Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:54
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
Egy részvényt ha már megvettem utólag stopot belehet még rakni?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:51
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#119
na brávó Anyos,a legjobb a portfóliód sztem ,a molnál itt ez az energopetrol-ügy is,meg még az is eszembe jutott,h tavaly lehetett,h felmerült a rv.negyedelés ,vagy mi,csak vmi szabályozási kérdés miatt elmaradt,de bármikor újra bevethetik azt is.
stoppod legyen bent és semmi gondod nem lesz,ez jó,h már tudni fogod a FED-et.
ha lenne pénzed még jó lenne a ricsi is,azt is fogják venni,mint a cukrot sztem.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:46
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#118
jajajjajaj!

most nagy butaságot mondtál ! :)))
de jólesett,kösz :)
pedig,ha tudnád ! :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:45
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#117
Linda szerdán megyek 1 hétre szóval lemaradok a gyorsokról mivel főleg Mol, Egis van a portfóliómban. De azért még megvárom a FED döntést. MOL-lal kapcsolatban az olajár nem lehet gond főleg, hogy hurrikánszezon van meg néha szabotázsakció meg iráni atom stb. A gyógyoknak is jóknak kell lenni főleg az Egis-nek mivel alul van premizálva a Richter-rel szemben szvsz.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:44
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#116
Linda! Én nem hízelgek, de neked nem kell javulnod semmit!:) Semmi nincs amin változtatni kéne.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:38
Előzmény: #113  werkaz
#115
Szia Werkaz, hálisten lemaradtál az eseményekről :)
nade ,h te vársz tőlem tippet ! sokkal nagyobb speki vagy nálam !
szóval az a helyzet,h alaposan elvették az önbizalmamat ,és kiutáltak innen-onnan,ezért még adtam egy lehetőséget ,ezt a topicot,ha érdektelen lesz,kiszállok.
Tettem fel körkérdést reggel,nemigen reagáltak,nemigen olvasták,én meg addig nemigen akartam nyilatkozni.
Meg ez olyan fura dolog,én nem érzem magam szakértőnek,a hozzáértők hallgatnak,persze az ilyenkor a legkönnyebb,majd szerdán könnyebb lesz megmondani a tutit,mint ahogy a fotiról is könnyebb lesz a Q2 után nyilatkozni.
De most vannak ötleteim,megérzésem,de rámsütötték,h szereplési vágyam van,akkor mit nyilatkozzak ? nem akarok észt osztani,a megérzést meg inkább hagyom.
szóval inkább adj te nekem tippet ! :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:31
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
szóval az olaj emelkedik,a BP bezárt vmi olajmezőt Alaszkában ,sztem semmi para,én legalábbis nem t...k be tőle.
azért eshet,mert amik mínuszban,bár nem tudom,mennyire,de zuhanás az túlzás sztem
werkaz 2006. 08. 07. 14:27
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#113
Noné a Linda saját topicot nyitott :)) De tetszik :) Linda viszont alig olvasok Tőled tippet... pedig engem is érdekelne :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:26
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#112
te Feri,ne hízelegj,nem igénylem hidd el :)
hol jövök én azokhoz,akiket az elején felsoroltam,persze lehet,h nem olvastad,de még hányukat kihagytam,csak én azokat szoktam leginkább figyelni ,azért ajánlottam őket.
de csak azért mert sokat jár a szám,még nem vagyok nagy,jó is volna! de majd egyszer profi szeretnék lenni ,de úgy,h még akkor se tudjak elemezni :)))

érdekes,h a feltűnési viszketegségemről senki se mondott semmit,nem olvasták volna ? pedig úgy szeretném tudni az igazat,így hogy javuljak meg ?
lehet,h Bumbinak van igaza ?

Feri a TDT-t nagy ívben kerüld,ha jót akarsz.Először csak jöjjél bele így ,a pénzeddel,semmi tőkeáttét,TDT.és ha eltelt 2-3 év,majd esetleg .De a stoppot tanuld ki,az nem árt.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:25
#111
sziasztok,

ezt a tippsarokba is betettem, de nem nagyon van ott most élet.

az alábbi hír alapján várható, hogy a mol megzuhan 14:30 után?
szerintem igen

"EW YORK (CNNMoney.com) -- The shutdown of the nation's largest oilfield could send stocks downward when trading begins Monday.

At 7:15 a.m. ET, Nasdaq and S&P futures pointed to a lower start for the major indexes.

Oil prices surged after BP (Charts) announced it was shutting it the Prudhoe Bay field in Alaska because of a damaged pipeline.

U.S. light crude surged $1.87 to $76.63 a barrel in electronic trading, while Brent crude trading in London rose $1.32 to $77.49.

Besides the shutdown of the Alaskan oil fields, oil prices were being lifted by the threat from Iran, the world's No. 4 oil exporter, to expand its atomic fuel work and to use its "oil weapon" if the United Nations imposed sanctions aimed at halting the nuclear efforts."
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:20
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#110
Ja és a stop az nem nyerte el a tetszésemet, nem megbízható, így nemtudok nyugodtan elmenni nyaralni.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:17
Előzmény: #108  Törölt felhasználó
#109
Nem csak stoppolni szoktam már, hanem TDT-zni!:) De már azon is szívtam, úgyhogy egyelőre csendben maradok, és alig várom, hogy legalább ebből a fotexből is 0-án jöjjek ki és lesem a nagyokat, mint Téged, hogy mit vesznek és mikor adnak!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:07
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#108
és nem akarlak bíztatni,de ez még csak a kezdet,vértezd fel magad :)
mindenesetre nagyon ügyes vagy,ha két hét után már stoppolsz !
(vagy nagyon ijedős ) :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:05
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#107
te Feri,az csak úgy lehetett,ha nyitógap volt és átugrotta , ez benne van a pakliban sajna
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:05
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#106
Jaj igen, én is örültem volna a 100Ft/részvénynek de csak elíás volt azaz engem ne irigyelj!:) , mert ha megnéznéd 2hete mikor kezdtem a tőzsdézést és most hogy áll a portfólióm hát mintha valami cápatámadás érte volna, szétmarcangolva!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:03
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#105
Anyos! Én eddig kétszer használtam stoppot, egyszer sem aktivizálódott. Fotexet vettem 588-on, 575-re stoppot raktam semmi, Richter vétel 44600, stop 44000 ezerr semmi, azt most nézd.
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:03
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#104
koi,és saru ,
az otiban most még lehet egy ideig csend,amíg tényleg nem jön vmi konkrétabb bíztató hír a CEC -ről.most nem az a tuti befektetés sztem,de én azt gondolom,ha rendeződne.és jönnének a külföldiek,az se maradna ki a rallyból,én mindenesetre az őszi nagy zuhéig nemigen veszek otit
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 14:00
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
Anyos az első sor Ferencnek ment ,őt irígyeltem a jó foti eladásért :)
amúgy a nyaralásom alatti nyereségem egy szélhámosság eredménye volt,ami néha bejön :)
de attól függ,mennyi időre mész,menyi rizikót vállalsz,meg mikor indulsz ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:52
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#102
Bocs, azt hiszem már rájöttem. Hét igen lehet sok-sok stoppal kellene elmennem nyaralni mármint nem utazásival hanem tőzsdeivel. Hát igen még dilemmázok aztán lehet csak szimplán megyek nyaralni és jövő héten vagy bőség lesz vagy sirás. De Linda neked kell lennie jó receptednek nyaralóknak, vagy ?
Törölt felhasználó 2006. 08. 07. 13:51
#101
ez hogy nincs rally j,obban elveszi az ember kedvét mint a 20% os ado!!:)))))

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek