Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 05. 27. 23:01

2014: A következő világpiaci BEAR market kezdete (\"ÉN szóltam\" topic:))  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 14:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#100
"Azt hogy két ellentétes irányú pozíciót tartok a portfóliómban, az én dolgom......Vagy az a baj hogy zavar titeket a nyereségem ?"

Két ellentétes pozival nincs nyerőd, csak jutalékot fizetsz a brokidnak...
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 13:45
Törölt hozzászólás
#99
stock33
stock33 2014. 10. 10. 11:58
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
az ebben a topic-ban összegyűjtött hülyeségeken szimplán csak röhögni lehet. meg is tettem, május óta betévedtem vagy 3-4 alkalommal, és a napi komoly munka során felüdülés volt olvasni ezeket a szösszeneteket. persze félelmetes, hogy ezt az ide írók komolyan gondolták, de az már ilyen szempontból mellékes.

hidd el, nagyon vicces, amikor beleolvasok az itteni "guru" fedezeti ügyeltekről alkotott leírásába, én meg a való életben havi rendszerességgel nyitom a deviza fedezeti ügyleteimet, amik valóban azok. a "gurunk" kb. elképzelni se tudja, mi is az, amikor egy pozíciót fedez az ember.

helyette megosztja a "ha rossz irányba megy a piac, akkor megint rányitok egyet a rossz irányba, de már dupla összeggel" stratégiát :)
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 11:44
Előzmény: #94  stock33
#97
:)

Az a jó ebben a fórumban, hogy mindig tud meglepetést okozni... Emberek úgy tőzsdéznek, hogy az alapokról sincs lövésük se.
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 10:28
Előzmény: #94  stock33
#96
gondolom ismered az esetet, hogy felirnak a tablara valamit, aztan a mi kis iskolasunk, egyszer elolvashatja majd el kell suttognia a kovetkezos sulisnak, annak meg 1 masiknak....
kb. a 10. sulis utan erdekes dolgok jonnek ki, jo ha 1-2 szo egyezik.....
na marmost errol az uj dologrol velemenyt alkotni, jo dolog, csak eppen semmi koze az eredeti dologhoz.....

gondolom megnezted a koteslistat is.....,de legalabb sikerult 1 ujabb kritikus hozzaszolast kapni 1 olyan dologrol amirol szo sincs.....

na bravo.....!!!

ha igy haladunk, jovo honapban mar arrol szol a vita, hogy never-give-up miert is kedveli ISIS-t.....

hogy a ket dolognak mi koze egymashoz, nos mindenki dontse el maga.....

sracok belefaradtam a "butuska, rosszindulatu hozzaszolasokba" mostantol tolem aki hasonlokat tesz az kap egy:

B;)

u.i.: hanyszor ultel le a brokereddel tanulni kulonbozo strategiakat.....????
nem csak a brokerek rohognek...., en viszont mosolygok a butasagokon.....

gratulalok stock33 tied lett az elso :

B;)

a legjobbakat neked!
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 10:16
Törölt hozzászólás
#95
stock33
stock33 2014. 10. 10. 09:51
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
nagyon is jó, ha vannak olyanok, akik rávilágítanak arra, milyen ökörségekről van szó ebben a topic-ban

nehogy valaki még azt higgye, hogy ez itt valami tudomány.
ami itt folyik, az áltudományos zagyvaság.

pl. fedezeti pozíció... emberünknek köze sincs ahhoz, mi is valójában a "fedezés". a brókerétől azt tanulta, hogy az a fedezés, ha elad meg vesz is. a brókere meg jót röhög rajta.
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 09:15
Előzmény: törölt hozzászólás
#93
Szia never-give-up,

hagyd oket a francba....
nekem kezd mar nagyon elegem lenni abbol, hogy mindenfele emberkek abban elik ki magukat, hogy beleszolnak dolgokba amihez szinte semmit nem ertenek...
olyan aprosagokrol most nem beszeltunk, hogy nem is kerdeztuk ....
aztan jon a ruletes "butasagaival" ; mi meg felesleges dolgokkal toltjuk az idonket....
ertem en am, hogy valakinek ez a legnagyobb orom az eleteben,de azert kicsit sajnalni valo.....

Szerintem tobb idot nem erdemelnek az ilyen hozzaszolasok...

Vigyazz magadra, hagyd a butasagokat, aztan majd eszre veszik, hogy nem valaszolunk a kotozkodesre.....

Legyen szep heted es sok sikert!
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 06:34
Törölt hozzászólás
#92
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 00:39
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#91
"senki nem mondta, hogy ugyanazt az instrumentet ugyanabban az idoben egyszere adta es vette...."

Ja. Úgy már ok. De lent a kolléga nem ezt írta. De mondjuk elhiszem, hogy ezt akarta.
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 00:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#90
Mi van?

"MOL-ban mindkét irányban van pozim, bármerre megyünk az jó, csak ne toporogjunk egy helyben :)"

Neked akkor egyik irány se jó, mert egyik irányba se keresel. Viszont dupla kötési díjat kifizetsz a brokicégnek.

Ezzel a "stratégiával" (amit nyugodtan hívhatunk baromságnak) a brókered keres, te meg nem.
Törölt felhasználó 2014. 10. 10. 00:04
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#89
hát ez igen jó...nem gondoltam, hogy ilyen egyszerű....de azért nem világos,mert amikor zárja az egyiket,akkor abban a pillanatban a nem zárton éppen annyi a bukó, vagy fordítva....hol ebben a nyereség???
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 23:10
Előzmény: #86  Phylaxa
#88
Esetleg pozicio nelkul kezdje a napot es amikor jon a "megvilagosodas" nyisson abba az iranyba...miert jo 2x fizetni kotesi dijat???
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 22:24
Törölt hozzászólás
#87
Phylaxa 2014. 10. 09. 22:23
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#86
Nap elején még nem tudja merre lesz a trend, de napközben amikor ráérez, akkor zárja az egyiket és nap végén a másikat. :)
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 22:01
Törölt hozzászólás
#85
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 21:38
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#84
matsca szerintem, ha nem ertesz valamihez, akar talan jobb volna kicsit ovatosabban kezdeni...

senki nem mondta, hogy ugyanazt az instrumentet ugyanabban az idoben egyszere adta es vette....

nekem is volt az elmult 24 oraban long es short pozim is, persze mar jovval tobb short van...
;)
es meg penzt is kerestem vele.....

szoval a ruletes temat szerintem, ne eroltesd, mert csak az jon le belole, hogy szinte fogalmad sincs a kereskedesrol....

kereskedoknek,spekiknek mozgas kell, az pedig mindegy merre megy a piac.....

Legyen szep heted!
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 21:03
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Sávozásban minkét irány nyerő, ha ügyesen nyitsz és még ügyesebben zársz, nem tudtad.? Amúgy meg nem látod, hogy ez egy zárt magántopik? Hogy volt merszed ide benézni, nahát?!...
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 20:51
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#82
nekem nincs vesztes pozim, de mi az, hogy mindkét irányt felveszi valaki? az meg mire jó?? az egyik fedezi a másikat és akkor mi van?? -100+100=0.....ez már a rulettes ,ha vesztessz rakjál duplán szisztémán is túlmegy...ne is haragudj, de ez vicces nagyon
Törölt felhasználó 2014. 10. 09. 20:28
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
matsca megkerdezhetem mi a problemad...?
Talan ellened ment a piac vagy csak alapbol gondoltad, hogy benezel hozzank....

A piacon csak mozgas kell, persze azoknak akik tudjak mit csinalnak.....

mindenesetre a legjobbakat neked!

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek