Topiknyitó: watson 2010. 11. 10. 12:58

Nyíltan Tolvaj Bűnöző a Fidesz frakció  

Az alkotmányból kiirtani a magántulajdon védelméhez még a saját szabályaikat is meghágja a Fidesz frakció:



"Elsőre nem ment át Lázár János alkotmánymódosítási javaslatának hétfőn elfogadott változata a parlamentben. A gépi szavazás adatai szerint csak a jelen lévő képviselők 66,5 százaléka támogatta"



"A parlamentben gyakran előfordul, hogy képviselők a gép hibája miatt nem tudnak szavazni. Ilyenkor általában automatikusan beszámítják a szóban közölt szavazataikat. A problémát most az jelentette, hogy erre már csak a határozat kihirdetése után került sor, márpedig kihirdetett határozatot a házszabály szerint utólag nem lehet megváltoztatni. A házbizottság ennek ellenére módosította az eredményt." link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2010. 11. 17. 17:07
Előzmény: #178  Sigorszky
#180
Nota bene: a magyar nemes nem fizet adót! De nincs is oly politikai akarat, mely arra irányulna, hogy fizessen.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 17:06
Előzmény: #178  Sigorszky
#179
"Ez egy nagyon jó hasonlat, pont olyan, mint a statisztika. Mert például az én aggastyán nagyapám soha, de soha nem vett a hátára 2 milla kölcsönt, de a gyerekeim sem, meg én sem. Mégis ők, meg én vagyunk eladósodva."

Demagógia. A nagyapádnak pl. évekig volt 13. nyugdíja. Na az pl. egy olyan tétel, ami hozzájárult az eladósodottsághoz. Sokszor leírtam már mik ezek a nagyobb tételek.
Sigorszky 2010. 11. 17. 17:04
Előzmény: #160  Törölt felhasználó
#178
..."Vagyis minden magyar állampolgár – az aggastyántól a ma megszületett újszülöttig – fejenként kétmillió forint terhet visel a hátán."
Ez egy nagyon jó hasonlat, pont olyan, mint a statisztika. Mert például az én aggastyán nagyapám soha, de soha nem vett a hátára 2 milla kölcsönt, de a gyerekeim sem, meg én sem. Mégis ők, meg én vagyunk eladósodva. Na erre mondom én azt, hogy a k...a a.....at.
Amúgy meg az a pénz egyáltalán nem elveszett pénz, egy része kis hazánk ingatlanvagyonában pihen, más része külföldi bankokban, a maradék meg esetleg be van fektetve, jó esetben dolgozik. A törlesztőt meg a kamatokat meg én, meg a nagyapám, meg a gyerekeim fizetjük. Meg még ti és sokan mások. Ki van ez találva!
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 16:32
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#177
Mivel ostoba hazugság, amit írsz, nincs mit válaszoljak rá. Felesleges volt létrehoznod ezt a fikázó nicket, a másik se különb.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 16:21
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#176
bocs, ha ezzel megsértettelek.....
csak komolyan érdekel, hogyan tovább????
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 16:14
Előzmény: #174  Törölt felhasználó
#175
Szerintem te meg egy fröcsögésre, sértegetésre létrehozott klón nick vagy.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 16:08
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
szerintem te egy hivatásos szoci topicoló vagy.......
nem sokáig lesz már szoci néven tömörülés/ecske/.....
és akkor te hogyan tovább????
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 16:02
Előzmény: #172  Törölt felhasználó
#173
Úgy látom, hogy valaki szükségét érezte, hogy nicket cseréljen és intek-ként jöjjön vissza mint erősítés.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:59
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#172
úgy látom, megint megtaláltad a neked megfelelő topicot.....
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:53
Előzmény: #170  watson
#171
Jó kis képviselőink vannak már megint. Csöbörből vödörbe kerültünk. Itt még Orbán Viktor sem fog rendet csinálni.
watson
watson 2010. 11. 17. 15:48
Előzmény: #154  Törölt felhasználó
#170
Ha jól láttam pont ez a 'lopós' Meggyes volt akin ment a vita az AB kinyírásakor, hogy bent volt-e, szavazott-e, és pont ő szerette volna hogy ellenzékiek bocsánatot kérjenek tőle...
link a kis pofátlan... lehet hogy neki volna miért bocsánatot kérnie, és vennie a kalapját végre Esztergomban.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:39
Előzmény: #166  Törölt felhasználó
#169
értettem titkár et.
azért beszarhatok? (a röhögéstől))
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:39
Előzmény: #164  watson
#168
Watson, értelmetlen OTTER-el bármiféle "vita". Mert őt nem személyes véleményének megbeszélése, megvitatása érdekli. Ő le akarja írni, amivel megbízták. Ezt jobb ha vitának álcázva teszi, különben kitiltják azért, amiért eddig már többször kitiltották. Ha vitázol vele, akkor eléri a célját, de a véleményed ekkor sem érdekli. Megbízást teljesít.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:37
Előzmény: #163  Törölt felhasználó
#167
helyes!
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:37
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#166
Nem kérdeztelek.
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:37
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#165
a bértopicoló nevezi a másikat verébnek!
ez komoly.))

leninista bajtársaim!
ha a fityisz nyiltan bűnöző banda, akkor a kenyéradó komenista testvéreitek mik??
a kérdés csak költői, nyílván nincs válasz.))
watson
watson 2010. 11. 17. 15:36
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#164
Ne haragudj Otter, de talán ebből az egyetlen elfogadható gondolatodból kéne kiindulni:
"S azt se feledjük, hogy az állam több, mint egy Zrt.! Nem lehet kirúgni a rosszul teljesítőket és el kell tartani a gyermekeket, miközben az öregeket is gondozni kell!!!"

Ki az aki öreg és mekkora öreg réteget kell eltartson a társadalom? Mintha éppen ezzel nem foglalkozna az Mnyp-ket lenyúló nyugdíjpolitika.

(A rosszul teljesítők meg rosszul és sokára fognak nyugdíjban élni...)
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:34
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#163
Isten áldja meg Orbán Viktort minden magyar ember miniszterelnökét!
Törölt felhasználó 2010. 11. 17. 15:31
Előzmény: #161  watson
#162
OTTER pártaktivista. Kampányt végez itt. A feladata, hogy minél több embert rávegyen a visszalépésre. Ez ilyen egyszerű. Nem kell vele foglalkozni. Persze ettől ő még sose fogja megúnni a kampányolást, hiszen ez a feladata, de ha nem "vitázunk" vele, akkor a kampányaga már spam lesz, ami előbb-utóbb feltűnik a PF-nek. OTTER ezért időnként látszólag beszélgetést kezdeményez. De teljesen hidegen hagyja a válaszod, csak azért kell bármilyen válasz tőled, hogy ő a kampányanyagait leírhassa/másolgathassa reakció gyanánt. Mert így vitának, beszélgetésnek tűnik, amit nem tiltanak a PF fórumszabályok.

Ne feledd, OTTER-t már többször kitiltották kampányolás miatt (LET, anarch, FideL voltak a korábbi nickjei, ez utóbbi eleve beszédes).

watson
watson 2010. 11. 17. 15:24
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#161
"aki meg nem tudja ezeket kiszámítani, akkor jár jobban, ha visszalép... "

:DD ezt a bődületes baromságot :))) ez kész... :)))

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek