Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 04. 29. 16:28

random capital  

ma reggel hallottam a raido cafe-ban a random capital-ról.

megnéztem az oldalukat, nekem jobban tetszik, mint az equitas.



más is gondolkodik váltáson? szerintetek érdemes?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 19:20
Előzmény: #6339  mauf
#6340

1.
Parttalan vita, de egyre idegesítőbben... rajtad kívül senkit sem érdekel...
2.
Szövegértelmezés... tudod te nagyon jól mire céloztam, hidd el, mások megértették a lényeget...3.
ma, 13:25előzmény: #6313  8uk52 #6320Kedves 8uk52!
"Én magyar tőzsdén már jó ideje nem "pancsolok", jelenleg angol és svájci brokiknál van számlám, konkrét neveket nem akarok írni."
Azt gondolom most már így ok, lényegtelen, hogy mit csinálsz vagy nem... fórumtársad szintén "távol" másik 2 országban" kereskedik, nagyon hihető mindkettő...
4.
Macskát hagyd békén,  szövegesre próbálj koncentrálni (sic), ne fárassz ezzel...
5.
Sztem is fejezd be, ez egy értelmetlen és üres cseszegetés a részedről... 
mauf 2018. 08. 26. 18:59
Előzmény: #6338  MetalHeart
#6339
1. Ez nem igaz, attól hogy téged nem érdekel, még lehetnek olyanok, akik nem csak az általad és néhány társad által folyamatosan zengett dicshimnuszokra kíváncsiak, hanem a jogos, tényeken alapuló negatívumokra is. A mondatod második fele sem igaz.
2. Ennek a mondatnak fuss neki még egyszer...
3. Ja, akkor minek írtad?
4. Sicc-et a macskának szokták mondani, a sic-cel tartalmi hiba szó szerinti idézését jelölik (jelentése: így, azaz így volt írva), te nem tartalmi hibát, és főleg nem szó szerint idéztél (lásd 3.), tehát mindenképp helytelenül használtad...
5. De, személyeskedsz, egyébként 1 év alatt volt kb. 7 nap, amikor hozzászóltam, te jóval gyakrabban ismételgeted ugyanazt a minden tényt nélkülöző, randomot dicsérő szövegedet, de nyugodj meg, nemsokára abbahagyom, hamar megunja az ember a hozzád hasonlókkal való vitatkozást.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 18:42
Előzmény: #6337  mauf
#6338
Mindketten tudjuk, hogy 
1.
lejáratáson kívül az égvilágon semmi információtartalma nincs a kommentjeidnek és már PF(!) is figyelmeztetett, hogy a nyilvános rágalmazás küszöbét próbálod átlépni !
2.
nem az időbeli különbség a lényeges hasonlóság a kommentjeidnek...
3.
tök mindegy, hogy forex vagy nem forex a "angol és svájci" brókercéged, nem ez a lényege...
4.
Siccet durva hibánál, tartalmi összefüggésnél is használatos, javaslom nézz utána...
5. 
nem személyeskedek, pusztán baromi uncsi már olvasni min. 20(!) kommenten keresztül ismételgetve ugyanazon szövegedet, ami a cég rossz színben való feltüntetését szolgálja...
Remélem minden kérdésedre tudtam válaszolni !
Bye ! 
mauf 2018. 08. 26. 18:18
Előzmény: #6330  MetalHeart
#6337
Azért a te itteni produkcióid után bárki más hozzászólásait ámokfutásnak minősíteni nem kis "önbizalomra" vall. A te Randomot kritizáló hozzászólásokra adott válaszaid kimerülnek abban, hogy a hozzászólókkal személyeskedsz, és mindenféle összeesküvés elméleteket gyártasz a személyükkel kapcsolatban.
Azért egy dolgot magyarázz már el kérlek: Ha bármi igaz lenne a sok sületlenségből, amiket itt összehordasz, attól a hosszászólásaim tartalma kevésbé lenne igaz? Tehát ha mondjuk én tényleg 28 különféle nicknéven írogatnék ide (biztos nagyon jó szórakozás skizofréneknek, nekem sajnos ilyesmire nincs időm) vagy tényleg a jó ég tudja kinek a fizetett ügynöke volnék, akkor már nem lenne igaz, hogy megbírságolta őket az MNB mindenféle szabálytalanság miatt, meg az többi dolog, amit bátorkodtam megemlíteni a hozzászólásaimban? Mi köze az én személyemnek a Random megítéléséhez? Ha védeni akarod őket, akkor arról írjál, hogy te miért szereted a Randomot, ne arról, hogy akik nem szeretik, azok szerinted milyen emberek.
OFF: Tudod, mit jelent a sicc? Mert ha nem, akkor inkább ne használd. Hol írtam én olyat, hogy angol-svájci platformon forexezem???
OFF2: Ezt a nyomozóiskolában tanítják, hogy ha valaki egyszer leírja, hogy befejeztem, valaki más meg kb. egy évvel később, hogy többet nem írok, akkor ebből az következik, hogy a két személy azonos? Sherlock Holmes és Columbo elbújhatnak mögötted :)
Trader1965 2018. 08. 26. 18:08
Törölt hozzászólás
#6336
kata311
kata311 2018. 08. 26. 18:01
Előzmény: #6330  MetalHeart
#6335
..........:))
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:55
Előzmény: #6333  MetalHeart
#6334
Azt gondolom ennyi elég a "fórumtársak" elemzéséből, nem untatom tovább a RC tagokat, köszönöm a figyelmet, további kellemes napot ! 
Ferit külön üdvözlöm !
:D:D:D
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:55
Előzmény: #6331  MetalHeart
#6333
II. felvonás
     
Most pedig lássuk a 3. nicknevet is, azt írja, hogy:
     
"Jövő héten minden számlát és kapcsolatot megszüntetek velük, eljátszották minden beléjük vetett bizalmamat."
      
azt gondolom, hogy ha ez szépen megtörténik, akkor lehiggadnak a kedélyek és az élet megy tovább. Ha már ezen nicknél tartunk nézzük már meg közelebbről...
     
1.
Trader1965 
péntek, 17:57  #6293
"Így látom én is, nem vagy egyedül ezzel a véleményeddel."
    
andare
2017. szeptember 15. | 19:24 előzmény: #3689  mauf #3690
"Ne aggódj én is leírtam a véleményem ami hasonló a tiédhez és én sem voltam népszerű itt" 
     
Van még valakinek "véleménye" a feeling egyezőségről más fórumtársaknak ?:D:D:D
    
     
2.
Trader1965  
csütörtök, 13:42 előzmény: #6271  Kisildi #6272
"Mindenkinek lehet saját véleménye, ez lehet negatív vagy pozitív de sajnos tettek érte"
     
andare 
ma, 09:03 előzmény: #6305  Kisildi #6306
"A cég sokat tett érte, hogy őket támadó és kritizáló vélemények is egyre többen vannak. (persze komoly tények alapján)"
     
Van még valakinek "véleménye", és "sokat tett érte" feeling egyezőségről más fórumtársaknak ?
       
       
3.
andare
ma, 09:03 előzmény: #6305  Kisildi #6306
"Ildike, attól még teljesen igaza van és lehet, hogy csak ti vagytok elfogultak a random-al kapcsolatban."
      
Trader1965
csütörtök, 13:42 előzmény: #6271  Kisildi #6272
"Talán egy kicsit elfogult vagy velük szemben."
      
Van még valakinek "elfogult" véleménye a feeling egyezőségről más fórumtársaknak ?
       
    
4.
mauf
2017. szeptember 15. | 19:06 előzmény: #3688  MetalHeart #3689
"Én befejeztem, béke veletek!"
   
andare
ma, 12:04 előzmény: #6315  detto71 #6316
"Többet nem írok."
           
Van még valakinek mondanivalója a "befejeztem", "többet nem írok" feeling egyezőségről más fórumtársaknak ?
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2018. 08. 26. 17:52
Előzmény: #6330  MetalHeart
#6332
ezért kaphatnál vmu Oscar díj félét :) ,
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:49
Előzmény: #6330  MetalHeart
#6331
kicsit keresgéltem, de már készen vagyok...
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:37
Előzmény: #6329  Jockey-Bacsi
#6330
A "sztori" indítása egy kitiltott fórumtárs - házirendet sértő - kommentje alapján indult, amire Hathor fórumtárs válaszolt és onnan követhető a téma...
(Hathor: 2017. szeptember 14. | 21:16 #3663)
ahol a két "kritikus" hangot alkalmazó fórumtárs - pont ugyanígy, mint most, egyazon időben -, teljesen "véletlenül" duóban nyomta az "észrevételeket"... a (3. friss nick lényegtelen, a 20-as szűrőn meglévő kommentjei alapján a téma: mtel, fidesz és RC... nem kell messzire menni a mögötte lévő fórumtárs kilétét illetően). Azóta persze már mindegyik "messzire" jutott, egyik osztrák-spanyol, a másik angol-svájci platformon forexezik(sicc!, legalább ezt ne írta volna be...) (rendkívül életszerű) és évek óta nem ügyfelek az RC-nél, de az "aggodalmuk naprakész" egy kis céget illetően. Messze-messze, különféle országok platformjain kereskednek, de ha "probléma" van az RC-vel, máris itt találkoznak "kritikus hangokkal" akár "1 év után is", miközben sehol semmilyen további közös kommentelésük nincs.
Részemről ennyit erről, jöhet a II. felvonás...
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2018. 08. 26. 17:33
Előzmény: #6328  MetalHeart
#6329
:) Zsír :)
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:23
Előzmény: #6327  MetalHeart
#6328
olvasom, hogy mi ment ma... úgy látom ismét a jól ismert poszttraumatikus Forex-szindrómás, bukott ex-ügyfelek ámokfutása zajlik vasárnap nyugodt délutánján...
MetalHeart
MetalHeart 2018. 08. 26. 17:15
Előzmény: #6326  Jockey-Bacsi
#6327
Itt van már mindenki ? Névsor olvasást tartok srácok, jelentkezzen mindenki aki itt van !
Jockey-Bacsi
Jockey-Bacsi 2018. 08. 26. 17:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#6326
az ilyen emberekre tudok felnézni ! amikor ilyen dolgokat olvasok, akkor jövök rá, hogy 200-300 millió milyen kevés is tud lenni :( 
mauf 2018. 08. 26. 15:45
Előzmény: #6324  8uk52
#6325
Tavaly írkáltam ide pár napig, meg most 2 napja, erős túlzás lenne azt mondani, hogy folyton ide járnék. Hogy ezekre a hozzászólásokra mi vitt rá, azt a 6310. hozzászólásomban írtam. Én fórumokat nem kereskedési tippekért olvasok, így nálam az, hogy mivel és hol kereskedek, nem függ össze azzal, hogy miket olvasok. Olyasmikbe szoktam beleolvasni, ami valamiért érdekel, sok ilyen dolog van. Ja, a biztonság kedvéért: Trader1965 se én vagyok :)
8uk52 2018. 08. 26. 15:04
Előzmény: #6322  mauf
#6324
Vettem :) leírom miért gondoltam így.  Konkrétan leírt saját negatív tapasztalatot a céggel kapcsolatban nem találtam, helyette a tényként vagy hallomásból leírt chf-es pervesztés, ami természetesen nem veletek történt (eddig még Trader1965 is ugyanaz). Egyiketek sem rc ügyfél már rég és magyar piacon sem kereskedik, de ennek ellenére még hosszú idő után is rc és hazai részvény topikokba ír (átlag ember azt olvassa ahol és amit kereskedik, mert többi csak időveszteség).
Én véleményeknél mindig a negatívokkal kezdek, mert abból lehet eldönteni, hogy az számomra is rossz egy cégnél vagy nem (egy 5 csillagos minden ok, nekem csak egy szám)
Nem bántásként mondom, de valami itt nem kerek
Trader1965 2018. 08. 26. 13:30
Törölt hozzászólás
#6323
mauf 2018. 08. 26. 13:25
Előzmény: #6315  8uk52
#6322
Kedves 8uk52!
Először is, andare és én nem vagyunk azonosak, nem is ismerjük egymást. Bármilyen hihetetlen, de létezhet 2 (vagy akár jóval több) ember, akinek hasonlóan negatív véleménye van a Randomról.
Én magyar tőzsdén már jó ideje nem "pancsolok", jelenleg angol és svájci brokiknál van számlám, konkrét neveket nem akarok írni. Nekem a Randommal komolyabb konfliktusom sose volt, egyszerűen kezdettől fogva egy elég amatőr társaság benyomását keltették különböző apróságok miatt, de mondom, ez csak az én benyomásom volt, lehet hogy csak az én ízlésemnek nem való ilyen kis cég.
A chf balhé idején én már nem voltam Random ügyfél, de valóban akkor kicsit megégettem magam pénzügyileg, de szerencsére nem vészesen, köszönhetően többek között annak, hogy megfelelő brókernél voltam. Viszont mivel engem is érintett az eset, az átlagosnál talán jobban figyeltem azokat az eseteket, ahol a brókerek egészen elképesztő bukókat akartak az ügyfeleikre verni. És igen, tudomásom szerint a Random is ezek közé tartozott, a hírek szerint több ügyfelükkel szemben is vesztettek pert. Részleteket én se tudok, ezért ennél többet nem akarok spekulálni egy nyilvános fórumon, de a pervesztés ténye ismert (ha jól tudom, maga a Random is írt róla valamelyik beszámolójában), ezzel biztos nem írtam hazugságot.
Még egyszer mondom, én nem a chf ügy miatt hagytam ott őket, hanem már korábban, de az ilyen esetek, mint ez, meg aztán pl. a forex szolgáltatás megszüntetésének módja vagy a mostani bírság csak megerősítettek abban, hogy jól döntöttem. Ettől még senkinek nem kell egyetértenie velem, akinek megfelel a cég nyugodtan kereskedjen náluk, nekem attól egy cseppet se lesz rosszabb az életem. Másrészt viszont attól, hogy ti szeretitek a Randomot, nem kell megsértődni és vagdalkozni azért, ha valakinek más a véleménye.
Trader1965 2018. 08. 26. 13:08
Törölt hozzászólás
#6321

Topik gazda

zsilak
3 2 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek