Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:18
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#60
én meg nemhogy a tőzsdénél nem vagyok, inkább az események mögött 8 lépéssel, ez ciki
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:18
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#59
Ja de nem is ízléstelen!:) Szerintem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:16
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#58
Linda... ha olyan tökéletes világbéke hangulatban lennének, akkor esetleg számítana nálunk az amcsi rally... de jelenleg, hogy finoman fogalmazzak fosnak tőlünk... egyelőre, amíg a közel-keleti lakodalom véget nem ér, addig ide nem fognak jelentősebb, árfolyammozgató és árfolyamstabilizáló pénzeket betolni... egyelőre... de ahogy a világ változik percről percre, úgy változhat a tőzsde is...

egy dolgot ne felejtsetek és már számtalanszor bebizonyosodott: a tőzsde 2 lépéssel előtte jár az eseményeknek!!!
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:16
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
Jaja akkor azért néztem én, hogy mintha rosszul olvastam volna, de mintha emlékeztem volna ilyenre. Akkor mostmár értem. Okk
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:14
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#56
ha érdekel a technikai elemzés, adhatok pár linket, én azt a könyvet drágának tartom, sok ilyen info fennvan neten is
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:12
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
az egy másik topic lehetett,ez tőzsdés ,és az offból az ízléstelen dolgok ki vannak tiltva,vagy nem írtam le,csak akartam ?
lehet,h romlik a memóriám ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:10
#54
Valaki beszélt itt valami mellekrõl!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:09
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#53
én nem értek hozzá,de az aug.végére hol lesznek az árfolyamok,a csipszeknél sztem a külföld dönti el,ha rally lesz,akkor nálunk is ,ha zuhi akkor nálunk is.
De az olyan kispapírok,mint pl a humet ,ott számítok rendes rallyra,mert civinnek érdeke a magas árfolyam, a sok részvénye miatt.
A többi kispapírnál attól függ,de hasonlóra gondolok,nincs benne vmi ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:08
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
Labbancz, köszönöm:)
Geepoint, ezt nem ismerem, de a chartcenteres könyvet, amiről Lindus írt, én is most akarom megrendelni, illetve hasonlót le lehetett tölteni a chartcenterről egy linken is, ami lényegesen olcsóbb a könyvnél, először azt akarom megnézni, s ha jó, akkor utána a könyvet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:03
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#51
az ára nem drága, asszem 2500 HUF. Csak jo lenne, ha valaki irna rola egy-két szót, hogy el tudjam képzelni, milyen lehet
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:02
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#50
Utazó néni... vegyél bátran, de iszonyat szűk stoppokat használj, mert jelenleg nincsenek stabil árszintek... ha zuhan valami, az több forintot esik, mert nincsenek megírva a vételi oldalak... nem állnak be a könyvbe venni és eladni sem... effektíve nincs is pénz berakva a piacra... gyorsan beteszik és gyorsan kiveszik...

nagyonnagyonnagyon óvatosan...

augusztus végéig, szeptemberben még van esély magasabb árfolyamra, de nem szabad illúziókat kergetni... ezektől már nem várhatóak csúcsok...
augusztus végén iszonyat mennyiségű önkötés lesz... adó és tsai miatt... aztán majd realizálnak a drágaságok... nna akkor nem szabad az esőben állni... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 11:01
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
jó-jó Labbi,de még előbb itt a nyár,az eredményszezon ,azért ne temessünk már mindent ,még lesz felfutás sztem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:59
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#48
én még nem voltam ilyesmin,de ha érdekel,és adnak írásbeli anyagot is ,és kibírod fizetni akkor sztem biztos megéri.
A chartcenternek is van vmi technikai elemzéses könyve,amit hirdetnek.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:58
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#47
Bumbi...

nem paráztatni akartalak benneteket... csak szeretnék nyugodtan aludni, hogy szóltam a kis közösségnek, hogy használjon nagyon szűk stoppot... és ősszel vagy tanuljon meg shortolni, vagy csak cash-ben ülve nézze végig a húzósabb időszakot...

nem egy bajtársunk hallgatta már meg a tanácsaimat... valaki megfogadta, valaki nem... de nem panaszkodtak ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:58
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#46
Labbancz, láttam a kávéházban is, amit írtál. Aug. végéig még szerinted "biztonságban" vagyunk? Én most szeretnék néhány részvényt venni, (egyébként is 2-3 hétre gondoltam, mert a szeptember-októbertől én is félek) de most kicsit elbizonytalanodtam.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:56
Előzmény: #44  Törölt felhasználó
#45
ártani nem árthat...
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:54
#44
Sziasztok! Mivel úgy látom ez a legforgalmasabb topik ma, ezért ide irom a kérdésem, bocs, ha kicsit off:
Szóval szoktam kapni e-maileket valami bét-es tanfolyamkról. Most 10.én lenne a soronkövetkező, és azon gondolkodom, megéri-e elmenni egy ilyenre. Részt vett már közületek valaki ilyenen? Most technikai elemzés meg ilyesmik lennének, érdekel a téma.
Köszi a válaszokat előre is
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:47
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
ez nagyon parásan ahngzik, egy sokkal durvábbra lehet számítnai mint májusban?

a minuszban lévő papírjaimtól addig kell megszabadulnom szerintetek, mert utána már minden odavan ? :D vagy mit nekem kiülöm azt is, mennyi lesz ez kb. 2-3 év ? :DDD
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:44
Előzmény: #38  Törölt felhasználó
#42
Linda... :)) Kicsi Szürke Veréb... és Nagy Barna Medve egyben... ;)) attól függ miről van szó...:))
egyébként lebuktál: honnan tudod a Nagy Medvét???

a tőkekivonás elég biztos ahhoz, hogy augusztus végén és szeptemberben a kellően magas eladási árakon tömegével fognak a Verébtársak is eladni...

a "Májusi Ifjak" fognak eladni... még többet...
simán ki akarják takarítani a tőzsdét...;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:43
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#41
nagyon összejövünk mi lányok itt , igaz lindu ? :DDDDDDDDD

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek