Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:38
#88120
Jó a hangulat itt mindig.%
A hangulat a tetőfokára hág, vagy hogy szokták mondani! :-)))
Ja, majd, ha fogyatkoznak már az elmebetegek a gyógyintézetekben, rahabokban a megszórítások hatására. Majd innen a fórumból lesz legalább utánpótlás! :-))
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:27
Előzmény: #88118  Törölt felhasználó
#88119
amilyen cég olyanok a "rajongók" ))
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:25
Előzmény: #88116  Törölt felhasználó
#88118
Bolondokból, félnótásakból, rosszindulatú egyénekből itt sosem volt hiány (most sincs), sőt exportképes a topik belőle.
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:22
Előzmény: #88115  Törölt felhasználó
#88117
Emlékeim szerint a Citibank akkor került 5% fölé, amikor a Clearstrem (német "Keler" elszámolóház) 5% alá került. Így abban tuti nincsenek kisbüfik, mivel nincs is kereskedési platformjuk,stb. OTP is majd 5%-os, és rá sem jellemzőek a kisbüfik. Szerintem sok az a 20% ami úgymond a piacon van és megvehető. Szerintem 10 körül van max. És kérdéses hogy ki milyen áron venné meg.

Másfelől a Fund millió felett adott el a német piacon, kapcsolt vállalkozásoknak (Részben ezek szerint STP) meg másoknak, aminak a nagy része nem kerülhetett szerintem kisbüfikhez.
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:18
#88116
Szerintem azzal a bolonddal meg nem érdemed párbeszédet folytatni!
Le sem írom a nevét, nem szégyenítem meg magam, hogy leírjam. :-)
Napnál is világosabb, hogy az egy netfüggű kis lúzer, gonoszkodó, rosszindulató és szánalmas figura, érvelni sem tud, és folyamatosan meghazudtolja önmagát is.
Nem értem a részvényesek egy részét, hogy miért reagálnak a hülyeségeire. Aki hülye, az is marad4 :-)
hadd beszélgessen magában, majd Dr. Csernust hívom ide, ő lesz a fórum dilodokija! :-)

Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 18:12
#88115
Ez elég felvidító, amit a chatrcenter írt a kispapírokról! :-)
Geniben alig van már egyébként eladó, és ezért lesz nehéz tételt venni, csak egyre magsabb árfolyamon lehet pár ezer db-os tételeket megvenni!
Ez felüdítő a veterán részvényeseknek és a kitartóknak!

Egyébként én is tudom, hogy 20 % a közkézhányad azon része, mely nem 5 %-nál nagyobb tualjdonosokkezében van.
Össz közkéz: 40 % (kerekítve)

Csak mivel a Citibank még 1-2 éve nem volt 5 % fölötti tualjdonos (letétkezelőként persze), ezért írtam/gondoltam, hogy az elmúlt hónapokban a Citi gyűjtögethette (szerintem), és nyilván nem most fogjákdobni a pakkjaikat, ha már egyszer nagy nehezen összegyűjtöttk szép szorgalmasan, hónapok alatt...
Ez csak az én szubjektív véleményem.
De van benne logika! :-)

Szóval a lényeg, hogy szvsz. 20 % maradt a SZABAD közkézhányad, melyet még talán meg lehet vásárolni a piacon! (Feltételezve, hogy sokan hosszabb távra vették a Genesis-t, itteni fórumosok nagyrésze tuti, a többi nagyrészvényes is valszeg.)
Bár ezekből nem vontam le az itteni kisrészvénesek mennyiségét, szóval ez a szám jóval alcsonyabb is lehet, jó hírek hatására könnyn ki lehet szaggatni az árfolyamot a többszöröséig! szvsz.
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 17:42
Előzmény: #88111  Törölt felhasználó
#88114
Kispapírokban a lehetőségek

link

A chartcenter.hu szerint a vázolt agresszív stratégia szerint, a csütörtöki napon, longra 200 kisspeka kellett volna ahhoz, hogy a látott eredményt elérjük, tisztán TA alapon, mindenféle bennfentesség és közgyűlés nélkül.

142db részvény/fő, napi forgalom 28.351db (Alig 20 milliő Ft). (Tekintsünk el attól, hogy felsőlimitig ment, így kevesebb eladó volt, mint vevő jelölt)

Szóval exmnbs, azért ne ess túlzásokba, hogy e miatt csináld a műbalhét, PSZÁF-hoz persze mehetsz ettől még (szépen csöndben). Csak neked nem ez a célod...
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 15:43
#88113
utolsó 3 EUR-os kötés... 7300 db-bal
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 15:42
#88112
A Genesis-részvényesek számára egy fontos infó:
(Akinek netán elkerülte volna a figyelmét)

Frankfurtban volt egy kis visszateszt 2,5 EUR-os szintre, de csak kisebb mennyiséggel tették vissza ide az árfolyamot.
Utána 3 EUR-on vásárolgatták ismét, utolsó kötés 3 EUR 7300 db-ról szólt!

A záróárfolyam igaz 2,5 EUR lett, de szinte 0 mennyiséggel!!!
Tudatosan rakták vissza 2,5 EUR-ra záróban pár db-bal!

A frankfurti kötések alapján az utolsó 2,5 EUR-os kötésmennyiségre 0 volumen van írva!
Azaz olyan kis (1-10 db-os) kis mennyiséggel tették vissza, hogy még a rendszer sem mutatta ki ezt a kötés mennyiséget! :-)))

Csütörtöki összvolumen: 11 800 db
Amikor még 3 EUR-on volt az árfolyam, akkor is 11 800 db volt a napi összmennyiség, így úgy néz ki, hogy a rendszer az utolsó 2,5 EUR-on történt kötésmennyiséget nem is adta hozzá, valózínűleg 1-2 db lehetett! :-))

További komolyabb árrolyamemelkedésre számítok!

Remélhetőleg akik magasan, 2000 Ft körül szálltak be a Genibe, a végén azok is jól járnak, ha tartják kitartóan a részvényeket!
Ez csak szubjektív véleményem.

Kiváncsi vagyok hány limites nap lesz még! :-))
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 14:18
Előzmény: #88103  exmnbs1
#88111
"Mert ugye te sem hiszed, hogy van olyan kisspeka, aki milliókat beletesz manapság?"

Attól hogy még valamit nem hiszek, vagy máshogy gondolok, nem szaladgálok, vagy ordítozok a PSZÁF-nak.
Ez gyerekes ostobaság szerintem.
Ettől függetlenül pedig az a pár millió egyáltalán nem sok. Nem kevés "kisspekával" vagyok kapcsolatba akiknek jelentős pakkjai vannak, és a csütörtöki forgalom egyáltalán nem volt kiugróan magas. Teljesen logikus számomra, hogy erre a hírre, még olcsón próbálhattak még vásárolni a meglévőhöz.
Ez mindenkinek a maga szuverén döntése. De ha Te e miatt vizsgálatot akarsz, akkor járd ki... a topikot jó eséllyel nem olvassa a PSZÁF, ezáltal, ha itt próbálsz meg vizsgálatot elérni, az nagyon átlátszó, és manipulatív szándék.
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 14:05
Előzmény: #88104  exmnbs1
#88110
Tisztázzuk, leányvállalatok vásárolhatnak bármilyen részvényt törvényesen, csak az anyavállalat nem vehet srv-t, ha nincs elhatárolt nyeresége. Leányvállalat vehet.
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 14:03
Előzmény: #88105  exmnbs1
#88109
Nahát, meg se locsolt? :-D

Miért Neked írt, miért nem a PSZÁF-nak? Vagy lehet őket locsolta meg:...
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 14:02
Előzmény: #88107  exmnbs1
#88108
Jó, akkor megyünk a pulthoz egy fröccs öntésre. :-P
exmnbs1 2009. 05. 03. 13:53
Előzmény: #88106  Törölt felhasználó
#88107
minden jel abba az irányba mutat, hogy sosem lesz napelemgyára

attól még lehet pl egy fröccsöntödéje....
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 13:44
Előzmény: #88100  exmnbs1
#88106
kár ragozni, egyvalami kiderült ebből (sokadszorra):

szerinted teljességgel lehetetlen, hogy a Genesisnek valaha is bármilyen gyára legyen

és aki nem így gondolja, az "sötét", "bennfentes", "rényi", "fundembere", stb.. értem én. véleménye lehet akárkinek akármiről

csak ne akarnád ezt a világnézetet mindenáron "realistának" titulálni, és pláne hazugságokkal alátámasztani..
exmnbs1 2009. 05. 03. 13:40
Előzmény: #88101  Törölt felhasználó
#88105
eltünt? Nekem írt Húsvétra.....
exmnbs1 2009. 05. 03. 13:39
Előzmény: #88102  Törölt felhasználó
#88104
bizony elő, 1.7 évre viszont a GSS-ben dekkolt a pakk, ahová hogy került be és hogyan ki????????

Tv-telenül nem jelentette a cég hogy srv-t tart
exmnbs1 2009. 05. 03. 13:37
Előzmény: #88101  Törölt felhasználó
#88103
Már mért copyznám?
Itt a tulajok manipulálják az árfolyamot bennfentes kereskedéssel.

Mert ugye te sem hiszed, hogy van olyan kisspeka, aki milliókat beletesz manapság?

A Pszáfnak már rég itt kéne lennie magától.....
Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 13:18
Előzmény: #88101  Törölt felhasználó
#88102
Megjegyzem, azóta a vak is látja, hogy előkertült az a többszázezer részvény a zároltatásnál, amiről Te napi szinten állítottad itt, hogy a Fund eladta, és nem jelentette be. Ezek után pedig annak valóságtartalmát kérdőjelezted meg, hogy a zároltatott részvénymenyniség, valóban náluk van-e vagy csak csalás.

Most pedig szintén hasonló dolgokkal vádolod a céget...

Törölt felhasználó 2009. 05. 03. 13:15
Előzmény: #88061  exmnbs1
#88101
Majd copyzd be a levelet amit a PSZÁF-nak és az Ügyészségnek írtok, hogy nehogy véletlenül azt higgye valaki, hogy csak a szokásos ostoba árfolyammanipulációs szándékkal kelt, szájhősködésedről van szó, amit lassan 1 éve csinálsz nyilvánosan, siemensel, és viktorv-vel, aki azóta jól eltünt (és személyesen bevallotta, nem írtatok a PSZÁF-nak). Pedig itt naponta mondtátok.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek