Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 01. 09. 14:31

0812 hullám v.  

most fel vagy le
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 22:07
Előzmény: #17079  Törölt felhasználó
#17080
Ismet szep forgalom volt:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 22:06
Előzmény: törölt hozzászólás
#17079
See ya
kissherceg 2008. 06. 27. 22:04
Törölt hozzászólás
#17078
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 22:04
Előzmény: #17076  Törölt felhasználó
#17077
Az Ir Merill Lynch-nel van hely boven:)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 22:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#17076
Nem érzitek, hogy valami nem stimmel?

Egy cs@nyi aki csak egy x@ros alkalmazott dönt egy több milliárd eurós cégnél minden kérdésben?
Egy "ki tudja milyen képességű" mosonyi a másik irányító?
Egy akármilyen ,saját maga által bevalott, hazudozó irányítja az országot?

Herceg, helyedben szétnéznék a citiben, hátha akad bármilyen hely ott.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:59
Előzmény: #17074  Törölt felhasználó
#17075
Én Lo.-ban is csak marhát eszem.:))))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:58
Előzmény: #17073  Törölt felhasználó
#17074
Londont ne keverjuk Irorszaggal:)

Ha ezt egy Ir meghallana...lenne am jujuj
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:57
Előzmény: #17070  Törölt felhasználó
#17073
Butaság Rob. Csak a zakót erősítik,
Ha az amcsik a fejükbe vették, hogy short, akkor short van és kész.:)))
Ez legalább még egy hétig kitart nékuk.:))
Henci én nagyon jó kajákat eszem mindig Lo.-ban.:)))
Csak a sörük nemzetközi, vagyis itthon jobbat kapok-:))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:56
Előzmény: törölt hozzászólás
#17072
Voltam mar nagyon sok helyen itt Dublinba,mivel itt elek:)

Gaborgabor
kissherceg 2008. 06. 27. 21:55
Törölt hozzászólás
#17071
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:50
Előzmény: #17069  Törölt felhasználó
#17070
0523, izgulok na, nekem ez a szint el kell essen, én 400ról nyitottam, nem ezer pontal feljebbről ;)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:49
Előzmény: #17066  Törölt felhasználó
#17069
link

még ez alapján is van tere az esésnek
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:48
Előzmény: #17066  Törölt felhasználó
#17068
Mit izgulsz Rob.:)) Türelem.
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:47
Előzmény: #17065  Törölt felhasználó
#17067
Closingbell,
Sz@r helyen söröztél ...
;)
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#17066
jonit tépik....muh.....megint 400 fölött akarják a zárást....
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#17065
Henci:)

szervusz,

Az ir konyha nagyon sz@r
kissherceg 2008. 06. 27. 21:41
Törölt hozzászólás
#17064
kissherceg 2008. 06. 27. 21:31
Törölt hozzászólás
#17063
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:29
Előzmény: #17061  Törölt felhasználó
#17062
Lemész már 300 alá? A vudu sem használ, vagy mi a szösz.:))
Törölt felhasználó 2008. 06. 27. 21:28
Előzmény: #17060  Törölt felhasználó
#17061
Neked nem kell szólni Bell, szól a gépem.:)))

Topik gazda

balanza
5 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek