Topiknyitó: Mumi 2024. 01. 09. 19:15

ŐSZINTÉN a DELTA részvényről  

Nyitnék egy új topikot, amiben A Delta részvényről beszélgethetnénk őszintén támogatást adva egymásnak ebben a nehéz időben. Várnék mindenkit akár a lufiból is, ide bárki őszintén leírhatja a véleményét, arról is ha megbánta h deltába fektetett és arról is, (ha valamikor a cég megemberelné magát befejezné a pofátlan csalást, átbaszást), hogy egy emelkedő szakaszba mi várható, mik az érzései, minden téren és tekintetben.
Egy szabály van a normális hangnem és trollokat sem szeretnék.
Én magam az emelkedésben vagyok érdekelt, ugyanakkor mindenkit arra kérek, akinek nincs deltája, hogy ezerszer gondolja meg h vesz-e, mert ez a papír a nyugalom megzavarására különösen alkalmas és 2019-től, amióta létezik a Delta gyakorlatilag 170-ről 40 alá, jelenleg 36.5-ig esett, 31 az alja, teteje 189 (A Delta az Estmédia révén került a tőzsdére, érdemes utána olvani pl itt: https://forum.portfolio.hu/topics/est-media-szekta/27296?oldal=4144
Ma éppen zöld, de ez sajnos a Delta életében felettébb ritka. Eddig rengeteg csalódást és fájdalmat hozott azoknak, akik bíztak bent, de reméljük h záros határidőn belül lesz ez másképp is. Hajrá Delta, Hajrá te híg fos! (Gpeti szavai, akit ismeretlenül is nagyon bírok örökzöld szavai az Opus topikból)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Mumi 2024. 03. 03. 10:30
#560
mindenkinek az lenne a legjobb, ha tartósan megindulna, ima részemröl ma is ment természetesen....
MANOPI
MANOPI 2024. 03. 03. 10:21
Előzmény: #557  fiftififti
#559
  Tisztelettel  köszönöm, viszont kívánom a legjobbakat.    
Attila1970k 2024. 03. 03. 06:46
Előzmény: #552  Dollarbill
#558
Az hogy sülyed a hajó
fiftififti 2024. 03. 02. 23:27
Előzmény: #554  MANOPI
#557
Elnézést kérek tőled, őszintén!!
Nem akartalak megbántani, és deltában levő hitedet mocskolni.
Én nagyot csalódtam benne, és emiatt végtelen a dühöm😟
Amúgy tisztelem kitartásod, és kívánom mihamarabb kamatozzon bőven elkötelezettséged a papír iránt!!
Ide, erre a topikra nem írok többet, különösen így papír nélkül, de tuti valamikor vissza térek, (hisz nekem ősidők óta volt)és akkor talán pozitívan tudok nyilatkozni a papírról.
További sok sikert, szerencsét, kitartást 👍👍
MANOPI
MANOPI 2024. 03. 02. 14:52
Előzmény: #555  MANOPI
#556
   DELTA-ról amiért van a fórum.  Én az elkövetkezendő hetekben hónapokban változásokat várok  a DELTA környékén.  Egy személyes már megtörtént,  A DELTA group zrt-ből minden átpakolva.   Kamatozó részvények  megvannak ( akvikra ) , bevezetésük várható az XTEND parkettre.    Mint már sokszor fejtegettem :  Itt ha beindul a történet akkor folyamatos híreket várok.  Várom például,hogy majd az utána következő akvik milyen formában kerülnek be a DELTA-ba.    Ennek akadálya nem lehet ,  biztosíték rá a Kormány bankja és a sok magán tőke alap   sok-sok NER közeli milliárdos.  Mint mindenhol , itt az IT piacán is  uralkodni fognak, akarnak: Szomorú ,de ez van.                                                                                                      Elképzelhető,hogy Vidra már ehhez nem adja a nevét.  Majd megtudjuk szerintem az elkövetkezendő hónapokban, hogy mi is van ,lesz a DELTA elkövetkezendő időszakában.   Szerintem tévúton jár aki azt hiszi,hogy  ennyi volt a DELTA története.  Amit várunk az még el sem kezdődött.  Azért építem itt a bázisom.  Ha benézem, hát az az én gondom,problémám.  Ennyi.  
MANOPI
MANOPI 2024. 03. 02. 13:43
Előzmény: #551  fiftififti
#555
  Én ide a DELTA cégről és árfolyamról írok.  
Ha neked ettől a viselkedéstől nagyobb lesz az egód  akkor csináld és ha több lesz a pénzed.  Én erre nem pazarlok  energiát.  A céggel foglalkozom és teszem amit jónak látok a jövővel kapcsolatban.                       
MANOPI
MANOPI 2024. 03. 02. 13:38
Előzmény: #551  fiftififti
#554
   Én nem minősítelek,nem érdekel mit veszel,milyen a számlád egyenlege.  Van véleményem a DELTA-ról,leírom.     Nem harcolok én itt papír nélküli fórumozókkal.  NEM írogatok Nutex fórumra- nord fórumra ,mert nincs olyan papírom.  Nem gusztustalankodok ott.                                                                                             Kérlek írj a DELTA cég jövőjéről ha van gondolatod.  Használd arra a fórumot amire való.                                       Egyébként semmi bajom veled és a kereskedéseddel.    Sziaaa.  :-)
 
Mumi 2024. 03. 02. 10:09
#553
Itt bármi lehet, senki nem tudja biztosan mi lesz itt, ami azért baj, mert nem arrol volt szó h itt bármi lehet, hanem arról volt szó h egy jó kis IT cég lesz minimum 210 forintos részvény áron, na most eltelt 5 év és iszonyú kemény, stresszes évek utan 37 kb 170ről......ma is ment az ima részemről h visszakapják ezt az öt évet, azok akik ezt tették....... 
Dollarbill
Dollarbill 2024. 03. 02. 00:44
Előzmény: #551  fiftififti
#552
Ha te nem riogatsz akkor a sülyedő hajó duma az mi?
fiftififti 2024. 03. 01. 23:34
Előzmény: #545  MANOPI
#551
Basszus, tényleg nem lehetsz ilyen szemellenzős ,elvakult, megvezetett😲
Hát nem látod itt a süllyedő hajót hagyják el nagy tulajok is, hogy átadják helyüket a következő  rablónak!!
Neres nagyvezető jön 😲😲??
Az tényleg felhúzza árfolyamot talán 60 ft-ra, aztán  kuka🤔?
fiftififti 2024. 03. 01. 23:22
Előzmény: #549  Donqatto
#550
Így van!!
És jól megszedve magukat lelépnek.
Itt minden neres tetű jól jár, csak a kisbüfik nem 😟
Donqatto
Donqatto 2024. 03. 01. 22:45
Előzmény: #543  Mumi
#549
Mert felfordul a gyomruk egy idő után :D
Mumi 2024. 03. 01. 20:49
Előzmény: #547  ricraven
#548
igen, bizom bent, folytatom 210ig, csatlakozzatok....
ricraven
ricraven 2024. 03. 01. 19:50
Előzmény: #542  Mumi
#547
Kezd hatni az ima, meg az átok.
Mumi 2024. 03. 01. 17:03
Előzmény: #545  MANOPI
#546
Árfolyam végre zöld, szóval ha ez kellett hozzá..... 
MANOPI
MANOPI 2024. 03. 01. 16:57
Előzmény: #542  Mumi
#545
  Ledöbbentem, bár nem tudjuk nekünk mikor mi lesz jó.    2021 őszén a hajón beszélgettem  vele.  Írtam akkor,hogy kulturált ,intelligens ember,emberek, kaptam érte rendesen.  Utólag belegondolva  ....................    Viszont még most is úgy gondolom,hogy kilógott a személye (  pozitív )  a  társaságból.                                     Gondolva a jelenre :  Miért  távozott  ?              Esetleg  nem tetszik neki a társaság INKORREKTSÉGE  a DELTA  tevékenysége körül.                         Vagy :  Jön a BÁB a valós "tulaj" megrendelésére.                                 Nem hinném,hogy jobb helyet kapott.  biztos kapnak ezek fizut rendes.  Gondolom,mert múltkor amikor   részvényt kaptak fizetés gyanánt akkor a darabszámot átszámítva  ezek a vezetők 3-5 millió forintot kapnak havonta SZERINTEM .    Nem örülök,de nem tudhatjuk,hogy számunkra mikor jön az indulás.   Lehet,hogy pont most ha esetleg NER-es vezető jön.     Várom a hetekben, napokban az akvi bejelentéseket.
Mumi 2024. 03. 01. 15:36
Előzmény: #543  Mumi
#544
de mi a faszért nem tudnak ezek öt éve egy normális momentumot, bármit normálisan összehozni, ilyen készakarva se lehetséges.....mi a fasz ez az egész már tényleg....
Mumi 2024. 03. 01. 15:21
Előzmény: #542  Mumi
#543
furcsa h mindenki mindig elmegy innen, furcsa, de nem csoda, miért nem tudnak ezek normálisan működni?miközben elvileg ehhez minden adott lenne....
Mumi 2024. 03. 01. 14:37
Előzmény: #540  MANOPI
#542
lemondott vidra.....
Mumi 2024. 03. 01. 12:35
#541
Ide hatalmas forgalom kéne és valamilyen nagy pozitiv bejelentes egymás után, ezek nélkül csak a vergődés ment és megy...... Részemről ma is ment az ima.... Lásd lentebb..... 

Topik gazda

Mumi
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek