Topiknyitó: Portfolio 2017. 02. 01. 19:32

Kétharmados többségben a budapesti olimpia ellenzői  

Ugrás a cikkhez
Több mint kétharmados többségben (68 százalék) vannak azok, akik nem támogatják a rendezést, mert azt gondolják, hogy túl sokba kerülne, és azt a pénzt inkább hasznosabb dolgokra kellene fordítani - olvasható a HVG cikkében. A hetilap...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=243424
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:42
Előzmény: #553  Törölt felhasználó
#560
Egyedi eset és nem én vagyok a kórházban a logisztikus.

Édesanyádat nem megbántva mondom ezt.
exmnbs1 2017. 02. 03. 17:40
Előzmény: #556  Vazsmegyei
#559
Akkor ne kamuzzal rola
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:40
Előzmény: #554  Törölt felhasználó
#558
Ez egy objektív hozzászólásod volt.
salve 2017. 02. 03. 17:39
Előzmény: #545  Törölt felhasználó
#557
nevetséges vagy :o) nem volt jobb gazdasági helyzetben az ország 2004-ben. akkor jó ötlet volt ballibék szerint az olimpia. ma pedig már gáznak tartják (de csak azért, mert nem ők kormányoznak éppen hanem vki más, akit utálnak = ha mégis siker lenne az olimpia, nem ők arathatnák le úgymond a dicsőségét) . a nyugdíj akkor sem volt magasabb, a kórházak állapota még rosszabb is volt mint most (azóta rengeteg EU-s pénz bejött és főleg vidéken egész kórházi szárnyak újultak meg kompletten, - kár h. Bp.-ten nem de tudjuk, ennek a főváros mint "alapból fejlettebb régióként" való besorolása volt az oka mint admin. akadály). szóval nem én pofázok, hanem ti vagytok demagógok, mert 12 éve sem volt jobb helyzet semmiylen szempontból mint most. tehát: ha akkor jó volt az olimpia mint ötlet akkor ma is az. ha ma nem jó ötlet és irreális, akkor 2004-ben is az volt. és én nem írtam h. szeretném, ha olimpiát rendzenénk! csak kinevetlek titeket demagógokat mert lelepleződtetek, az aláírásgyűjtőkkel együtt :o)
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:38
Előzmény: #550  exmnbs1
#556
Megértem!
Ha már elitkórházban is olyan a helyzet, mint egy "lepusztultban", hát akkor igaz amit mondanak a kórházakról.

Egyelőre nem tudom alátámasztani a véleményemet, gyakorlatban.
exmnbs1 2017. 02. 03. 17:29
Előzmény: #550  exmnbs1
#555
Egy lepusztult épületben
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 17:29
Előzmény: #553  Törölt felhasználó
#554
vannak amúgy profi helyek
pl. az onkológián a tüdőtranszplant usa színvonalú, az EU-ban talán a legmodernebb
bécsből küldik a betegeket - mondjuk erre is csinálták

Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 17:27
Előzmény: #546  Vazsmegyei
#553
mesélj

de előtte: a minap anyámék kimentek fecskendőt és tűt venni mert elfogyott és kicsit nem volt meg másnap se lett volna az osztályon csak talán
beza
a betegnek azért ciki lett volna azt mondani, hozzon magával
ja ez egy kiemelt intézmény

na akkor most jöhet a pofázás gondolom autentikus vagy ebben IS
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 17:27
Előzmény: #543  salve
#552
Az érveket meg tovabbra is varom. Első körben sorold, mi az ami amúgy is megépülne!
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 17:26
Előzmény: #543  salve
#551
Szóval továbbra sincsenek érvek, csak az, hogy bezzeg amikor a másik maffia akarta, akkor nem ellenezték (olyanokról van szó nagyrészt, akik aklor gyerekek voltak, illetve el sem jutott olyan állapotba a dolog, hogy széles körben véleményt mondjanak róla). Persze sokat elmond rólad, hogy csak politikai tábor alapon tudsz véleményt alkotni. Mégis miért kellene a Momentumnak vagy a kétfarkúaknak azzal foglalkozni, hogy mit gondolt Kálmán Olga 2004-ben?

Az, hogy ki akar népszavazást és ki nem, nem attól függ, hogy akarja vagy nem. Egy támogató is akarhat erősebb felhatalmazást. Kivéve persze, ha tudja, hogy a lakosság ellenezné, ez esetben viszont nem kicsit antidemokratikus az eljárás.

Másrészt miért baj, ha valaki szavazátszerzésre is felhasználnak egy ügyet? Mióta világ a vilag, a politika ügyeket használ fel szavazat szerzésre. Attól, hogy egyetértek velük valamiben, még nem fogok feltétlenül rajuk szavazbi. Gondolom a migransgyűlölő kampanynál is fikaztad a Fideszt, hogy szavazatszerzésre használják a népszavazást, meg a hülyenépszavazásnál is...
exmnbs1 2017. 02. 03. 17:26
Előzmény: #549  Vazsmegyei
#550
Tegnap mondta valaki hogy aláírnak mert a férje kórházában szörnyű a helyzet. Elitkorhazban orvos.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:23
Előzmény: #547  exmnbs1
#549
Muszáj figyelmen kívül hagynom a megjegyzésed, mert nem fedi a valóságot.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:21
Előzmény: #541  Törölt felhasználó
#548
Bennfenntes úr, nem eltűnés az!
Itt az isten háta megett nem csak a tőzsde létezik. Vannak szomszédok, akik nem érnek rá tőzsdézni, de egy kis tereferét megejtenek, mert éjszaka műszakban kell aztán helytállniuk. Azonkívül vannak dolgok a ház körül is amit el kell végezni, mert nem tűr halasztást.

Úgy hogyha megengeded, hanyagolni kell benneteket.
exmnbs1 2017. 02. 03. 17:18
Előzmény: #546  Vazsmegyei
#547
Ne hazudozz a kórházakról.
Vazsmegyei 2017. 02. 03. 17:14
Előzmény: #545  Törölt felhasználó
#546
Azért nem ajánlom, hogy belülről ismerjed meg a kórházakat, mert -szörnyű- megváltozna a véleményed.

Így a véleményed is szimpla "pofázásnak" felel csak meg a kórházakról.
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 16:58
Előzmény: #543  salve
#545
80 euró a szociális nyugdíj

érted?

a kórházakban leszakad a mennyezet

érted?

a többi pofázás

miért mutogatsz másokra?
kit érdekel mi volt 12 éve
most mi van, az számít
exmnbs1 2017. 02. 03. 16:55
Előzmény: #543  salve
#544
nem akarlak elkeseríteni de ilyen hosszú tagolatlan dumát szerintem más sem olcas el itt
salve 2017. 02. 03. 16:48
Előzmény: #539  Törölt felhasználó
#543
szerintem tök egyszerű az egész: az olimpiát ellenzők hiteltelenségét = álságosságát az mutatja, amit nem tudtatok megcáfolni, mert nem lehet: az, hogy 2004-ben amikor ballib kormány volt, akkor a mostani ellenzők jórésze (Kálmán Olgától Kepesig, stb.) még nagy olimpiapárti volt, holott nem mondhatni Mo. jobb gazdasági helyzetben lett volna mint most. ehhez képest ma már, amikor a nem balos kormány szeretne olimpiát rendezni akkor az már nagyon gáz, nem éri meg, irreális stb. nem tudtátok megmagyarázni ezt a kettős mércét = demagógiát, mert nem is lehet! tehát: ha most irrerális nekünk az olimpia, akkor 2004-ben (való pályázás seseén) is irreális lett volna! ha viszont 2004-ben reális és jó volt nekünk olimpiára vágyni (lásd Kálmán Olga kampányfilmjét amit belinkeltem korábban), akkor most is az lesz, nem?! minden egyéb h. mi épül meg, mi nem, ki döntsön, ki miylen vitától fél stb., ehhez képest részletkérdés! mert egyértelműen kiderült hogy mindkét oldalon érzelmi alapon kezelik az egészet és az észérvek háttérbe szorulnak! de aprópénre válta pedig egyértelmű amivel kezdtem legelső hozzászólásom: szó sincs itt olimpiai szakkérdésről! naná hogy aki akarja az olimpiát az nem fog róla népszsvazást kezdeményezni :o) aki kezdeményez pedig tudja, hogy neki csak szavazatszerzésre kell jövőre, abban bízva, hátha így mégsem éri el mondjuka 2/3-ot a fidesz a jövő évi választáson. szám meg tervháborút pedig ne velem folytass, én Szabados G-ra hívatkoztam meg amiket eddig a sajtóban olvastam, többre nem
exmnbs1 2017. 02. 03. 16:45
Előzmény: #541  Törölt felhasználó
#542
Törölt felhasználó 2017. 02. 03. 16:37
Előzmény: #538  exmnbs1
#541
érdekes a trollok milyen egyszerre tűntek el
legalább erre adnának

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek