Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 09. 18. 10:19

Forex /fxtrend  

minden érdeklődőt szeretettel várok az alábbi oldalon

link



Kockázatos de 3 hét alatt 1,5 millioval 5100 $ nyereséget hozott.Természetesen a múlt hozzama nem garancia a jövőre.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 06. 17. 07:18
#303
Évek múlva így mesélnek majd az emberek : egyszer volt Budán kockázat nélküli kereskedés
2010 július 2-n . ezen a napon csak nyerni lehetett veszteni nem.
Törölt felhasználó 2010. 05. 02. 15:35
Előzmény: #299  Törölt felhasználó
#302
-- más --

természetesen nem muszáj beszélnünk erről,
ha tisztán egy fizetős (vagy tesztüzemódban)
működő fizetős signál rendszerről van szó
akkor nem feltétlenül cél vagy elvárás megismertetni
a működését a nagyérdeművel; mivel én a renszert
az eddig elért eredménye alapján {valóban
talán kicsit korán de leírtam} azt vettetem fel
hogy mint ilyen evolúciós zsákutcát (ismétlem
elnézést, lehet hogy a rendszer műkődőképes,
és az átmeneti gyengülés a hozamgörbében
a rendszer velejárója, nem tudhatom hiszen
nem ismerem a rendszert)

Ugyanakkor ha tényleg nem célja a használójának a transparparencia az üzelti
modell (eredmény) érdekében akkor
a nyilvánosság kritikájának kitéve úgy érzem
feltehetünk olyan kérdéseket mint hogy
- a hozamban elért gyegnülés természetes
velejárója-e a rendszernek vagy sem
- discreet vagy teljesen automat rendszerről van-e szó

ezek egyáltalán nem ellenséges kérdések, ha valki annak próbálná
beállítani az elég nagy kóklerségről [ hozzá nem értésről ]tenne tanúbizonyságot
az én szememben, de hát [...] én is csak egy vagyok
a sok közül;

Törölt felhasználó 2010. 05. 02. 15:24
Előzmény: #299  Törölt felhasználó
#301
én nyitott vagyok erre, mivel a tweeter és hasonló kütyükhöz nem nagyon értek kirakom a kötéslistát tanulmányozásra, valahova a neten,
{ nem tanulság mentes }

mivel az fx-en nem signálra hanem discreeten
kereskedek fel lehet fedezni benne a hangulat
váltásaimat, {továbbá ismeretlenül nehéz kitottózni
hogy mi alapján és miért láttam benne a beszállási pontokat}

ennek ellenére természetesen vállalom a 'kié
a nagyobb .. típúsú megpróbáltatásokat' de
ebből sajnos még nem derül ki, hogy ki mi
alapján kereskedünk, és engem pont ez
érdekel(ne) érdekelt volna az angi esetében

mert a rendszer egy jól deffiniálható pontig
egészen jól kereskedett, engem érdekelt volna
hogy {ha} automata félautomata vagy signalt
generáló rendzserről van szó, akkor mi alapján
csúsztt be ez a hiba, egyáltálan hibáról van-e
szó, vagy múltbéli adatokat figyelembe véve
ez a drawdown (vagy visszaesés) még a rendszer
természetes velejárója lenne @ csupán erről
van itt szó nem kell elenségesen kezelni amit írok, vagy kérdezek

Törölt felhasználó 2010. 05. 02. 14:21
Előzmény: #299  Törölt felhasználó
#300
Kedves "inflexio"!

Köszönöm a korrekt véleményt.

mint a cimben irtam újra free az www.fxtrend.hu
és majd lehet elemezni.

Minden esetre minden jó és "kritikus" véleményezőnek.

további sok-sok pipet /jó trendeket/ kivánok.
Törölt felhasználó 2010. 03. 30. 08:36
Előzmény: #298  Törölt felhasználó
#299
Szerintem úgy volna korrekt, ha előbb te is kitennéd a kötéseidet valós időben a netre hónapokig, és aztán elemeznétek egymás eredményeit.
Törölt felhasználó 2010. 03. 29. 23:16
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#298

kedves angi

jól értem hogy aki nov 17-én szállt be az most minusz xx-ben van?

látván a programod eredményét, azt hiszem kijelenthetjük
hogy sok évi munkádba hiba csuszott (valahol)
az eredmények fényében érdekelne hogy milyen
stratégai volt ez; persze ha a gyilkos recept 7 pecsétes
titok, az más, csak gondoltam több szem többet lát
és esetleg a hibákból tanulhatnának mások is;

soda

ps, ..:

azért kicsit szomorú, hogy valaki kialakít valamit
beleáldoz munkát energiát, kialakít egy weboldalt
aztán befuccsol az alapja,
azért tényleg érdekelne, hogy hol csuszott meg
a rendszer, (valami biztos megcsúszott benne, mert
egy ideig jól ment)
Törölt felhasználó 2010. 03. 27. 15:59
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#297
Hogy eltűnt ez a topic :-(

Lehet valamit tudni erről az új, március 01-én indult klubról ?

Milyen eredmények vannak azóta ? És ez a közel 80%-os DD belefér ebbe a stratégiába ?

Törölt felhasználó 2010. 02. 18. 20:37
#296
Ha igyekszel, a "klub" nyitására sikerülhet lenullázni virtuális egyenleged. Komolyan gondolod, hogy lesznek makik, akik ezért képesek fizetni is? Még az is lehet, hehe

Ez egyébként saját akció v. a BC egy újabb algoritmus alapú átb@szása?
Törölt felhasználó 2010. 02. 05. 10:49
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#295
Látom feltetted az összes megmaradt nyereséget egy pozira. :-( Ez már kapkodás, nem az eredeti stratégia.
Törölt felhasználó 2010. 01. 29. 17:14
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#294
mit?
Törölt felhasználó 2010. 01. 29. 17:13
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#293
jól csinálod
Törölt felhasználó 2010. 01. 29. 17:09
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#292
skalpos )
Törölt felhasználó 2010. 01. 29. 17:05
Előzmény: #290  Törölt felhasználó
#291
Szép munka.
Törölt felhasználó 2010. 01. 29. 17:01
Előzmény: #289  Törölt felhasználó
#290
Most is ott van 80 pont nyerő, nem várnám meg a veszteséges stoppolódást.
Törölt felhasználó 2010. 01. 22. 20:55
Előzmény: #288  Törölt felhasználó
#289
Most is gyorsan eltenném a 130 pont nyerőt a GBPUSD-n. Minimális az esélye, hogy stophúzással több lesz belőle.
Törölt felhasználó 2010. 01. 20. 16:58
Előzmény: #287  Törölt felhasználó
#288
Azt hiszem, ilyen trendről álmodnak a trendkereskedők, ami most az EURUSD-n látható. Ezért nem használnak profitcélt, hanem húzzák utána a stopot. És az eredmény? A csúszó stop úgyis kiüt, mielőtt rendesen beindulna a trend.
Törölt felhasználó 2010. 01. 15. 13:41
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#287
Elég rossz passzban volt a stratégiád az elmúlt hetekben, de nagyra becsülöm, hogy következetesen kitartasz, és naplózod az eredményeket ilyenkor is. Már többször meg akartam kérdezni, de most, hogy bő 100 pont pluszban van a pozid, újra aktuális. Miért nem használsz profitcélt? Egy fix pontértéket, vagy az ATR-hez viszonyítva, százalékban meghatározva. Nézd vissza az összes kötést, mennyivel jobban állnál, ha minden pozira beraktál volna mondjuk 80 pont profitcélt. Szerintem az egyik legkárosabb piaci mantra ez a nyereség futtatás. Nem ilyen volatilis piacra van kitalálva. Húsz esetből talán egyszer jön be így egy komolyabb nyereség, viszont rengeteg alakalommal veszteségben záródik miatta olyan pozi, amelyik már szép nyerőben volt. Lehet, hogy most lesz az az egy eset az EURUSD-n, de én a jelenlegi 120 pontos nyerőben úgy lezárnám ezt a pozit, hogy csak úgy porzik.
Törölt felhasználó 2010. 01. 06. 11:47
#286
Boldog Új évet mindenknek!

Deviza piaci befektetőknek, új lehetőség a 2010-s év.
Kedvezőbb adózási szabályok miatt már magán embereknek is javaslom a deviza piacot.

honlapomon (www.fxtrend.hu) lehet regisztrálni egy 150 létszámba limitált fx klub tagságra, amely 2010 március 01. indul.

BUÉK
és mindenkinek sok-sok "pipet" 2010-ben
Törölt felhasználó 2009. 12. 17. 03:03
Előzmény: #284  Törölt felhasználó
#285
Gyorsan realízálódott a tippünk : ) remélem tartós lesz.
Törölt felhasználó 2009. 12. 17. 01:26
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#284
Nem látom akadályát!
Nyugi megoldjuk!
Törölt felhasználó 2009. 12. 17. 01:13
#283
Üdv! Szerintetek, h alakul dollár mozgása, áttörheti az 1.450-es szintet? Longolom, és vkinek/vkiknek muszáj kikérnem a véleményét : )
Törölt felhasználó 2009. 12. 17. 00:17
Előzmény: #281  Törölt felhasználó
#282
egyértelműen saxo
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 09:42
Előzmény: #280  Törölt felhasználó
#281
Amúgy az oanda-t mondják sokan, hogy olcsón lehet ott kötni, de ugye ott nincs magyar help.
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 09:40
Előzmény: #276  Törölt felhasználó
#280
Akkor úgy kérdezem, nem csak tőled hanem mástól is, hogy milyen forex céget tudtok ajánlani ahol alacsony a spread és lehetőleg van magyar ügyfélszolgálat.
A broki szót meg úgy hallottam a "nagyoktól" én is:))
Törölt felhasználó 2009. 12. 14. 08:30
#279
Hol vagy Brigi??
Törölt felhasználó 2009. 12. 02. 12:17
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#278
egy pozi ?

min. kettő , de általában több... / több paralel mozgó dev .. minek hagynám ki ? ingyé van :)

a 2 dubaira nyított külön szláim 219 és 740 % -on margin szinteken mászkálnak most .

ja., én bizony jóval kockázatosabban művelem a cuccot ..

nem nagyon számolok már régóta hozamot ..

rájöttem egy idő múlva : minek ? az csak a dt-seknek, scalpingolóknak , esetleg még a swingelőknek szám, v. fontos..

jók ezek a mini crach-ok a gigák mellé..

éljen dubai !!!!
Törölt felhasználó 2009. 12. 01. 22:08
#277
Hol vagy Brigi??
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 19:59
Előzmény: #275  Törölt felhasználó
#276
OK jogos a 2 pont, és megtisztelő……amennyiben nem rám gondoltál. :)…… én személyszerint sajna nem írok helyesen. Igaz a tulajdonságok nagy része igaz rám. (de mint tudjuk, nem lehet egyszerre minden tökéletes).

ui: mond a broki szót ismeri a magyar szótár !? ..:))
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 18:59
Előzmény: #274  Törölt felhasználó
#275
És ha lehet olyat, amelyik helyesen is tud írni :-)
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 15:57
Előzmény: #272  Törölt felhasználó
#274
Szóvel milyen brokert............hát jó brokert.....tapasztaltat........korektet.....és folytathatnám a sort........de viccesen azt is mondhatom............női brokert :))

üdv
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 15:53
#273
Egyszerre csak egy pozi van nyitva. Minden estben 100 000 nagyságú a pozi a tőke pedig 8200 USD amire a hozamot most is számoltam. Új pozi akkor nyílik, ha így kezdődik a bejegyzésben Trading Tipp…………. Ha van naponta 6*10 perced akkor még nyugodtan dolgozhatsz is mellette.
Magyar időszerinti frissítés: 07:04_10:04_13:04_15:04_18:04 (+ - 4 perc)
extra esetben 21:04 is.

Az alábbi oldalon tudod követni milyen tipp van éppen érvényben.

twitter.com/fxtrend

Mindenkit szeretettel várok

Eddigi teljesítmény részletesen megtekinthető ezen a linken www.fxtrend.hu
Törölt felhasználó 2009. 11. 24. 10:21
Előzmény: #271  Törölt felhasználó
#272
Szia Anbrigi!

Hogy megy mostanában a forex?
Milyen brokit javasolsz forexhez?

Törölt felhasználó 2009. 11. 19. 07:13
Előzmény: #270  Törölt felhasználó
#271
Egyszerre csak egy pozi van nyitva. Minden estben 100 000 nagyságú a pozi a tőke pedig 8200 USD amire a hozamot most is számoltam. Új pozi akkor nyílik, ha így kezdődik a bejegyzésben Trading Tipp…………. Ha van naponta 6*10 perced akkor még nyugodtan dolgozhatsz is mellette.
Magyar időszerinti frissítés: 07:04_10:04_13:04_15:04_18:04 (+ - 4 perc)
extra esetben 21:04 is.

Az alábbi oldalon tudod követni milyen tipp van éppen érvényben.

twitter.com/fxtrend

Mindenkit szeretettel várok

Eddigi teljesítmény részletesen megtekinthető ezen a linken www.fxtrend.hu
Anbrigi
Törölt felhasználó 2009. 11. 17. 16:37
#270
Egyszerre csak egy pozi van nyitva. Minden estben 100 000 nagyságú a pozi a tőke pedig 8200 USD amire a hozamot most is számoltam. Új pozi akkor nyílik, ha így kezdődik a bejegyzésben Trading Tipp…………. Ha van naponta 6*10 perced akkor még nyugodtan dolgozhatsz is mellette.
Magyar időszerinti frissítés: 07:04_10:04_13:04_15:04_18:04 (+ - 4 perc)
extra esetben 21:04 is.

Az alábbi oldalon tudod követni milyen tipp van éppen érvényben.

twitter.com/fxtrend

Mindenkit szeretettel várok

Eddigi teljesítmény részletesen megtekinthető ezen a linken www.fxtrend.hu
Törölt felhasználó 2009. 11. 16. 09:01
Előzmény: #268  Törölt felhasználó
#269
Elmondom mi a gond sokak "demózásásval": az hogy idiótán kezelik, mindent vagy semmit alapon az éles kereskedés szabályait /pl.: sl/ sokszor megszegve. Na ez a fajta demozás tényleg káros lesz mert veszélyes, káros szokások rögzülnek be.
Egyébiránt igenis jó a demo, de kezeljétek úgy mintha éles lenne, ne baromállat módjára "amiacsövönkifér" hiszen csak játékpénz.
Mivel szerencsére nem vagyunk egyformák különböző vélemények vannak erről a témáról is és ez így van jól.
Törölt felhasználó 2009. 11. 16. 08:41
Előzmény: #263  Törölt felhasználó
#268
nincs gond .. hogy nem egyezik a véleményünk . ez természetes.

"A demó , pláne ha minél tovább nyomod, annál károsabb. Mert még el is hiszed a végén, milyen jó buli ez...és neked ez nagyon megy. "

szóval ez így igaz lehetne , de nem tartom életszerűnek / túl "szabály" szagú nekem /.. mert így nem is tartom ezt igaznak : a demón se nyerünk csak úgy lazán és egyvégtében /egy fenét :) . Amikor nyitjuk az 5. 10K-s új d.számlát , akkor nagyon hülyének kell lennünk , hogy észre ne vegyük azt , hogy messze állunk még attól . hogy éles számlát nyissunk..

és bizony 100 ból cirka 95 -ten hülyék vagyunk, leszünk és bizony nyitjuk ...

....mert sztem meg fordítva : nyitjuk az élest , holott korántsem "végeztünk" a demóval , amit már meguntunk v. "tudunk most már annyit..." stb kábítással , türelmetlenséggel magyarázzuk - amit utóbbit persze önmagunknak nem teszünk meg :)) ..

a demon minden adva van - pénz, te és a szereplők - csak mi vagyunk a lazábbak . Nem a demo a gond itt sem , hanem mi .

de az egészet nem vetem el amiről írtál , mert nagyon is értem ami gondolati része /nem gyakorlati - mert az nincs benne / tartalomként benne van ..

ugyanazt fogod csinálni mint a demon, de a leglényegesebbeket tényleg másképpen . Későn nyítsz korábban zársz , illetve nem mered rakni a pozit . elhalasztod a lehetőségeket sorozatosan ..stb, ezek a tipikus hibák ami halmozzák a veszteséget , és most ezekért is duplán - és a demóhoz képest is .

ugyanakkor ne feljtsd el, a demot sem "játszottad" végig / de ! elfelejtjük !/ , ezért aztán többszörös problémák érnek élesben .

és jön az a "zöm" aki itt feladja .. , mert végképp belegalyabodik az "itt a piros, hol a piros" érzetébe és nincs ereje /esleg pénze már/ újrakezdeni, más látásmóddal , tényleges tanulási folyamatokkal stb,stb..

dehogy ettől, ezektől hogy a demo kevesebbet érne ,károsabb azt kötve hiszem ..

ha az alkalmasságin elbuksz , akkor még zárt autópályán sem vezethetsz . Viszont ha ráadásul az alkalmassági is a nebulóra van bízva , annak az eredménytelensége esetén még mindig nem az autó, nem az autópálya ,és főleg nem annak zártsága-nyitottsága a hibás vélnyem szerint.

Phylaxa 2009. 11. 16. 07:41
Előzmény: #266  Törölt felhasználó
#267
Ha a pszihé a probléma akkor hitesd el magaddal, hogy a demo is éles és a te pénzed. Ha viszont élesben játszol és közben van egy ötleted, csak tesztelni szeretnéd, akkor kiváló a demo.Mindig tanulhat az ember. Biztos volt már olyan ötleted, ami nem jött be pedig nagyon jónak tűnt. Ha nem lett volna a demo, akkor bebuktam volna. Sokféle logika van és nem csak egy győztes.
Törölt felhasználó 2009. 11. 16. 02:04
Előzmény: #265  Törölt felhasználó
#266
ez aranyos :)

közben megkerült az elveszett hsz
Törölt felhasználó 2009. 11. 15. 19:58
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#265
a lényege az volt, hogy ebben a demo dologban nincs igazad, de már nicns kedvem leírni megint, hogy miért
Törölt felhasználó 2009. 11. 15. 19:52
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#264
zseniális...
megínt írtam egy csomó betűt, nyoma nincs a hsz-emnek...
demó vs élesről írtam
sztem utoljára
Törölt felhasználó 2009. 11. 15. 19:50
Előzmény: #254  Törölt felhasználó
#263
Hát nem egészen...

A demó , pláne ha minél tovább nyomod, annál károsabb. Mert még el is hiszed a végén, milyen jó buli ez...és neked ez nagyon megy. Ugyanis a tőkeáttétes (pláne 200 szoros max) kereskedés 10 % technika, 90 % psziché. Az utóbbit kell megoldanod, a technika önmagában kevés. Saját magad olyan reakciókat képes élesben végrehajtani, ami demóban évekig elő sem jönne. A rossz énedről van szó. Kapzsiság és félelem.

Ez demón semmit sem jelent, nem játszik, nem működik. A legsikeresebb demós is élesben bukik. Először garantáltan. Akkor győzött, ha később már nem. Természetesen nem vagyok bróker. De tudok már ezt -azt erről. Ha szabad ily szerénytelennek lennem.

Van egyébként MT4-MT5 platformot használó broki, ahol mikro meg nem tudom milyen pici lotok vannak. 0,001 lot meg ilyesmik. 100 dollárt felraksz, és egy kicsit bizseregsz legalább, ismerkedsz a sötét éneddel, amelyik nem enged nyerni, hiába ott van a szemed előtt mit csinálj,nem teszed, mást csinálsz. Demón bezzeg csináltad amit kell...

Ezt az eltérést megérteni csak éles számlán lehet. Ezt a dolgot megérteni csak több évi éles számlával lehet. A zöm közben feladja persze. Nem finanszírozza tovább magát.

Az éles számlát nem pótolja semmi. Az alapokat megtanulni ott a demó, de ezzel semmit sem csináltál. Megtanultál autót vezetni egy zárt autópályán, rajtad kívül senki sem volt ott.

Kimész a forgalomba, és egész más. Ha nagy tőkeáttétet veszel fel, máris forma 1-en vagy élesben egy trabanttal. Azt se tudod mihez kapj lányos zavarodban, ha elkezd a piac ellened menni.

Míg demón szépen komótosan zársz minimális vesztőben, ahogy az kell....kit érdekel...ez nem igazi pénz.

Igazi pénzzel másképp trédel az ember. Szerintem hidd el...nem a levegőbe beszélek. Sok demó nyertes veszítette el már a nyereményét éles trédeléskor. Mert persze oda rakta (kapta) a nyereményét. Trédelt tovább...bukott is, ahogy az meg van írva.

Minden jót.
Törölt felhasználó 2009. 11. 14. 10:50
Előzmény: #256  Phylaxa
#262
én sem értem ... de húznak .

a demó még akkor is hasznos ha van éles számla .. simán mutatja , itt és ott hol nyitsz hol zárod le, és mi a különbség a kettő gondolat között és miért is ..

és érdekes módon mindig van különbség : a természetem játéka ez.. két éve nyitottam demót is mellé , de hol itt hol ott nyereségesebb , v. veszteségesebb a cucc ..

egyedül a gigatrendnél nem vizsgálható paralel .. de amikor "aprópénzt" csinálsz mellete , rögtön megmutatkozik :))

Törölt felhasználó 2009. 11. 13. 19:53
Előzmény: #260  Törölt felhasználó
#261
Szia Anikó,
Minden belépés kizárólag egy adott setup-ra történik, vagy több setup-ot is kötsz?

Köszi

Brian

Topik gazda

Anbrigi
5 4 1

aktív fórumozók