kissé néha butus, néha kifejezetten primitív lehúzások mögött "nagyobb" nevek lennének. ...de majd jobban megfigyelem a stílust. Szerintem olcsóbban venni akaró kicsik vannak mögötte, akinek annyi esze nincs, hogy a részvény iránti bizalmat ne rongálja. (Én pl. mikor most eladtam az Econetet, nem is írok a fórumba, mert akaratlanul is csak lefelé dumálnám( s mivel mostanában szándékom sincs visszavenni!!!, semmi érdekem nem fűződik ehhez és itt van a kutya elásva))
HA NEM AKAROK VENNI NEM DUMÁLOM LEFELÉ.
Törölt felhasználó 2007. 06. 06. 07:55
Előzmény: #7877  Törölt felhasználó
#7879
Kedves Phiona !

Ami a klónokat illeti, engem CSAK AZ AGRESSZIVAN ELŐADOTT negatív tartalom érdekel!

Valaki nagyon akar venni, persze mások is, sőt jegyezni is akarunk.
Az árfolyam nem mindegy és figyelemmel kell lenni az allokációra is!

Egyébként lehet h valaki szorult helyzetbe került, nem mindegy hová tett egy nagyobb tételt.............ha eladta, feltehetően vissza akarta venni -----és nem sikerült!

Mit tesz valaki, ha azt hiszi, h a PHYLAXIA még miondíg kispapir..........megpróbálja "hírekkel" ésbeírásokkal rávenni az ijedezőket, h neki adják el. Beállt 90 köré és 100 körül úgy vásásrol, mintha a fogát húznák !

Ha most tényleg lenne köze a céghez, akkor ez visszaélés! Akkor jól tudja, hogy a negyedelést egyes részvények a pszichológiai hatás miatt javasolták, "olcsó" részvényt a kezdők szívesen vesznek, a MOL és az OTP például olyan csúcsokon áll, ráadásul nem vehet belőle többezer db-ot!
Nincs annyi pénz a világon.

Esni nem fog a papir, ha legalább a forgalom és az ingatlantulajdon, valamint a szinergiák növekedés ill. kedvező hatása miatt..............
Előfordul h a spekik egy része beijed, hogy 2-3 nap alatt nem emelkedik limittel, hiszen ők már a Fotexre kacsintanak...
Lehet, h Fotex sztorija az új csúcsal kimerült, de ez nem a mi problémánk.

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, AKI TÁRGYILAGOS VÉLEMÉNYÉT ÉS ŐSZINTE KÉRDÉSEIT BEÍRJA!
Felhívom a figyelmet, h minden tőzsdei cég köteles megnevezni a kapcsolattartót, aki válaszol a részvényeseknek!

Ha kérhetném, ne engem kérdezzetek, hanem a menedzsmentet.
Én csak azt írhatom, amit olvasok - persze, ha valaki talál egy linket..............kösz, én olvasok!
klikk
klikk 2007. 06. 06. 07:21
Előzmény: #7877  Törölt felhasználó
#7878
Hí Bogár!

Az infót a kezelőorvosomtól kaptam az OPNIban..lehet ezért is zárták be..:)
1 szóval sem állítottam hogy igaz sőt én is kételkedtem benne...de aki mondta állítólag ismer olyat aki a környéken / phyl/ dolgozik. szvsz ott is megy a vakítás ilyen olyan félreinfókat reppentenek fel nehogy vki rájöjjön a valódira..
az ár szvsz most teljesen indifferens mivel a reális összeg negyedelés után alakul ki...
az viszont amit a tf ban írnak összegekről és már a 25 ös áron viszonyítva igen érdekes...azt vetíti előre nem kis fantázia van a cégben....addig is kirázzák a kirázhatókat..
a negyedelés bejelentése szvsz - bár lehet tévedek! / ezt most mindíg ide fogom írni..:)) /- egyik pillanatról a másikra fog bekovetkezni..azt vesszük észre hogy négyszer annyi paoírunk van és a megbízásainkat kilőtték....
szép napot Mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 23:29
Előzmény: #7876  Törölt felhasználó
#7877
Ahhoz képest hogy gazdasági szakemberek vagytok, meglepően jó a pszichológiai érzéketek. (Valószínűleg ez is hozzá tartozik?!) Ami külön öröm: az erkölcsi érzéketek is. A csoportlélektan alapja: kit fogad be, kit nem a közösség és miért. Jó látni hogy felismeritek és szűritek a hamisat.

Rapista, a pszichós indukációs nyomokon te haladtál legtovább de érthetően (nem a szakmád) nem ismerted fel a „jólértesült” és „bennfentes” nickválasztás közti belső összefüggést, a többi egybeesést. (Az egyéb ismert klónokról nem szólva.)

Luigiano, gazdit ne hiányold ha tehert olvashatod.
Szegény jó dkattila, az örök (topikilag elhunyt) mániákus optimista meg hogy jön a lehúzó ághoz???
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 22:40
Előzmény: #7875  Törölt felhasználó
#7876
Rapista, akkor hozzád is egy kérdés (bogár is érteni fogja)
dkattila neve mond neked valamit?
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 22:33
Előzmény: #7874  Törölt felhasználó
#7875
Hol van mostanában gazdi? Melyik faszi lehet pabbito. Mert az a görény is itt van valahol. Azt hiszem a rendszergazdival fogok egyezkedni.
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 21:44
#7874
20 nyelven beszélek, csak angolul nem!!!
Húúúúúú de szemetek vagytok!
Ezt érdemeljük?

Holnap megtartja a 93Ft-ot, ha minden jól megy!

95-ön nem volt meg a 100K vétel?
Ne kamázzatok úgy mint én, jó!!!!
Melyik is kamázott!
Mindegy.
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 21:42
Előzmény: #7872  Törölt felhasználó
#7873
na
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 20:40
Előzmény: #7871  Törölt felhasználó
#7872
LÁTOM H NEM EGÉSZEN érted!

Aki összevissza beszél és másként cselekedett, az lehetett volna igazán benfentes!

ITT volt két igen gonosz beíró, aki igazán nem jóindulattal irkált ÉS FOLYTON ÚJ NÉVEN JELENTKEZETT, de stílusa és a tervei világosak voltak/ vagy nem is voltak.

MINDEN CÉLZÁS ANNAK A SZEMÉLYNEK SZÓLT, a többi csak mellékesen az ijedezőket védte!
Most is olvashattál jószándékú kérdezőket!

Semmi harag a részemről!
és bocsi, ha Ingét magadra vetted!
Remélem élvezeted:)))
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 19:31
#7871
A benfentes nem megtévesztés csupán egy kitalált név ezt sikerült elfogadtatni a regisztrácion ezért nem kell kicikizni én sem gondolom hogy titkos ügynök vagy sajtgyárból trapista / rapista fedőnév alatt /
volt egy véleményem amit leirtam ezért nem vagyok sem hülye sem bent sem fent kivánom hogy 300,- legyen a phylid hogy ne keljen igy féltékenykedned
EZ VICCES VOLT
nem mmmmmmmmmmmmmmmm
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 19:23
Előzmény: #7869  Törölt felhasználó
#7870
rapista!

Megértve! Sajna nem tudok többet venni, max ha dobom matyit. De az is most jó úton halad számomra így marad! Ecóka pedig szívem másik csücske! :o)
És nem adom senkinek: me az enyímééé!
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 19:15
Előzmény: #7845  Törölt felhasználó
#7869
Mummy !

Ha nem bízol a negyedelés pszichológiai hatásában, ugyanis a tőzsde-spekuláció fundamentumokból, technikai kereskedésből (grafikonrajzolás stb) és szentimentből áll! ne vegyél!

A speki rohan mint gnú-csorda az oroszlán elől, aki megbotlik, megeszik, aki először ér a zöldellő a szavannára eső után - meggazdagodhat, mert a mögötte futóknak kevesebb az esélyük.

az elemzők is csak csoportositják az infókat!
vagy bejön vagy nem! de az elemző és a bróker többszáz részvénnyel foglalkozik és több piaccal, ha te hibázol az neked 100%!
NÁLA HIBAHATÁRON BELÜL VAN pl.3% és 97-et eltalált !
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 19:01
Előzmény: #7863  Törölt felhasználó
#7868
Bocs!
Ha teher és benfentes01 polgári neve az, amire gondolok, akkor szép "sütemény" lehet akármelyiktek !

És akkor tényleg gonoszság, ha valaki 1 mó db-ot akar kicsalni szegény alulinformált kívülállóktól!
Meg kell mondjam, hallottam valakitől élőben és szemközt, és nem 4szemközt, h hamarosan 300 lesz a papir, de nem írtam eddig ide, amig valaki nem adott el 1 mó darabot...és még az eladási árról nem is beszéltem.........ugyanis nem hiszem el!
Egyik kezéből a hásikba tehette...!

Ha fel vagyok háborodva megértheted!
Ez nem neked szól, ha nem inge ne vegye magára, akármilyen csinos lány is az Inge:))
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:49
Előzmény: #7863  Törölt felhasználó
#7867
ha viccnek is szántad ezt a nicket, sokan azt hihetik, h a cégtől vagy és hozol ki infókat!

A profit warning (figyelmeztetés!) helye a bét honlapján van!

Itt mindenki annyit tud a cégről, amennyit a neten elér!
Vagyis nem a céghez jár tiltott utakon ún. "benfentes" információkért, hogy a fórumon szétkürtölje!

Ezt gondolom megérted!
Nem cikizlek, viccelek, ha te is viccelsz, de ez rossz vicc - kiélezett helyzetben !!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:47
Előzmény: #7863  Törölt felhasználó
#7866
Te ezek szerint bánthatsz? És az mennyibben más, ha másnak mondod? A balekot nyugodtan átverhetjük?! Szerintem érthetően és minden féle aljas célzás nélkül kérdeztem. A válaszodról ez nem mondható el. Vagy Te úgy érezted?!
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:43
Előzmény: #7862  Törölt felhasználó
#7865
111-szer bocsánatot kérek tőled, de nem én kezdtem, van, aki azért irogatott angolul, mert "teher" feltehetően nem érti :)))

Ha értené az észt még észtül is osztaná, nem ész nélkül:))
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:40
#7864
Messieurs! nous avon le plaisire d'informer vous que la Phylaxia Pharma SA est la plus aimable stabile et liquide societé a la bours hongroise!

Veullez agreé nos salutations bien distingueés
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:38
#7863
Még nem nagyon próbáltak bántani nem tudom milyen kárt tudok okozni neked de szerintem nagy bunkó aki igy reagál egy hozzászolásra főleg hogy nem is neked szoltam közvetlenül egyébbként ez egy magyar forum
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:26
Előzmény: #7860  Törölt felhasználó
#7862
rapista! magyarul nem lehetne?
elismerjük hogy több nyelven beszélsz, de pl én nem (sajnos)
de magyarul azért jobban tudok, mint-egyik másik most végzős egyetemista (nem is tudom, nekik milyen tanáraik vannak, hogy nem buktatták ki)
Törölt felhasználó 2007. 06. 05. 18:25
Előzmény: #7854  Törölt felhasználó
#7861
bocsi ! ha nem ezt nicked használod és kérdezel, senki nem bántana !

nem szoktam senki cikizni, csak úgy kedvtelésből - de elég sok csökött agyúval vitatkoztunk már itt és más topikokban, akik átlátszó trükkökkel próbálna kárt okozni.

Ha nem ezek közül való vagy, akkor kérdezz azoktól, akik évek óta figyelik a tőzsdét és a társaságot (részvénytársaságot persze!)

A negyedelés pszichológiai hatásáról is érdeklődhetsz másutt is................nem kell nekünk hinned, de ne várd, hogy mi elhiggyük hogy valaholis benfentes vagy ::))

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek