Topiknyitó: HoStrucc 2019. 12. 17. 15:03

EHEP várakozások  

Sziasztok!
A régi, admin nélküli topik helyére. Várakozásokat megfogalmazni, eszmecserét folytatni lehet értelmesen mindkét irányba. Csak az egyértelmű trollokat fogom tiltani alkalomadtán, ha túlmennek egy határon. (Példának okáért: "TÖMÉS van" típusú tőmondatok, naponta beírva, érvek nélkül nem számít sem eszmecserének, sem értelmesnek az olvasatomban, így az ilyet egy felszólítás után kukázni fogom várhatóan)
Sikeres kereskedést mindenkinek!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet kedd, 12:24
Pedig egy 2,2k - 2,4-2,5k-s kör megint jól jönne! De 2k-n még a likviditás is jobb lenne. :) Lenne ebben a részvényben fantázia! Lejjebb!
kapasvan
kapasvan kedd, 11:56
Előzmény: #8406  galle
én ott egy háromszöget látok valamerre fog mozdulni, MACD  jelzett de hullámzik,  de itt sose lehet tudni...................szvsz:))
festina88 kedd, 11:46
Szettepik a papirt :D
galle
galle kedd, 09:37
Előzmény: #8405  Barack_Virág
Barack_Virág
Barack_Virág csütörtök, 14:31
Előzmény: #8400  Sehmet
Ha valamelyik topic benn van a kedvencekben, azt hozza a neved alatt. Nem azért mert hozzászóltál. 
Barack_Virág
Barack_Virág csütörtök, 14:27
Nostre, a te utolsó hozzászólásaidra pillants rá. Az a lista úgy sz@r, ahogy van. Alaptalanul vádaskodsz, csak szólok.
pakk
pakk csütörtök, 14:16
Előzmény: #8402  Mogyi78
Elintézték hogy ne olvassam a topikot. 
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 14:16
Továbbra sem ertem hol látsz Delta hozzászólást.De nincs is jelentősége.Befejeztem.legyen szep napod.
HoStrucc
HoStrucc csütörtök, 14:07
Tisztelettel megkérném ennek a csodálatos diskurzusnak mindkét tagját, hogy függesszék fel az egymással való - amúgy teljesen értelmetlen - társalgást, mert egyrészt nem jutnak úgyse dűlőre egymással, másrészt nagyon unalmas és elérte a tolerancia küszöbömet. Köszöntem szépen.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 14:05
Előzmény: #8398  Mogyi78
moak1
moak1 csütörtök, 14:01
-------------------------------------------------------------------------------
Nem idő milliómos forumolvasói összegzés:
- 3 Tomek komment hogy rég várunk és nem tudunk semmit,majd lesz ami lesz
- 30 darab valószínüsíthető önszopás és szarmeszelés
Összegzés: :) ma sem történt semmi eddig.Tekerj tovább
--------------------------------------------------------------------------------
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 13:58
Előzmény: #8397  Sehmet
Hat biztos,hogy vmit rosszul néztél.mert ilyen nincs és nem létezik.ez az egy profilom van nincs és nem is volt más.ha ra ész az adatlapomra ott van a kitiltás zeller evike leves topikjabol.onnan való az általad belinkelt idézet.Amit te néztél az nem en vagyok.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 13:51
Előzmény: #8396  Mogyi78
Nem tudom, hogy ki a Zeller Évike, és ezt én a moderátor indokolásában olvastam egyik felfüggesztésednél. Ha rámész a személyes "oldaladra" és ott a Fórumra, akkor sok érdekes dolgot olvashatsz benne, mivel tudják azonosítani a beküldőt akkor is, ha más nicknevű klónja van. Ott pl. Delta hozzászólást találsz Tőled, vasárnap 19:29 - de más nicknév alatt. Nézd csak meg, érdemes. Ha valamit rosszul néztem volna meg vagy rosszul értettem volna, nyugodtan javíts. Előfordul ez már ennyi idős korban. :)
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 13:45
Előzmény: #8395  Sehmet
Ezt kérlek zeller evike írta.Úgy hogy ezt nagyon benezte.Megsértődött azon hogy bemeretem irni az kis homokozojaba hogy az egyik klonjaval írogat sajat magának.Ami kesobb bebizonyosodott ,hogy igaz.De hat kétféle ember létezik .az egyik aki elhiszi és issza evike szavait a másik meg aki tudja,hogy össze vissza beszél.a is nem gondolod,hogy nekem számít egy ilyen omlengo kiegyensúlyozatlan depressziós és időnként alkohol a folyton barátom ember véleménye erdekel.Nekem nincs egy darab klonom se.Nem is ertem ezt minek hoztad fel? Mit szeretnel bizonyítani ilyen erősen?Evike topicjabol a pf forum 90%a ki lett tiltva mondvacsinált okok miatt.Ne járási mar le magad,hogy egy ilyen ember véleménye barmit is szamit.Ha szamit akkor teljesen értelmetlen,hogy mi bármilyen szinten is kommuniikaljunk.Nem vagyok egy szint ezzel az emberrel.teljesen más kategória vagyok.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 13:32
Előzmény: #8394  Mogyi78
Ki is írta ezt Neked? "neked van klónod szerintem, csak tudd fejben tartani, mennyi:)"
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 13:25
Előzmény: #8392  Sehmet
Sztem nezz utanna mert nagyon keverd vki el .en nem osztottam eszt soha deltában.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 13:22
Előzmény: #8385  Idea
Örülök, hogy feldobtam a napod és továbbra is "Carpe diem!", ahogyan a művelt rómaiak mondták! :)
Sehmet
Sehmet csütörtök, 13:21
Előzmény: #8384  Mogyi78
A deltabárókra vonatkozóan nem kifejezetten Rád gondoltam. Olvasd el még egyszer az előző mondatot. Azért egy héten belül Te is osztottad az észt a Delta Szektában. Mindenben van valami ok nélkül nincs okozat, csak kérdés, hogy a vélt ok okozati összefüggésben van-e a vélt okozattal. Ami a fórumon elhangzik, az csak egy olyan információ, amit el lehet olvasni, de - mint véleményt - a helyén kell kezelni. Csak rá kell nézni a forgalomra, stb. - és már lehet is véleményed. Személyeskedésről csak annyit, nézd meg, hogy ki kezdte. Egyébként valóban nyugdíjas vagyok. Vannak ezen a topicon is olyanok, akik személyesen ismernek, és a hozzászólásokkal kapcsolatban messengeren írnak is, és többször ki is igazítanak, ha valamit elnézek, és vitatkozunk is. Neked is még egyszer szép napot!
Sehmet
Sehmet csütörtök, 13:07
Előzmény: #8383  IGAZATMONDO
Akkor megtennétek a bosszantásomra, hogy nem okozzatok nekem "örömet" azzal, hogy velem foglalkoztok? Ígérem, akkor nem lesz reakció. De még abban sem foglalkoztam mással, nem személyeskedtem. Nézd meg, ki kezdte el és kik csatlakoztak. Én csak a részvényről, annak mozgásáról írtam le a véleményemet, a tévedés lehetőségével, ugyanis a vélemény mindig szubjektíven és relatíven csak a véleményalkotó látásmódját tükrözi. Mással eszem ágában sem volt foglalkozni. De az akció után mindig reakció jön. A deltabárók itt is megtaláltak. :)
Idea
Idea csütörtök, 12:49
Előzmény: #8374  Tomek71
Ez nem feltétlenül rossz gondolnám én. Nekem nem kell, hogy évtizedes osztalékfizető legyen, simán megelégszem árfolyamban egy estmédia arányú sztorival s már itt sem vagyok. (Eddig - mióta visszaengedték - 5x forogtam meg benne, 3 nagyon szép lett, 1 nagyon csúnya, 1 meg a mostani kínlódós 1250-1550-től felfelé. Várom a 6. kört, szóval én inkább rövidebb távon gondolkodom. Persze másnak meg egy komoly fundás cég kialakulása lehet a cél.)
Tomek71
Tomek71 csütörtök, 12:42
Előzmény: #8388  Mogyi78
Nem feltétlenül az Ehepre gondoltam, itt nem tapasztaltam még ilyet...
Még...
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 12:37
Előzmény: #8387  Tomek71
Elhiszem ,elfogadom .Aki 2019 óta benne ül mind azt várja hogy egy kis nyereség legyen és dobja.Gondolom KF és a többiek is azért vannak is,hogy nyerjenek és ne a lábukat lovasság.A tozsde pénzről szol.Azért meg sokat ...meg a sajat anyjukat is.
Tomek71
Tomek71 csütörtök, 12:35
Előzmény: #8382  Mogyi78
Az viszont tény, hogy érdekesen alakula a forum összetétele..
Sajnos nem lehet tudni, hogy ki van a megjelenő nicknév alatt, lehet sokan meglepődnének, ha kiderülne.
Gusztustalan, gátlástalan emberek csoportja keveri a szart rég óta, egy kis nyereségért az anyjukat eladnák..
Volt benne tapasztalatom, nem a levegőbe beszélek..
Idea
Idea csütörtök, 12:34
Mondjuk volt ilyen a Rábában is ahol sokéves tulaj nem tudta, hogy eszik-e vagy isszák.
Idea
Idea csütörtök, 12:32
Előzmény: #8376  Sehmet
Beszarok :)
You made my day ahogy a művelt angol mondja...
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 12:18
Előzmény: #8373  Sehmet
Nos...szeretem amikor valaki vissza akar vágni vagy nagyot akar mondani de felsul.Egyrészt nincsenek delta barátaim kb 2 szer tradelgetni benne (együk szepen hozott).kettő sosem irtam olyat hogy te számolj be nekem ,hogy te mennyivel spekazol. Személyeskedésbe. Meg ne menjünk bele.mert en ilyet nem. Sí álltam.te viszont a hozzászólásodat igen csak elmenetel abba az irányba.Masreszt ha szólás és véleményszabadság ugye en is leírhatom és elmondhatom a véleményemet.Ha tetszik neked ,ha nem.Arra próbáltam célozni egyébként ,hogy fel és lebeszelok vannak minden fórumban és ahol ilyen vehemenciával mint ahogy te tolja vki a mondandóját abban bizony van valami.Sajnos el kell fogadni hogy sokan meg igen buta módon hagyatkozva arra ami a fórumon elhangzik és az alapján kereskednek tehát te a hozzászólásaidat tudatosan vagy tudattalanul(Bar nem vagy te hulye és tudatosan csinálod.És csak játszódik a “hulye” egyszeru kisnyugdíjas.legyen szep napod.👍
IGAZATMONDO
IGAZATMONDO csütörtök, 12:18
Előzmény: #8381  Sehmet
Tudom,hogy szereted ha veled foglalkoznak de most nem rólad volt  szó hanem a DVG-ről ;-)
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 12:13
Előzmény: #8374  Tomek71
Ennyit en is tudok .és en is itt ülök 500 óta.👍
Sehmet
Sehmet csütörtök, 12:11
Előzmény: #8379  IGAZATMONDO
Anno azt írtam 3.100-nál, hogy VIP kiszálló. Vissza lehet keresni. Sok-sok mínuszt kaptam arra is. Azért válaszolok a kérdésre, igen, ki kellett szállnom, de ezt nem külső, hanem belső kényszer, megérzés motiválta. Ha úgy gondolom, hogy megfutott a részvény egy kört, akkor KI KELL SZÁLLNI.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 12:08
Előzmény: #8377  csla
Mi az, hogy tudatos? A tudatos: "Éber figyelemmel működő (személy).... " De lehet, hogy nem vagyok az, amit sokszor ki is fejtettem. Nem ez a szakterületem és csak hobbiból tőzsdézem. Ez ebben a topicban is már többször leírtam. Lehet, hogyha tudatos volnék, nem szálltam volna ki a részvények nagy részével 3k felett?
IGAZATMONDO
IGAZATMONDO csütörtök, 12:06
Talán mert ki kellett szállnia?Ez is csak egy költői kérdés volt ;-)
IGAZATMONDO
IGAZATMONDO csütörtök, 12:03
Előzmény: #8377  csla
A tudatostól messze áll :)
csla
csla csütörtök, 11:40
Eddig a hozzászólásig azt gondoltam, hogy tudatos befektető/kereskedő sorait olvasom.
Sehmet
Sehmet csütörtök, 11:30
Előzmény: #8375  Csakegyolvaso
Ez jogos! Persze ebből bárki bármilyen következtetést levonhat belőle. Amit írtál az első mondatban, az tény, a második mondat pedig vélemény. De, ha a DVG kiszállt, akkor valószínűleg nem látott benne perspektívát. Akkor a hivatkozott úr miért is látna? No, ez akkor maradjon költői kérdés.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso csütörtök, 11:01
Előzmény: #8373  Sehmet
Itt mindenki ugy kereskedik ahogy akar de azt a cikket felreertelmezted ugyanis KF nem szallt ki a cegbol a DVG szallt ki.Es ha egy DVG-t engedtek 3knal kiszallni akkor KF valoszinu nem itt akar kiszallni.
Tomek71
Tomek71 csütörtök, 10:53
Előzmény: #8372  Mogyi78
Miért, Te mit tudsz a cégről?
Én 500-óta itt ülök, de fingom sincs róla..
Ez a szarakodás nem tudás...
Az viszont már elég korán feltűnt, hogy a Bcs.-hez köthető körök azonnal megjelentek.
Azon a napon amikor először láttam Rosner urat a közgyűlésen, majdnem eret vágtam..
Sehmet
Sehmet csütörtök, 10:38
Előzmény: #8372  Mogyi78

Már egy hónapja bent vagyok, még van is részvényem. 3.100-nál is írtam - vissza lehet keresni - , hogy VIP kiszálló. Én akkor kis is szálltam az itt lévő részvényeim nagy részével, és most figyelek, hogy mikor lehet venni és kiszállni. Nem az a lényeg, hogy mit tudok a cégről, hanem az, hogy mennyit profitálok itt a részvényekből. Nem gondolnám, hogy részletesen be kellene számolnom neked arról, hogy mit és miért írok. Különben is csak cikket másoltam, és valaki hiányolta a topicban a több hozzászólást, erre próbáltam reagálni. Remélem, sikerült kielégíteni a kíváncsiságodat. :) Az én hozzászólásom egyébként is csak egy vélemény a sok közül, a szabad szólás és véleménynyilvánítás jegyében, még véletlenül sem irányul senki személyének vagy véleményének megkérdőjelezésre, nem támadja a másik fórumozót személyében, ergo nem személyeskedés, vagyis nem kívánom átvenni a stílusodat.
Azt nem tagadom, hogy spekázom, de ahhoz neked semmi közöd, hogy mennyivel. Lehet, hogy csak pár darabbal, mert kell a hétvégi csirkefarhátra. Ezt beszéld meg a deltabáró haverjaiddal, és foglalkozz inkább a részvény árfolyamával, ne velem. Én "kisnyugdíjas nyuggerként" nem keresem, hogy bárkibe belekössek, és bármilyen megtisztelő is az, hogy figyelemmel kíséred a hozzászólásaimat köszönöm, nem kérek belőle. További szép napot.
Mogyi78
Mogyi78 csütörtök, 10:16
Előzmény: #8367  Sehmet
Az utobbi idoben mie ez a fene nagy erdeklodes a reszveny irant?Ha csak ki be ugralsz par szazalekert spekizel minek ez a rengeteg hozzaszolas?Ha nem tudsz a cegrol es egyebekrol semmit akkor miert teszel olyan megjegyzeseket amiket tolsz?Nekem olyan fura ez....
Zille
Zille csütörtök, 10:05
Előzmény: #8369  Zille
"nem igazán ismerem a céget és az illető urat sem,"
luck-money csütörtök, 10:05
2300
Zille
Zille csütörtök, 10:03
Előzmény: #8368  Sehmet
Ez a cikk a DVG-ről szólt nem KF-ről!
Sehmet
Sehmet csütörtök, 09:58
Előzmény: #8365  csla
Én nem nagyon gondolok erről szinte semmit, hisz nem igazán ismerem a céget és az illető urat sem, csak a Világgazdaság cikkében írtak alapján próbálok következtetni, és figyelek a különböző forrásokból és aspektusokból megjelenő információkra.
csla
csla csütörtök, 09:58
Előzmény: #8364  Sehmet
Valamint nem tudom, mit értesz pontosan a "kitárazott már rendesen" alatt, de ha csak 8-9%-át eladta volna a pakkjának, azt jelentenie kellett volna.
csla
csla csütörtök, 09:54
Előzmény: #8364  Sehmet
Úgy gondolod, hogy másfél évig akart valamit a céggel, lecserélte volna az IT-t, de most hirtelen meggondolta magát, rájött, hogy ez nem biznisz?
Sehmet
Sehmet csütörtök, 09:48
Előzmény: #8363  mkcmagico
Az ő lépéseiben én nem nagyon bíznék, 3k feletti árfolyamon kitárazott már rendesen. Persze az is, lehet, hogy itt visszaveszi, de szerintem neki ez már nem biznisz. A tőzsdei pszichológia felhúzhatja akár még 2.800-ra is, de szerintem fundamentális alapja nincs, és olyan hír sincs, ami a jövőbeni értékét növelné. De majd meglátjuk. Itt nincs olyan, hogy igen vagy nem, hanem lehet és talán.
mkcmagico
mkcmagico csütörtök, 09:19
Előzmény: #8360  Sehmet
Kis forgalom egy ideig kinéz, viszont látszik, hogy eladni már nem akarja senki. Kivárás van, lassan KF nek kell lépni valamit.  Pl. Dvg igazgatósági tagok cseréje, feltőkésítés,  vagy ne adja Isten bejövő cég vagy valami....
53fok szerda, 16:07
Előzmény: #8359  moak1
Köszönöm.
Sehmet
Sehmet szerda, 15:00
Előzmény: #8360  Sehmet
.... kör ....
Sehmet
Sehmet szerda, 14:59
Előzmény: #8358  53fok
A topic hozzászólásainak aránya egyenes arányban van a részvény forgalmával. Pedig azt gondoltam, lesz még egy köt 2,2k-ról indítva. :)
moak1
moak1 szerda, 13:47
Előzmény: #8358  53fok
5 de csak 2 nagy belőle
53fok szerda, 13:35

Látja valaki, hogy a 3,5 K vevői hány ajánlatból áll? Feri nem Feri?
Kihalt a topik, vagy hol indítják a következő rallyt?
Köszönöm.
Lovrin szerda, 13:33
Előzmény: #8356  moak1
Nézd már meg a magasröptű hozzászólásait, pont hogy ő a zaj
moak1
moak1 2021. 01. 19. 18:52
Előzmény: #8354  M5
:D az a trükk hogy felteszel egy kiegészítőt a böngészőre és ki lehet őket filterezni...Gyakran csak egy számot látok egy egy portfolio forumban hogy 497 bejegyzes filterezve 4 megjelenitve.  zaj nélkül egész élvezhető
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 01. 19. 16:56
Előzmény: #8354  M5
Tokre jo akkor terjunk vissza a a realtime irogatasra ja bocs 3 oraja nem volt kotes benne.Biztos izgalmas napunk lesz holnap is xD.
M5
M5 2021. 01. 19. 16:49
Előzmény: #8353  M5
én már ezt unom!!!minden fórumon ez megy !!!
M5
M5 2021. 01. 19. 16:48
Előzmény: #8352  Csakegyolvaso
Rágjátok a sz.rt rendesen!!!
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 01. 19. 16:41
Előzmény: #8346  Idea
Ertem en mire gondolsz azzal nincs is baj csak valoszinu ti nem ertitek hogy en miert kotok bele mindenkibe.Mert pontosan ezt a hozzaallast latom sok forumozoba amit te most szepen felvazoltal.Es mint irtam en nem lebeszelek nem akarok senkitol olcsobban venni mert van papirom en csak azt mondom hogy rovidtavon erre lehet szamitani es ha esetleg igazam van akkor se kell megijedni mert a terv resze.Ha meg nincs igazam akkor megjobb.Nekem mind1 hogy merre megy pont annyira erdekel engem mint KF-t a vegeredmeny a lenyeg.De hogy a te peldaddal eljek ez olyan mintha teged fiygelmeztetnelek arra hogy leszne kmajd olyan emberek akik olcsobban szeretnek megvenni a lakasodat.
Sehmet
Sehmet 2021. 01. 19. 16:36
Előzmény: #8350  Idea
Nem kell idehozni minden megtakarítást. Jómagam csak egy részét kockáztatom, a többi fix hozamú állampapírban és ingatlanokban van. Az a húszévi állampapírhozam már 100 %-os árfolyamnyereséget jelent. De, ha azt vesszük, hogy minden héten van plusz 5-10 %, az is szép, azonban azt is árnyalja az, hogy egy diverzifikált portfólióban másban bukunk. Ha év végén kijön úgy 40-50 % árfolyamnyereség a tőzsdei portfólióból, az már szép eredmény.
Idea
Idea 2021. 01. 19. 16:24
Előzmény: #8349  Sehmet
Azért van annak egy bája amikor megkérdezik otthon, hogy na ma mit sikerült mit nem és azt lehet rá válaszolni, hogy ma épp sikerült eltenni húszévi állampapírhozamot :)
Sehmet
Sehmet 2021. 01. 19. 16:17
Előzmény: #8348  kapasvan
Erről van szó, de csak átgondoltan. Kleine Fische, gute Fische! 8-10 % is pénz. Tudni kell időben kiszállni. A racionalitásnak felül kell írni a mohóságot. Az árfolyam nem magától változik. A változás bennünk van - Gandhi után, szabadon.
kapasvan
kapasvan 2021. 01. 19. 16:06
mindenesetre lehet venni és eladni van tétel mindkét oldalon..............
Sehmet
Sehmet 2021. 01. 19. 16:00
Előzmény: #8343  Csakegyolvaso
Megy a spekázás rendesen, és ezzel élni is kell az elkövetkezendő napokban, hetekben. A magam részéről levontam a konzekvenciát és - ahogyan akkor írtam - háromezer felett kiszálltam. Most meg hol be és ki. Ez a vonat minden állomáson megáll.
Idea
Idea 2021. 01. 19. 15:57
Próbálok egy párhuzamot hozni.
Vettem a válságban egy panel romot bagóért. Foglalkoztam vele, ügyvéd, átíratás, felújítás, költöttem rá. Úgy alakult, hogy triplájára ment az ár. Megnéztem mennyiért mennek a hasonló lakások és kicsit felette próbáltam eladni - de elégedett lettem volna a normál piaci árral is.
.
Ne tudd meg, hány degenerált jött, akinek nem lakni kellett volna a lakás, hanem kereskedni szeretett volna vele, ott kezdődött, hogy nem jó a kilátás, sokat kell gyalogolni felfelé nincs lift (1. emeleti volt négyemeletesben), túl csendes a ház túl sok az öreg semmi élet nincs benne, messze van a belvárostól, túl közel van a bolt/iskola/gyógyszertár, minek újítottam fel ő szerette volna csak olyan jó helyen van hogy kéne neki de 30%-l olcsóbban, neki van a földhivatalban kapcsolata megnézte az adásvételit hogy van pofám ennyiért adni, stb, stb, stb. /Minden ingatlannál ez volt, de ez az 1. emeleti volt a legemlékezetesebb./
.
Amikor kétséged fejezed ki azzal kapcsolatban, hogy egy rv tényleg ér -e annyit amennyi az ára, akkor azoknak a portékáját becsmérled le akik beletették a pénzüket, foglalkoztak vele, stb. És hát korrekt áron vagy felette el szeretnék adni. És lebeszélni könnyebb mint fel, mert megijeszteni a többit sokkal könnyebben megy mint rábírni arra, hogy tegye bele a pénzét.
.
Kereskedj vele akkor amikor kiárusítás van, amikor az önkormányzat piacra szór kétszáz lakást egyszerre kedvezményes áron és fizetéssel - ez kb a krach vagy tartósabb áresés, stb.
.
Így olyan mint mikor a lakásom árát beszélte volna le a sok barom, hátha meg vagyok szorulva és az én káromra ő gazdagodhat egy kicsit...
/De egyébként ennyit nem ér az egész amennyit koptattam a billentyűt./
csla
csla 2021. 01. 19. 15:43
Szép ez a moralizálás, de akik évek óta benne vagyunk, mi is csak arra várunk, hogy majd jó magasan eladhassuk valakinek, aki valószínűleg nem annyira fog jól járni. Persze járjon jól, de - a dolog természetéből adódóan - nem valószínű, hogy így lesz. Ez ilyen. Annak mindenesetre örülök, hogy egyelőre szépen tartjuk a 2k feletti tartományt.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 01. 19. 15:25
2410 es 2390
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 01. 19. 15:23
Előzmény: #8342  Idea
Miert aki felfele varja az nem tudja elmozditani felfele?Mint pl ma hirtelen vettek par szaz darabot 1410-ig most meg mar nem kell 1390-en senkinek?Aztan utana szepen bedontik az arat majd jon a lebeszeles amit sikerult megvetetniuk 2400-on majd megprobaljak eladatni 2100-on. Csak pelda.Ugyan ugy ez is benne van a pakliba.KB ez ment 2000 alatt vegig aki vett ott azzal probaltak eladatni hogy ugyse lesz jo a papir vegig ez ment.Mar KF-be is ketelkedtek az emberek.
Idea
Idea 2021. 01. 19. 15:13
Előzmény: #8340  Csakegyolvaso
Aki lefelé várja az a beírásaival sokszor el tudja mozdítani az árat, főleg ha rá-rádob kis mennyiséget a vevőkre. És így - átmenetileg - olyan árat tud elérni, ami a "reális"-hoz (ha lehet ilyenről egyáltalán beszélni) képest alacsonyabb. Ő jól bevásárol, a beijedtek meg úgy jártak.
.
Persze a károgásból lehet tudni, hogy nem önzetlenül aggódik a károgó a tulajdonostársak pénztárcája miatt: aki beijedt, kivágta a papírt a "reális" árnál lejjebb, az kárt szenvedett el, a károgó pedig - a beijedt kontójára - nyert.
.
Én ezt a más kárára történő lebeszélést rühellem: (Bár nem mondom, hogy velem nem fordult elő, de azért még rühellem...)
Sehmet
Sehmet 2021. 01. 19. 14:55
Előzmény: #8339  Idea
A realitások mennyiben szimpátiakérdések? A hülyítés és a felbeszélés - az elemzések és a tapasztalatok ellenére - bizonyára első látásra szimpatikusabb, de szerintem az okozza a legnagyobb kárt, - ha mégsem jön be - azoknak, akiknek ebben van a pénze.

Topik gazda

HoStrucc
HoStrucc
2 5 4

aktív fórumozók

friss hírek További hírek

• BÉT
  • Indexek
  • Deviza
  • Befalap
      • Forgalom
      • Nyertesek