Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:47

Így csaltok ti  

"A Kecskeméti Törvényszék törölte a múlt vasárnapi időközi önkormányzati választás eredményét, az ötből egy (a 32.) szavazókörben meg kell ismételni a választást. A szombati dátumú végzés szerint a bíróság a rendelkezésére bocsátott videófelvétel alapján megalapozottnak találta a kifogást, hogy az érintett helyen a választói akaratot befolyásolva szervezetten szállítottak embereket a választókörbe:ez kampánycsendsértésnek minősül.

..."



A magyar demokráciában példanélküli, bíróság által is bizonyítottnak talált választási csalás.



Mi lesz itt 2014-ben...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2013. 10. 14. 19:59
Előzmény: #397  Törölt felhasználó
#400
Ez valóban nem láncszavazás, de azt helyettesíti, kevesebb szervezést igényel és nem vész kárba egy szavazólap sem :))
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:59
Előzmény: #397  Törölt felhasználó
#399
Mert gondolom, ha nem "jó" lenne rajta a kép, akkor nem is adnák oda egy ilyen helyzetben... vagy még pénz töltenek rá, amivel szintén lehet "ösztönözni".
Szóval lehet ezt fejleszteni. :DDD
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:57
Törölt hozzászólás
#398
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:56
Előzmény: #394  ts3
#397
Ja, és megtarthatod, ha "jó" a kép rajta.
Ez már egyébként nem láncszavazás, hanem valami más.
watson
watson 2013. 10. 14. 19:54
Előzmény: #385  rockmaster
#396
tudod, nem vádol csak "megemlékezik" ;)))

Olyan tempósan pusztít ez a Fidesz maffia, hogyha minden kérdésben jogorvoslattal vagy feljelentéssel élnél, egy évtized is kevés lenne rá hogy tisztességes mederbe tereljék a közállapotokat...
Se alkotmány, se jogbiztonság, se demokratikus intézmény-rendszer, se magántulajdon védelme, se morál, se korrupció, se versenyképesség, se GDP, se alkotmányos értékek védelme tekintetében nem sikerült előre mozdítani az országot, sőt óriási, évtizedekre visszavető pusztítást sikerült véghezvinni...

Mai példaként had említsem, hogy diplomás munkakeresőknek sikerült napi 6 órás havi nettó 37ezres közmunkát felajánlani azzal a fenyegetéssel hogyha nem vállalja el, törlik a regisztrációból, ami egyébként akkor is felfüggesztődik ha elvállalja ;)

S 8 órás munka, se minimálbér, se végzettségnek megfelelő munka... a lényeg a munkaügyi statisztikai csalás, és a magasabb amúgyis csak 3 hónapig járó munkahely-keresési támogatás elcsalása... bravó...
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:53
Törölt hozzászólás
#395
ts3 2013. 10. 14. 19:53
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#394
"Minden választót lefilmeztek, hogyan érkezik, kivel beszél. Ilyen körülmények közt gyakorlatilag kizárt a láncszavaztatás."

A magyarok híresek a kreativitásukról.
A láncszavazás is már tovább van fejlesztve. Pl. mobiltelefont adnak a delikvensnek, akinek le kell fotóznia kitöltött szavazólapot.
Márpedig mobiltelefon osztásról is szóltak a bajai városi legendák.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:51
Törölt hozzászólás
#393
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:50
Előzmény: #390  Törölt felhasználó
#392
Jaj, ne nevettess már! :DD

Nyilván álfideszes, önkormányzati pl. MSZP-sek ajánlottal fát a pógármester nevében, ha a Fideszre szavaznak és adnak is még, mert a Fideszre szavaztak.
Hát másképp nem is történhetett.
:DDD
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#391
Szerintem te legelőszöris írni, meg beszélni tanulj meg.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:44
Előzmény: #382  Törölt felhasználó
#390
Az ígérgetés tárgyában büntető feljelentés született álfideszesek ellen. Az nem tiszta. Mindenképpen bűncselekmény, csak az a kérdés, hogy ki követte el.

Viszont a másik tiszta sor. Ha a fát a szavazatért cserébe kapta, akkor ez a Btk-s tényállás. Nyilván nem a Fidesztől kapta a fát, hanem a helyi, vagy a kisebbségi önkormányzattól. De ez nem változtat azon, hogy ha a megfelelő szavazatért cserébe kapta, az bűncselekmény, ha pedig úgy tudta, hogy egy jelölőszervezettől kapta a választás napján, akkor kampánycsend sértés is.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:44
Törölt hozzászólás
#389
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:42
Törölt hozzászólás
#388
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#387
Kampánycsendsértés és nyilván itt is felmerülhet a most tárgyalt

a választás, a népszavazás, a népi kezdeményezés és az európai polgári kezdeményezés rendje elleni bűncselekmény.

Persze már elévült, ha ilyen régi eset.

Az lényegtelen, hogy ki nyert.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:40
Törölt hozzászólás
#386
rockmaster 2013. 10. 14. 19:33
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#385
"Aki csalást emleget akár BTK-s, akár hétköznapi értelmében (ami hétköznapilag is bűncselekmény) az vagy bizonyítson, vagy maga a jogsértő" --> Gyurcsányt és Bajnait ki vádolta ezzel? Bizonyíték? Jaaa hogy a mai napig sincs. Lényeg a mantra, ugye? 2/3-al se bírták börtönbe csukni őket? Nem lehet h hamisak a vádak?
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:29
Törölt hozzászólás
#384
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:29
Előzmény: #379  csendben
#383
Mindenkinek szántam, aki bizonyítékok nélkül vádol. Aki a baloldalt vádolja bűncselekménnyel bizonyítékok nélkül, arra is. Mindenkinek szántam, aki csak az egyik oldal elmarasztalásaira, vagy piszkos húzásaira hivatkozik. Ha a baloldal kárára teszi, akkor rá is.

Ha én tettem volna ilyen, akkor rám is. De emlékeim szerint én se nem vádoltam senki, se nem állítottam tényeket alap nélkül. A törvénysértésekről pedig mindkét oldal tekintetében megemlékeztem.

Lesújtó véleményt mondtam egy bírósági határozatról, de azt részletesen alátámasztottam és vállalom.

Te emlékeim szerint egyik csoportba sem tartozol. Azt látszik, hogy kivel nem szimpatizálsz, de nem lépted át a véleménynyilvánítás és a rágalmazás közti határt.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 19:18
#382
Úgy emlékeznek a helyiek, hogy a fidesz többek között ház felújítást, tüzifát is ígért. (Egyébként volt, ahol volt buli, berka- és kakaspörkölt.)
- Kire szavazott?
- Fideszre.
- Fát ígértek, megkapta?
- Meg.
- Megkapta?
- Meg.
- Mennyit kapott?
- Hát kaptam 10 mázsát, még fogok kapni.
link
watson
watson 2013. 10. 14. 19:17
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#381
Csalt a Fidesz Baján ezt mondta ki a bíróság.

Bérelt kisfurgonokkal folytattak gyűlöletkampányt. Nem az ellenzék uszított, nem az ellenzék hazudott, és csalt hanem a Fidesz.

Nem az ellenzék csalt a Földlapú támogatásokal sem, hanem a Fideszes minisztériumi potentátak, akik szervezetten, direkt csalásra szerveződően alapítottak rá cégeket ...

mosdathatod a szerecsent te szerencsétlen szófosó ...

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek