Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 02. 08. 08:44

Csak Csajok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 09:25
Előzmény: #11276  -bubu-
#11280
majd ha már senki el se tudja képzelni, hogy essen ..na akkor jön el a mi időnk. :-)))
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 09:24
Előzmény: #11277  Törölt felhasználó
#11279
"Vegyél drágán, s add el még drágábban !"

Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 09:23
Előzmény: #11273  Törölt felhasználó
#11278
Te is iker vagy?
Magadban keresd a hibát.
Buy
Bye -Bye!
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 09:19
Előzmény: #11276  -bubu-
#11277
lehet,bennem van a hiba...
mégse mertem beszállni otiba..
olcsóbban szertnék
-bubu-
-bubu- 2009. 08. 03. 09:17
Előzmény: #11275  Törölt felhasználó
#11276
5 amerikai bankcsőd jutott a hétvégére........

mit számít :o) semmit
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:36
Előzmény: #11274  Törölt felhasználó
#11275
A léggömb könnyű gázzal van tele
Úgy, mint néha egyik másikunk feje
Legjobb példa tán az én fejem lenne :-))))
Mikor szállunk felfele
A léggömb most is megcsodálom ám
Mint az elsőt, amit vett a nagymamám
Hogyha látom, most is épp úgy felvidít
Bár tudom már fel nem, repít
Léggömb egyszer szálltam már veled
Túl a felhőn, hová madár sem mehet
Szólt a vekker hét óra
Visszaestem az ágyamba
Mert az idő megtanít,
Hogy az álom nem segít
Nem segít
Nem segít
Mindegy lent vagy éppen fent kell lenned
Tedd, meg amit meg kell tenned

link

A csík zenekar előadásban.
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:29
Előzmény: #11272  Törölt felhasználó
#11274
Egy új nap mindig új reményt ígér,
a végtelen sötétjét tépve szét.
A félelem határt kap, mint a lét,
te csak várj, míg felkel majd a nap

link

Szép napot, Möbi. :-)
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:28
Előzmény: #11272  Törölt felhasználó
#11273
nem tudom mitévő legyek .
eddig tele voltam energiával.
amíg el nem olvastam a horoszkópomat.
szóval fárasztó és nyomasztó hetem lesz.
pedig majdnem vennék otit.
de most elbizonytalanodtam.
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:15
Előzmény: #11268  Törölt felhasználó
#11272
Kedves Etus!
Ahogyan közeledik a telihold növekszik az éleslátásom.
Tudod, hogy Neked csak jót akarok, tehát:
Rohanj nyitásban OTP-t venni!
Mozi csak hétvégén!
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:06
Előzmény: #11268  Törölt felhasználó
#11271
Hidd el rászolgáltam már erre is, volt itt ezért "gödör" is nem kívánom senkinek.-:)))))Nagyon Köszi.-:))
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 08:00
Előzmény: #11269  Törölt felhasználó
#11270
Nyári feeeling, temptésön... :-)

link

Maci, tök jó lett a Phyl Himnuszod. :-) Grat. :-)
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 07:57
Előzmény: #11268  Törölt felhasználó
#11269
shortosoknak:

link

piszok jó. :-)
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 07:51
Előzmény: #11267  Törölt felhasználó
#11268
Jó reggelt. Beleolvastam a tiédbe...baxus neked aztán bejött az élet. :-))

2009. augusztus 03. – 10.

Kedves Bak!

Szinte hihetetlen, mennyire jól indul ez a heted. Minden és mindenki a kezedre játszik. Ne csodálkozz! Ez nem véletlen. Sokat tettél és kitartóan dolgoztál a mostani sikerekért. Elkezdhetsz szüretelni. De ne bízd el magad, és ne dőlj hátra! Folytasd ezt az utat, és továbbra is jönnek az eredmények! A csütörtök hajnali telihold számodra anyagi téren hoz figyelmeztetést. Nagyon meggondoltan kell költekezned, és tanácsos kerülnöd a kölcsönügyleteket, vagyis ne kérj és ne adj kölcsön! A hétvégén elutazhatnál. Neked is jár egy kis pihenés. Otthon nem tudsz annyira lazítani, mint egy távoli helyen. Ráadásul élményekkel térhetsz vissza, amelyek erőt adnak a következő hét feladataihoz.
Kedves Vízöntő!

Nem lesz semmi konkrét okod rá, a hét elején mégis egyre türelmetlenebb lehetsz. Pedig tudomásul kell venned, hogy nem mindenki olyan villámgyors, mint te. Az idegeskedés helyett te is lassíts kicsit! Ne hajszold folyton magad! Nem lehet ezt a tempót bírni. Ráadásul a csütörtök hajnali telihold tovább „feszíti a húrt”. Párkapcsolati válságba kerülhetsz, ha mindent felfújsz. Legyél nagyvonalú, és emelkedj felül a kicsinyes sérelmeken! Szinte állandóan lehetne min vitatkozni, de ennek semmi értelme. Emellett minden más emberi kapcsolatodra is fokozottan vigyázz! A hétvégén menj víz mellé! Mártózz meg, és töltődj fel a víz energiájával! Ettől békésebb leszel, és mindent kedvezőbb színben fogsz látni…
Kedves Halak!

Érdekes beszélgetéssel indul a heted. Egy józan, gyakorlatias ember fogja kifejteni a véleményét. Figyelj nagyon, mert sokat tanulhatsz tőle. Mivel ő egészen más, mint te, először le kell győznöd az ellenállásodat. Emellett a hét elején legyél nyitott az eszmecserékre! Olyan információk birtokába juthatsz, amelyek nagy jelentőségűek. A csütörtök hajnali telihold nem fog téged közvetlenül kellemetlenül érinteni. Kicsit értetlenül szemlélheted, hogy a körülötted lévők milyen feszültek. Próbálj meg szelíden, békésen jókedvet árasztani, de ne akarj senkit megmenteni! A hétvégén keresd a víz közelségét minden formában! Fürödj, ússz, igyál! Töltődj fel a víz éltető erejével!
Kedves Kos!

Az egész heted békésnek és sikeresnek ígérkezik. Ennek egyetlen előfeltétele, hogy csak azzal törődj, ami a te dolgod. Ne foglalkozz mások nyűgeivel, és ne folyj bele mások konfliktusaiba! Természetesen ne legyél közömbös! De ne legyél minden lében kanál! A hét elején dolgozz csendben és szorgalmasan! Tudd, hogy a becsületes munka hosszú távú befektetés! A csütörtök hajnali telihold az emberek többségének feszültséget fog okozni, de te – szerencsére – kivétel leszel, ezért csak annyi a dolgod, hogy megőrizd a jókedved, és vidámságot vigyél mindenhova! A hétvégén lazíts! Ne feszítsd túl a húrt! A pihenés lehet aktív, de nem fárasztó! Vigyázz a mozgásodra, nehogy megsérülj! Megelőzni könnyebb a bajt…
Kedves Bika!

Nagyon jól indul a heted. Nyugodt, kiegyensúlyozott és türelmes leszel. Rögzítsd ezt az érzést! Emlékezz, hogy ilyen is tudsz lenni! Sőt, ez a te természetes „üzemmódod”. Azért is fontos ennek a tudatosítása, mert a csütörtök hajnali telihold eléggé megviselhet. Az idegeid pattanásig feszülnek. Különösen a munkahelyi ügyek fognak kiborítani. Ezt úgy kezelheted, ha nem törődsz a jövővel. Csak a pillanatnyi feladataidra koncentrálj! Közben ne engedd, hogy bárki vagy bármi sürgessen! A sietségtől még feszültebb lehetsz, ezért direkt kerüld! Hétvégén élj a hobbidnak! Ha még nincs, akkor keress! Olyasmit válassz, ami teljesen kikapcsol, vagyis egy időre elfelejted a napi gondokat…
Kedves Ikrek!

Nehézkesen, lassan, sőt fáradtan indulhat ez a heted. Valahogy mindenki olyan lomhának és ráérősnek tűnik. Te magad is. Nincs ezzel semmi baj, hiszen nem lehet folyton pörögni. Tedd megfontoltan, komótosan a dolgod! Számodra különös, de kifejezetten jó lesz a csütörtök hajnali telihold. Emiatt értetlenül szemlélheted, hogy az emberek mennyi mindenen képesek idegeskedni, és mennyi apróságból generálnak mesterségesen gondot maguknak. Emelkedj felül ezeken, és mutass jó példát azzal, hogy megőrzöd a derűdet és a humorodat. Számíts rá, hogy neked a hétvégéd lehet zűrösebb! Lehetőleg ne dolgozz! Töltsd az idődet a családoddal! Keress valami kellemes programot: séta, strandolás, kerti grillezés vagy mozi!
Kedves Rák!

Ennek a hétnek a hangulata főleg azon fog múlni a számodra, hogy hogyan kommunikálsz, illetve hogy kommunikálsz-e egyáltalán. Ne számíts minden esetben arra, hogy partnerre találsz! Ettől függetlenül nélkülözhetetlen, hogy őszintén és építő szándékkal mondd ki azt, ami feszít! Ne szégyelld se az érzéseidet, se a véleményedet! Ezenkívül a csütörtöki telihold veszteséget jelez neked, ezért vigyázz a pénzedre és más értékeidre is! Ebbe beleértendőek az értékes kapcsolataid is! Ugyanakkor muszáj elfogadnod, hogy aki menni akar, azt nem lehet visszatartani. Lehet lassítani a folyamatot, de megakadályozni nem. A hétvégén ismét jókedvű és optimista leszel. Csak a közlekedésben legyél óvatos!
Kedves Oroszlán!

Ez a heted lassan és szinte eseménytelenül indul. Felhajtás nélkül tedd a dolgod! Próbálj meg minél több feladatot abszolválni, mert később kicsit felborulhat a napirended. A csütörtök hajnali telihold már előző nap éreztetheti a hatását. Ez neked erősödő feszültséget és türelmetlenséget okozhat. Dühösen fogadhatod mások érzékenységét és kiszámíthatatlanságát. Pedig nem tehetsz mást, mint tudomásul veszed, hogy mások másmilyenek, így például a párod is. Gondolj bele, hogy a fogaskerekek is úgy tudnak működni, hogy ahol az egyikből hiányzik egy darab, oda kapcsolódik a másik. És fordítva. Minden jól működő kapcsolat is így funkcionál. Hétvégén pihend ki a hét fáradalmait! Lazíts, lustálkodj!
Kedves Szűz!

Remekül indul a heted. Minden szépen és rendben megy a maga útján. Szinte a kisujjadat sem kell mozdítanod. Természetesen jó, ha becsülettel teszed a dolgod, de szerencsére nem kell aggódnod semmi miatt, még akkor se, ha mások rád akarják ragasztani a saját félelmeiket. Ez különösen a csütörtök hajnali telihold előtti és utáni napon lesz erős. A te feladatod és felelősséged, hogy ne vedd át. Ne legyél közömbös, de ne is akard megoldani mások helyett! A hétvégéd tele lesz kellemes és izgalmas találkozásokkal. Egyrészt érdemes a barátaiddal közös programot szervezni, de ezenkívül is menj emberek közé! És nyitott szemmel járj! Érdekes személlyel hozhat össze a sors, ha figyelsz…
Kedves Mérleg!

Az idő begyógyítja a sebeket – szokták mondani. A hét elején kiderül számodra, hogy ez rád is igaz. Találkozhatsz a múltad egy „szeletével”, ami meglepő módon már nem fog felkavarni. Beláthatod végre, hogy az idő igenis neked dolgozik. A csütörtök hajnali telihold feszültséggel jár, de ez rád nem lesz negatív hatású, sőt segítő erővé is válhat, ha mersz álmodozni. Az is fontos, hogy beszélj ezekről a barátaidnak, és olyan embereknek, akikben megbízol! Most még ne törődj a realitással! Ráérsz később a konkrétumokra gondolni. A hétvégén mindegy, hogy otthon maradsz vagy elutazol. A lényeg, hogy kényeztesd magad minden létező módon: jó étellel, jó itallal, jó könyvvel és jó társasággal…
Kedves Skorpió!

Amennyiben megfontoltan és felelősséggel beszélsz, akkor kiválóan indul a hét a számodra. Tartózkodj az előítélet vagy bármilyen ítélet alkotásától! A csütörtök hajnali telihold olyan döntéshelyzetet szimbolizál a számodra, ami nem tűr halasztást tovább. Muszáj prioritási sorrendet felállítanod. Ez nem azt jelenti, hogy vagy-vagy, hanem azt, hogy vedd észre, családi gyökerek nélkül nem lehetsz sikeres a munkádban! Kezdd el visszaállítani a helyes egyensúlyt, amelybe belefér a magánélet is! A hétvégén már „tesztelheted” is, hogy megy-e. Legyél a szüleid gyermeke és a gyermekeid szülője! Tudatosan és vidáman éld meg ezt a csodát! Beszélgess velük sokat, és játsszatok is!
Kedves Nyilas!

Már a hét elején fontos híreket kaphatsz a jövővel, ill. a munkáddal kapcsolatosan. A zsebedre megy, hogy meghallod-e, és hogy mit kezdesz az információval. Ha elég ügyes vagy, akkor komoly anyagi hasznod származhat ebből. A csütörtök hajnali telihold feszítő ereje szerencsére téged nem feszít szét, hanem tetterőt ad, és új lendületet ahhoz, amit szeretnél megvalósítani. Legyen ez magánéleti vagy hivatásbeli cél. A sikerhez nélkülözhetetlen, hogy tűzd ki, majd pontosítsd a célt, és csak utána „vágtass”! A hétvégét szánd a családodra! Ha élnek még a szüleid, akkor tölts velük valamennyi időt! Találd ki, mivel tudnál örömet szerezni nekik! Pl. vidd el őket sétálni vagy fagyizni!
Törölt felhasználó 2009. 08. 03. 07:44
Előzmény: #11265  Törölt felhasználó
#11267
Szép Napot Pici Jány, kéne 1 ascendens a hétre.-:)))
-bubu-
-bubu- 2009. 07. 31. 17:03
Előzmény: #11265  Törölt felhasználó
#11266
kellemes pihenést Neked is kedves :))

szép hétvégét kívánok
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 16:58
Előzmény: #11264  -bubu-
#11265
Mondom jó pihit....

Különben is, mi vagyok én, űrhajós? Azok szoktak súlytalanul repkedni. :-)))
-bubu-
-bubu- 2009. 07. 31. 16:54
Előzmény: #11263  Törölt felhasználó
#11264
milyen súlyod ?? :o)) még mindig megvan ?? :o))) a fene :o)))))))) azt gondoltam, na mindegy :o)))))
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 16:44
Előzmény: #11262  -bubu-
#11263
az , jó pihit. :-)

Már jojózik nemcsak a súlyom, de a szemem is. :-))

Szép hétvégét. :-)
-bubu-
-bubu- 2009. 07. 31. 16:42
Előzmény: #11261  Törölt felhasználó
#11262
50 mrd os nap és csak 157 pont emelkedés elég tető szaga van :)

egy usa esésre egy hétfői shortocska még jó lehet

meglátjuk mire jutnak este 10 re :o))

addig pihi
Törölt felhasználó 2009. 07. 31. 16:39
Előzmény: #11260  Törölt felhasználó
#11261
17520

mégse lett voln akkora buli az 500 :-)

Persze ha mondjuk hétfő reggel gap down, akkor még kesereghetünk. Bár te nem vagy kesergős, nekem meg még egy 1000 pontos gap down is pont jó lenne. :-))

Topik gazda

famo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek