Topikgazda: matgab 2005. 07. 04. 11:14

Gyurcsány: Orbán Viktor három legfontosabb politikai jellemvonása  

Ugrás a cikkhez
Kőbe vésett szabálynak tartja Gyurcsány Ferenc miniszterelnök az euró 2010-es bevezetését. A Magyar Hírlapnak adott interjújában azt állította, hogy az idei évre az államháztartási hiány a GDP 3.6%-ra csökken, 2006-ban pedig 3% alatti lesz. Az infláció jövőre nem éri el a 2%-ot, a kamatok tovább csökkennek. Az adósságkritérium teljesítése nem okoz majd problémát, az most is 60% alatt van.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=56006
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:56
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#80
Gordon!
Most tette fel a nagy kérdést a tévében egy mszp-s képviselő, miszerint hogyan tehetett szert Orbán 15 év alatt (négy gyerek terhe mellett) nyóc hektár szőlőre :-))
(8 ha szőlő = kb 8 millió).
Hát nem gyalázatos?
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:53
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#79
:-)))
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:42
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#78
És hol dolgoztak?
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:38
#77
Jellemző Orbánra,ha kihívják egy nyilvános vitára akkor elmenekül,de a Parlamentbe van sincs mindig szája.Multkor is kérdez valamit Gyurcsány és nem Orbán válaszol hanem Áder és Pokorni.Szerintem ha valakit kérdeznek annak illik rá válaszolnia.Jó éjt.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:33
#76
Bocsi ez neked ment.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 22:33
#75
Zuschlag jános szakmája történész,míg Újhelyi jogász mint Orbán.Jó éjt.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 21:15
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
"Mert ők is dolgoztak,keményen"
*
Mi volt Zuslág civil foglalkozása, fázásszakértő? :-))
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 20:21
#73
Akkor szerintetek hogy lett az egyetem és főiskola után rögtön munka nélkül Zuschlag és Újhelyi akit ti emlegettek politikusok?Más munkahely nélkül?Szerintem nem kötekedésből de nincs igazatok.Mert ők is dolgoztak,keményen.Ü dv.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 19:59
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Szép, szép ez a "nem dolgozott sehol" szlogen, csak nem igaz. Gondolom, Te is látod, hogy az MSZP fiataljai is politikusok lesznek az egyetem után, anélkül, hogy elmennének fröcsöntött kisautókat festeni, mert a politikusi lét is EGY SZAKMA, és teljes embert kíván. Hogy aztán ez a most feltörekvő mszp-seknél zóra sem érdemes, hiszen ez egy természetes folyamat, az eljövendő fiatalok politikusok nagy része CSAK politikus lesz, szóval, hogy az MSZP-seknél ez nem baj (Újhelyi, Arató, Zuschlag) csak a Fidesznél, azt is mutatja, hogy ez csak egy ÜRÜGY, amivel támadni lehet. Valójában ugyanis nincs igazi jelentősége.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 19:03
#71
Én a szezont nem tévesztem össze a nemi szerveddel.De Gyurcsánynak a munkában már vannak tapasztalatai hisz felelős cég vezetője volt.Erre szerettem volna rávilágítani.Ne mondd azt hogy Orbán azért nem lett jogász mert milliárdok hiányában ez lehetetlen lett volna.Én csak ezt szerettem volna mondani.Torgyánnak sem kellettek milliárdok hogy Újpesten jogászkodjon és szakemberré váljon,ne csak diplomássá.Bár mennyire volt jó szakember nem tudom mert én közgazdász leszek.De Orbán alatt buli volt az 5000-ft-os Argentin cseresznye,akkor nem volt fontos a mezőgazdaság.Szép napot.
matgab 2005. 07. 04. 17:36
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
gordongeko,
Továbbra sem tartom piaci megmérettetésnek, ha Apró Antal hatására megnyílnak piacon lévő cégem számára az állami csapok...
Ne tévesszük össze a szezont a f@szommal!
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 17:36
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
"Hogy gyurcsány az altus-nevű cégnél mint üzletember dolgozott"
*
Bődüle tes (milliárdokat érő) hátszéllel..
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 17:24
#68
Van azért mégegy különbség.Hogy gyurcsány az altus-nevű cégnél mint üzletember dolgozott,de Orbán soha,meg sem próbálta megmérni magát hogy mint jogász alkalmas lenne a végzettségére,hogy dolgozzon benne.De ilyen Stumpf,és sokan mások,akik a Bibó kollégiumból estek a Parlamentbe.Üdv.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 16:09
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
DE mindenki azt állítja hogy Ő csak és kizárólag a tehetsége révén lett az ami, még nem hallottam senkitől:"egy középszerű nem túlságosan szorgalmas, tehetségtelen tucatember vagyok de a nyelvem az isteni, erkölcsi aggályaim pedig sosem voltak."
A tanulást, a munkát pedig ki vetette bárkinek is a szemére?
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 15:55
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Éppen azért írtam, mert nem így gondolom.
Az emberek az előző rendszerben is boldogulni akartak, ezért dolgotzta, tanultak.
Ezt a szemükre vetni primitívség.
Az már egy másik kérdés, ha valaki akkor pártvonalon evickélt, nem a tehetségével, most meg szidja a komcsikat. Ez kritizálható.
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 15:45
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#65
tokos
Te tényleg komolyan gondolod, hogy ez a társaság ellenzéki vezetőnek készült kiskora óta?Ilyet utoljára az "igazi" vezérekről halottam:Lenin, Sztálin, Mao, Kim elvtárs meg a többi világmegváltó.
Ne magyarázd félre amit írtam, nem a tanulással van a gond, de a Bibó kollégium hagsúlyosan a hátrányos helyzetű munkás-paraszt származású tehetségek számára "alapult".
Az én szavazatom meg nem olyan könnyű megnyerni, de azért köszönöm a bizalmad!Lehet hogy hihetetlen számodra de még soha nem szavaztam a két nagy egyikére sem és nem is áll szándékomban!Viszont egyre nő az esélye, hogy csatlakozzam Bp-hez és én sem megyek szavazni amíg ilyen a kínálat.
bpmcwap
bpmcwap 2005. 07. 04. 15:45
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
tokos barátom!!!Te már is tobbet látsz mint én... én még az elitet sem látom..... q:-)-
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 15:37
Előzmény: #57  Törölt felhasználó
#63
Igazából nem nagyon látok olyat a jelenlegi elitben, aki ne lógott volna az állami csöcsön. Egyik egy kicsit kevesebbett szívott magába, a másik meg, aki bele tudott nyúlni a privatizációba is (GyF), az többet.
Vagy vegyük a gazdasági minisztert, aki a vagyonát szintén jelentős mértékben az állami csöcsből szívta ki?
Ez jobb?
pimre 2005. 07. 04. 15:32
#62
Na látom, hogy tőzsdés barátaim inkább a politikáról beszélgetnek. Akkor elmegyek a politikai fórumomra, és megkérdezem, mit szólnak a tőzsdéhez :-)
Törölt felhasználó 2005. 07. 04. 15:32
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
Egyébként mennyit lehet keresni ilyen fórumbeírásokkal?
Ne kem is jól jönne egy kis mellékes, bármelyik oldal érdekel ;)

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek