Topiknyitó: Pluto13 2019. 03. 19. 10:43

Delta Nyrt  

Ezt a fórumot azért hoztam létre hogy a régi Estmédiások tudjanak beszélgetni trollmentesen.
Nem felbeszélő fórum,de sok régi tagunk visszavonult a lebeszélő trollok miatt.
Előre szólok aki trollkodik vagy siránkozik az válasszon másik topikot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kata311
kata311 2026. 06. 08. 12:06
Előzmény: #122359  MANOPI
#122360
Link után mindig egy entert üssél és onnan folytathatod
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 08. 12:01
Előzmény: #122356  Pepo
#122359
Pepo !  Kérlek,most is ...............     Nem sikerült ezek szerint most sem, pedig brutál olvasmány, 60 ezer milliárd ellopott pénz 16 év alatt !!!!!!!!!!!    Sziasztok, elég a mai napra.  :-)
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 08. 11:56
#122358
  Még egy és ígérem, a mai napra abbahagyom.                                                                                                              https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20260608/kitalalt-az-allami-hivatal-vezetoje-60-ezer-milliard-forintot-lophattak-el-magyarorszagon-ket-miniszter-is-meguzente-hogy-alljon-le-841798                                          Még csak elolvasni is félelmetes.   Erről beszéltem éveken keresztül.  
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 08. 11:53
Előzmény: #122356  Pepo
#122357
Elnézést. 
Pepo
Pepo 2026. 06. 08. 11:51
Előzmény: #122354  MANOPI
#122356
Pontos vessző miatt nem akarta megnyitni. Köszönjük a cikket!
MANOPI
MANOPI 2026. 06. 08. 11:48
#122354
https://www.portfolio.hu/befektetes/20260608/milliardokat-er-ha-jol-kommunikal-egy-ceg-rejtett-ero-mozgathatja-a-magyar-tozsdet-841892 ;                                                                                                                                Jó olvasmány a DELTA vezetőinek.      Számunkra azzal kezdhetnék,hogy ha már ide letették megint az árfolyamot a srv miatt akkor vegyék már meg.  Minden alkalommal csak a sunyiság megy.    Tetejében a kitaníttatott Diplomatát bízták meg a vétellel.     Egy jóérzésű ember ezen már csak mosolyog,  még csak bosszankodni sem érdemes ezen az újfent szánalmas produkción.  Legalább most nem az hazudták,hogy vehetnek esetleg több mint 90 millió darab srv-t.  :-)                                                                                                                               Szóval itt a "tanulmány "  a vezetők részére.  :-) 
Tutidolog
Tutidolog 2026. 06. 08. 11:46
#122353
Kellene a PF vagy VG cikk, hogy egy kicsit megmozgassa az árfolyamot.
Ez így elég gyenge egy ilyen hírre...
Vicus2000 2026. 06. 08. 10:54
Előzmény: #122350  Vakon_bizva
#122352
ennek ellenére én ezt a hetet már pozitívra várom!
Vicus2000 2026. 06. 08. 10:53
Előzmény: #122350  Vakon_bizva
#122351
a hír csak arra lett volna jó hogy legyen mire elindítani.
Vakon_bizva 2026. 06. 08. 10:51
#122350
Penteken mondtam, ettol ne varjatok csodat… (szerzodesre gondolok) 
Vicus2000 2026. 06. 08. 10:17
Előzmény: #122348  vinup
#122349
az nem lenne jó mert az csak speka lenne!
vinup 2026. 06. 08. 10:13
Előzmény: #122347  Vicus2000
#122348
Hír nélkül fog megindulni, ahogy eddig is.
Vicus2000 2026. 06. 08. 09:33
Előzmény: #122342  Pogi
#122347
azon sem csodálkoznék ha a mai nap, vagy a héten újabb szerződésről jönne valami hír. lehet ezért nam írnak róla?
kata311
kata311 2026. 06. 08. 09:18
#122346
Hajrá Delta!!!
12345 2026. 06. 08. 09:14
Előzmény: #122341  Vicus2000
#122345
Ott már sokan adnák🤣
12345 2026. 06. 08. 09:11
Előzmény: #122342  Pogi
#122344
Még nem jött ki a cikk róla
Vicus2000 2026. 06. 08. 09:10
Előzmény: #122342  Pogi
#122343
jó ez így, színtenként szedik össze. majd 60felett begyorsúl ha átmegy rajta!
Pogi 2026. 06. 08. 09:06
Előzmény: #122341  Vicus2000
#122342
De hogy egy ilyen hírre zéró vételi akarat nincs az valami döbbenet…
Vicus2000 2026. 06. 08. 09:02
Előzmény: #122339  hekki
#122341
én a 60 feletti árfolyamot sem zárnám ki!

Topik gazda

Pluto13
Pluto13
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek