Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 02. 10. 23:27

Hová fajul a fórum, hová fajul M.o?  

egyszerûen elképesztõ, ami a különbözõ topicokban folyik,

részvényekrõl már alig esik szó, önjelölt politikusokkal, igazságosztókkal, beszívott, õrült handabandázókkal van tele minden

az értelmesebb hozzászólások úgyis elvesznek ezekben

nem lehetne felhagyni vele, vagy legalább csak két-három topicot kijelölni erre a célra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:45
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
Hát sajna én nem vagyok az.:)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:43
Előzmény: #58  szász
#59
En kire tennek ? Egy jo kis szokere tennek.
szász 2007. 02. 11. 20:38
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#58
kösz, de megy egyedül is
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:37
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#57
Mindenki őszintén köszöni, hogy felvilágosítottad őket.

JP

Mert te kire tennél???:))
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:37
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
Köszönjük, hogy segítesz eligazodni a topicok rejtelmeiben, de azt bízd rám, hogy kiről, mit gondoljak, ne te akard megmondani.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:37
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#55
Na akkor Yesterday, vigyazz arra a nagyon komoly osszegedre ; -)
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:34
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Bocs JP, de én tőzsdézem, ráadásul nagyon komoly összeggel. BTW, nem is szoktam itt politizálni, aránylag ritkán is írok, most is csak azért, hogy vegyétek észre, hogy ki is ez a conquistator.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:28
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#53

Kar, hogy nem tozsdeztek is. Olyan jokat keresnek rajtatok.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:26
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#52
tegnap
Ne magadból indulj ki, kérlek! Léci lécci lécci!
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:25
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
conquistator, leírnám a véleményemet a Kossuth téri tüntetésről is, de nem neked. Engem ugyanis nem fizetnek azért, hogy válaszolgassak egy bérbevett embernek. Menj csak vissza a központba, hidd el, majd megsimogatják buksi kis fejedet.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:22
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#50
conquistator, egy ideig figyeltem a beírásaidat - neked sosem voltak érveid, csak előadtad itt "pártunk és kormányunk" álláspontját, miután megkaptad az eligazítást a központból. Erre azért nem kéne büszkének lenned...

Egy ultrabalos, kirekesztő, rasszista pedig ne szélsőjobbozzon le másokat. Gondolom, legszívesebben a Dunába lövetnél mindenkit, aki másként gondolkozik. Micsoda intoleráns magatartás!
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:19
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#49
Ez megint egy szélsőséges álláspont.

Ezzel szemben a bértopicoló véleménye:
A Fidesz kettős mércével mér: elítéli a szélsőségesek tüntetését a Hősök terén, de kinyitja ugyanezeknek a kordont a Kossuth téren.
Most akkor mi van?
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:17
Előzmény: #41  BuySell
#48
"Nekem elég hihetetlennek tűnik hogy valakit csak azért fizessenek hogy beírjon egy topikba."
Minden további nélkül el tudom képzelni, sőt talán nem csak az a feladata, hogy beírjon, hanem hangulatot is "keltsen"...
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:15
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#47
na akkor meg a tűzzel játszanak!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:12
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#46
BySell

Tavaly még intenzíven játszottam, de aztán a bennlévő zsét ki kellett vennem, mert belekezdtem egy házépítésbe.
susalinda ismert, ő személyi bizonyíték minderre

Persze azt követően is ittmaradtam, de az egyes részvényekre vonatkozó véleményemmel nem kívánok senkit befektetéseiben befolyásolni, lévén, hogy e tekintetben már csak kibic vagyok.

Igazából intenzívebben akkor kezdtem politikai topicokba írogatni, amikor az öszödi beszédet követően a szélsőjobb nemcsak az utcán, de itt is megjelent és azt a szélsőséges álláspontot, amit képviseltek, nem tudtam szó nélkül hagyni.

Azt a kifejezést, hogy bértopicoló azt követően kezdték rám ragasztani, amikor érveimre már érvekkel már tudtak egyesek reagálni s könnyebb volt személyemet támadni, mint az álláspontomat.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:12
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
A fenét, koi, dehogy félnek. Szinte ők hívják ide őket, hogy aztán hivatkozhassanak arra, hogy a jobboldal politizálása hova is vezet. Tipikus: engedélyezik a tüntetést, majd felszólítják az ellenzéket, hogy határolódjon el a szélsőségesektől. Ocsmány, tipikus bolsevik módszer.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:08
Előzmény: #41  BuySell
#44
BuySell, a modern politikai marketingesek már régen felfedezték, hogy az internet egy olyan új médium, mely egyre nagyobb hatással van és lesz az emberek véleményalkotására, pártpreferenciájára, vásárlási szokásaira etc. Hidd el, nem kevesen vannak, akiket egy párt, egy újság, egy cég, egy érdekcsoport vagy egy alapítvány kifejezetten arra alkalmaz, hogy topikoljon. Nem csak politikai ügyekben, hanem pl. környezetvédelmi témákban is, illetve minden olyan helyen, ahol a hatalomról és/vagy pénzről van szó. Nincs ebben semmi különös, csak fel kell tudni ismerni, hogy ki az, aki saját magát képviseli, s ki az, aki a kenyéradó gazdájának véleményét. Mivel általában nem a szellem arisztokratáit küldik a fórumokra, nem túl nehéz felismerni őket.
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 20:03
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
a neonáciktol FÉLNEK kormány tagjai!
csak a magyarral tudnak szarakodni!!!!
Törölt felhasználó 2007. 02. 11. 19:59
Előzmény: #41  BuySell
#42
link

A britek szerint madárinfluenzás a magyar export-baromfihús

BuySell 2007. 02. 11. 19:56
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Nekem elég hihetetlennek tűnik hogy valakit csak azért fizessenek hogy beírjon egy topikba. Valakinek nagyon sok a fölös pénze akkor :)

Conqui nem belédkötni akarok, de tényleg csak politikai dolgokban nyílvánulsz meg. Részvényekkel , tőzsdével kapcsolatban csak figyeled az eseményeket és általában nem szólsz hozzá? foglalkozol tőzsdével egyáltalán? LET nick detto

Topik gazda

Kata111
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek