- Felrobbant a MOL!
- Mi? Az árfolyam?
- Nem, a finomító!
Hogy bacná meg!
- Mi? Az árfolyam?
- Nem, a finomító!
Hogy bacná meg!
Regisztráció: 2020-02-28 17:04:25
Hozzászólások száma: 17
Utolsó hozzászólás: 2026-06-24 09:42
Akkor már csak pár évtizedet kell várni.
Addig meg hallgatjuk a szokásos "ne a zemberek fizessék meg" dumát. Az összes ilyen intézkedésnek (ha átmenetileg is) a lakosság issza meg a levét. (szerintem!)
A kilencvenes évek eleje óta várom, hogy utolérjuk Ausztriát. Akkor tíz évet jósoltak.