Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 08:48

linda topicja  

Ezt a topicot azért indítom,mert szeretnék egy olyat,amiben kötetlenül lehetne a tőzsdéről beszélgetni,de ha vki offol,se hurrogják le.Tehát a tartalmát,olyan 80-20 % arányban gondolom.

Várom a ti ötleteiteket,kéréseteket vele kapcsolatban,én is mindjárt leírom,h tervezem részletesebben.

ui: nem azért ez a topic neve,h magam sztároljam,hanem ,h aki gondolja,ki tudja kerülni:)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:20
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#220
te izgulsz a pénzed miatt?

vicces, és ellenekezik mindennel amit minden normis ember vall és tanít, de ha izgulsz a kezdeti időszakokban olyan lépésekre ragadtat amiket nem kéne meglépni amiket meg meg kéne azokat meg éppen ezért nem léped meg.

persze én is izgulok, de nem úgy , nincs benne ma mindenáron
werkaz 2006. 08. 08. 10:19
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#219
Bumbi azért a rábát se hagyd magára. Bár erősnek érzem, de ha nem igazolódik a pozitív jelentésbe vetett hit mehet vissza 700 alá.. szal csak okosan.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:17
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#218
Bumbi! Nem semmi vagy!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:12
#217
Linda,ezt tapasztaltam én is.azóta nem hallgatok a brókerre.
Akpo,igazad van,sajnos rossz a makrohelyzetünk,ezért labillis a részvény ármozgás.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:10
Előzmény: #215  akpo
#216
igen, egy kis szerencse néha mellém áll azért, ha már a történések mögött járok 5 lépéssel :)
akpo 2006. 08. 08. 10:08
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#215
De azert el kell, hogy mondjam, nagy makod van, hogy meg van aki veszi azt a szart a foleg tegnapi peres hir utan. Nem eleg, hogy kaptak lovet es semmit nem tudsz a felhasznalasarol, de meg a love is kerdeses.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:03
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#214
Feri ebben a kapkodó státuszban nem jó vásárolni ,mert midnig hibázik valamit az ember.

persze ilyenkor hajt az ,hogy visszahozd a veszteséget, de nem vesztettél még eleget ahhoz ,hogy kicsit meglassúdjon a gondolkodásod?

A Vásárlási kényszer nem jó tanácsadó, ahhoz ,hogy ezt megértse akárki nem kell a tőzsdében gondolkodni elég egy hypermarketben ahol néhányan, csak a fejüket kapkodják és megvesznek minden szart ,mert sárga tábla van előtte és sok van belőle.

egyébként tegnap vettem pflaxot 850-en ma azóta is az fogyogat 880-on, werkaz testvérünk segítő tanácsára :)
rábát vettem tegnap 880 -on.

Ja és a vételekről, próbálj meg olyan lmitiárakon berakni vételeket amik nevetségesnek tűnnek, sokszor nyitóban záróban ezek teljesülnek, tegnap pl. a pflax 850 -es vételnél a petike dárga kiírta ,hogy ez a napi limit 10% alatti ár 11 valamenniy biztos,hogy beteszem? megetrősítés, aztán hoppá teljesült, aztán ma meg hoppá beraktam egy eladásit és hoppá az is teljesül lassacskán.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 10:03
Előzmény: #212  Törölt felhasználó
#213
Köszönöm szépen, innentől nem kapkodok el semmit, de nem is akarok lemaradni a jóról!:) Szorosan ittvagyok!:)
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:59
Előzmény: #210  Törölt felhasználó
#212
persze ezt nem a molra mondtam,hanem a többi papírra
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:59
#211
Ferenc!
Current 8.44-kor írt egy LINKet,mentsd le!!!
kösz Current,ezt Te állítottad be magadnak?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:57
Előzmény: #206  Törölt felhasználó
#210
Feri,én is azt mondom,h már várd meg a holnapot,majd akkor többet tudunk
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:56
Előzmény: #204  werkaz
#209
Werkaz,lehet,h ránk is férne egy kis fizikai munka ? :)

Papesz,a brokik ajánlása nem mindig jön be,én úgy figyeltem meg,h 20-80%
az otis hír még nem végleges,de reméljük emelkedni fog :)
akpo 2006. 08. 08. 09:55
Előzmény: #197  werkaz
#208
Altalaban a jo gyj hirere reggel meg jol lehet keresni barmilyen papperral, de azutan valoban erdemes adni. En sem varok rossz eredmenyt a MOL-tol, de olvastam nehany elemzot, es egyertelmu a velemeny, hogy barmit dont ma FED es barmilyen comment jon ki odaat mar nem lesz nagy hurrahangulat. Tehat sztem hirre adni, korrekcio utan visszavenni.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:54
#207
Ferenc,megint beledőlsz a kardodba!én a Te helyedben megvárnám a holnapi nyitást,de reggelre olvasd el a híreket,történt-e kamatemelés az USA-ban és nézd meg a USA future-t,ha +,akkor jó.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:50
Előzmény: #204  werkaz
#206
Hú gyerekek ez a sok kanóc meg szakmai kifejezéstől , jelentésektől, CECelégytől már teljesen bekavarodtam, valaki tudna valamit mondani, hogy akkor mit vegyek amivel végre csökkenteni tudom a mínuszomat és nem növelni? Most akkor még ma kell vásárolni vagy holnap a jelentés után?
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:46
#205
tudod mi az érdekes Linda?brókerom ajánlotta múlt héten az OTP-t,de én nem láttam optimálisnak a vételt.CEC-ről annyit,hogy TE írtad az OTP topicba,hogy a Görög banknak jobbak az esélyei.holnap eldől,hogy emelkedés vagy esés lesz.ha + hír lesz a hír,akkor hirtelen ugorhat nagyot.én ezt várom!
werkaz 2006. 08. 08. 09:27
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#204
Lindus persze hogy nem gondolom komolyan hogy agitálsz, pláne molban ugyan minek tennéd ? :) De szvsz az nem lesz senkinek meglepetés ha nincs kamatemelés. Erre számít a piac. (Talán már be is van árazva.) Ha meg lesz.. hááát az csúnya lesz. De állom a fogadalmat én is. Ha a molly beindul holnap mint a gőzös, megígérem hogy jövőhéten én fogom kitakarítani a fiókomat :)) Nagyot fognak nézni a lányok :))))
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:26
Előzmény: #202  Törölt felhasználó
#203
Nem Papesz,az oti most rázósabb sztem a CEC miatt ,meg a makrohelyzet miatt,csak akkor veszem elő esetleg,ha ősszel lenne egy jó korrekció,közben rendeződne a ktgvetés helyzete ,akkor olcsón lehet,h érdemes lesz venni.De most elég érdekes lehet,ha ki akarod ismerni,csak kérdés,h jól keresel-e közben :)
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:23
#202
sziasztok!
LIndus,OTP-ben nem gondolkodsz?
gyógypapírok sztem is jók,ma emelkedni fog az árfolyama,főleg ha USA +-ban marad.MOL-val nem foglalkozom most. Az OTP-t akarom kiismerni jobban.
Törölt felhasználó 2006. 08. 08. 09:22
Előzmény: #200  werkaz
#201
nahát Werkaz,ekkora sértést,mindjárt mentem is dolgomra ! már mondtam,h 2 kontim van,az sok ???
kikérem magamnak az ilyen gyanúsítgatást !szerencséd,h tudom,viccelsz:)
ez már két forgatókönyv volt,amúgy meg most fokozottan érdekes a szitu sztem, a tőke itt toporog a partvonalon,jó hírre beszáll,és ebben a hónapban ez a hír.
De ezt nem úgy kell felfogni,h agitálok,egyszerűen minek örülnék csütörtök óta,ha nem így lesz ? fel nem fogom. Akkor elmegyek takarítani :)

Topik gazda

susalinda
3 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek