Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
balta
balta 2006. 10. 27. 10:13
Előzmény: #3299  Törölt felhasználó
#3300
Winner: Te még sohasem változtattad meg a véleményed valamilyen fejlemény hatásásra? Doti világosan megírta, hogy csalódott a 6 Ft-os részvénykibocsátás miatt. Mint ahogy minden viszonylag új Humet részvényes az lehet, aki betolta a maga 60-70 Ft-ját részvényenként, és árfolyamnyereség helyett a vezetést kell megajándékoznia annak történelmi érdemei miatt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:46
Előzmény: #3298  Törölt felhasználó
#3299
Doti, Én a helyedben inkább nagyokat kussolnék!!!
Egyszerre pesszimista lett Civin legnagyobb híve???
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:28
#3298
Kiváncsi vagyok mikor hívják le a következő
8 millió db 6ft.-os részvényt!Talán november végén?
Törölt felhasználó 2006. 10. 27. 09:16
#3297
ma sem lesz rally, az már látszik! az igéretek meg -majd ki tudja, mikor- megvalósulnak... mindenesetre szivesen olvasnék arról civin úr tollából, hogy névszerint kik a kedvezményezettjei a 3,5 milla db 6 ft-os részvénykibocsátásnak, és milyen arányban... valaha abba a körbe tartoztam, akik a cég megmentésében néminemű szerepet játszottak. vajon -legalább info-szinten - tartozhatnék-e én is a kiváltságosok közé? megosztaná-e velem is a "titkot"?
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 21:52
#3296
Tisztelt Uram!Engem is megtisztelne a válaszával?Őszinte híve.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 19:55
#3295
Jó KVZ,
-
a gyorsjelentés készül. November 6-án este érünk haza a tervek szerint, 7-én már dolgozunk a végleges változaton. Azt nyilván tudod, hogy ez a HUMET esetében nem kötelező, de igyekszem a határidőn belül a Q3 reportot közzétenni. Ha bármi okom lenne, hogy késleltessem, azt jelzem.
-
őszinte híved
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 23:40
Előzmény: #3289  Törölt felhasználó
#3294
Kedves János,

sajnálom bajod, jobbulást!
Soha nem fogyasztottam Humetr-t, lehet hogy meg kéne kóstolnom.
Tudod, nekem még mindig az a förtelmesen -bocs- kinéző szirup van a szemem előtt, amit valahogy nem akartam bekanalazni.
Lehet, hogy utánanézek, és veszek belőle.

Amúgy melyik nap jelentetitek mag a Q3 gyorsjelentést?

Barátsággal,
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 20:58
#3293
Tisztelt Uram!Jobbulást kívánok Önnek.Kérem Önt azt szeretném megkérdezni,hogy mi a helyzet a szerződésekkel?És mi a prognizisa,erre,illetve a jövő évi árfolyamot illetően?Tisztelettel várom a válaszát,Jó egészséget kívánok Önnek és Családjának.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 20:42
#3292
Jó JGY
-
az egészségem rendben van, úgy vélem. Amit betegségnek kell nevezni, az számomra harctéri sebesülés. Nem súlyos, hála a gyógyszeriparnak, az orvosok felkészültségének, meg az ápolónők hihetelen lelkierejének és hála Istennek.
-
A pénz egyrészt értékmérő, csak az értékrend néha torzul, másrészt kommunikációs eszköz, megmutatja és kihozza beőled, hogy ki vagy.
-
Az egészség a legfontosabb, de - és ez nagyon fontos: azoké is, akiknek a HUMET segít, vagy segített.
Köszönöm a jókívánságot
-
őszinte híve
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 20:33
Előzmény: #3289  Törölt felhasználó
#3291
Jobbulást Civin úr!

Tudom semmit nem számít ,de én bízok önben és a csapatában :DD

Az egészségére azért vigyázzon, azt mondom, ez még az én pénzemnél is többet ér, ismeretlenül is.

Minden jót kívánok!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 20:26
Előzmény: #3289  Törölt felhasználó
#3290
köszönöm a választ.

időt nem én adok, hanem a befektetők, akikkel korrekt módon kell bánni és kommunikálni.

további soksikert!
Green
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 19:58
#3289
Jó Green,
-
kösz a jókívánságot.
-
Zárt körű kibocsátás, ha meghaladja a jelenlegi kapitalizáció 10%-át, vagy (talán ez lesz a jövő évi szabály) a 250.000 eurót, kibocsátási tájékoztatót kell készítnei, és 99 főnél több résztvevő már nyilvános kibocsátásnak számít.
-
Másfelől, mire vonjam be a pénzedet, ha a Novásokban egy fantazmagóriára megfordul a borjú és nem látok tisztán az amerikai piacon. Adj időt kérlek, mindennek eljön az ideje.
-
Tudd, hogy nem felejtem el azokat, akik segítettek, cseréltek részvényt, beszálltak készpénzzel, etc. Hadd legyek biztos abban, hogy az az prognózis, amire majd befektetsz, valószínűbb, mint 70%. Nem a számokkal van bajom, hanem az időtávval.
-
őszinte híved
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 19:50
Előzmény: #3287  Törölt felhasználó
#3288
Kedves Civin,
jobbulást, őszintén!

Más. Zárt körben nem lehetett volna az összes tulajnak jegyezni? - mint azt már más is kérdezte.

Annyira nem aggódom mi lesz, mivel ha fuccsba menne az egész, akkor a 6forintos részvény sem érne semmit.. .szóval itt nem ez a baj csak hogy más is beszállt volna szívesen... . és lehetett volna az egészet tisztábban kommunikálni időben, etc... meg több infót adni az embernek...ez amúgy jótanács is hiszen a rezsikiadásokat a fórumosok finanszírozzák akik 50, 60on veszik a papírt.... .

Üdv
Green
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 19:31
#3287
Jó Mindenki,
-
én megírtam a Novás Urak számára a válaszomat, de többek szerint személyiségi jogokat sért, ezért elnézést, de nem lesz közlemény.
-
Jó Hali,
-
zárt körben kibocsátani részvényeket egy kibocsátási tájékoztató jóváhagyását követően lehet. Ez készül.
-
Jó KVZ,
-
köszönöm kedves kérdésedet. Ha rákérdeztek eddig sem tagadtam, csak kitértem a válsz elől, mert éreztem, hogy nem döglök bele, hiszen munkaképes voltam és vagyok, még inkább, mint tavaly ilyenkor, mivel akkor nem egy vállalatvezető színvonalán kellett napi 14 órákat dolgoznom, hanem – kis túlzással - portástól a kézilányon keresztül elnökig mindenki én voltam.
Szóval: aki kimegy a csatatérre az meg is sebesülhet! A főkönyvelőnk ült 17 hónapot a semmiért, nekem meg a rákos daganat a vastagbelemben kb.: 700 cm3 méretűre fejlődött májusra, amelyet négy kemoterápiás kezeléssel – na és tartós HUMET® fogyasztással – kb. 60 cm3-esre zsugorítottak (áldja meg az Isten valamennyi kezelőorvosomat). Most a nyolcadik kemoterápiás kezelésen vagyok túl, ma derült ki, hogy a legutóbbi, pénteki CT vizsgálat eredményén a daganat nem látható (tehát van Isten). Időközben rendszeresen sportoltam, hetente többször órákat teniszezem, ahelyett, hogy kihullana a hajam, vagy hánynék napokig. Ennyit a fizikumomról és a munkaképességemről, meg a rákbetegségemről, ha már Te is és egy üzleti levélben a Novás Urak is szóba hozták.
Minden esetre, a jövő heti Vancouver-i utam után, november 14-én kedden a nem látható maradékot is kioperálják belőlem. Ennyit arról, hogy a HUMET®-R szirup (lásd még: „gumibogyó szörp”) hatékony én meg „legény vagyok, aki állja”.
-
őszinte híved
hali
hali 2006. 10. 25. 17:39
#3286
Kedves Civin!

Értem,hogy a nyilvános kibocsátás költsége min 100millio és azt is ,hogy nincsen ennyi pénzetek!
Azt viszont nem értem,hogy zárt körben a jelenlegi részvényesek miért nem jegyezhettek volna???
(jó páran lettünk volna akik 6ft-nál lényegesen többet is adtunk volna értük-mondjuk a piaci ártól minusz10-20%-al olcsóbban)
Üdvözletttel:hali!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 17:15
Előzmény: #3284  Törölt felhasználó
#3285
Kedves János,

még egy kérdés, nyilván ha nem akarsz nem válaszolsz.

Nem tudom mi igaz abból, hogy beteg vagy, egyes források szerint, sőt a neten közzétett NOVA levél szerint rákos?
Ha ez igaz, a Humet esetében komoly befolyásoló tényező ha valaki részvényt akar venni. A cég Tőled függ nagyban. Nem mindegy a sorsod:-)

Üdvözöl és jó egészséget kíván,
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 17:10
#3284
Jó KVZ,
-
a sztori megírására nagyon készülök, de - bocsánat a szerénytelennek látszó megjegyzésért - angolul szeretném megírni, mert az nekem nagy kihívás lenne - azért, mert most még igen gyenge az angolom.
-
őszinte híved

Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 17:08
#3283
Jó KVZ
-
a cégben benne van egy hihetetlen ugrás. Sokszor említik, hogy esetenként gyártunk, negatíve. A lényeg, hogy felkészültek vagyunk nagy mennyiségek legyártására és ez a termék előbb utóbb - mint a koleszterincsökkentők - sláger lesz. Szerintem a nem teljesen tájékozatlanok erre a nem kellően tájékozottak pedig a sokszori volatilitásra játszanak.
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 16:56
Előzmény: #3281  Törölt felhasználó
#3282
Kedves Civin!

Köszönöm válaszaidat, még akkor is ha némelyik - az én szemszögemből - sánított is.

Még egy kérdés: Te érted, hogy a spekik mit látnak a cégedben? Én egyszerűen meglovagolom az éppen adódó hullámokat, de egyesek anélkül hogy belelátnának a lapokba, vagy egyáltalán utánanéznek a cégnek, elkezdik venni a papírokat és utána ódákat regélnek anélkül hogy tudnák mit beszélnek.
By the way: mikor írod meg a könyvedet?

Üdvözöl,
Törölt felhasználó 2006. 10. 25. 16:09
#3281
Jó KVZ,
-
egy nyilvános kibocsátás költsége 100 milliós nagyságrendű. Többször tájékozódtam ezügyben, legutóbb a múlt héten. Mit tegyek, ha (most) nincsen száz milliónk?
-
őszinte híved

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek