Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 09. 07:47
Előzmény: #1159  Törölt felhasználó
#1160
Sziasztok!
A tárgyban szereplő tőkeemelés lesz a fő mozgatórugó a következő hetekben.
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 22:09
#1159
Kellemes Husveti Unnepeket Mindenkinek!!

K-Mezon: Neked pedig sok locsolkodot. Biztos , hogy nem hagynak elhervadni.

Udv.
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 02:58
Előzmény: #1157  Törölt felhasználó
#1158
DLPH, miattad aggódom.
Olvasd már el magad.
Beteges rosszindulatú és irigy!
Nagyon boldogtalan lehetsz. Nem kell irigykedni....
Untass más, én köszöntem jó napom volt -:)))) Maradjon így.
A gyógyszermániád miatt javaslom a másik fórumot Kókával -:)

Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 02:17
Előzmény: #1156  Törölt felhasználó
#1157
BB
Remélem nem gyógyszerre iszol.
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 02:02
Előzmény: #1155  Törölt felhasználó
#1156
Kehet, hogy dlph sikzo, szerintem egy és ugyanazon hülye mindenhol....

De jó lenne, ha ilyesmivel nem rombolnák DLPH-k a fórumot.
Hisz IP cím alapján tudják, már aki lényeges, hogy hülye DLPH picike, aki előtt meg PAROLÁZOL úgyis mindegy...

Komolyan kérlek, hagyd abba!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:43
Előzmény: #1153  Törölt felhasználó
#1155
DLPH, szegény, az mondta az orvos, hogy skizo vagy, szenvedsz is, mi az?!
Téged elnézve rossz lehet. Akkor az egyik fórumban azért vagy még hülyébb?!

Sajnállak. Azért jó éjt!

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:39
Előzmény: #1152  Törölt felhasználó
#1154
Jut eszembe DLPH, ott leszel a közgyűlésen?!

És elfelejtettem kellemes húsvétot kívánni!
KICSIT szerethetnéd magad, hogy NE utáld a világot sem!!!
Felejtsük el az eddigieket vagy.ha ..

Rajtad múlik!

Szeretettel:
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:36
Előzmény: #1152  Törölt felhasználó
#1153
Skizofrénia. Van rá gyógyszer (állítólag).
A helyedben inkább tartanék némi önvizsgálatot. Sokan buktak már a mániád miatt.
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:31
Előzmény: #1151  Törölt felhasználó
#1152
Kicsi kis aranyos DLPH,
az a baj, hogy TE meg olyan hülye vagy, inkább buta, agy nélküli, hogy UGYANAZON névvel gyalázkodsz az egyik fórumon, mert valójában önbizalom nélküli kisfiú kiakad, ha sértéseire válaszolni mer vki, ami alatt a másikon fórumon ALÁZATRÓL prédikál. Ha nem hagyod abba belinkelem és a neveddel, az "egy" igazival, apám...
Mivel csak sértegetni tusdsz, de nem bírod a kritikát, akkor egy marad: fogd be, ne sértegess, vagy viseld MÉLTÓSÁGGAL a választ.. Ja, tudom, Neked-e szó ismeretlen.
Alázatról adsz elő tanítóként -:)))
Orvos itt nem segít!

Jó éjt, emlékszel,
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:17
Előzmény: #1150  Törölt felhasználó
#1151
BB szvsz tényleg menj orvoshoz.
Elfelejtetted átváltani a nickedet.............
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 01:11
Előzmény: #1149  Törölt felhasználó
#1150
DLPH, miért írtál valamit?! Ja, az?!!!

Igazán köszönjük rendkívül kedves, "férfias", és megint SZEMÉLYEKRŐL SZÓLÓ hozzászólásodat?!
ITT az MEGÚJULÓ ENERGIÁRÓL van szó. Emeséljem?! Kit érdekel, hogy gazdagodó meg Te most éppen nyaltok-e egymásnak avagy épp bosszantjátok egymást?!
Csak ez mozgat, tényleg!!! SAJNÁLLAK.
Kutyát se mozgat! Olyan "kedves és elfogulatlan" vagy MEGINT, mint általában!
Csak nem volt rossz napod, megint -.)
Itt nem TI vagytok a téma, kutyát se mozgat a személyeskedés, csak téged érhetett valami sérelem. Elmúlik!!!

Nyugodj meg! Holnapra jobb lesz...

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 08. 00:42
Előzmény: #1148  Törölt felhasználó
#1149
Neked is BB, érezd jó magad.
Ugyanakkor felhívom mindegyik személyiséged figyelmét arra az apró de nem mellékes körülményre, miszerint amit Gazdinak írtam, semmiképpen nem szeretném ha úgy értékelnétek, mintha az vele szemben, és mellettetek érvelő vélemény lett volna.

Egyikőtökkel sem értek egyet és nem kicsit. Nagyon.
Törölt felhasználó 2007. 04. 07. 23:50
#1148
Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! Jótanácsként mondom, hogy minden fórumozó lazítson kicsit és pihenje ki magát. Néhány hozzászólóra (pl. gazdagodó) ráférne egy jó meditációs, vagy/és jógagyakorlat, továbbá feszültséglevezetésként vmilyen sport. :-)

K-mezon!
Neked külön is Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok locsolkodót Kívánok! Remélem nem fogsz elhervadni. :-) Köszi szépen amúgy. Majd elolvasom a mailt és írok is Neked.
Szerintem is lehetne az a mondat egyszer majd topikcím. :-) Sok locsolkodót vársz amúgy? A többit majd mailben...
Csók! BB

pénznyelő: Jövő héten visszatérünk az általad felhozott témákra, reagálok 1-2 gondolatodra.

garp, napelem: Én lehet, hogy elmegyek a közgyűlésre, de még nem biztos azért. Ahogy az időm engedi, nem tudom előre, hogy fognak alakulni a dolgaim, munka, stb..
Egyébként nem a letéti igazolás a legfontosabb, a LÉNYEG: ZÁROLTATNI KELL A RÉSZVÉNYEKET, HA VALAKI EL AKAR MENNI A KÖZGYŰLÉSRE! BŐVEBBEN LÁSD: KÖZGYŰLÉSI MEGHÍVÓ!
A KELER RT.-HEZ KELL FORDULNI ZÁROLTATÁS VÉGETT!

ÜDV. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 07. 18:58
Előzmény: #1146  Törölt felhasználó
#1147
Érdemes lenne elmenni.Sok érdekes dolgot lehet ám ott hallani.
Mennyivel előtte kell letétit kikérni?
Törölt felhasználó 2007. 04. 07. 15:42
Előzmény: #1145  Törölt felhasználó
#1146
...megy valaki a topicolók közül?
Törölt felhasználó 2007. 04. 07. 03:42
Előzmény: #1144  Törölt felhasználó
#1145
Szia BB,
hajnalok hajnalán küldtem el a mait... Remélem, érdekes Neked, mindenesetre őszinte. ..
Ja, az előző levelem írt, az általad idézett mondat is lehetne akár topikcím, ha a heylzet, meg a fórumozók megérnek rá, egyszer nemde?!! -:)))
Hogy eltűntek egyesek, pedig tényleg jó lenne normálisan vitázni, néha egy-egy nagyobbal fűszerezve maximum -:))) Majd...

Elfelejtettem kellemes húsvétolást és jó pihenést kívánni, főként hogy fáradt vagy, ahogy írtad! Pihenj és válaszolj, ha van kedved!

pussz
KK


Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 21:09
Előzmény: #1143  Törölt felhasználó
#1144
Kedves BigBroker, nem írtam eddig, de nagyon IGAZ, nagyon jellemző:

"Az új felfedezések három fázison mennek át: először kinevetik, másodszor keményen ellenzik azokat, végül azonban már nyilvánvalónak tartják."

A 2. fázisnál tán már tarthatunk, nemde édes BigBroki -:) Nem beszélve a céges passzivitásról, ami azért aggasztóbb -:)

A leveledre már fejben megfogalmaztam a választ, megírom még ma.... Csak nem olyan könnyű! Azért mennie kell -:)

Türelmet, szerelmet, életet .... -:)
szia:
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 16:21
Előzmény: #1142  Törölt felhasználó
#1143
Kösz a véleményedet, viszont mégis mi ösztönöz, hogy hozzászólj?!
Fáradtságot vegyél mégis? Tényleg érdekel!
Egyébként remekül szórakozom, és kíváncsi vagyok, hogy alakul a játék -:))) Semmi baj a színvonallal, nem tudom Neked mi a az ?! Szerintem ez is egyfajta mellébeszélés, mert ugyanakkor mindenkit ösztönöz valami, hogy itt megnyilvánuljon, még Téged is.
Egyébként, nyugi, a többi reszvénnyel, devizával stb., sőt hedge fund-fal is foglalkozom....
És, ha megfigyelted én is ugyanezt írtam, mint Te, hogy a Rényinél a labda, és a hírtől függ minden ...
Csakhogy itt már rég nem a genesisről van szó, hanem.... Nem írom le mégegyszer.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 14:48
Előzmény: #1141  Törölt felhasználó
#1142
Hát skacok... fárasztóak vagytok... nem is kicsit....
Mostanában már csak 2-3 hetente olvasok bele a "gondolataitokba" és ilyenkor mindíg megerősítem magam, hogy nem is kell sűrűbben.
Gyakorlatilag tavaly ősz óta nem csináltok mást csak egymást fikázzátok... és sajnos nem igazán sikerül ezen a szinten túllépnetek... egy jó néhányan állítjátok, hogy szar a papír, egy jó néhányan pedig ugranak erre... hónapról hónapra ugyanaz!!
A Ti dolgotok, nekem valóban nem sok közöm lehet hozzá, de Ti komolyan ennyire ráértek??? Nincs jobb dolgotok?? Nincs más olyan részvényetek amivel érdemesebb lenne foglalkozni amíg itt az ég világon semmi nem történik.
Biztos nem kerülte el a figyelmeteket, hogy az utóbbi jónéhány hónapban az ég világon semmi hír nem jött a cégről!!
Amint lesz hír, lesz irány is. Negatív hír akkor megy le a pincébe, pozitív hír el fog indulni felfelé.
És nem gondolom - hacsak nem vettetek üveggömböt :) - hogy előre pontosan tudnátok mi fog történni.
Persze utólag majd nagyon okosnak lehet lenni, vagy nagyon szépen csendben lehet maradni...
Tudjátok mint még tavaly a táskás vetélkedő műsorban. Mikor a táskát nyitó - akinek egyébként fogalma sem lehetettt a táska tartalmáról - bazi okosan állítja, hogy "Ő márpedig nagyot fog nyitni!" aztán ha nagy lett akkor nagyon okosan azt mondja, hogy "Na ugye megmondtam" ha meg kicsi akkor megvonta a vállát.
Ne csináljátok már Ti is ezt!! Lehet persze hinni ebben vagy abban.. de kijelenteni hogy "2000 Ft lesz év végére" vagy hogy "vége megy vissza 150 FT-ra"... hát ezek engem emlékeztetnek a fenti történetre.

De egyébként meg ha nektek ez jó... hát akkor további jó időtöltést!

Cső
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 14:06
Előzmény: #1140  Törölt felhasználó
#1141
csináld csak, ismételgesd, amit úgysem tudsz most befolyásolni. Megfelelő időben... Türelem!

Egyébként, mit adtatatok egy kezdőnek? Negatív gondolkodást?! Bárki, akár jobban is megítélheti a piacot, és így az árfolyam alakulását, aki ehhez szemlélettel rendelkezik. Sőt, lehet, hogy tisztábban lát. Ennyire rossz az élet?! Hogy ilyen gáncsos, ellendrukker vagy? Nem hiszem.
Jó lenne pedig, ha bölcs tanácsokat adnátok kezdőnek vagy nem kezdőnek. Eddig főleg KELLEMETLENKEDÉST adtatok nekik. Szerintem. Úgy, olyan magyarosan. Nekem nem tetszik. Jó lenne, ha változna...

Egyébként mi van, ha nem lesz napelem gyár, lehet? A tőke, kapacitás: emberi erőforrás, adott! Valamit kezdeni kell vele. Legalább ez, mint a nagy tapasztaltaktól felmerült volna bennetek, eszetekbe jutott egyáltalán?
Lehet, hogy bioethanol lesz mitbánom én. Engem csak a hozzállás bánt, nem is bánt. Nem előrevivő, érthetetlen számomra, függetlenül a Genesistől...

KK

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek