Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:17
Előzmény: #81218  Törölt felhasználó
#81220
Én nem tudom, biztos..Nem néztem még meg mit csinálnak.. :) Biztos tudják... :) Azért fizetünk a lakásért.. :) Majd csak lesz valami.. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:15
Előzmény: #81217  Törölt felhasználó
#81219
kellemes :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:13
Előzmény: #81215  Törölt felhasználó
#81218
Falat vissza vakolják/burkolják vagy ott hagyják a picsába? :)))
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:12
Előzmény: #81214  Törölt felhasználó
#81217
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:11
Előzmény: #81215  Törölt felhasználó
#81216
Nálatok kint egyszer tehénnel találkoztam, jó fej volt az is.
Baszki, múltkor elmentem futni az erdőbe, erre mit látok bazdmeg. Jön velem szembe 2 valami, kutyának nagy, lónak kicsit, sétáltatják őket. Megállok, kérdezem ez mi a picsa. Mondják, hogy póni. Az komoly. És mit lehet ezzel csinálni? Felülnek rá a gyerekek. Az is komoly.
Szóval az ember vett 2 pónit, hogy legyen mire ülni a gyerekeknek, és rendesen sétáltatni kell, mint a kutyát. Aztán futottam tovább...
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:00
Előzmény: #81212  Törölt felhasználó
#81215
Merre nem jársz te.. :) Soha nem találkoztam csak úgy lóval.. :) Pedig a Hortobágy nincs messze tőlünk.. :)

Betojok..Jöttek a szerelők, de nem jönnek be sem a lakásba...Bontják kívülről a lakás oldalát a folyosóról a vezeték miatt...Na erre kíváncsi leszek ebből mi sül ki.. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 11:00
Előzmény: #81213  Törölt felhasználó
#81214
Nem lehet mindig csak kúrni :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:49
Előzmény: #81212  Törölt felhasználó
#81213
Megmosolyogtatott :) De semmi szex, vagy sírvaröhögés...
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:38
Előzmény: #81211  Törölt felhasználó
#81212
Két csaj közt ülök, egyik kicsit baszatlan, a másik nagyon és régóta. Előbbivel volt már dolgom, utóbbi marhára idegesít, valami kemény szopatást látok magam előtt, arcra élvezéssel. Éppen pasi témában van a két csaj, én amúgy csak véletlenül keveredtem ide, behívtak egy italra. Szóval, selejt az összes férfi, szükség sincs rájuk, meg a kurva anyját mindegyiknek, hát mit képzelnek magukról – kezdi az eszmefuttatást Nagyon Baszatlan. Nem értékelik a rendes nőket, nem becsülnek, nincs tisztelet és nem is hűségesek.
Ülök csöndben, iszogatok, várom mi sül ki a sztoriból. A két csaj amúgy jól néz ki, minden rendben velük, külsőre. Nagyon Baszatlan az ötvenedik mondat után befejezte a monológot, aminek még mindig az a lényege, hogy hulljanak a férfiak.
Régóta nincs pasid? – kérdezem Nagyon Baszatlantól
„Miből gondolod, hogy nincs? Na jó, tényleg nincs, de kialakulóban van. Komoly kapcsolat lesz.”
Mikor volt az utolsó?
„2 éve… Azóta senki, még arra sem. Mert én nem fekszem le csak úgy! Engem ki kell érdemelni.”
Alapjában véve, az a probléma veled, hogy nulla tapasztalattal beszélsz értelmetlen hülyeségeket. A hozzá állásod a valóságtól fényévekre van és komoly önértékelési problémákban szenvedsz, túl sokra tartod magad. Jó csaj vagy, sorban kéne, hogy álljanak neked a cerkák, de te mégis baszatlan vagy 2 éve. Vajon miért? Akit nem basznak, azzal komoly baj van, ugyan ez érvényes a társkeresőn hirdetőkre is.
„Látod Sergei, pont erről beszéltem. Selejtek vagytok. Majd egy ilyennek fogok gyereket szülni, hát mit gondolsz?!”
„Én mondjuk szeretnék gyereket a Sergeitől – szól közbe Kicsit Baszatlan. Tudom, hogy ő nem akar, de mindegy, felnevelem egyedül, aztán majd néha beugrik meglátogatni minket. Akkor biztos meg is csinálgat, szóval tök jó lenne.”
Mivel foglalkozol, Nagyon Baszatlan?
„Gyárban melózok külföldön…”
Ezzel szándékozod a függetlenséged megteremteni a pasiktól?
„Igen, természetesen!”
Nincs több kérdésem.
Na, ezután egymásnak estek, de alapjában meg volt az egyetértés a semmiről. Ekkor csörgött a privát telóm, I. hívott, hogy várnak minket a hegytetőn, siessek. Ha hívnak, menni kell. Bocsánat hölgyeim, nagyon élveztem a csevejt, de sajnos mennem kell.
Tempósan haladunk felfele, parkolóba be, séta, cigi gyújt. Fiatal pár romantikázik a -6 fokban, bámulják a semmit, illetve akkor már minket, mi a faszt csinálunk ott. Nem ez lesz az, menjünk a másik irányba. Parkoló után van az út, ahova nem lehet bemenni autóval, gondoltuk ennek oka van, na meg feltűnő is lenne, séta tovább. Megyünk a kibaszott sötétben, halálra fagyva, mondja I., itt baszki, ha bármi jön, az csak medve lehet és biztos nem jót akar nekünk. Amint ezt végig mondja, szinte felbotlok egy lóban. Ez meg mi a faszom – csodálkozunk rá. „Nézd meg, hogy nem-e valami dísz állat, addig fedezlek Sergei.” Megpiszkálom, erre rám néz a ló, hogy mi a picsát akarok. Meglepődtünk. Hagyjuk a lovat, látszólag elvan, legeli a havat, majd visszafele foglalkozunk vele.
Megvan az ember, bazdmeg bejöttél kocsival? Te hagytad el a lovadat? Jó csak kérdeztem…
Sétálunk visszafele, a ló ugyan ott legelget, semmi változás. Nincs rajta nyereg, se kantár, de biztos hiányzik valakinek. Elkezdtünk beszélgetni a lóval, gyere bazdmeg, megyünk innen kifele, sötét van és rohadt hideg, a parkolóban hidd el jobb lesz. Hát nem tudom, hogy szimpatikus voltam a lónak vagy mi, de lassan elindult utánunk. Mikor kiértünk a parkolóig, a következő jelenet fogadta az addigra oda tévedt szerelmes párt, akik nem mellesleg kúrtak az autóban. Ketten remegve jövünk ki a sötétből, cigi, közben magyarázunk egy lónak, ami sétál utánunk. Ezt egészen az autóig megcsináltuk, viszont nem akartam, hogy a ló is beszálljon, adjuk oda valakinek. Kúrósoknak nem kellett,más nem volt a környéken, tehát maradt a ló a parkolóban, mi pedig elindultunk.
Hazaérek, töltök egy italt, ledöglök a kanapéra és rágyújtok. Nehéz napom volt. Nézem a telefont, üzenet a Kicsit Baszatlantól: „Nagyon Baszatlan kíváncsi volt mit szeretek benned. Meséltem neki. Azt mondta, hogy megkóstolna. Azért ne bízd el magad.”
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:29
Előzmény: #81209  Törölt felhasználó
#81211
Naná, mit gondolsz mire várunk itt reggel óta...na most jönnek a szétszerelők.. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:28
Előzmény: #81209  Törölt felhasználó
#81210
Toljad! :D
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:26
Előzmény: #81208  Törölt felhasználó
#81209
Hétvégi sztori jöhet, csak röviden pár mondatban? :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:05
Előzmény: #81206  passarella
#81208
EURUSD-t most egyelőre nem várom nagyon 1.34 alá... Inkább 1.35 fölé, de most még lehet shortos 1.34-ig.
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 10:03
Előzmény: #81204  Törölt felhasználó
#81207
JK, pár perc és lesz "tippem" :)
passarella 2013. 01. 28. 10:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#81206
Mikori ez a SAXO elemzés, talán a történelem előtti időből? Bankóprés működik ezerrel, Ciprust sem engedik csődbe, inkább kitolják a törlesztési határidőt. Itt csak egy háború fordíthatja lefelé az irányt.
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 09:52
Előzmény: #81204  Törölt felhasználó
#81205
Igen, egy fél mondattal a végén: Below 7660 sell signals would be triggered. :)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 09:50
Előzmény: #81202  Törölt felhasználó
#81204
Szia,

na jó, de ezek a fenti irányok. Lefele is várja ám azért. ;)
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 09:47
Törölt hozzászólás
#81203
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 09:46
Előzmény: #81201  Törölt felhasználó
#81202
Jó reggelit! :) (nem kapkodtam)

Nezem Roccot, szerinte 7885/7910-at átlépve mehet 8000-ig, majd akár 8150ig... miaf@sz?! :D
Törölt felhasználó 2013. 01. 28. 09:37
Előzmény: #81200  Törölt felhasználó
#81201
Nem ázik, el van zárva a főcsap...Kijöttek szombaton reggel, annyira nem vészes azért szerencsére...

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek