Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Eszkavator
Eszkavator 2019. 06. 28. 22:04
Előzmény: #75358  Tibcsuha
#75360
A kocka el van vetve. Már csak arra várunk, hogy kikeljen és mindenki degeszre zabálhassa magát a kockafa gyümölcseiből.
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 28. 21:54
Előzmény: #75358  Tibcsuha
#75359
Tibcsuha 2019. 06. 28. 21:40
#75358
Izgalmas júliust várok!
Persze vártam én már sokmindent. Természetesen türelmesen várunk tovább!
Aki eddig várt annak mindegy,aki meg nem bírja viszlát!😊
Egyszerű a képlet!
Szerintem nem bonyolult!
“Bírjátok már kiiiii” szól az idézet 😊
☀️🌴
janika04
janika04 2019. 06. 28. 21:36
#75357
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 28. 20:41
Előzmény: #75351  stuck_at_177
#75356
Igen, ez a reális és korrekt helyzetértékelés. Papp Magyarország top menedzsereinek egyike, a legjobbak és a legnagyobbak közül való, nem adná a nevét szvsz. egy sótlan, színtelen-szagtalan garázscéghez. Én változatlanul egy nagy holdingot vízionálok nem kicsi játékosokkal. Nem kicsi a tét, brutális érdekeket kell összehangolni, ha ennyi a várakozás. 
A legfőbb gond az, amikor az ember tiszta tudatát elhomályosítja az árfolyam esés és a várakozás fájdalma. Ezt nem szabad, óvva intenék ettől mindenkit, aki hisz. Aki meg nem hisz, annak úgyis mindegy, nem lehet érvekkel meggyőzni és nem is kell.
Én nem félek attól, hogy őszig nem lesz semmi, 2-4 hét jönnie kell valaminek, ami a valós folyamatokat felfedi. 
Mehet 2019. 06. 28. 20:31
#75355
maguk beszélgetnek én meg a kitörést várom. itt lett volna rá a lehetőség 82 szépen be volt támasztva néhány napra a könyvben de maguk tettek rá. sőt adtak rá. és a gyenge forgalom ellenére csak pakolták az eladóit.
pedig akár egy szép indítás is lehetett volna. továbbra is azt mondom, hogy 75, 76 alá nem várom ha egyáltalán átüti a 80-at. de a szakértők majd kijavítanak. aki azért 81, 82-őn vette gondolom nem azért tette, hogy ekkora mennyiséggel hatalmas bukót akasszon a nyakába...fordulnia kellene de sajna a nyári pangás ellenünk dolgozik. Ha jobban megnézzük ma szinte az egész BÉT szinte nulla volt.
Eszkavator
Eszkavator 2019. 06. 28. 19:51
Előzmény: #75353  Eszkavator
#75354
Mármint Bcs-nek mondtam.
Eszkavator
Eszkavator 2019. 06. 28. 19:49
Előzmény: #75351  stuck_at_177
#75353
 "A legbíztatóbb kártya esztikénél jelenleg Papp, aki azért nem csak úgy az égből esett ide, szerencsét próbálni."
Ugyanezt mondtam neki a kgy után:
- Papp hogy került ide?
- Ő egy nagyon nagy név.
- A ti emberetek?
- Ő egy nagyon nagy név.
- Csak úgy lepottyant az égből? Vagy a nagybüfi embere? 
- Ő egy nagyon nagy név. 
Ezt ismételgette. Meg még annyit mondott, iparági cég leszünk, de ezt lehet, csak rám hagyta, mert ezt szerettem volna hallani.
expimista
expimista 2019. 06. 28. 19:24
Előzmény: #75346  ever-est
#75352
Ezt magyarázd el azoknak,akik anno10-12K-n vettek bele.
stuck_at_177 2019. 06. 28. 19:02
Előzmény: #75339  ever-est
#75351

Kétségtelenül nem vagyunk kétségtelenek, mert vannak kétségeink. :)
A dolog húzódik, most beütött egy szvsz nem várt hiba a cégbíróságon, és a legtutibb kártya Papp neve, mert az igazgatósági határozatból annyi minden nem derült ki. De Pappot és Pergert a BÉT-igazgatóval látták, és biztos nem az időjárásról beszélgettek, hanem inkább a részvénykibocsátás technikai részleteiről folyhatott az egyeztetés. BCS elmondta a betekintéskor, hogy ne is számítsunk közleményekre, a legelső hír a rendkívüli kgy hirdetménye lesz. Nyilván mondott ő már sok mindent, meg az élet felülírhatja a dolgokat (lásd Andy, vagy még frissebben az igazgatósági határozatos malőr), de ezek a tervek. A legbíztatóbb kártya esztikénél jelenleg Papp, aki azért nem csak úgy az égből esett ide, szerencsét próbálni. Van szakmai háttere, és politikai előélete. Őt be lehetett volna tenni nagyjából bármelyik állami vállalatba, kreálva neki valami IT posztot, vagy eldugni az ITM-be vagy a Miniszterelnökségbe, vagy valami hivatalba valamilyen pozícióba. Vagy mehetett volna multihoz is, és ő lett volna mondjuk a Burkina Faso-i tableteladásokért felelős menedszer. De ide került. És szvsz nem azért, mert kapuzárási pánik lett úrrá rajta és most ki akarja próbálni, milyen a nulláról, vagy közel a nulláról indulni. Hisz ez minden középkorú férfi álma, aki korábban olyan pozíciókat töltött be, mint ő. :) Nyilván bármikor fel is állhat, és mondhatja, hogy sikert a maradóknak, de ha megindul a többlépcsős folyamat első lépcsője, akkor nem fog felállni. De mi addig itt várunk a kételyeinkkel. Ha bízik az ember, akkor marad. Itt rációnak kevés esélye van, annyira kevés infót adnak. Nyilván ez nem jó, és uncsi már megint az utolsó kanyarba fordulni, már vagy tizenhetedjére, de ez van. :)
huntR
huntR 2019. 06. 28. 17:47
Előzmény: #75349  Tuzolto_Sam
#75350
Ezt mondom már egy ideje, de kár is itt foglalkozni ezzel, ugorjunk. Ahogy mondani szoktam, sosem venném olyan cég részvényeit, aminek vezetőségében nem bízom. Nevezzük akkor néven: Enefi. Épp ezért nem értem az itt károgókat. Ha nem bíztok a vezetésben, adjátok el és kész. Én Csabában bízom, nagy sztorit gründol nekünk. Scs-ben, watsonban és a zuglói vagyonkezelő egykori vezetőjében nem bízom, ezért nem is volt soha enefim. 
Tuzolto_Sam
Tuzolto_Sam 2019. 06. 28. 17:40
Előzmény: #75346  ever-est
#75349
Ajánlom figyelmedbe a 4ig fórumot erről a témáról. #38619 hozzászólás és annak előzményei.
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 28. 17:39
Előzmény: #75346  ever-est
#75348
Köszönjük a műsort, 2 hét. Jelentgessél fel máshol, reklámozd az Enefit máshol, meg az egyéb koholt vádakat, manipulációkat oszd meg, ahol akarod, itt nem fogod. Köszönöm.
Nem értitek meg, hogy itt nem igazán népszerűségre hajtunk, a részvény én bízó embereké a szekta, nem kötelező ide írni, mondtam már.
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 17:33
Előzmény: #75346  ever-est
#75347
Nyugtával dicsérd a napot!
Ez nem az Enefi fórum!
ever-est
ever-est 2019. 06. 28. 17:31
Előzmény: #75343  Tuzolto_Sam
#75346
Egyelőre Soós Csaba az a Csaba aki tartalommal tölti meg a cégét, és nem a részvényesi befektetőit veri át hónapok óta tartó kamu dumáival, ócska húzásaival.
bobbysinger 2019. 06. 28. 17:29
Előzmény: #75342  ever-est
#75345
Biztosan csodás story az enefi-é, de azért egyelőre sokan 540-500 között befagyva várják az olvadást, Persze minden lehet, "megláttyuk"...
Törölt felhasználó 2019. 06. 28. 17:27
Előzmény: #75343  Tuzolto_Sam
#75344

LOL ez betalált ++++
Tuzolto_Sam
Tuzolto_Sam 2019. 06. 28. 17:23
Előzmény: #75342  ever-est
#75343
Milyen érdekes hogy már nyíltan vonsz párhuzamot az enefi és az EST között. Mióta követem ezt a topikot, kb egy éve, azóta úgy veszem észre, hogy Soós úr és sleppje tudatosan próbálja bemocskolni az EST-et, és kiváncsi voltam, mikor jön elő az “enefi a minden” hangulat. Eddig kellett várni, szépen építkeztetek eddig, lehet durvábban nyomni a mocskot mostantól, és hinteni az enefit. Szerintem már nincs sok időtök, mert ez hamarosan nagyobbat szól mint bármelyik ciprusi off-shore cégetek.
ever-est
ever-est 2019. 06. 28. 17:10
Előzmény: #75341  ever-est
#75342
Ez innentől kezdve egyre inkább lehúzás szagú történet. Van példa arra, hogy lehet más a problémamegoldás módja.
ever-est
ever-est 2019. 06. 28. 17:03
Előzmény: #75339  ever-est
#75341
"Az átalakítható-osztalékelsőbbségi részvény - szavazati joggal nem bír (a Ptk. 3:231. § (2) bekezdésében foglalt esetben sem), - a részvényesek között felosztható adózott eredményből a más részvényfajtába és részvényosztályba tartozó részvényeknél 5%-al kedvezőbb mértékben jogosít osztalékra, amennyiben az osztalékfizetés törvényi feltételei fennállnak, - a tulajdonosának döntése alapján, egy az egy arányban A sorozatú törzsrészvénnyé alakítható át. Az átalakításra vonatkozó igényét a jogosult évente kétszer (adott naptári év első félévének végéig és második félévének végéig, tulajdonosi igazolás birtokában jelentheti be az Igazgatóságnak, aki a Közgyűlés előzetes, alapszabályban rögzített felhatalmazása alapján dönt a részvények átalakításáról, amennyiben az adott naptári félévben a bejelentett igények összesített mértéke eléri az 500.000 darab H sorozatú átalakítható-osztalékelsőbbségi részvényt, - bevezetésre kerül a Budapesti Értéktőzsdére."
Ilyen módon kellett volna est-ben is tőkét emelni/apportálni, és nem lenne agyonhigítva az állomány. 

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek