Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:45
Előzmény: #1138  Törölt felhasználó
#1140
Tudod mikor lesz 2-3 ezer?
Amikor lesz egy MŰKÖDŐ ÉS NYERESÉGES gyár....
ahhoz képest most még fű van a mezőn.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:43
Előzmény: #1138  Törölt felhasználó
#1139
Gazdi Te ezt miért csinálod?
Visszaolvastam, gyakorlatilag a fórumozásod 80 %-a ebből áll. Átjársz totyikokba fikázni. A maradék 20 %-ban saját
portfóliódat dícséred.

Ezt nem bántásból írom, hanem ugyanazért, amiért ebbe a fórumba is írtam, nem tetszik a manipuláció, és nem tetszik, ha valaki fanatikusan állítja folyamatosan ugyanazt, mert annak semmi köze semmi ésszerűhöz, nem hogy a tőzsdéhez, ahol másodpercenként is változhat a helyzet.

Ezt azért csinálod mert óvod a gyanútlan kezdőket, hogy belevesznek egy irreálisan agyondícsért részvénybe (ez elfogadható, de szerintem akkor is túlzásba viszed) , vagy azért csinálod, hogy bebizonyítsd ebben a fórumban permanensen azt, hogy micsoda guru vagy és tévedhetetlen (ez már messze nem szimpatikus nekem, sőt erősen zavarólag hat).
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:31
Előzmény: #1137  Törölt felhasználó
#1138
2-3 ezres ár lesz majd , de csak hírekre: állami támogatás, alaptőke emelés,... Mindkettő a közeljövőben várható. Ennél is magasább ár pedig akkor ha meglesz a gyár, termelés és profit is lesz.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:24
Előzmény: #1135  Törölt felhasználó
#1137
Értem én, az is eljön majd.
csaktudod jó lenne már magatokba szállni, harsogtatok itt 1000-1500-nál 2-3 meg több ezres célárakat, azóta lefelezett, sőt a kutya sem veszi, csak akik beragadtak azok tartják görcsösen, azért nem buktott még többet.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:24
Előzmény: #1135  Törölt felhasználó
#1136
perccel:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:22
Előzmény: #1133  Törölt felhasználó
#1135
Te már azt sem tudod, hogy mit írtál öt percel ezelőtt??? Ó Te szegény :))))))
Én a 100-150 HUF-os "céláradra" írtam ezt ,Te kis buta!!!!!!!
Hát nem tűnt fel???????????
:)))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:17
Előzmény: #1127  Törölt felhasználó
#1134
BB, tartozom egy válasszal, megírom, de szerintem pihentessük, hagyjuk azt a vonalat, de megírom!
Szia
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:17
Előzmény: #1130  Törölt felhasználó
#1133
Már lement, nem tűnt fel?
lefelezett az ára.
Üldögeltek benne még hónapokat, esetleg 1-2 évet is rájöttök.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:15
Előzmény: #1118  Törölt felhasználó
#1132
Csak pár apróság, a gyerekes kifakadásokra nem kívánok reagálni (önmagukban jobban mutatnak:)):

"ennyi erővel a Csepel-, Humet-, Econet-topicok látogatóit is le lehetne szektázni"
Ne félj, le is szoktam:)

"NEM SZABAD KIZÁRÓLAG A PROFITOT NÉZNI!"
Te miért tőzsdézel? Hát ha van valami, ami KIZÁRÓLAG a proftról szól, az pont a tőzsdézés...

"AZ EMBERISÉG EGYSZER EZZEL ASZEMLÉLETÉVEL FOGJA ELPUSZTÍTANI SAJÁT MAGÁT!"
Ezért mondtam bántás nélkül, hogy nem a tőzsdén a helyed. Greenpeace. Tök jó ez a fajta elszántságod, csak nem itt.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:13
Előzmény: #1129  Törölt felhasználó
#1131
vagyis elírtam: lesz MÁS!
Bocsi -:))) Most indulnom kell az irodába...
sziasztok!

KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:13
Előzmény: #1128  Törölt felhasználó
#1130
Gazdagodónak

Ha azt hiszed, hogy ilyen hülye duma hatására tényleg lefog menni a papír ára, akkor neked nagy pofára esés lesz majd:)))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:12
Előzmény: #1128  Törölt felhasználó
#1129
súlykold csak súlykold, amig magad legalább elhiszed. A realitás ui. kétesélyes. Vagy lesz vagy nem!!! Felesleges ezen most vitázni. Ha nem lesz, lesz már -:))))
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:08
Előzmény: #1124  Törölt felhasználó
#1128
Nem lesz ebből semmi sem.
Ha legalább egy épülő gyárat látnék, akkor talán....de nincs itt semmi, csak a nagy álmok.
VÉGE VAN.
Erre lassan mindenki rájön majd és újra a megérdemelt 100-150 Ft-on fog forogni a papír.
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:06
#1127
Thx!
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 12:00
Előzmény: #1125  Törölt felhasználó
#1126
és, hogy lásd, nemcsak a napenergia érdekel, DE AZ IS!!!! Nem hinném, hogy elvakult hívő vagyok -:)))

Pannonplast topic:
"Re: Pannonplast sztori Elözmény válasz erre 11:55
egyetértek, én is erősen remélem... -:))))))
KK
K-mezon
Re: Pannonplast sztori Elözmény válasz erre 11:39
Remélem, hogy a Pannonplast részt vesz ezen a vásáron, ha komolyan gondolja ezt a bioetanolos bulit : link
Ráadásul "Persányi Miklós környezetvédelmi és vízügyi miniszter reálisnak tartja, hogy a megújuló energia aránya Magyarországon 2020-ig a teljes energiafogyasztáson belül elérje a 20 százalékot.": link"

KK

Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 04:29
Előzmény: #1107  Törölt felhasználó
#1125
A technológia maga önmagáért (technológia technológiáért) értelmetlen, azaz semmi értelme, es ezt sem Tőled tanultam, magam is tudtam, úgyhogy nagyképű megállapításaidra nincs igényem, Pénznyelőkém. Miért érzed magad jogosultnak kioktatni mindenkit? Csak azt ne mondd, ami a legszínvonalasabb válasz szokott lenni tőletek, hogy, mert a legrégebb óta fórumoztok. -:)))... Pl. mutasd meg, hogy más, vagy BB pl. hol okoskodott?

És, értened kéne, amit írtam. Azaz: támogatást (nemcsak anyagi) nem csak az eredményekért, hanem káros következmények elkerülése érdekében, környezeti károk stb. miatt is adhatnak jó esetben.

Elég kalkulációt, forecastot stb-t láttam IT cégeknél, nemzetközinél is, pl. IBM-nél stb. profi környezetben BELÜL, ráadásul business developmenttel foglalkozva, így elég folyamatot is e területen (BPR - Business Process Reengineering). Mégis kérdezek, figyelek először.
Te, olvastad csak a "tapasztalatot" vagy csináltad is, mert általában azok szoktak ilyen magabiztosak lenni, akik nem csináltak semmit. Ez viszont "axióma" -:) Legközelebb erről is kioktathatsz -.)
És "csak" kérdezek!? Ráadásul MÉGCSAK nem is vagyok foto technológia mellett sem, ahogy ellene sem. Csak, ha vki támadja az egyiket, akkor felmerül benne, hogy miért, és kérdez?
Szóval mivel jobb vagy: Te már "tudsz", örömmel vesszük a számításaidat!
Remek KÉRDÉSEIM lesznek a kalkulációidhoz! Ígérem-:)
Másrészt, hogy kalkulálod amikor a 2 tech., foto és kazán pl. ugyan parallel fejlődnek, de teljesen elcsúszva időben?! Szóval, lehet, hogy aki az elsőt választja annak most lesz olcsóbb, később drága, az átállást hagyjuk, amíg aki másikat, annak esetleg fordítva. Kicsit hasonlóan a villany-gáz sztorihoz stb.
És az az okos kis agyadban nem merült fel, hogyha itt a működő, olcsó Si-t használó technológia, akkor mindek ölnek bele annyi pénzt egy másik kifejlesztésébe?!! A sok buta! -:)...
Na, mindegy! Mikor láthatjuk a számaidat, ha ilyen okos vagy? Ja, és úgy számolj légyszi, hogy a nanotechn. által e fotovoltikus technológiára vonatkozó elképzelések is látszódjanak a kalkulációban ár/teljesítményre lebontva...

A témával kapcsolatban egy dologban vagyok biztos, és, szerintem, igazából mindenki, aki lát és nem csak néz. Az az egyetlen egy dolog pedig, hogy változtatni kell azon a szemléleten és gyakorlaton, hogy emberiség CSAK fel/elhasznál anyagokat, forrásokat, energiát és nem juttat vissza semmit oda amig a természet kölcsönhatásokra épül/épít, nagyon leegyszerűsítve, épít-rombol-épít, energiát termel/használ és a folyamatot örök mozgásban tartja...
Az emberek meg csak el/felhasználnak forrásokat...
Csakhogy így a nyersanyagok fogynak, egyszer elfogynak? Így elpusztítva saját magukat valójában.. Nagyon okos! Olcsó volt?!
Akkor, mit mondasz majd gazdaságilag, eredményügyileg. Mi volt olcsó???!!! Arról nem beszélve, hogy részben csak megállapodás kérdése, hogy mi mennyit ér, lehet a homokot is aranyárban adni majd! Miért ne? Energiaforrás, mint az olaj -:)
Egyébként az nem merült fel benned, hogyha ennyire olcsó és jó a napkazán, akkor minek áldoznak ennyi pénzt, egyebet új techn. Kifejlesztésére, sok buta, pénzfecsérlő...

Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 02:14
Előzmény: #1123  Törölt felhasználó
#1124
"Rövid távon célár: 1000 Ft! 03.30

Rövidebb távon, 2 héten belül meglesz az 1000 Ft! Grafikonok alapján elemezve!!
900 Ft biztos pár napon belül!

Üdv. BB
BigBroker24"

Szóval hol az a 900 Ft amit biztosra mondtál pár napon belül??? Egyenlőre lejebb van mint amikor benyögted a 900-at, és akkor hol van még az 1000... Na mindegy 9 nap múlva jelentkezek, aztán számonkérem rajtad az 1000-et, hamár ilyen felelőtlen kijelentéseket teszel!

Egyébként ez úton gratulálok a grafikonelemzői képességedhez! Ezt melyik családtagtól lested el?
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 02:06
Előzmény: #1122  Törölt felhasználó
#1123
Kezdünk kiváncsiak lenni, hogy a többi családtagod mivel foglalkozik, ill. kitől mit tanultál...

JA meg az elmeorvosod véleménye is érdekelne, ha van... és ha nincs, akkor miért nincs?
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 00:21
#1122
Egyébként meg az Amway nem is ál távol tőlem. Testvérem konkrétan ezzel fogllakozik!
Tényleg! Na mit szólsz hozzá?:-)
Volt kitől tanulnom, na látod. :-)

Viszont én nem vagyok Amway-ügynök!
Hanem solar-ügynök vagyok! :-)))))))
Special Agent BBSolar24 a fedőnevem. :-))

Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 06. 00:16
#1121
Bocsi pénznyelő! A végén véletlen gazdagodót írtam.. elírtam a nevedet..
Néha olyan egyformák vagytok mentalitásban, pl. havi, pénznyelő, gazdagodó, stb..
Bocsi...

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek