Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 27. 22:52

Kultúrest  

Ide a sok süketséget ))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 10:02
Előzmény: #718  Jussi
#720
Hát, még az is lehet, hogy fél 3ig tényleg úgy lesz, mint tegnap, azaz semmi sem fog történni. Na de utána már érdekesebb lehet. Nem hinném, hogy akár a jó adatot is ma megveszik. De mitől lenne jó? Otinál 5085 től van egy rés, na én azt szeretném. :-) De majd meglássuk. De ma kereskedsz ezek sz.?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:53
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#719
mike .. sajna az első szokás amit felvettem valamikor pont ez volt .. mindenkor mindenhová pozit kell .. Olvasom néha azt is sok helyen , hogy a jó trader az, aki csak a viszintesre nem rak. Lószart ! Jó az, aki csak arra rak fel pozit , ami számára megalapozott -ez meg sokrétűen egybevágó folyamat kell hogy legyen . A jó pozi van hogy könnyű , van hogy vivódsz rajta sokáig ../addigra meg elszáll , és akkor már ne .. /na ez sem könnyű azaz, ebben semmi nem könnyű mert a természeted ellen való a legtöbb amit ahogy nézned csinálnod kell.
A tr. forduló a legnezebb . Agyad megszokta már a shortot, longot. Na Őt kell "átállítani" ami olyan kb. mint jobbkezesnek -ballal rajzolni hirtelen . Megint csak a hosszú gyak.segít .
A SL is nagyon nem jól van a köztudatban . Az nem csak egy sima MM számolat , hanem az a rv vagy dev.pár habitusától mozgásának nagyságaitól is függő . Ami esés van pl. egy gbpjpy-n , az nem ugyanaz audjpy -ben / holott a bázisdev a változó csak /. ha csak a dodoim száma szerint és egy egyenleten múlna , akkor rengetegszer kiütne / ahogy sokszor ki is ütött , mig rá nem jöttem a turpisságra/
Mivel nem érdemes a csont alját vadászni semminek / na ezt is szokni kell keményen / ezért a majd tényleges alj egyszerűen nem lehet egy puszta osztok -szorzoknak az eredménye ! A valódi alj vastagon ledrekkeli a zséd nagyságát , az így kiszámolt SL szintedet - mert nagyon hiányos , egyszerűen így nem is "életszerű" . Tudniillik a matek ezen részén nincs jelen a céldolognak a természete , a pszichója . Így a dododnak van egyedüli köze az SL szintednek , és ezzel az erővel mindegy hogy a konyhaszekrényedre , egy lábosra vagy a hatira , vagy egy dev.párra raksz

hányszor volt az, hogy a szabálynak megfelelően megtervezett szintedet kiütve , még is csak aztán elindult a cucc felfelé .

mondok egy extrémet : Volt hogy dev páron már 300 -400 dodo /vagy több - nem vicc!/ volt már a veszteség ... Oszt eltelt még cca 2 - 3 óra , és 800 volt már a profit . De ez egy extrém ügy volt !

/ hát ez sem igaz így ... mert képes vagyok ilyenekre :) igaz ez csak akkor műxik ha már nagyon felhíztál.. Ha meg felhíztál , akkor van gyakorlatod is - ez így függ össze .

nem igazán annyira a tudás , hanem a baromi sok szopó az ami tanít .. Nincs az a könyv és tanfolyam ami helyettesítheti .. /sajnos/
én le se merem ide írni hogy ez nekem mennyibe került .
Jussi
Jussi 2009. 10. 02. 09:52
Előzmény: #717  Törölt felhasználó
#718
Jó kis izgalmas délelőtt lesz megint.
Se jobbra,se balra.
Fél 3-ig ez is marad?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:44
Előzmény: #716  Törölt felhasználó
#717
Nem-nem:) Félre vagyok értve. Nem betöltés, csak birtoklás:)
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:39
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#716
rés?, betöltés? elpirúltam)
Jussi
Jussi 2009. 10. 02. 09:32
Előzmény: #714  Törölt felhasználó
#715
Így marad a résnek a sörésperec.:-)
Virágosunk vmit tudolhat,megint belenyúlt a tutiba!:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:27
Előzmény: #712  Jussi
#714
Értem. Szeretted volna a mai rést magadnak. :) Majd jön a következő. Ugyan nem szeretem a sört, de irigykedem. Ááá nem, csak egy kicsit.
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:19
Előzmény: #710  Törölt felhasználó
#713
goldTL-t pénteken zárta az erste, most néztem az elszámolást, kellemes)
Jussi
Jussi 2009. 10. 02. 09:16
Előzmény: #711  Törölt felhasználó
#712
Jah,nagy volt a nyomás rajtam.Tudod,a sok stressz.
Éjjel meg egy Eliott nevű formációról álmodtam.
Mike nem akart helyettem ereskedni,így most ebből a körből kimaradtam.Pedig jó lett volna.:-(
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:13
Előzmény: #707  Jussi
#711
Nagyon fáradt lehettél :)
Azért ma lazíts egy kicsit.
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:12
Előzmény: #709  Jussi
#710
aha. oilba átálltam shortba)
Jussi
Jussi 2009. 10. 02. 09:08
Előzmény: #708  Törölt felhasználó
#709
Olaj zárva?
Te kis gonosz,FT gyengülésre?
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 09:01
Előzmény: #707  Jussi
#708
ja, eltüntél! ft. gyengűlésre gyúrok, cetriben)
Jussi
Jussi 2009. 10. 02. 08:52
Előzmény: #706  Törölt felhasználó
#707
Moin mindenkinek!
Jól vagytok?
Tegnap elaludtam ülve.:-)
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 08:36
Előzmény: #705  Törölt felhasználó
#706
áldás, békesség! és jó reggelt!

nem megsértődni, mert itt az tilos!
kérünk írni, mert itt az kötelező!
szaktudásod előtt respekt!
napi stresz után jó a lazítás(krumli hámozás)!

végkifejlet: a jegenyék mégse nőnek az égig!)
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 08:09
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#705
hi , shalom lányok skacok ..

story Fleurnek :) / megérdemli mert szereti! :)

valamikor 1- 1,5 v 2 évvel ezelött -azt hiszem cca ennyi idő múlt el - az oti topicra jött egy pacinger , és kérdezte hogy mi a lot pip stb és a devizáról is ... Elkezdtem magyarázni neki , mert addig senki nem reagált rá neki... Hozzászólt, de ugyanakkor beszólt egy fazon , és számomra legalább is elég kakh módon lekezelve engem , amit még csak nem is értettem /talán ezzel elvettem a "guru" ságát arra az időre -érezhette , mivel a fazon egy kisebb gurunak számitott itt a portfolió topicokon úgy hívták, hogy Jegenye .. na szó szót követett éa baromira összevesztünk . Akkoriban mindent úgy májra vettem , hogy egy idő múlva eltűntem és nagyon sokáig elő sem fordultam a portfólion topicokon ezért ..
De azé voltak aki szimpatizáltak velem az akkori helyzetben az adok -kapokban ilyen volt , pl. esti kornélia is .Nos a csattanója a dolognak az , hogy story elején említett pacinger neve phxmike volt .. /talán még ő is emlékszik erre/

a másik.. én úgy hívom az egymondatos cifra rövidítésekkel megfogalmazott párbeszédet hogy krumplinyelv . nekem ez eröltetett egy kicsit , és mintha el lehet bújni mögé /semmit nem mutat meg magamból..persze nem mintha a mutogatás a cél lenne /
Ennél én nyíltabb , és bocsánat mindenkitől előre is : őszintébb, kitárulkozóbb vagyok .. próbáltam én is , de nem megy , nem az én világom..

ahogy látom Mikenak sem megy nagyon a krumplinyelv , oszt ezért van a hasonlóság Fleur:)

igaz, már alig vagyunk már egy páran akik szabatosan magyarul írnak és főleg magukról is képesek hosszabban .

ok ..több story nincs és ahogy látom, olvasva benneteket nem is ide való . Azt hittem belefér :)

Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 00:47
Előzmény: #703  Törölt felhasználó
#704
Hare, hare! Jó a záró szöveged a hatiban! Muszáj volt tartani a frontot, de talán elég is volt, kifáradt, mint tegnapelőtt az ami tőzsde. Látszott, hogy influenzás. Szvsz, a legjobb útja, hogy visszahozzál mindent, ez a tervszerüség. Persze megőrülsz, hogy látod a "tutit". Okosabb így, olvastam, minden profi az FX-en ezt csinálja. Megvan a napi cél, abbahagyni. Punktum. Bocs az okoskodásért, jobban tudod nálam, csak pszicho. Na szia
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 00:10
Előzmény: #682  Törölt felhasználó
#703
basszus ez a topic eleg durva
ketten kepesek voltatok telenyoni az egesz estet?
mar majdnem 700 hozzaszolas van pedig meg scak par napja alakult

jussi udvozli a sracokat
bar amikor beszeltem vele mar volt benne par sor szoval lehet hogy valojaban azt uzente hogy ......

na nem mondom :) hihihi

vaalhogy
olyan rossz pozicio nelkul
kovetkezo lecke
ezt meg kell szokni hogy ne okozzon semmilyen kulonleges erzest
se jot se rosszat
pozicio nelkul lenni pont olyan mint pozicioban
hare krisna
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 00:07
Előzmény: #699  Törölt felhasználó
#702
na még ezér vissza. az ordenáré mindegy, tehetség, stil. bútor lényeg, 50 éves vén k. mindegy azene a lényeg! (én csak pénzért, de a becsület!-révész sanyi-mégis többet ér!) Jó8-t!
Törölt felhasználó 2009. 10. 02. 00:03
Előzmény: #700  Törölt felhasználó
#701
Mindenkinek béke

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek