Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 13:42
Előzmény: #2579  Törölt felhasználó
#2580
Eco 109-114, most ismét 109-ről, várok...
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 13:40
Előzmény: #2578  Törölt felhasználó
#2579
59-60 körül én is adtam el pár db-ot, az alacsonyabbakkal még várok kicsit (77xx)
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 13:35
Előzmény: #2577  Törölt felhasználó
#2578
Szia DLPH! Orulok, hogy bejott az OTI-d. En csak most kerultem gep ele es latom a fejlemenyeket tegnap este fel 10 ota. Volatilis a nemzetkozi helyzet, igazad van. Szerintem azonban a legfontosabb, hogy Azsia-vezerelt lett, amirol mar tegnap beszeltunk. Ez meg komplikaltabba teszi a napon tuli pozik felvetelet.
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 13:17
Előzmény: #2576  Törölt felhasználó
#2577
Sacis elhagytam a pakkom 8039-körül, ez nem jelent persze semmit, csak tudósítás
a véleményemrõl(ami simán lehet butaság is).
Ha éjjel a yen másképp viselkedik, ma semmi nem olyan mint most. Úgyhogy lutri még a nemzetközi helyzet. És \"fokozódik\". Full cash. Várok.
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 06:17
Előzmény: #2575  Törölt felhasználó
#2576
egyre jobban bebizonyosodik hogy mégiscsak jó hogy a topik cime lelkisegély lett!
ide ha bejön a páciens akkor tényleg gyogyulva távozhat!

ez szép volt DLPH!
ilyet még én sem ,tudtam volna írni!
a katonai témával meg már én is találkoztam!az egyetemes selyemfiúkrol ,meg nekem is megvan a véleményem!
menedzser szak! :)))

aztán az életre meg nem alkalmas mert a megszerzet iskolai tudás, nem egyenlő az élettapasztalattal!

Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 03:42
Előzmény: #2573  Törölt felhasználó
#2575
Ne fárassz már :)

A csajodnak tartogasd az ilyen látszatra frappáns szöveget amikor késel egy randiról és ki kell dumálni a szitut.

Jó emberalapanyag lennél, de sokat okoskodsz.
Ez nem baj nagyon, mert van miből.

Kicsit gyere vissza a ló innenső oldalára.

Vegyük olybá, hogy van kedvem meg is indokolni a fentieket (valójában nincs).

1. (Ad nélkül)

Ha a fórumon minden topicba bemásolod ugyanazt a szöveget, akkor sem gondoltam volna másra.
Nem érted a helyzetet, mert ez nem negatív vagy pozitív dolog, hanem semleges.Semmilyen. Olyan is van.
Cserébe is ezt kaptad. A semmit.

2 (Még mindiig Ad nélkül)

Ez a kamaszos siheder netes jópofi nyomulás, tudálékos , tök feleslegesen idegen nemzet szavait használó , szándékosan bonyolultan (gyakran nem is érthetően /nem szellemi fogyatékosok részéről/) fogalmazó stílus, intellektiális önbizalomtól duzzadó habitus - bocs AKS - semmi bajom veled, de nekem nem szimpi.

Tudom : ez a mai modern "értelmiségi" ifjúság élete első kemény szívása előtti stílusa.

Megértem , semmi baj.

3 (Ad most sincs)

A mindenki magából indul ki szöveg egészen rossz. Jól hangzik, de nem igaz.
Kell indokolnom?
Az intelligencia óhatalanul magában hordozza a személy sokoldalúságát, és azt a képességét, hogy más személyek gondolkodását, szándékát, motivációit megértse, indítékait lássa, hogy mást ne mondjak , legyen "tömege" mindannak, amely információkat a környezetéből átvesz, és értelmezni próbál.
Ily módon könnyen eljut következtetésekig is bármely más személy cselekedeteivel kapcsolatban, noha ezen ösvény már nem az az út, melyen ő bármikor is járna.

Egyszerűbb példa : egy profi sakkozó ha rájön ellenfele ostoba lépésének eredőjére és minden vonatkozására, ez nem azt jelenti, hogy ezt az ostoba lépést ő is bármikor meglépné.

Még egyszerűbben : ha ez a marhaság igaz lenne, senki nem fejlődne sehova.

Ha elég szenvedést látsz, ha kellő mennyiségű fiatal életért felelős leszel, ha tetteid következményeit mások szenvedik el vagy örülnek neki, elindulsz a felnőttéválás felé.

4, Ezzel a logikával mondhatnám akkor, hogy mivel valamiféle rivalizálást feltételezel mely bennem bújkál egy másik X illetővel szemben, állításod okán magadból indulsz ki. De nem mondom, mert marhaság. Egy rossz következtetésre jutottál, ennyi.
X illetővel a legutolsó hsz-e után (ha igaz lenne állításod) sem volna értelme ennek.

5, (Ad helyett--> ehhez nincs közöm, de megkockáztatom...)

Tudod, nem csak a tetteink minősítenek bennünket, hanem pl. az is, hogy mi fontos, és mi kevésbé fontos az életben.
Egy példa, hogy értsd mire gondolok:
amikor katona voltam, volt egy srác a környezetemben, aki nagyon egyszerű lélek volt.. Nem sok iskolával.
A szíve a helyén volt. Nem tudott nyakatekert mondatokat (még nem nyakatekerteket is alig) , de éhesen, fázva, hullafáradtan a Bakony hegyei között az utolsó pokrócát, élelmét és bíztató szavait is odaadta nekünk anélkül, hogy kértük volna.

Nekem egy ilyen ember fontos.
Egy (az utóbbi 15-20 évben alaposan felhigult és leromlott színvonalú) magyar egyetemről kijött huszonéves, a maga értékrendjével , PUB-os, Caffé bár -os Blahás, McDonald-es nyegle stílusával, görbe hátával, nőies fizikumával : nem fontos.

Ez értelemszerűen minősít engem. Tény. Hogy a te olvasatodban miként, az nekem közömbös.

Kívánom maradjon ily pirozspozsgás, egészségtől duzzadó intellektuális önbizalmad mindig. Mint egy tévéreklámban.

Ui:
A vicced régi akárcsak én. De kösz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 01:53
#2574
az ígért vicc:

doki mutat a páciensnek egy csomó képet tintapacákról. folyton kérdi a páciensét: mit lát?
1. kép: pinát!
2. kép: pinát!
3. kép: pinát!
4. kép: pinát! - mondja a páciens.
doki: Uram, nincs magának pinakomplexusa?
Maga kérdi, doki? Maga mutogat nekem állandóan pinát. :)

I have U now...
Törölt felhasználó 2007. 03. 08. 01:49
Előzmény: #2478  Törölt felhasználó
#2573
vélemények versenye??????? a vélemény mint szubjektív dolog tud egy másikkal versenyezni? legfeljebb "ez jobban tetszik, mint az" ráhúzható nagy nehezen (Mahanalobisz-távolságot kimérjük, mi? :)

tehát vegyük olybá, hogy az ötlet nem teljesen légbőlkapott

még mindig ott az az apró kis probléma, hogy ad1 nem volt ilyen szándékom, csupán több ember véleménye is érdekel(t) ugyanarról - megesik másokkal is (Do U have a theory about who killed the Kennedys? No :)
ad2 vannak még emberek ARP-on kívül, akiknek adok a véleményére (Greenspam, Pénznyelő, és még sokan mások) - ha őket is megkértem volna, akkor az pozitív vagy negatív tényező lett volna? asszem, most kiderült, hogy mégiscsak riválisodnak érzed ARP-ot... egyből erre asszociáltál. majd beírok erről egy viccet is, amiben én leszek a doki :) csak egy másik hsz-ben, hogy mások is lássák az analógiát :)

nincs kedvem a többibe belefolyni, így csak annyit mondanék:

mindenki magából indul ki
(rossz az, aki rosszra gondol)
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 21:37
Előzmény: #2571  Törölt felhasználó
#2572
A yen nem erősödik nagyon, a dollár viszont gyengül. Az USA zárás most legjobb esetben is vegyes lesz, a Nasdaq már nem jön vissza. Na megyek aludni. Holnap hátha aranyat lelek a GlobalFX-nél.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 21:12
Előzmény: #2570  Törölt felhasználó
#2571
ez nem mol ,hogy lesz e 18K vagy nem?:)
ez otp !
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 21:09
Előzmény: #2569  Törölt felhasználó
#2570
Jól van. akkor háp-háp , vagy pikszalámi:))
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 21:06
Előzmény: #2568  Törölt felhasználó
#2569
Otp vétel 7760, RG-t záróban...hát, egy kis korrekciónak jönnie kell!
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:55
Előzmény: #2567  Törölt felhasználó
#2568
Marek azért köszi ha szólsz, jókat mondasz szvsz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:50
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2567
Dow plusszos.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:48
Előzmény: #2565  Törölt felhasználó
#2566
Csak Ázsia. De nem kell elhinni.
Nem azért mondtam, csak egy vélmény.
Még nem vagyok nyugodt. Éjféltől yen meg tudna nyugtatni.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:41
Előzmény: #2561  Törölt felhasználó
#2565
USA indexek pluszban. Ha ázsiai barátaink is úgy akarják, holnap akár longos nap is lehet.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:37
Előzmény: #2562  Törölt felhasználó
#2564
egyébként elküldtem a mailt.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:36
Előzmény: #2558  Törölt felhasználó
#2563
mert az eladást ha beteszem, ahogy beírom a stoppot, rögtön eladja piacin, az pedig nem túl szerencsés.
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:35
Előzmény: #2561  Törölt felhasználó
#2562
Ja, nem is tőlem kérdezted :))
Törölt felhasználó 2007. 03. 07. 20:34
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2561
Ildikóm.
A peti programot szoktam a Bét miatt használni :))

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók