Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:39

Erősödő Phylaxia  

19.-én felfüggesztve a kereskedés aztán meg sem állunk 150ft-ig
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2008. 11. 29. 11:52
Előzmény: #94837  Törölt felhasználó
#94860
DLPH, a kispapírokban a tőzsdét nemcsak rendeltetésszerűen forrásbevonásra, hanem trükközésre is használják a cégek.

Az utóbbit mostanában túlzásba vitték, amit a piac 0 körüli minimális forgalommal honorál.

Így saját csapdájukban vergődnek a beragadt kisbefektetőkel együtt.....
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:42
Előzmény: #94848  Törölt felhasználó
#94859
csatázz a csajozósban..
ott megkapod az adekvát válaszokat ...

érintettektől és érinthetetlenektől)))
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:39
Előzmény: #94851  Törölt felhasználó
#94858
olyan hülyének nézel, hogy náthával klinikákra járok)))

egyébként köszi a jókívánságot - ezzel a korrekcióval..

HA EGYÁLTALÁN MEGÉRED, leszel te még ebben a korban..

aki nem éri meg, annak legyen könnyű a föld!
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:35
Előzmény: #94854  Törölt felhasználó
#94857
Tudod, miért????

Mert én még gyerek vagyok:)))

Egyébként, meg remélem örökké az is maradok..
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:34
Előzmény: #94855  Törölt felhasználó
#94856
Semmi gond:)
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:33
Előzmény: #94843  Törölt felhasználó
#94855
fAewell.. bocsi
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:31
Előzmény: #94850  Törölt felhasználó
#94854
Egyrészt nem vagyok gyerek!!!!

Másrészt meg, ha olyan .urva okos vagy az életkorod, meg a tapasztalatod miatt, akkor meg mi a fa.ért ezen a fórumon kell osztanod az észt...

Mindenkinek!!!!

Elég szomorú, ha a nagy élettapasztalatodra való tekintettel ilyen lú.er helyen kell a véleményedet szétszórni...

Mindegy én még javában élvezni fogom az életem, mikor Te már nem biztos...

Na, szevasz Te nagyon tapasztalt!!!
Phylaxa 2008. 11. 29. 11:27
Előzmény: #94845  Törölt felhasználó
#94853
A KEG-et én sem értem. Megértelek, ha csodálkozol rajta. Mindenképpen szakmai irányban vártam a történéseket. Az olasz cég és a magyar nagyker jónak is tűnik. De nekem a legfurcsább TP hozzáállása az éppen törénő dolgokhoz. Biztosan ő is érzi, hogy a negyedéves gyors mennyire kellene a cég megítéléséhez. Erre kiadott egy olyan nyilatkozatot ami minden eddigi semmitmondást überelt. Hihetetlenül nincs információ a cégről. Nem is kapják fel semmire a fejüket és nem is közölnek semmit. Nekem ez azt bizonyítja, hogy bizony nagyon is tudják mi folyik a piacon. Ezért írtam amit írtam.
dexter 2008. 11. 29. 11:26
Előzmény: #94850  Törölt felhasználó
#94852
Én csak idézni tudlak:
"Ez egy nyilvános internetes fórum. Szokd meg, hogy véleményeket olvasol. Még ha nem is tetszik. Ilyen szimpla az ügy."

Bár látom neked nem megy a másoknak osztogatott jótanács.
Szóval szokd meg...
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:21
Előzmény: #94841  Törölt felhasználó
#94851
Rapista, neked meg jobbulast, mert latom, hogy egy kis hoemelkedes mar nagyon megart neked. Hidd el, tudom milyen ez. En is fekudtem mar tobb mint 40 fokos lazzal, es halucinaltam ezt-azt. Megegyszer jobbulast, es keruld a forumot !
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:18
Előzmény: #94847  Törölt felhasználó
#94850
JK nem játszom gyerekekkel.
Pedig ez van komám. Palira vettek benneteket. akár hiteles, akár nem. Lehet erre még gorombáskodnod egy jóízút....

Ez egy nyilvános internetes fórum. Szokd meg, hogy véleményeket olvasol. Még ha nem is tetszik. Ilyen szimpla az ügy.
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:15
Előzmény: #94846  dexter
#94849
Nem látsz sajnos semmit. A haverod sem.

Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:12
Előzmény: #94844  Törölt felhasználó
#94848
Egyébként érdekes módon mindig jön egy fanatikus közölni velem, hogy milyen szar alak vagyok...tetszitek ezt 28 óta. Most 11.
Nincs kedvem még egy ortodox hívővel szócsatázni.
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:08
Előzmény: #94844  Törölt felhasználó
#94847
DLPH!!!

Ezt pár nappal ezelőtt már velem is eljátszottad...

Talán érdemes lenne egy kicsit ezen elgondolgodnod, nem???

Hiteltelen lesz, ha szerinted mindenki lúzer....
dexter 2008. 11. 29. 11:06
Előzmény: #94844  Törölt felhasználó
#94846
Elméláztam.
Látom érzékeny részre tapintottam...
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:04
Előzmény: #94840  Phylaxa
#94845
Nyugodj meg phylaxia, a korhaznak sem kell a kozkezhanyad nagy hanyada ennek a cegnek a papirjaibol ! A logikat is el lehet felejteni, bar a tortenesek , bizonyos szempontbol mindig logikus okokbol vezetheto le. Tavaly a csod szelerol menekult meg a ceg, nehany apportalt csontkollekcioval, amitol a spekulacio az arfolyamban kitombolhatta magat. Ez jo szelet fujt a ceg vitorlaiba ,ami altal a spekak ugrottak 25 forintert jegyezni a papirbol ....puff neki, a ceg maris egy rakas ingyen penzhez jutott. A KEG-tol kezdodoen mar nalam is elszakadt a film. Aiolosz tömlői kinyilttattak, es a part ujra a lathatatlan messzesegbe tunt. Nehany capa megforgathatja itt a papirokat egy kicsit, vagy / es , majd ujra apportalnak valami fabrikat a fonnmaradashoz., Mert , hogy eredmeny soron , a jelenlegi tobb mint 252 millio papirra , egy valamire is ertekelheto 1 reszvenyre juto nyereseget nem tud produkalni a ceg, ez Amen !
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 11:00
Előzmény: #94842  dexter
#94844
"Gondolom te sem emberbaráti szeretetből írod le minden nap többször, hogy milyen szánalmasak, akiknek ilyen papírja van. "

No látod...ez vagy te. Mi érdekem fűzüdne hozzá? Semmi. Ha dolgozom, vagy trédelek, a gépeim mellett vagyok. "Leluzerezni " itt 2 embert szoktam. A két szélhámost. Nem azokat, akiket behülyítettek.

Mélázz el ezen. Szevasz.

dlph
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 10:48
#94843
dexter 2008. 11. 29. 10:41
Előzmény: #94837  Törölt felhasználó
#94842
Tombolo_Pizsama

Mielőtt balekot kiáltanánk. Kicsit visszakérdeznék.
Kérdezem tisztelettel, neked mi szereped van itt? Nincs részvényed, de minden itt lebzselsz. Végigolvasod a topikot, pedig ez nem is kis idő, ha figyelembe vesszük, hogy naponta 15-20-30 oldal keletkezik (amit mondjuk én sem értek, minek van szükség ekkor szófo..sásra itt egyesektől, ennyiszer). Naponta többször beírod milyen idióták azok akiknek ilyen részvénye van, és luzereket kiáltasz. Szóval neked mi szereped van itt???
Ez egy szabad ország, legalábbis a részvény vásárlás szempontjából mindenki szabadon dönt. Mindenki azt vesz amit akar, ezért a másikat lehülyézni, leluzerezni elég szánalmas jellemre vall. Majd mindenki levonja a maga kis tanulságát, ha elszórja a konyhapénzt. Gondolom te sem emberbaráti szeretetből írod le minden nap többször, hogy milyen szánalmasak, akiknek ilyen papírja van.

Visszatérve a felvetésedhez.
Miért is egyértelmű, hogy az apportból származó részvényeket adják? Addig míg ezt biztosan nem tudjuk, addig kár ezt tényként feltüntetni. Majd ha megtudjuk és így van, akkor érdemes lesz ezen elgondolkozni, de addig ez merő spekuláció csak.
Azt hogy ezt kisbüfik veszik, én nem nagyon hiszem (de ez nyilván az én véleményem). Az elmúlt hónapokban is lehetett 11-ért venni (sőt még alatti is), mégsem raktak be kisbüfik ekkora darabszámokat, ilyen gyorsan a könyvbe. Lehet vannak spekik akik 1-2 Ft-okra játszanak, de szerintem ezt nem sokan csinálhatják, mert elég sok idő, míg sorra kerül a könyvbe vki, aki megvette 11-ért és el akarja adni 12-ért. A spekik meg nem szeretik ilyen részvénybe rakni a pénzüket, úgy hogy sokáig benne áll. Ők inkább mostanság az OTP szeretik, nem is alaptalanul.
Szerintem aki figyeli ezt a papírt, az már régen ki van tömve. Azt pedig kizártnak tartom, hogy Mari néni azt figyeli Buxi mikor biztat vételre, és már nyomja is a vételi gombot. Lehet, hogy van 1-2 ember akik így vettek, de azok már régen megvették, és nem tegnap jutott eszükbe.
Én figyeltem a vételi ajánlatokat tegnap. A vételi oldalon 3-4 cég volt, vevő pedig 10 alatt és bent volt majd 1M darab vételen. Ha kisbüfis vétel van, akkor általában 10-12 cégtől van bent 40-50-60 ajánlat.

De egy dologban egyetértünk. Vmi van a háttérben, de egy két bennfentest kivéve, senki nem tudja mi az. Tehát találgatni lehet, de csak találgatni, és nem tényként kezelni olyan dolgokat, amiről f..ngunk sincs.
Törölt felhasználó 2008. 11. 29. 10:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#94841
érdekes 22-es, hogy végre néha azzal isközös nevezőre jutunk, aki ellenségének tartott !

nem vagyok valami jól, úgyhogy a vitakészségem és harci kedvem alábbhagyott...

a különböző - és ma már csak tankönyvekből ismert tranzakciók és műveletek felsorolása nem volt véletlen - A VÁLTÓ ÉS A CSEKK, sőt az RT létezett a "szocializmuzs" éveiben
két Rt-ről tudod: MKB-t az állami külker vállalatok alapították,
- az Egyesült Izzó SOHASEM ÁLLAMOSÍTOTTÁK, mert Svájccal !!! (nem usával a kicsi bankbirodalommal! . nem mertek ujjathúzni..

elvileg bárki, akinek nem volt inkaszzó, promptinkasszó kötelezettsége kibocsáthatott volna váltót és fizethetett volna csekkel

JELLEMZŐ a "rendszerváltás" idején komoly közgazdászok a KÖRVÁLTÓintézményét javasolták a körtartozások endezésére, AKKOR A KÉT VÉGÉN MARADT VOLNA EGY hitelező ÉS EGY adós, és az állam, amelyik kölcsönnel vagy beavatkzással rövidre zárta volna és rendezte volna..
a GAZDASÁG PEDIG ÉLETKÉPES LETT VOLNA,

csak akkor egyeseknek SZINT KELLETT VOLNA VALLANIUK - ami valljuk be kellemetlen, mert kiderült volna HOL TŰNT EL A PÉNZ!

A pénzhelyettesítő technikák feláledése a mai jogrendben lehetséges..

több magyarázatra nincs szükség!

KI A BEFEKTETŐ ÉS KI A SPEKULÁNS ?
ez ránézésre ugyebár nem állapítható meg!

a beírások valamit néha elárulnak!!!!

MEGFONTOLÁSRA AJÁNLOM!

(a fundamentumokat - ahogy az OTP, MOL stb fundamentumait sem -NEM KÉRDŐJELEZEM MEG ezért továbbra is vállalom az FB-tagságot!)

Topik gazda

toptrader07
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek