Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 11. 02. 18:29
Előzmény: #49759  csendben
#49760
Igen, mert kotelezo. 
Fertozesen atesettnek is. 
csendben 2021. 11. 02. 18:27
Előzmény: #49756  algore
#49759
"Ja, 9 honappal korabban covidos volt?": és utána még 2x ráoltottak?
algore 2021. 11. 02. 18:25
Előzmény: #49752  csendben
#49758
Mindket sportolo elvonalban sportolt honapokig a covid fertozese utan. 
Az boven bizonyitja, hogy felepultek. 
Bizonyitek pedig azert nincs arra, hogy most mi a bajuk, mert titkoljak. 
A vakcina mellekhatasokat titkoljak, nem a covid betegsegeket. Ha covid miatt lennenek szarul, az cimlapsztori lenne. 
csendben 2021. 11. 02. 18:25
Előzmény: #49755  algore
#49757
A covid nem egy magikus valami, ami mindenert felelos utana.""":nem,valóban nem az. Egy mocskos alattomos betegség,aminek a szövődményeiről roppant keves tudnak az orvosok. Mivel a központi idegrendszert IS támadja,akármit v. bármit is okozhat,amiről fel sem tételezték eddíg,hogy lehetséges...
algore 2021. 11. 02. 18:21
Előzmény: #49755  algore
#49756
Es kulonosen hazugsag ugy, hogy
Ja, beoltottak 1 hete? Hat biztos nem attol van rosszul. 
Ja, 9 honappal korabban covidos volt?
2 evvel ezelott covidos volt? 10 evvel ezelott covidos volt? Tessek, biztos attol van minden baja. 
algore 2021. 11. 02. 18:19
Előzmény: #49752  csendben
#49755
Az lehet, es lehet sok minden, csak nem post covid. 
A covid nem egy magikus valami, ami mindenert felelos utana. 
En tudom, hogy nagy az igyekezet a felelossegharitasban es mindenert jo bunbak a covid. Kenjunk ra mindent. 
De hazugsag. 
Ha valakinek nincs covid utan 12 hetig tunete, hanem kesobb jon valami, az nem post covid. 
csendben 2021. 11. 02. 18:15
Előzmény: #49751  Phylaxa
#49754
"Nekem ezzel régóta az a problémám, hogy nem vizsgálnak semmit oltás előtt, csak egyszerűen mindenkibe beleszúrják, aki aláírja a papírt.": erre mondtam már párszor,hogy a vakcina és az oltás kockázatát nem szabad összekeverni. Egyesek mégis,következetesen azt teszik.... 
csendben 2021. 11. 02. 18:10
Előzmény: #49748  Phylaxa
#49753
Ezt miért is tőlem kérdezed? A tv.-t nem én hoztam,de még csak "tanácsadó" sem vagyok. Ezért aztán nem én vagyok a kérdésben "illetékes".
csendben 2021. 11. 02. 18:09
Előzmény: #49746  algore
#49752
Még egyszer,mert látom em érted!: nem tudod bizonyítani,hogy a covid után teljesen egészséges volt! Ez csupán feltételezés. "A postcovid a covid utan hetekig, vagy honapig fennmarado tuneteket jelent": frászt! Tudok olyanokról,akik látszólag felgyógyultak,aztán hónapok múlva borult ki a bili. Az más kérdés,hogy ez után még hónapokon neresztül poszt tüneteik voltak. A "hazudozást" meghagyim neked!
Phylaxa 2021. 11. 02. 17:48
Előzmény: #49749  Törölt felhasználó
#49751
Nekem ezzel régóta az a problémám, hogy nem vizsgálnak semmit oltás előtt, csak egyszerűen mindenkibe beleszúrják, aki aláírja a papírt. A sejtésem pedig az, hogy nem is tudják mit nézzenek, tehát hiába is vizsgálnák, hiszen nálunk például hivatalosan semmiféle mellékhatása sincs, ezt felelős emberek jelentik ki a televíziós csatornákon. A reményem az, hogy mindennek ellenére, ha már hosszú évek tesztje nem volt, azért a "semmiféle mellékhatásokat" vizsgálják és kutatják a valóságban. 
algore 2021. 11. 02. 17:39
Előzmény: #49749  Törölt felhasználó
#49750
De felmerult, csak meg lettek valaszolva ezek a kerdesek.
Pl a fertozesen at nem esett oltatlanokban tortent brit vizsgalatok azt mutatjak, hogy a korukben tapasztalt delta covid kevesbe halalos, mint az ugyanolyan csoportban tapasztalt alfa (30%-kal).
Az idovel csokkeno vakcinahatekonysagot pedig szamtalan vizsgalat bizonyitja, tobbek kozott szerologiai, laborvizsgalatok, ahol kulonfele variansok ellen vizsgaljak az immunvalaszokat. 
Az eltelt ido miatt csokken, es minden varians ellen. 
(a delta ellen jobban, mert "kikeruli" a valaszt reszben. De idovel meg inkabb csokken, es a delta nem is a legugyesebb varians a vakcina kikeruleseben). 
A felveteseid jok. 
A tudomany honapokkal ezelott megvalaszolta oket. 
Ezert nem "iget" terjesztek, hanem amire van tudomany. 
Nagyon sok minden van, amirol nem beszelek, mert nincs ra eleg "eros" tudomany. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 02. 17:23
Előzmény: #49735  algore
#49749
A statisztikákat félretéve az benned fel sem merül, hogy a delta variáns sokkal súlyosabb megbetegedéseket okoz - még az előző brit mutánstól is rosszabb - könyebben fertőz és súlyosabb a betegség lefolyása is ? Az oltások pedig azt a tüskefehérjét tartalmazzák, amelyek még az első hullámokban fertőztek, ezért betegít az indiai (delta mutáns), mert a tüskefehérje szerkezete átalakult. Viszont ez nem jelenti azt, hogy az oltások nem működnek még így is, még ha nem is olyan hatásfokkal, mint amikor változatlan volt a tüskefehérje. Az idős embereknek igenis sokkal nagyobb lenne a halálozási aránya oltatlanul. Sajnos sokkal több egészségügyi problémával küzd egy idős beteg, mint egy fiatal és az oltásokra sem mindenkinek működik az immunrendszere megfelelő hatásfokkal. Többet nem fogok beleszólni, terjeszd az "igét".
Phylaxa 2021. 11. 02. 17:13
Előzmény: #49741  csendben
#49748
"Az oltás -szerintem!- csak rontott a helyzetén,de a sorsa már akkor eldől,amikor elkapta a covidot."
    
Nofene. Ezt vizsgálják, vagy egyszerűen csak kötelező dec 15-ig beoltatni magát egy rakat embernek, különben elveszti a munkáját és megélhetését?
algore 2021. 11. 02. 17:07
Előzmény: #49746  algore
#49747
A poszt vagy hosszu covid 12 het utan fennallo tuneteket jelent. 
"defines post-COVID syndrome as signs and symptoms that develop during or following an infection consistent with COVID-19 which continue for more than 12 weeks and are not explained by an alternative diagnosis." 
Ha 12 het utan mar nincs tuneted, akkor az nem hosszu covid. 
Ha barhogy covidra lehetne fogni, akkor nem titkolnak hogy mi a diagnozis. 
algore 2021. 11. 02. 17:02
Előzmény: #49741  csendben
#49746
Nem igy kezdodik a postcovid, jezusom tenyleg eleg mar a hazugsagaidbol. 
A postcovid a covid utan hetekig, vagy honapig fennmarado tuneteket jelent. Nem tobb honap egeszseg utan ujonnan jelentkezo tuneteket. 
Sok lesz a felrevezetesbol, pajti. 
csendben 2021. 11. 02. 17:01
Előzmény: #49744  algore
#49745
"mar covid mentesen": ezt nem tudja bizonyítani senki! 
algore 2021. 11. 02. 16:57
Előzmény: #49742  csendben
#49744
Igy van, mar covid mentesen, egeszsegesen es termeszetes immunitassal rendelkezve, tehat teljesen feleslegesen, beoltattak magukat es rament a karrierjuk. 
algore 2021. 11. 02. 16:56
#49743
Hoppa, hoppa. 
British Medical Journal. 
A Pfizer vakcinavizsgalat egyik alvallalkozo kutatasa szamos ponton elcsalta a fazis 3 vizsgalatot, hamisitott, es belefulladtak a problemakba es mellekhatasokba. 
Erre figyelmeztettek az FDA-t. 
Valaszul kirugtak, az igazgatot, aki figyelmeztetett. 
A British Medical Journalhoz eljuttattak a bizonyitekokat. 
Meg vagyok lepve, csalasok a vakcinavizsgalatban? 
Ki gondolta volna, latva az adatokat... 
"A regional director who was employed at the research organisation Ventavia Research Group has told The BMJ that the company falsified data, unblinded patients, employed inadequately trained vaccinators, and was slow to follow up on adverse events reported in Pfizer’s pivotal phase III trial. Staff who conducted quality control checks were overwhelmed by the volume of problems they were finding. After repeatedly notifying Ventavia of these problems, the regional director, Brook Jackson, emailed a complaint to the US Food and Drug Administration (FDA). Ventavia fired her later the same day. Jackson has provided The BMJ with dozens of internal company documents, photos, audio recordings, and emails."
csendben 2021. 11. 02. 16:52
Előzmény: #49740  algore
#49742
Értem! De ez mitsem változatat a tényeken! 
csendben 2021. 11. 02. 16:50
Előzmény: #49738  algore
#49741
"Amibol egeszsegesen felepult": ezt lehet feltételezni,de bizonyítani nem... Így kezdődik a postcovid: látszólag mindne rendben,aztán hónapok múlva borul a bili.... Az oltás -szerintem!- csak rontott a helyzetén,de a sorsa már akkor eldől,amikor elkapta a covidot.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek