Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 04. 28. 05:37

GARDÉNIA KAMUZÁSOK  

tudom nem fog tetszeni a Gradénia részvényeseknek, de az ő érdekükben is:
.
a NAPI Gazd. híre arról szólt, hogy
.
A 20-25 m EUR értékű ... bevásárló központ építése .......... illeszkedik azon stratégiába, mely a függönygyártásról az értékestésre és az ingatlan vagyon hasznosítására helyezi át a hangsúlyt."
.
Ingat lanhasznosítás? Kamu. Az eredeti 2002-es terv szerint a győri ingatlant akarták eladni, a SAJÁT GYÁRTELEPET AKARTÁK ELADNI, hogy a HITELEKET VISSZA TUDJÁK FIZETNI.
.
Elnézést ez a Gardénia a II. félévben ismét veszteséget termelt.
.
Ennek a Gardénia vezetésnek nagy része vitte csődbe a FŐNIX Rt-t. Régi tőzsdések még emlékeznek.
.
A HÍR HAMIS DOLGOT SUGALL MÉG EGY HELYEN: A valóságban a függönygyártás helyett már csak értékesítéssel foglalkoznak, amely ismét CSAK VESZTESÉGET termel.
.
Milyen ingatlanhasznosítás? Eladták már amit csak tudtak. (Nyíregyházi ingatlan stb.) Hogy a korábbi veszteséges ausztriai Vossen akvizíciót finanszírozni tudják.
.
20-25 millió EURt honnan szednek össsze? Mi a fedezet? Hihetetlen. Több mint 500 MILLIÓ FORINT JELENLEG IS A HITELÁLLOMÁNY.
.
Tud om mi van a bevásárlóközpont terv mögött.... Meg kellene kérdezni a kirúgott 500 emberből néhányat, mit gondolnak a Gardéniáról.
.
Sok sikert egy olyan spekulációs célponthoz, amely 5 év veszteség után kb. 2 MILLIÁRD VESZTESÉG után 2004 I. félévében 30 MILLIÓ ADÓZOTT NYERESÉGET produkált, hogy 2004. II. félévében ISMÉT VESZTESÉGES LEGYEN A MÁR REORGANIZÁLT CÉG.
.
Pilótajáték lehet, de csak nagyon óvatosan. A Ti érdeketekben.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:52
Előzmény: #178  eKOÓS
#180
Nem értem ez miért old fel téged a b@lfaszság alól....
matteo 2006. 03. 31. 10:52
Előzmény: #171  eKOÓS
#179
eKOÓS,
sokmindenben egyetértek, de egy valamiben nagyon tévedsz:
"Mindenki felnőtt ember,.."
pont akiktől a falnak lehet néha menni, még jogilag sem érték el a felnőtt kort (a többi csak szellemileg nem)
engem megnyugtatott ez a tény, amikor beigazolódott :)
eKOÓS 2006. 03. 31. 10:45
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#178
"Amugy pont az a gondod hogy nem poziból beszélsz..akkor minek beszélsz?"
"A gardéniával már tényleg nem vagyok poziban..."
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:44
Előzmény: #176  Törölt felhasználó
#177
nesze a konzumot 5000 forinttal +8%-ra húzzák...1 misivel úgy bevágható felső limitre hogy azt hiszed rally van.
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:42
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#176
Igazad van..sőt továbbmegyek, a humet komolyabb rally volt mint a gardénia, mert a humetnél 100 misis forgalmak voltak, itt meg néhány millával már bemozgatod...ilyen alapon a skoglund, ehep, hungent meg egyéb ótvarok akár néhány 10 meg százezerrel is felső limitesre sőt duplázásra húzhatóak.
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:40
Előzmény: #171  eKOÓS
#175
Hát.....keveset olvasol, és nem látsz a dolgok mögé....inkább ne szóltál volna , jobb lett volna.
Először is:
ha :-)))) jel van a végén, az csak vicc...
meg az is csak vicc ha elsőre sem tűnik komolynak...
Nem tudom viszont mi van azokkal akik teljesen komoly áltudományos alapossággal
ugatják és húzzák le a jó papirokat...azokra nem akarsz rábüfögni?
Amugy pont az a gondod hogy nem poziból beszélsz..akkor minek beszélsz?
A gardéniával már tényleg nem vagyok poziban, de az összes többiben benn vagyok (fotex, eco, phyl, flax..stb) amikben beszóltam, ugyhogy szerintem te vegyél be egy nyugtatót és evezz el.
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:38
Előzmény: #173  Törölt felhasználó
#174
teljesen egyetértek,de szerintem mindenki.még jó,hogy valamelyik spekipapírban mindig van vmi hír ehy jó kisrallyhoz.
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:36
Előzmény: #169  Törölt felhasználó
#173
Egyébként mindegyik kispapír egy nagy szar. És szvsz csak akkor érdemes belenyúlni, ha valami konkrét speki sztori van benne, anélkül kár beleülni azért hogy hátha lesz valami. És akkor is csak úgy, ha van benne legalább 50, de inkább ennél is több nyerő lehetőség elfogadható buktakockázat mellett. És akkor se tőkeáttétellel, de még csak full tőkével sem. Szerintem így érdemes max.
A Gardénia, Novotrade, Garex stb. szintű papírok meg totál felejtősek, olyan illikvidek, hogy ha gáz van 500e-1misinyivel se tudsz kiszállni. És aztán még tapétának se jó, amióta dematolták őket:)
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:35
Előzmény: #170  matgab
#172
o.k. értem.csak azt hittem mindenki megvakult,de örömmel látom,hogy nem ez a helyzet.
eKOÓS 2006. 03. 31. 10:34
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#171
Hosszú hónapok óta elolvasgatom a fórumra írt hozzászólásokat,de most már egyszerűen nem tudom megállni,hogy ne írjam le a véleményemet.Nem láttam még egy iylen rosszindulatú,gonoszkodó,másokat irigylő és más kárát örömmel szemlélő embert,mint "gazdagodó"-t.Nem bírom felfogni,hogy mi jó van abban,hogy bemegy más topicokba,ahol a kisspekik örülnek az éppen aktuális szerencséjüknek,és elkezd károgni?És most nem kell majd azzal a szöveggel jönni,hogy csak elöre figyelmeztet,meg óvatosságra int,mert ezeket már rég elsütötték mások,és a hozzászólás mikéntjét is tekintve átlátszó és nevetséges indok.Mindenki felnőtt ember,el tudja dönteni,h hogyan és miként kockáztatja a saját pénzét.Érdekes módon,a semmi reménnyel sem kecsegtető plaxos papírjára nem tud károgni...micsoda egy ember.Gazdagodó,nézhetnél egy kicsit a tükörbe,vagy olvasgasd vissza más topicokba való beszólásaidat is,különös tekintettel azokra,amikben nem voltál poziban.Süt belőle az irigység.Szánalmas.Nem gardénia poziból beszélek.
matgab 2006. 03. 31. 10:31
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#170
Mindenki abban hisz amiben akar, nem azt mondom, hogy bármi áron venni kel, mindneki fontolja meg mennyit ér neki...
Én csak gazdagodó stílusára vagyok kiakadva, hogy amiben benne van, abban nap , mint nap limit ugrásokat vár, amiben meg nincs, azt meg leszarozza, meg lehülyézi aki benne van, anélkül, hogy a papírnak kicsit is utána nézne...

Amúgy foci nyelven, a győzelmet ritkán kell megmagyarázni...
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:31
Előzmény: #168  Törölt felhasználó
#169
"de beszarok ha elhiszitek amiket írtok"
Kriszti@n, ahogy elnézlek más topicokban, más papírokban te pont azt teszed, amit itt most szarozol. Csak mondom:)
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 10:18
Előzmény: #167  matgab
#168
nem gatdagodót védem ,de beszarok ha elhiszitek amiket írtok.jó kis spekirally de semmi több.humet szindróma.egy ilyen hírre így elindulni?!ezzel az erővel az többi spekipapír is triplázhatna...
matgab 2006. 03. 31. 10:13
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#167
gazdagodó te beteg vagy?
József Attilát juttatod eszembe...:)
ecomoon 2006. 03. 31. 10:09
Előzmény: #165  Törölt felhasználó
#166
majd 800 körül :)
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 09:58
Előzmény: #164  matgab
#165
Lassan ideje limites zuhanórepülésbe váltani:-)))
matgab 2006. 03. 31. 09:40
Előzmény: #162  Törölt felhasználó
#164
fáj mi , gazdagodó, hogy a flaxba beragadtál?
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 09:31
Előzmény: #161  ecomoon
#163
szerintem Civin.biztos ezért adta el a humi papírjait :-)
Törölt felhasználó 2006. 03. 31. 09:31
Előzmény: #161  ecomoon
#162
boldog, boldogtalan veszi, ha kell neki ha nem:-)))
ecomoon 2006. 03. 31. 09:28
#161
Tudja valaki, ki vásárolja?

Topik gazda

marques
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek