Topiknyitó: evazeller 2019. 05. 29. 21:11

leves  

most kiderül, mik mennek a levesbe
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
martin36
martin36 2020. 03. 11. 21:22
Előzmény: #7097  festina88
#7100
A nutex belefert nalam a kockazatba,ugy voltam vele h boven kiulom.
Virus vilagpanikra.viszont nem volt ratervezve.
Ebben az esetben tokmindegy mim lett volna helyette,azt is eladtam volna.
martin36
martin36 2020. 03. 11. 21:18
Előzmény: #7094  zsoltee77
#7099
Kb ezt teszem.
Hal Istennek nem szamolgattam,nyomtam a.gombot es pont.
Meg most maradt annyi tokem,h kesobb ebbol barmennyit lehet csinalni egy okos beszalloval,es egy agyonutott piaccal.
Kicsit raereztem az.utobbi napokban a short. izere is,es mivel a tokem toredekebe kerul egy bux short mondjuk,es megis tobbszoroset keresem vele minden szivinfarktus nelkul mint a teljes tokemmel papirba fektetve- hat ezzel most elvagyok.
Mondjam azt h pl ma is tobbet kerestem egy minimalis short pozival,mint januartol idaig osszesen?
Itt most szamomra fo szabalykent lepett elo:longot elfelejteni,venni szigoruan semmit!
Atertekeltem a virus panikot,illetve a kormanyok adta valaszt:szilard meggyozodesem volt eddig h ez csak lofax a kobon,ahogy jott ugy megy is.....Kinaban mar semmi,itt meg mimtha egy masik bolygon lennenk...
A tegnap esti kormanykommunikacio,varga nyilatkozata,de legfokeppen a mai amcsi plusszos zarora adott bux valasz viszont mindent megforditott a fejemben.
Ha tevedek,akkor ennyim maradt.
Ha nem...akkor.mrglstjuk mit lehet kihozni belole.
De allando hasgorcsot,meg idegesseget biztos nem.
Kivanok minden longosnak sikert es kitartast,ugy gondolom azert jelenleg is,h nyarra mar forditott lesz a tozsdei helyzet,de szerintem most a hullazabalok tort ulnek egy par honapig.
Egy het alatt feleztem,nem akartam megtudni mennyim maradna 3 honap alatt.
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 21:10
Előzmény: #7093  lizabell
#7098

"sarc-időszak " van most szerintem
aki kihullik, az veszti a pénzét
aki vesz, tobzódhat az árakban
festina88 2020. 03. 11. 21:07
Előzmény: #7091  martin36
#7097
Nem akarlak bantami,meg a nagyok is esnek de azert nem a legstabilabb papirokban voltal benne ha jolt lattam, pl nutex
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 21:04
Előzmény: #7092  martin36
#7096

az igazi felelősség a kormányokat terheli majd
néhányan hapciznak, meggyógyulnak, néhányan, mint én is, felkészülök a halálra, aztán legfeljebb nem halok meg, de amit a gazdasági visszaesésben művelnek, ez mind a kormányok felelőssége lesz ------ elképesztő károkat okoznak a döntéseikkel a gazdaságban
csak remélni merem, nem szándékosan, hanem butaságból
istvansogor 2020. 03. 11. 21:02
Előzmény: #7072  evazeller
#7095
Szia Éva!
Ilyen még talán soha nem volt hogy többet kerestem
Richter shortjaimat zártam, vettem Molt, de el is adtam, illetve Telekomot
Annak is kiment egy része
Lehet mindet adni kellett volna
Molt még szándékozok betárazni
Valaki említette Wallist. Lehet
zsoltee77
zsoltee77 2020. 03. 11. 21:00
Előzmény: #7091  martin36
#7094
Igazad van, hátrébb kell lépni ilyenkor egyet és átgondolni a dolgokat. Ha elcsitult a csatazaj, elült a por, akkor kell megvizsgálni a helyzetet. 2-3 hónapig pihi legalább, de lehet, hogy csak az év végén.
lizabell
lizabell 2020. 03. 11. 20:58
Előzmény: #7088  evazeller
#7093
Remélem májusig lesz valamennyi korrekció, legalább adózni tudjunk.
martin36
martin36 2020. 03. 11. 20:57
Előzmény: #7090  evazeller
#7092
Az a vicc az egeszben,h vmiert-egyszeruen gozom sincs miert-de hetek ota.nezegetem,h lehet venni Kinabol olyat,h wc papir gyarto gep.
De h mi a francert nem azt vettem mondjuk estmedia helyett,mig elek nem fogok rajonni.
martin36
martin36 2020. 03. 11. 20:55
Előzmény: #7084  zsoltee77
#7091
Koszi az egyutterzest Zsolti.
Masodjara egy full padlo utan epp azert kezdtem bele,mert nem akartam feladni,bizgatott a dolog h ennyiben nem hagyhatom,az ember tanuljon az elozo hibajabol.
Az elozo valsag elott eleg jol mentek a dolgaim,epp Dubaiban vettem egy ingatlant a tuti uzlet remenyeben,amikor mi jott ket honap mulva?
Hat persze h ingatlanvalsag.
4 evig szipoplyozott,miutan az ossz vagyonom 800k kp maradt ami csak elmeleti,mert mellette mar volt 5 mill tartozasom is.
Akkor huztam egyet,es ujabb 4 ev alatt felepultem.
Ma elgondolkodtam:a panik detto ugyanaz mint a valsagkor volt,remhirterjesztes szinten,esesek szinten.....es.....mikor tettem be legutobb masfel milla kp-t?
Ket es fel hete hetfon,a legelso igazi eso napon.
Tul sok a parhuzam a regi dolgokhoz kepest,okos ember pedig ne lepjen ketszer ugyanabba a folyoba,nekem a labszaram viszont mar vizes.
Hat inkabb visszahuzom,amig meg van labam.
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 20:53
Előzmény: #7087  martin36
#7090

össze fog csapni a wc-papír-maffia a papírzsebkendő -maffiával, ki jön ki győztesen?:)
az nem, akitől elszedték a pénzét
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 20:51
Előzmény: #7087  martin36
#7089
ez a wc-papír- maffia lesz, ami a háttérben tevékenykedik:)
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 20:46
Előzmény: #7086  evazeller
#7088

ez a vírus majd egyszer úgy vonul be a tőzsdetörténelembe, mint "wc-papír-pánik"
összevissza fossák magukat a népek, elvesztik a pénzüket, mesterségesen generálják a pánikot a kormányok is, mi a f@sz, hogy bezárnak mindent, keltik mesterségesen a gazdasági összeomlást, ez már szerintem összeesküvés-elméletbe illő nagy szemétség
martin36
martin36 2020. 03. 11. 20:44
Előzmény: #7086  evazeller
#7087
Ez az levesneni.
Most hivott fel az elobb egy csaj,pont errol beszelgettunk,h o mar ki se nyitja az ujsagot,a hireket inkabb mar el sem olvassa,mert agyrem ami itt tortenik.
O ingatlanos,de ahogy orbanek elore belengetik a recessziot a 4% plusszus gdp terv mellett (ami alapbol egy vicc),hat az mindent csak sok jot nem sejttet nekik sem.
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 20:31
Előzmény: #7085  csilla23
#7086

ezt most még egyszer beteszem "elmebetegség" --jeligére
"barátnőm most azt meséli, hogy a cég, ahol dolgozik, határozatot hozott, lefalaznak egy operatív szobát, és ha nagy baj lesz, a cég dolgozóit szabira küldik, az operatív szobában dolgozik a főnökségkérdeztem: az operatív szobába hogy jut el a főnökség vírusmentesen és hogy megy haza?
tényleg már az elmebetegséggel határos, ami történik
hapci !!!!!!!!!
csilla23
csilla23 2020. 03. 11. 20:23
Előzmény: #7079  martin36
#7085
Ebben maximálisan igazad van.
Itthon pl nem fogják innentől úgy árazni a fantasztikus pletykákat, terveket, esetleges reményeket, mint a stabil fundát. Előbbiek nehezebben is fognak talpra állni. Meggyőződésem. 
Persze, egy-egy papírra, amint elment a vihar ráugranak a spekák, csak már kevesebben fognak beugrani, hogy kitömessék magukat.
Nálam IT-telekommunikáció (sorrendben: Kulcs, Mtel, plusz 4iG, ha lesz osztaléka és az Est, ha feláll, mint cég); zöld vagy energetikához kötődő (Alteo, Masterplast); ingatlan (BIF) és titkos favorit (Wallis, agymenés jön: jelenlegi árazása miatt, és hát a Veres is ki akarja venni majd belőle a hasznát osztalékkal, plusz az autógyártók visszafognak venni az áraikból, hogy újra felpörögjön az üzlet, az emberek meg, ha elmegy ez a szar majd akarnak valamit venni, a bankok meg pofátlanul olcsó hiteleket pakolnak mellé). 
Fontos lesz a várható, viszonylag kiszámítható osztalék. Meg fogják az emberek szeretni a stabil, de kis nyerőt, ezért az effélék hamarabb talpra fognak állni...
zsoltee77
zsoltee77 2020. 03. 11. 20:21
Előzmény: #7039  martin36
#7084
Óóó basszus, nagyon sajnálom. :(
Azt mondják az igazi spekulánsok 2-3x lenullázzák magukat, fel a fejjel. A tőkeáttétel kemény dolog, ezért én pl. nagyon ritkán élek vele, ahhoz ott  kell ülni és figyelni, mert ha bux hatiban ellened megy a piac, akkor 10x-en megy ellened.
Te ilyen konzervatív figura vagy, meg kell találnod a számodra kényelmes és kezelhető kockázatú kereskedési stratégiát. Tibi0002 által is képviselt value irányzat sztem neked megfelelő lehet állampapírral kombinálva. Ne. Add. Fel.
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 20:20
Előzmény: #7082  csilla23
#7083

barátnőm most azt meséli, hogy a cég, ahol dolgozik, határozatot hozott, lefalaznak egy operatív szobát, és ha nagy baj lesz, a cég dolgozóit szabira küldik, az operatív szobában dolgozik a főnökség
kérdeztem: az operatív szobába hogy jut el a főnökség vírusmentesen és hogy megy haza?
tényleg már az elmebetegséggel határos, ami történik
hapci !!!!!!!!!
csilla23
csilla23 2020. 03. 11. 20:05
Előzmény: #7080  evazeller
#7082
Ilyenkor szoktak venni a fejlett világban, persze megvárják a jó időzítését... Majd elkezdi az értelmesebb, tőkeerős itthon is
evazeller
evazeller 2020. 03. 11. 19:33
Előzmény: #7080  evazeller
#7081
helyesen: miért nem vesz a cég srv-t

Topik gazda

evazeller
evazeller
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek