Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 20:57

TILTAKOZOM  

Moderátor, te is egy nagy seggfej vagy, hogy az egyik legértelmesebb és legsegítőkészebb fórumtársunkat kitiltottad. Gondolom, most engem is partvonalra küldesz, meg mindenkit, aki csatlakozik ehhez a felhíváshoz. Aztán maradhatsz egyedül s játszadozhatsz magaddal.



Egy pitiáner portáslelkű alak vagy!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 08:15
#40
Idézet a tegnapi napból / BROKIPOKI TE EGY NAGY SEGGFEJ VAGY / ezt megtisztelő megszólitást Ő provokálta ki azzal hogy nem egy véleményt mondott hanem szisztematikusan hajtogatott egy számunkra sértő és sokakat érzelmi sikon befolyásoló
szöveget egész álló nap . Véleményt lehet mondani egyszer kétszer , de ez a mennyiség amit Ő megtett az provokáció mások ellen . Atopik nyugalmát és menetét szétrombolta .!! Nem ez az első eset . A sértő megjegyzést is Ő kezdte el ezzel kiprovokálva hogy rá is sértő megjegyzést tegyenek . Inkább arra kellene figyelniük ha egy topikból több jelzés érkezik provokáció miatt még ha nincs is benne trágár kifejezés de a nyugalmat megzavarja ................többszöri figyelmeztetés után Őt kéne kizárni .
Provokátoroknak nincs helye !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 04:28
Előzmény: #28  stoky
#39
"ja csak az a böki, hogy azt tiltják ki aki a másikat sértegeti... és nem egy adott papirt céget minősít

no meg elsőre csak figyelmeztetés jár, akko nem ez volt az első "

Az mindenkit serteget,hogy vki ostoba fajankora vesz minket es kb 80szor irja be ugyanazt (Mi mar elbobaltuk reg! Neked talan van meg eselyed hetfo reggel!!!vagy hasonlok)CapsLock-kal,es minden keres es valasz suket fulekre talal nala.
Indokai nincsenek, ertelmes hozzaszolasa se,infoja semmi, haszna NULL.
!!!
Ezt en siman flood-nak minositem, es semmi helye letjogosultsaga nincs.
DLPH nem szokott irni a Genesis topicba, ami epp hogy jol bizonyitja, hogy ot is siman felidegesitette ez a fazon, hogy egyaltalan hozzaszoljon!
Ahogy en tudom, sokaknak nagy segiteg volt ezen a forumon,ami Brokerpokerrol meg senki szajabol nem hangzott el ellenben.
ERGO, szabalyok merlegeles nelkul= rosszabb mint a teljes anarchia!!!!

Azt az 5letet miszerint a regi es allando forumozok kapjanak op-jogokat teljes mertekben elfogadhatonak talalnam, es tamogatom.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 03:28
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
DLPH elkezdte megvédeni a Genesist, ill. dicsérni (az én olvasatomban), ezért dobták ki. Brokerpokerr meg szidhatja 1000-el.

Ronda ügy!
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 02:41
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
A 'moderator' mai teljesitmenye a kovetkezo:

A mai delelottol kora delutanig legalabb 6 jelzes erkezett hozza min.4 kulonbozo embertol Brokerpokerral kapcsolatban, miszerint szetzulleszti a Genesis topicot.
Ezek utan sikerult kimoderalnia DLPH-t es ezaltal szetzulleszteni A PORTFOLIO FORUM EGESZET!!!

Sikeres mukodeset koszonjuk.

:)
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 02:12
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#36
ebben az ügyben olyanok is közös nevezőre jutnak akik idáig csak vitatkoztak egymással
egyértelmű a helyzet, itt most alapelvekről van szó: az állítólag legjobb szakmai fórum vajon kiket tűr meg és kiket szelektál ki? mert ha a rémhírterjesztőket tűrik meg és a szakmailag felkészült, hasznos fórumtagokat tiltják ki, akkor hamar be fog dögölni ez az egész fórum... de ez kinek lehet célja?
vesztes 2007. 09. 23. 00:48
#35

Gyurcsány: hazugság, hogy lopják az uniós pénzeket

Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 00:42
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#34
Tőzsdenyúl !

Mindíg nagyra értékeltem a hsz-eid !
Ebben - különösen a 2. pontjával - teljesen egyet értek ...
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 00:18
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#33
Nem tudom mikor értettem egyet yesterdayyel, de nem rejtem véka alá, hogy ez egyértelműen az a helyzet. Bár szokás szerint finomabban is lehet fogalmazni.

Csak remélni tudom, hogy DLPH-nak nem megy el a kedve a fórumtól.

T. PORTFOLIO!!!!!!!!!!

A moderálás több esetben is súlyos kritikával illethető!

Az alábbi konstruktív javaslatokat szeretném a portfolio figyelmébe ajánlani:

1. A moderálást több, megbecsült régi fórumozó kezébe kell adni, de legalábbis őket is felruházni a moderálás lehetőségével. Több olyan személy is van a fórumon, aki ezt korrektül, visszafogottan tudná megtenni. Általában olvassák a fórumot, tehát nem kerülne külön nagy erőfeszítésbe ez.

A moderálási elvekről lehet természetesen vitát, egyeztetést lefolytatni.

Akár úgy is elképzelhetőnek gondolom, hogy több személy (moderátor) egyhangú javaslata esetén történjen meg a moderálás.

2. Alternatív lehetőségként el lehet gondolkozni azon a lehetőségen, hogy a topik létrehozója gyakorolhasson moderátori jogokat. Ha a moderálás valakinek nem tetsző, nem kell a topikhoz hozzászólni.

3. A mai, teljesen jogos felháborodást kiváltó moderálási hülyeség helyrehozása nem kerülhető el. Ehhez javaslom DLPH visszaengedését a régi nickjével, és én méltányosnak érezném, ha a portfolio a fentiek értelmében moderálási jogkörrel engedné vissza DLPH-t. Az 1. verzió esetén másoknak is meg kell adni ezt a jogot DLPH mellett, a 2. verzió esetén meg kell neki adni a jogot a Lelkisegély topik moderálásához.

Úgy gondolom ez méltányos lenne vele szemben.
A kitiltás semmi esetre sem.

Tudom, hogy hétvégén a moderátor otthon pihen és nem fórumot olvas, de jó lenne, ha holnap nem kellene még mindig ezzel a problémával foglalkozni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 23. 00:01
#32
Szia DLPH,

Szomorúan olvastam történetedet a portfolion és sajnálom, hogy pont Téged talált meg a moderátor.

Porfolio.hu foruma nem az igazi Nélküled mert tanácsaid megfizethetetlenek. Ezért,
szeretnék Neked felajánlani, egy MODERÁTORI lehetőséget az újonnan induló forumunkon ezzel biztosítva, hogy ehhez hasonló kizárás SOHA nem történik meg Veled.

Kérlek jelentkezz az info@devizatrader.hu, hogy a részleteket megbeszéljük..

devizatrader
vesztes 2007. 09. 22. 23:48
#31
Szaladj ki a KOSSUTH- TÉRE!! Én meg ez ellen! link
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:42
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
ezért kitiltani bakker......lol komolyan...
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 23:24
Előzmény: #28  stoky
#29
"Kedves DLPH!

A fórumba nem illő hozzászólásaid miatt a Moderátor tiltólistára tett!

2007-09-22 16:54: Tisztelt Felhasználó!

Alábbi hozzászólásod a Fórum felhasználói szabályaiba ütközõ volt. A moderálási elveinknek megfelelõen kitiltottunk.
További higgadt fórumozást kívánunk!

Portfolio.hu

-------- Az eredeti hozzászólás ----------
Fórum: GENESIS
2007-09-22 13:08:48 - Re: Forrás
Brokigyerek nagy seggfej vagy. Szólj a moderátornak. Hadd tudja ő is.

DLPH"
stoky 2007. 09. 22. 21:56
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
ja csak az a böki, hogy azt tiltják ki aki a másikat sértegeti... és nem egy adott papirt céget minősít

no meg elsőre csak figyelmeztetés jár, akko nem ez volt az első
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:53
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#27
totoro: OTT a pont!
stoky 2007. 09. 22. 21:49
Előzmény: #23  exmnbs1
#26
Öcsém
el vagytok TÉVEDVE
a fórum az TI- MI vokmuk
olyan amilyen TI -MI

szinvonal ))) az van
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:48
#25
Jó a moderálás, csak nem így. Csomó helyen pl. megbecsült aktív fórumozóknak adnak moderátori jogot. Kihullana hamar a férgese.
zotya32 2007. 09. 22. 21:46
Előzmény: #23  exmnbs1
#24
Szerintem teljesen új fórumot kellene létrehozni; Mégpedig fizetőset, pl. havi 4000 ft, mindenki köteles lenne, valódi névvel, címmel regisztrálni. Egy olyan rendszert kéne kidolgozni a regisztrációhoz is, ami a lehető legjobban kiszűri a nem ide valókat. Elvégre ez egy komoly tőzsdei, pénzügyi portál, ehhez mérten kéne működnie a fórumnak is. de a fórum minősége főleg az abban részvevőktől függ, és ha ez ilyen formában nem működik, akkor radikálisabb eszközökkel kéne rajta változtatni. Ez a "kimoderálás" úgy látszik nem a legjobb forma.
exmnbs1 2007. 09. 22. 21:37
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#23
Tisztelt Portfolio.hu!

Aki belép erre a honlapra, annak a "LEGJOBB TŐZSDEI SZAKSAJTÓ 2001-2005" feliratú postabélyegző feltűnik. Ez a cím úgy gondolom kötelez valamire 2007-ben is, például a Fórum szinvonalával, hangvételével kapcsolatban is! Néha olvassanak bele, hogy mihez is adják a nevüket.
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:37
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Ja. A "Legjobb tőzsdei szaksajtó" mi?!

Na persze... Rohadtul szánalmasak ezekután Ők is, Brókerpókerrel együtt!!!
Törölt felhasználó 2007. 09. 22. 21:30
Előzmény: #17  Pyriel
#21
brokipuki nem személyeskedett, ez tény.
csupán annyira felháborítóan viselkedett hogy azt épeszű ember már nem bírta szó nélkül.
csak a portfolio.hu

Topik gazda

yesterday
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek