Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 15:04
Előzmény: #3339  Törölt felhasználó
#3340
A Tőzsdefelügyeletet kifelejtetted! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 15:00
Előzmény: #3338  BuySell
#3339
Az APEH, a PSZÁF, az ÁNTSZ és a VPOP, bírságolás után, mosolyogva:-) Csak vicceltem:-D
BuySell 2006. 10. 27. 14:58
Előzmény: #3335  Törölt felhasználó
#3338
Civin köszönöm!

a honlap "rólunk" oldalán a képen azt hittem hogy ők mind alkalmazottak. Ha nem veszed tolakodásnak megkérdezhetem hogy Ők kik?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:50
Előzmény: #3336  Törölt felhasználó
#3337
összeröffenés :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:49
Előzmény: #3334  Törölt felhasználó
#3336
Alakul a topmanagement, gyűlnek a vevők is.

Kampferrel meg amúgy egyetértek honlapügyben.

János, szerintem ideje meghirdetni
a managementtoborzó összeföffenést, persze csak olyanoknak akik a profitabilis működés eléréséig részvénnyel is beérik fizetésként:-)))
személy szerint nekem nem a mindennapi kenyérkereset a célom egyenlőre, a kihívás sokkal vonzóbb...
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:46
#3335
Jó Kampfer,
-
szégyellem magam, nem emlékszem. Küldd el az ajánlatot kérlek még egyszer.
-
Munkatársakat pedig, még ha a portfolio.hu-n talál az ember, az a fontos, hogy a dolgok menjenek. Ha eddig nem lett volna nyilvánvaló, a HUMETnél momentán három alkalmazott van összesen!
-
Mindenkinek jó hétvégét
őszinte hívük
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:45
Előzmény: #3328  Törölt felhasználó
#3334
1 IT székért csinálok jó honlapot. Olcsóbban nem megy:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:41
Előzmény: #3332  Törölt felhasználó
#3333
gazdi teljesen igazad van...de a humet esetében a gyors és egyszerű közlemények miatt indokoltnak én nem a flash-ek pop-okat látom hanem a dinamikusan frissithető tartalmakat a kezelő felkashználó által....miért a hatékony marketingnek a megfelelő proffeszionális designnal ellátod weboldal nem része??? ha bővebb infót akar valaki felkeresi egy direkt mail- után is a honlapot és az az arca a cégnek a potenciális iránt....

Ne kezeljük le és nem szóljuk le az egyes szükséges elemek szükségességét és hatékonyságát....nagyon sok jól mükődő apró dolog kell a hatékonyságra....én ha felhasználó vagyok el sem olvasok olyan oldalt amin a külső "házi készitésű" pl. egy cég esetében.... egy kopott otthon nyomtatott névjegyet is kidob az ember...
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:35
Előzmény: #3331  Törölt felhasználó
#3332
Egy céges weoldalnak nem az a célja hogy
flashek meg popupok meg egyebek táncoljanak minden egyes pixelén.
Egyébként meg nem a szakember szemével kell nézni, hanem az átlagérdeklődőjével, az esztétikán, közérthetőségen és információkon van a lényeg, de most nem vitatkoznék itt erről, mert nem is ide való.
Valszeg hogy pl. egy vatera szintű kereskedelmi oldalat már nem dob csak úgy össze egy-két amatőr, de nem is erről beszéltem.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:29
Előzmény: #3328  Törölt felhasználó
#3331
gondolod te és valszeg van is olyan...bizonyára a 6 éves php mysql tudásával meg flash elemekkel egyedi oldalt kreáll...a template oldalak sokat elárulnak a gazdájáról...ha tudsz olyan programot amiben kódismeret nélkül fejleszthető portálszoftver egyedi igényekre ird már meg a nevét....elkezdem oktatni a használatát.....azonnal Instant honlap vezető válalatoknak:))
BuySell 2006. 10. 27. 14:28
Előzmény: #3328  Törölt felhasználó
#3330
Tisztelt Humet topic,

ez az első beírásom a Humet topicba , szinte semmit nem tudok a cégről és csak azt akarom megkérdezni hogy ez komoly e?

mármint hogy a HUMET Rt. egy fórumon szedi össze a munkatársait vagy szervezi meg az értékesítését?

tisztelettel.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:28
#3329
egyből jönnek a vevők:-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:23
Előzmény: #3326  Törölt felhasználó
#3328
A honlapfejlesztés ötödrangú kérdés, egy-két hétvége alatt megoldható ha van egy jó programja meg türelme az embernek.
Ha szétnézel a neten, az usában már 6-7 éves kisgyerekek is csilivili honlapokat pakolgatnak össze.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:23
#3327
Értem már a Menekülés!!!! szlogent.

MENEKÜLÉS HUMETBE!

Sok sikert nektek, szurkolunk.
Van bioboltos szomszédom, megkörnyékezzem? a sok kicsi....
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:17
Előzmény: #3325  Törölt felhasználó
#3326
Tisztelt Civin Úr!

Valamikor fél éve talán honlap fejlesztésre kapott egy igen kedvező ajánlaot.....ha jól tudom nem válaszoltak rá...miért?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 14:11
#3325
Jó Gazda,

termékleírás a honlapon, www.humet.hu. Ajánlott nagykereskedelmi ár kb.: 2.500,- forint plusz ÁFA . Egy gyártás most kb.: 15.000 palack (10 sarzs) időigénye nyolc hét, de 25 sarzsig, ami 40.000 palack ugyanez a gyártási idő.

By the way:
a honlapounkat egy professzionista számítástechnikus (amatőr honlapdizájner) meg én készítettük, a régi szép 14 órás munkanapos, pénz nélküli időkben. Ilyenre futotta.
Van aki csinálna egy profibbat? Marketinges jelöltünk - úgy tűnik már van, Gazda személyében, most egy PR-os jelentkezőre várok.....fog ez menni.....végre nem a cirkusz, hanem az ötletek.

Ps.:
Jó Mindenki!
Nem tudom figyeltek arra, hogy Gazda is HUMET részvényekért dolgozna a HUMETnek. Tényleg olyan elkúrt (GyF) program a VRP?

őszinte hívük
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:44
Előzmény: #3322  Törölt felhasználó
#3324
HUMETTŐL TELJESEN FÜGGETLENÜL, én eddig is foglalkoztam ilyesmivel, online marketing és értékesítés meg direkt marketing + MLM, de ezutóbbit nem kedvelem, mert az emberek sem szeretik igazán.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:39
Előzmény: #3321  Törölt felhasználó
#3323
:-)
Rendben van, emailen el tudja küldeni a termékleírást meg árajánlatot meg rendelési feltételeket még most a hétvégén?
A helyzet az hogy mint írtam tényleg beszélnem kell egy-két olyan ismerősömmel aki jobban benne van ebben a gyógykészítmény kereskedelemben, személy szerint én eddig nem ilyen termékekkel foglalkoztam, ők tudják hogy mire van még szükségük hogy elindítsanak valamit (minták, egyéb doksik..stb)
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:39
Előzmény: #3321  Törölt felhasználó
#3322
Gazdi, remélem, ha tényleg foglalkozol a marketinggel, akkor pl. lesz normális honlap, a hivatalosnak tekinthető doksik (mérleg, gyorsjelentés) kikerülnek az oda nem illő megfogalmazások...
Bár ez csak egy "normális" cégre jellemző, nem egy speki pénzforgatási papír mögöttes megtestesítőjére.
Félre ne értsen senki...nem a fikázás a célom....
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 13:34
#3321
Jó Gazda,
-
a jövő héten Amerikában vagyunk. Jól gondold át a dolgot és nem késő, ha november 8-a körül jelentkezel. Egyébként Isten hozott a csapatban, biztos sok érdekes dolgot felvetsz majd. Ez a cég így működik. Ha nem csinálunk együtt bizniszt, már jó volt ez a kis összefoglalás a hazai paicról. Ha meg csatasorba állsz a HUMETnél, akkor pedig tudnod kell, hogy az utóbbi években bevált jelszavunk lett: Fog ez menni... Előtte az volt a szlogen: Fel újabb kudarcokra...!
-
őszinte híved

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek