Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:42
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#40
szívesen Utazo1
,és örülök ,hogy lány vagy ,jól kifogumk jönni,itt már mindenki azt hiszi,h én egy kötekedő némber vagyok :)
pedig csak mostanában vagyok kicsit zaklatottabb ,de ez az én bajom.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:38
Előzmény: #33  Törölt felhasználó
#39
Szia Linda (és mindenki),

nekem tetszik ez a topik, és jó, hogyha egy kicsit lazábban is lehet beszélgetni, nemcsak off-korlátok között. Én kezdőként különösen hálás vagyok, hogyha egy tapasztaltabb valaki leül, veszi a fáradságot és tippeket, tanácsot ad, megosztja a gondolatait. Van erre igény, és van, aki értékeli!

Én is lány vagyok, de remélem, ez nem lesz baj:) Biztosan nem fogok piszkálódni, hanem alázattal és hálával olvasom az okosságokat (és egy kicsit külön büszke vagyok Lindára, hogy egy lány ír ilyen okosakat:)
És az indító tippeket, ajánlott szakirodalmat is köszi.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:37
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#38
áhh,ez szép volt Bumbi :)))
de én azt hittem,h Labbi egy nagy barna medve :)

de Labbi,áruld már el légyszi,honnan az infód ,vagy ha azt nem,mennyire biztos a tőkekivonás ősszel ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:33
Előzmény: #36  Törölt felhasználó
#37
áhh csak a legnagyobbak vannak felvértezve a szerénység szürke, ám királyi méltóságot sugalló palástjával.

Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:31
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
hehehe... Bumbi... jó a humorérzéked... :))
bár igazad lenne... :))

Kicsi Szürke Veréb röpköd a Nagyok között... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:28
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#35
Lindus te tőzsdézel 6,5 éve és nem ismered a nagy szentiastenháromságot?

arp green labbanc :DDDD
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:28
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#34
Linda... ácsi...

nehogy komolyan vedd már a smiley-kkal teletűzdelt válaszomat... haggyuk már ezt a sértődőst...
én lennék a legnagyobb barom ha egy fórumon vadidegen emberektől kapott beírásokon sértődnék meg... ezt fontold meg a többiekkel vívott fölösleges csaták közben is...

hjja, Greeny-t "istenítem" amivel az agyára megyek folyamatosan direkt... és mivel ismerem is, van valóságalapja a tiszteletemnek...

én csak kicsi szürke veréb... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #31  Törölt felhasználó
#33
mi szóval ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
jajajaj !
rosszat szóltam, dehogyis nem úgy gondoltam,most hogy tegyem jóvá ?egyáltalán jóvátehető egy ilyen ?
dehát te mondtad,h nem tudom milyen szóval már,de állandóan Greent isteníted,őrá hallgatsz mindenben,én igazán nem gondoltam,h te is igazi profi vagy,bocs mégegyszer. :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:21
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#31
szóval?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:18
Előzmény: #29  Törölt felhasználó
#30
hehehe... a hozzáértők véleményét... ez jó volt...
szóval kussoljak vadul??!! :)))))))))

okkay, várjuk ARP-ot... :)) majd ÜÜüühh megasszongya a tutit... :))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:16
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#29
igen-igen én is attól félek,de előtte jó lenne egy felfutás még ,hogy mindenki örüljön,vagy legalábbis mi :))
de olyan jó lenne hallani a hozzáértők véleményét ,de biztosan nyaralnak .
Főleg ARP--ra gondolok.,sokat segítene,ha elemezné a helyzetet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:12
Előzmény: #27  Törölt felhasználó
#28
a Beige Book tartalma is veszélyes lehet... ;))

az Ősz iszonyat esős lesz Linda kedves, csókolom a kezeit...

itt már nem csak korrekcióról van szó...

itt már nagytakarításról... ;))
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:08
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#27
Utazo1,
köszi a tegnapi kedves soraidért ,jól esett nagyon.
A buxról az a véleményem,h most augusztusban várok egy rallyt , az ami FED ülés után,remélem elmarad a kamatemelés,ezért.
A céges eredmények jók lesznek ( mol,gyógyok ) a tőke a partvonalon várja a bevetést ,de a hó vége,szept.körül számítani lehet korrekcióra,be kell nyújtani a konvergenciaprogramot,lehet,h kevés lesz,esetleg újabb leminősítés,szóval az ősz amúgy is korrekciós szokott lenni.De meglátjuk.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 10:02
Előzmény: #25  Törölt felhasználó
#26
Na szóval ma nyitóban kicsit túlzásba lett vive az offolás, meg hétfő van,lehet sokan még alszanak,a kérdésre még visszatérünk,de addig is úgy veszem,h nincs igény a megérzéseimre,inkább hallgatok róluk,mint a sír,legalább nyugodtabb leszek.
A poénkodást is mellőzöm,most a helyzetről annyia véleményem,h sztem a pénteki ami adatok eloszlatták a kamatemelési félelmeket,ezért várhatóan elmarad a kamatemelés,emiatt szerdán-tól emelkedést várok,de ma esünk egyenlőre,meg holnap is kivárás valószínű a döntésig.
Azért esünk,mert az adatok azért nem egyértelműen jók,ha túlzottan lelassul a gazdaság,az se jó a cégeknek,szóval a kánaán azért nemigen jön el.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:43
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#25
nem kell szabadkoznod Doki,de a legutolsó vélemény számít sztem, a hallgatás beleegyezés.te azt ígérted,h a mi topicunkban nem támadnak minket,este csúnyán rámtámadt vki,te nem álltál mellém,pedig sokat segített volna,ebből következett a véleményed.Akkor tarts is ki mellette sztem.Én biztos,h megvédtelek volna,na ennyit a haverságról .
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:37
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Linda!

Sajnálom ha csalódtál bennem. Ezt viszont akkor annak tudom be, hogy nem olvastad figyelmesen a soraimat. Továbbá semmiből sem következik hogy ugyanaz lenne a véleményem, mint Tio papának. Persze az sem következik, hogy ne ugyanaz lenne a véleményem. Viszont a korábbiakban megformált véleményeim és hozzászólásaim alapján azonban az egyiket nagyon lehet valószínűsíteni. Szerintem ez mindent megmagyaráz, és nekem nem kell tovább szabatkoznom semmi miatt.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:29
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
az baj Doki,ha nincs lelkifurid,mert miattam lehetne,mert én nagyot csalódtam benned,csak azt nem értem,h ha ugyanaz a véleményed,mint Tio pepenek,akkor mért akarsz velem beszélgetni ???
ha meg nem az,akkor mért nem álltál mellém ???
válaszolj légyszi !
a topicodat meg ne temesd,van arra igény sztem
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:26
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#22
Linda!

Nem hablatyolik csak bumbi esküvői sztorijára reagáltam.
Egyébként nincs lelkifurim. Nincs miért. Nem én csináltam. Csak sajnálom a történteket, hogy 1 napot sem bírt ki a topic.
De hogy közhelyjel éljek: ilyen az élet.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 09:21
Előzmény: #20  Törölt felhasználó
#21
egyébként van lelkifurid ???

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek