Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 23:27

Hová fajul a fórum, hová fajul M.o?  

egyszerûen elképesztõ, ami a különbözõ topicokban folyik,

részvényekrõl már alig esik szó, önjelölt politikusokkal, igazságosztókkal, beszívott, õrült handabandázókkal van tele minden

az értelmesebb hozzászólások úgyis elvesznek ezekben

nem lehetne felhagyni vele, vagy legalább csak két-három topicot kijelölni erre a célra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 23:12
Előzmény: #78  BuySell
#80
eddig egy topikozó mondta, h megy tévét nézni...az üvegtigrist...én mentem megnézni az üvegzsebet..Törökbálint nincs messze a 72-es busszal eljutsz...és a polgármester eligazít...(Kellernek hívják ősz óta a p.mestert...)
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 23:08
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#79
ok! LÉNYEG HOGY HUMOROD VAN és így olvasd, amit én írtam...ez mindenkinek szól, aki nem tud kultúráltan fórumozni...

mégegyszer "A STÍLUS MAGA AZ EMBER" - tanulni nemlehet szvsz, de JÓMODORT ILLIK TANULNI !

vagyis DÍJAZTAM A HUMORODAT, és humorosan válaszoltam.. leb...szósok meg az előbbi 3 sort véssék az eszükbe, EZ NEM PÁRTFÜGGŐ, szerencsére nem a késdobáló kocsmában vagyunk, ahol mindenki ordít, de senki sem hallja A SAJÁT BÖMBÖLÉSÉTŐL :)))))))))))))
BuySell 2007. 02. 11. 23:07
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
Engem 5 perccel ezelőtt felbérelt a portfólió hogy ne hagyjam elsűlyedni a topikot, mert meredeken emelkedik az olvasottságuk !
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 23:05
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
A hejjesírási hiba ma már csak technológiai probléma.(?) :)
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:57
Előzmény: #71  saru
#76
Kanyisz! Egy bértollnok nem tud olyan profi helyesírási hibákat elkövetni, mint én.
A profi bértollnokot fel lehet ismerni a mesterséges helyesírási hibáiról is. Például..., na, nem akarok itt személyeskedni... :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:54
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
nem b....tam le senkit.
Írhattam volna bárkinek, cetas véletlen áldozat.
Ezen a szinten vagyunk.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:46
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#74
taníts formális logikát közép v nem középiskolás fokon...

de nem kell mindenkit....le...................b........ni!

senkit nem akarok minősíteni, de a baromságokat nem kedvelem...a humort viszont kedvelem !!!!!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:42
Előzmény: #71  saru
#73
Na,én is most olvasom először a hétvégén!
Kata!Valld be,h egy újabb politikás topikot akartál!:-)))
Zseniális!!!!:-))))))))))))
(Bár,ha így folytatódik,lassan keveredik a lelkisegély és a hasonló topikok személyeskedése a politikai topikok szardobálásával!:-))))))))
saru 2007. 02. 11. 22:42
Előzmény: #71  saru
#72
javaslat: készüljetek a holnapi Econet rallyra !
saru 2007. 02. 11. 22:37
Előzmény: #69  Monster
#71
most jöttem haza és látom. hogy egy újabb nem gazdasági topik született,
vita a vitáról, mondaná egy politigus, vagy elemző !
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:37
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#70
cetas 1. axiomája. A bértollnok arról ismerszik meg, hogy véleménye ellenkezik az itélet alkotó véleményével.
cetas 2. axiomája. Mivel a bértollnokság alávaló foglalkozás, ezért akik ilyet csinálnak erkölcstelenek.

kanyisz 1. axiomája: Az itélet alkotó én vagyok.

kanyisz empirikus megfigyelése: Cetas nem ért egyet velem.

kanyisz 1. tétele. Cetas 1. és a 2. axiomából levezethető, hogy aki nem ért egyet az itélet alkotóval erkölcstelen.

kanyisz 2. tétele Mivel kanyisz 1. axiomájából következően az itélet alkotó én vagyok és mivel empirikus megfigyeléseim alapján cetas nem ért egyet velem, ebből cetas 1. axiomáját és kanyisz 1 tételének alkalmazásával egyértelműen bizonyítható, hogy Cetas erkölcstelen erkölcstelen bértollnok.
Monster 2007. 02. 11. 22:20
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Komolyan, miért kell itt lesüllyedni a polidili szintjére?
Ez olyan kiábrándító:(
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:16
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#68
Conquistator !

Elolvastam hsz-eid zömét, hogy képben legyek, mielőtt két-három rövid mondatot írok.
Nagyon büszke vagy valamiért magadra, kár szvsz nincs miért.

Yesterday-nek annyi köze van a tegnaphoz a nevén kívül, hogy amit mondott illene már tegnaptól felismerni. Ehelyett még ma is sokakra meglepetésként hat.

Ha meg úgy véled te lennél a holnap, felejtsd el. Nem leszel.

Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 22:03
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#67
Mindenesetre a bértollnokság alávaló foglalkozás.... Kiszolgálni a bárkit azért, mert fizet... Csak erkölcstelen emberek tesznek ilyet.
Az erkölcstelen hozzászólók alkalmasint bértopikolók... Ez a fő ismertető jegyük.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 21:59
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#66
conqui!
add el a számítógépet is a részvények után:))))))))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 21:10
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
ja amugy üvegtigris lesz a tévében!:)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 21:04
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
na csak egy napra nem figyelek oda ,és máris politikai forum lett a gazdasági oldalon!
pedig még "öszsöd" féle dolog sem történt!
de már megint ugyanaz a szerepfelállás ugy láttom!
na jó szorakozást! :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 21:00
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
Annyit nem fizetnek a megbízói.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:58
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#62
penznyelo, szász

Természetesen nem akarom megmondani, hogy kiről mit gondoljatok, nem is ezt írtam, ne forgassátok ki a szavaimat. Amúgy meg semmi közünk egymáshoz.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:55
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Nem baj, de akkor is kar, hogy nem tozsdezel. Inkabb a tozsden jaratnad az eszed Te is, mint azon a politikan. Nem is tudod, hogy a tozsdezes mennyire regenralja az agyi neurontranszmittereket. Viszont vigyazni kell, nehogy a gliasejtek tul eroltetostol tulszapodojanak, mert akkor futcs. De a politikatol ezt konnyebben megkaphatja barki. Na: Akkor mar inkabb csak a tozsde. Nem !?

Topik gazda

Kata111
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek