Topiknyitó: Portfolio 2016. 07. 05. 10:18

Október 2-án mehetünk szavazni a menekültkvótáról  

Ugrás a cikkhez
Október 2-ra írta ki a népszavazást a nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítésével kapcsolatban Áder János köztársasági elnök kedden - derült ki a Köztársasági Elnöki Hivatal honlapján megjelent közleményből. A KEH...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=234319
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2016. 09. 25. 17:22
Előzmény: #4217  Oszo
#4220
Nem mellesleg, amennyit ráköltöttek, az már büntetőjogi tétel is lehetne, jobb országokban biztosan.

Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 17:21
Előzmény: #4215  sanka
#4219
Gondolni mindig gondolhatod, amit rólam tudsz!
Gondoljad máskor is, nem zavar!
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 17:19
Előzmény: #4211  Dehogynincs
#4218
Jaja! Úgylátom nemcsak orbándoktor tud sokat hazudni! És nemcsak orbábdoktort lehet becsapni!
Téged is rászedtek megint cudarul!

Nagyon ismerősek a meglátásaid! Már többször több helyütt olvastam őket!

Vidám vasárnapom van, pedig semmi okom rá!
Oszo 2016. 09. 25. 17:14
Előzmény: #4199  Phylaxa
#4217
Azt nem mondtam, hogy tudom milyen hatása lesz, azt mondtam, hogy semmilyen jogi relevanciája nincsen, senkit semmire nem kötelez és senkit semmiben nem gátol, ezért nem védi meg Magyarországot semmilyen betelepítéstől -szemben a Fidesz és aktivistái hazugságaival.

Egy békemenet! Az igen! Az ütne! Azon egész Európa röhögne!
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 17:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#4216
Pampa az nem én vagyok, de megszoktam már hogy a logikus gondolkodás helyett próbálsz terelni!
Különben, most, hogy a tőzsde fullon van jó volta az egy betűre eső nyereségem!
sanka 2016. 09. 25. 17:10
Előzmény: #4210  Törölt felhasználó
#4215
Jól gondoltam, amit itt mindenki tud:))
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 17:10
Előzmény: #4207  Phylaxa
#4214
Persze, hogy nem menne a jogi része, de Juncker urat jellemeztem a demokráciájával!

Hogy tudtad, hogy "oszo" ezt is megmondja!
Oszo 2016. 09. 25. 17:06
Előzmény: #4200  _pampa
#4213
Én inkább arra számítok, hogy az utolsó is lesz egyben, én bízom benne, hogy a többi országnak tisztességesebb vezetői vannak. (Persze sajnos tévedhetek is, gazemberből mostanában elég jó a felhozatal!)
R-- 2016. 09. 25. 17:05
Törölt hozzászólás
#4212
Dehogynincs
Dehogynincs 2016. 09. 25. 17:03
#4211
"Akarja-e, hogy az Európai Unió az Országgyűlés hozzájárulása nélkül is előírhassa nem magyar állampolgárok Magyarországra történő kötelező betelepítését?"

Az országgyűlés viszont úgy szavaz, ahogy Orbán doktor akarja.
Orbándoktort viszont simán megvezetik uniós ügyekben is és jogi ügyekben is.

link

"rászedtek, kicseleztek és becsaptak a miniszterelnöktársaim"

az Európai Tanács "késhegyig menő viták" után kétszer is írásban döntött arról, hogy a kvótarendszer csak önkéntes lehet, ezzel szemben az Európai Bizottság később mégis megindított egy ezzel ellentétes jogalkotási folyamatot, ami átment az Európai Parlamenten és bekerült a miniszteri tanács elé, a javaslat elfogadásához pedig ebben az esetben már elég volt a minősített többség.

Orbán doktor sokkal jobban szeret másokat becsapni. Például azt ígérte, hogy megvédi a magánnyugdíjpénztárakat. Október 2-án erősen meglepődne, ha a hárommillió volt pénztártag is úgy védené meg a kormányt, ahogy a fidesz a pénztárakat.
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 17:03
Előzmény: #4208  sanka
#4210
Ne törődj ilyen aprósággal nem neked a kedved szerint van néhány órára helyretéve!
Oszo 2016. 09. 25. 17:01
Előzmény: #4203  Phylaxa
#4209
"Tehát azért nem viszik a migránsokat Olaszországból és Görögországból, mert "mert az Unió döntéshozó fórumai az egész unióra vonatkozó döntéseket hoznak. "

Ez szerintem full értelmetlen.

"A kérdés számodra, hogy vajon Magyarországon mióta hoznak a döntéshozók és miben egységes döntéseket, mennyire egységes jogi terület és mióta? A kéviselőknek mire szól a mandátumuk? Ha ez megvan, akkor ugyanezt az UNIO-ra is vizsgáld meg kérlek és hasonlítsd össze a két időtávot, vajon melyikben terjedhetett ki a mindenre gondolás gyakorlata mondjuk úgy, hogy elfogadható mértékben. :) "

Ezt a mondatot majd később előveszem, csak előtte elvégzem a Pekingi egyetem Tádzsik nyelvű filozófia kurzusát.

"..válaszold meg nekem, hogy Juncker úr miért gondolta úgy, hogy ő aláírja a TTIP-t az USA-val és érvényes lesz. "

Tisztáztuk, hogy a látnok szekciót kettőnk között te alkotod, nekem fogalmam sincs mi járt a Juncker úr fejében.

Engem csak az a kérdés foglalkoztat pillanatnyilag: Van-e hatása a jövő heti népszavazásnak arra, hogy kerülnek-e menekültek Magyarországra kötelező kvóta részeként, vagy máshogy? (Nincs!) Van-e akkor értelme az egész fölhajtásnak? (Nincs!) Marad-e más választása egy értelmes hazafinak mint bojkottálni a szavazást távolmaradással vagy érvénytelen szavazattal? (Nem marad!)

sanka 2016. 09. 25. 17:00
Előzmény: #4205  Törölt felhasználó
#4208
Na, ha így tennék rendbe, akkor igazán bajban lennénk, trollok!!
Phylaxa 2016. 09. 25. 17:00
Előzmény: #4206  Törölt felhasználó
#4207
Nem hiszem, hogy a jogi része menne. Érthetően hatalmas az ellenállás a multik beleszólásába a jogállamokkal szemben. Gyakorlatilag a multik perelhetnék az adott államot hatalmas összegekre.

A svédeknél ez biztosan nem fog menni. De majd OSZO elmondja, hogy tök mindegy, mert Junckeréknek mindenre mandátumuk van. Mi pedig beléptünk, tehát azt csinálnak velünk amit akarnak. :)
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 16:53
Előzmény: #4203  Phylaxa
#4206
Én még a logikában nem csalódtam! Logikus amit elkövettél megint!

Annyit tennék hozzá, hogy "állítólag" Kanadával megköttetett a szabadkereskedelmi egyezmény!

Nehogy azt is majd a zUSAra is átvigye ez a Juncker mint TTIP!
Úgymint a kvótákat orbánon!

A képessége megvan hozzá!
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 16:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#4205
Tévedésben vagy! Ez nem kampány, hanem a világ dolgait helyretesszük néhány órára!

A jelmondat tegnap óta nem változott, honnan tudtál róla?
Phylaxa 2016. 09. 25. 16:41
Előzmény: #4195  Törölt felhasználó
#4204
Csak gondoltam ne fussunk felesleges köröket. :)
Phylaxa 2016. 09. 25. 16:40
Előzmény: #4193  Oszo
#4203
Tehát azért nem viszik a migránsokat Olaszországból és Görögországból, mert "mert az Unió döntéshozó fórumai az egész unióra vonatkozó döntéseket hoznak. "

Értem. No komment.

A kérdés számodra, hogy vajon Magyarországon mióta hoznak a döntéshozók és miben egységes döntéseket, mennyire egységes jogi terület és mióta? A kéviselőknek mire szól a mandátumuk? Ha ez megvan, akkor ugyanezt az UNIO-ra is vizsgáld meg kérlek és hasonlítsd össze a két időtávot, vajon melyikben terjedhetett ki a mindenre gondolás gyakorlata mondjuk úgy, hogy elfogadható mértékben. :)

Ha ez megvan és elhanyagolható mértéket kaptál, de csak akkor, válaszold meg nekem, hogy Juncker úr miért gondolta úgy, hogy ő aláírja a TTIP-t az USA-val és érvényes lesz. :)
R-- 2016. 09. 25. 16:38
Törölt hozzászólás
#4202
Törölt felhasználó 2016. 09. 25. 16:33
Előzmény: #4198  Oszo
#4201
Neked semmit! Jól van ez így, nem kell gorombáskodnod!
Jobb, ha kimaradsz a népszavazásból, meg az ellenreklámból is! Azért a kis "lószarért"!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek