Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Topiknyitó:
feel
2020. 01. 19. 14:04
4IG Nyrt reszvenyesek.
4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások
oldalanként:
20
40
60
80
100
első
-10
4406
4407
4408
4409
4410
4411
4412
+10
utolsó
4408
4409
4410
feel
2020. 05. 20. 09:06
Előzmény:
#8757
Törölt felhasználó
#8760
Ezert van szamlam az RC-nel is az e-broker sokszor sz@rakodik.
realmadrid
2020. 05. 20. 09:05
#8759
Brutál forgalom , sok eladó, realizáló.
treff
2020. 05. 20. 09:03
Előzmény:
#8602
Törölt felhasználó
#8758
kexelo-é is egy lehetséges chart, bár a forgalmi gyertyák az én verziómat támasztják alá a párhuzamos csatornából való kitörésre vonatkozóan
Törölt felhasználó
2020. 05. 20. 09:03
Előzmény:
#8755
feel
#8757
Ez a trágya cibes ebroker továbbra sem megy...
feel
2020. 05. 20. 09:01
#8756
Utolsó kötés:
668 HUF, 3 000 db (5 HUF, 0.75 %) (2020.05.20 09:01:08)
Összforgalom:
14 kötés, 72 975 db, 49 085 572 HUF
Kereskedési státusz
TRADE
Vétel
Cég
Aj.
Db
Ár
-
1
700 db
667 HUF
-
5
3 870 db
666 HUF
-
8
8 154 db
665 HUF
-
4
15 951 db
663 HUF
-
2
1 100 db
662 HUF
-
7
3 920 db
660 HUF
-
2
2 500 db
656 HUF
-
3
382 db
652 HUF
-
3
8 950 db
651 HUF
-
6
4 920 db
650 HUF
Eladás
Ár
Db
Aj.
Cég
676 HUF
500 db
1
-
678 HUF
2 105 db
3
-
679 HUF
8 150 db
3
-
680 HUF
14 573 db
6
-
681 HUF
2 900 db
4
-
682 HUF
7 605 db
2
-
683 HUF
1 945 db
2
-
684 HUF
4 528 db
3
-
685 HUF
11 184 db
5
-
686 HUF
70 db
1
-
feel
2020. 05. 20. 09:00
Előzmény:
#8743
realmadrid
#8755
Utolsó kötés:
678 HUF, 600 db (15 HUF, 2.26 %) (2020.05.20 09:00:29)
Összforgalom:
3 kötés, 39 200 db, 26 350 356 HUF
feel
2020. 05. 20. 08:59
Előzmény:
#8752
stroppa
#8754
Az jo akkor mi is tartjuk ezt 8 ev osztira.
Zipfer
2020. 05. 20. 08:58
Előzmény:
#8746
stroppa
#8753
Hát ebben a vérzivataros időben minden téren növekedést elérni(árbevétel, ebitda, profit, munkaerő) szerintem nagyítóval kell keresni ilyen céget :-)
stroppa
2020. 05. 20. 08:57
Előzmény:
#8747
szaferi
#8752
1200e átlagom van benne. 8 év osztira vettem. Egyébként csináltak tavaly 560 millió adozótt eredményt. Amit ki is fizetnek.😉
feel
2020. 05. 20. 08:57
Előzmény:
#8746
stroppa
#8751
Az en VIP kiszallom nagyon nem itt lesz es lehet nem is ebben az evben.
areka
2020. 05. 20. 08:56
Előzmény:
#8733
stroppa
#8750
Apád kaszált! 😆
feel
2020. 05. 20. 08:55
Előzmény:
#8746
stroppa
#8749
Vegyl te is vizes tokent meg KSoftot az ugyis alularazott azt mondta Kulcsar ur :-)
feel
2020. 05. 20. 08:54
Előzmény:
#8743
realmadrid
#8748
Az is lehet az utobbi napokban korrekcio nelkul emelkedett.Viszont az eses merteke is itt volt a legnagyobb.
szaferi
2020. 05. 20. 08:54
Előzmény:
#8746
stroppa
#8747
Kulcsárral mi újság?
stroppa
2020. 05. 20. 08:53
Előzmény:
#8734
feel
#8746
Jászai a legnagyobb simlis. Opus 600ftnál reális az árfolyam ugye ezt mondta. Konzum -Opus mindenki jól fog járni. Tsystem vétel. Aztán mégsem. Hát sok sikert Feel. Azért itt már VIP kiszálló.
feel
2020. 05. 20. 08:53
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8745
Opus jelentes is jon nemsokara majd meglatjuk az milyen lesz.
szaferi
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8744
Örülnél, ha a futurban, vagy opusban ilyen számok jönnének!
realmadrid
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8739
feel
#8743
Azért remélem , nem a hírre adni effektus jön elő.
feel
2020. 05. 20. 08:52
Előzmény:
#8740
GoldGym
#8742
Minden szentnek magafele :-) tudod de itt legalabb van mire.
verto
2020. 05. 20. 08:51
Előzmény:
#8704
Magyarboti96
#8741
Én is maradtam eddig, mert nem tehettem mást.
Idén Jan.2-án vettem 698Ft-ért. Talán ma 0-ba érek.
első
-10
4406
4407
4408
4409
4410
4411
4412
+10
utolsó
4408
4409
4410
Topik gazda
feel
5
5
4
aktív fórumozók
feel
rice2
bube
S.Worthington
Metis_papa
legfrissebb topikok
Összes topik
08:59
Delta Nyrt
08:55
Ezüst
08:52
Mtelekom
08:52
NEW OPUS GLOBAL
08:52
OTP Singlemarket problémák, kérdések
08:48
Futuraqua részvényesek topikja
08:47
Olaj és Gáz
08:46
EUR/HUF
08:45
Tréder Topik :o)
08:38
OTP részvényesek ide!
08:37
Financial Forecasts
08:36
DAX
08:26
Eurós részvények vitasarok
08:13
Magyar Állampapír tulajok
08:08
NUTEX mindenkinek
07:36
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
07:33
ORBÁN TAKARODJ !!!
07:04
Lakás/Ingatlan árak topik
06:49
Humor
23:32
OROSZ-UKRÁN háború
23:24
MOLly tulajok topikja
22:15
Rába és a láma
22:15
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
20:05
Futuraqua NYRT reálisan
18:20
magyarpéter és a tisza kormány
17:47
USA - Irán háború
17:36
USA részvények vitasarok
17:27
Őrmester részvényesek ide
15:13
Alteo Nyrt.
13:44
Z (de) generáció
12:42
4IG Nyrt reszvenyesek.
11:53
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
11:53
PANNERGY - moderalt
10:17
DUNAHOUSE részvény
09:35
Akko fórum
21:34
*Shortosok klubja*
18:46
4IG részvény
17:35
Richter topik
15:45
ÉPDUFERR Nyrt.
14:17
EURHUF és minden más
friss hírek
További hírek
08:55
Tisza-kormány: rendkívüli bejelentéssel készül Magyar Péter
08:55
Kármán András: fontos nap lesz a mai a kamatstop szempontjából
08:49
Egykori hírhedt terroristát küldene Trump, hogy rendezze Izrael háborúját - Megszólalt es-Sar, félreértésről beszél
08:44
Munkába állt a CIB Bank új elnök-vezérigazgatója
08:42
352 forint környékéről indítja a hetet az euró
08:42
Az ING megtalálta az AI forradalom egyik legnagyobb nyertes országát
08:41
Vészjósló bejelentés érkezett Amerikából: az irodai munkák fele teljesen megszűnhet, már a munkavállalók megmentésére készülnek
08:35
Hegyekben áll a felesleges tőke a bankoknál - Új terv szivárgott ki az Európai Bizottságtól
08:33
Bezárnak az iskolák és leállnak a vonatok: lecsapott a hőség Európára
08:33
Döntött a bankóriás: mindenki megkapja az AI-t, vagyonokat keresnek ezzel
08:30
Lőttek Putyin és Trump alkujának, Moszkva Európát fenyegeti – Ukrajnai háborús híreink hétfőn
08:06
Zelenszkij keményen odaszúrt a korábbi nagy szövetségesnek: Orbán Viktor neve is előkerült
08:01
Most akkor nem elég tiszta a tenger Horvátországban? Megszólalt a szakértő
07:54
Jó hírek jöttek az iráni háborúval kapcsolatban, emelkednek az ázsiai tőzsdék
07:21
NATO-hatalom hajóját lőtték az oroszok: egyre többet tudni az incidensről
07:08
Lezárult az első tárgyalási kör Amerika és Irán között: szivárognak a részletek az alkuról
06:49
Nappallá vált az éjszaka: hatalmas robbanás rázta meg a gáztermelő óriást, veszélybe kerülhet a globális ellátás
06:25
Lerántották a leplet Putyin félelmetes nukleáris rakétájáról: valójában nem lehet alkalmas a bevetésre
06:20
Erre az inflációs adatra figyel most a világ
06:00
Összeállt a kép: holnap kamatot vághat az MNB
Partnereink
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.