Topiknyitó: Lastdeposit 2018. 07. 12. 20:03

Est média szekta  

Hajrá Esztike!
https://youtu.be/0iOqsNfkN_A
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
magnezium
magnezium 2019. 06. 10. 20:35
#73480
jezusom...mi volt ez a szellemi kutmergezes itt? 🤦🏽‍♂️ kerem kapcsolja ki...
DonM
DonM 2019. 06. 10. 19:01
#73479
Ez a hétvége lecsó volt, ahogy nézem! Egy értelmes hozzászólás volt, amely egy 8 éves kislányról szólt! :) 
Ui: Don csak egy lesz, ha a lölö jön még akkor is...
KL80 2019. 06. 10. 14:49
Előzmény: #73477  Törölt felhasználó
#73478
Oké oké....akkor téma elvetve részemröl...
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 14:27
Előzmény: #73476  KL80
#73477
Tegnap reggel 1,ma délután 1 hozzászólásom volt.
Nem értem miről beszélsz.
Nagyon unalmas ez a téma,de ezt már más is jelezte.
KL80 2019. 06. 10. 14:20
Előzmény: #73474  Törölt felhasználó
#73476
Bocs de más is látja mi ,mik vannak itt....tudnék mondani én is valakit aki mint egy ágyúból kilött mesefigura ide oda rohangál 5 forint emelkedésnél és azt kiáltozza mint egy kakukk ,hogy itt a ner!nem csak itt máshol is....de mégse állok bele ennyire....nem ér annyit az egész és már kicsit idegesítő ez a téma....amúgy ügyes vagy mert jó reklámot csinálsz neki....gratula
Lastdeposit
Lastdeposit 2019. 06. 10. 14:18
Előzmény: #73464  ner18
#73475
Egyrészt beszélni fogok portfólióval. Remélem, sikerül megegyezni velük, hogy a szekta felé rakjanak egy villódzó bannert Nord és Akkó felirattal, hogy segítsenek a frissen sajtolt Floriol napraforgó olaj előállításában. Másrészt ne legyen meglepetés, ha körvonalazódnak az általam remélt folyamatok, Taránycom napon belül 10 %-ot fog esni. Ezt írd fel egy cetlire. Nyilván nekem nincs olyan sok bajom veled, majd megtanulod idővel, mint én is, hiába vettem fel a Soltész Rezső parókát és szólt hangosan az ének, attól az Istennek nem mozdult egyik papíron se. Idő és tapasztalat. Én nem foglak csesztetni akkor elhiheted, de például egy Simlione szappanopera mellékszereplővel fel lesz mosva a padló.
Negyedrészt majd szóljatok, ha az "ahol a feszültség, ott a pénz" teóriám valósággá válik.
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 13:50
#73474
Látom semmi nem változott péntek óta.
Target szépen megcsinálta a hétvégi műsort.Ahogy elnézem vannak itt bőven akik aszisztálnak hozzá.
ricraven
ricraven 2019. 06. 10. 13:45
Előzmény: #73468  Pojáca
#73473
Szvsz is nagyon fontos információ, hogy ki ad el és ki vesz, az is, hogy meghalt valaki, de a legpiacbefolyásolóbb mégis nálam az, hogy Kgy-re berakta vki, hogy új tulaj, új név. Ez már két hónapja volt, aztán azóta sincs semmi hír csak 150 valahány milla új rv., és egyre csökkenő bizalom, pedig senki nem állíthatja, hogy nincsenek itt türelmes befektetők. Viszont van hosszú rétestésztánk, amivel mind a 4900 tulaj jóllakott, csak az egyenlege baszik pozitív irányba haladni és lefeleződött az árfolyam a csúcsról úgy, hogy állítólag itt kopogtat az ajtón a megváltó. Megértem azokat, akik csökkentenek, akik türelmetlenebbek, és megingott a bizalmuk-ide tartozom én is- ennek ellenére bővítettem a kgy-re ígért új tulaj hírére. 
Törölt felhasználó 2019. 06. 10. 13:00
#73472
Sziasztok!
2 napig a lányommal voltam és nem tudtam benézni ide! 
8 éves,de hozzátok képest egy kemény férfi!
Párdonkéremköszönömpárd?
Kudlik Júlia?
wisvik
wisvik 2019. 06. 10. 12:57
Előzmény: #73470  wisvik
#73471
nem szokott!!!
wisvik
wisvik 2019. 06. 10. 12:52
Előzmény: #73468  Pojáca
#73470
Egyetértek. Annyit fűznék még hozzá, hogy megbízható cégvezetés és management hiányában, sok fórumolvasó kisbüfi számára igenis a nagyszámú papírral rendelkező tulajok kereskedése éppen olyan hírértékű ebben a papírban, mint máshol mondjuk a CFO kereskedése. Ha egy jólmenő és jólkommunikáló cégnél azt olvasod, hogy a teljes vezérkar jelentős számban szabadul a papírjaitól, az szokott túl kedvező körülménynek számítani. 
stuck_at_177 2019. 06. 10. 10:58
Előzmény: #73464  ner18
#73469
honnan tudod, h így volt és mennyit adott el? engedd el ezt is, akárcsak tremmelt. nem áll jogában eladni, csak venni? koncentrálj a lényegi részre, folyamatokra. cégbíróság, mnb, kgy. addig úgysem fog történni semmi szvsz, max csak hullámzás. de az neked jó, mert azt mondod, le tudod kereskesni. tremmel exitált. na, legalább a tremmel szórja beírás már idejét múlta, túl vagyunk rajta.
Pojáca
Pojáca 2019. 06. 10. 10:53
#73468

akkor most már magam is megszólalok:
Mindenki kereskedjen kedvére! vásároljon adjon el, vagy tartsa addig míg kedve tartja!
Itt egy pillanatnyi állapot volt összevetve egy korábban ismert, szintén pillanatnyi állapottal!
ÁM DE: A pillanatnyi állapot megismerésének lehetősége nem biztosított bármikor, és bárki számára!
Csak emlékeztetném rá a fórumtársakat, hogy néhányunk kérését szíves elutasítás követte, amikor friss könyvet szerettünk volna kérni a cégvezetéstől!
Aki nem tudná azoknak mégegyszer: a főrészvényes társak részvénymennyisége pontosan olyan információtartalommal bír(hat) a kereskedési stratégiánk megválasztásakor, mint az, hogy éppen a TA-ban milyen támaszok és ellenállások közelében mozog a papír, vagy éppen milyen alakzat rajzolódik a csárton! (és zárójelben: mivel fundamentálisan elemezhetetlen a helyzet, mindenki az előbb említett morzsákból rakosgatja a saját puzzleját.)
Tehát az, hogy kinek mennyije van, és adott-e el, vagy nem az nem lehet érdektelen a többiek számára, mert ez egy sötét szoba, és most a vezetés célja a többiek sötétben tartása, hogy a kívánt célt (ami - bízzunk benne, hogy közös érdekünk) elérhessék!
Tehát, hogy egy nagy részvényes eladott, vagy vett az semmiképpen sem nevezhető "zsebben turkálásnak", hanem sokkal inkább fontos alapinformáció a kereskedési stratégiánk meghatározásához!
Ennek függvényében azt gondolom, hogy tartsunk ki. Ez a történet nem átverés, de meg kell értenünk, hogy mi itt nem vagyunk tényezők. Ha eldöntötték, hogy a cégbe beköltözködnek, akkor így is fog történni, de addig nekünk várnunk kell. Akik ügyesek és bíznak magukban le is kereskedik a hullámokat!
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 10. 10:19
Előzmény: #73464  ner18
#73467
Haladjál tovább...nem kell ez a feszkókeltés...elég volt egész hétvégén ezt olvasni!!!
Stanbul92
Stanbul92 2019. 06. 10. 10:04
Előzmény: #73464  ner18
#73466
Jó Reggelt!
Valóban úgy véled, hogy rossz irányba haladnak a folyamatok? Amennyiben én így gondolnám, eladnám a lehető legkisebb bukóban/legnagyobb nyerőben és elhagynám a fórumot, a Többieknek jó szerencsét kívánva. Amennyiben jól emlékszem, inkább optimista voltál a papírral kapcsolatban. Végre van egy komoly "fegyvertényünk" Papp Úr személyében. Valóban lassan haladnak az események, de szerintem nincs alapja annak, hogy más részvényesek vélt, vagy valós kereskedésére hivatkozva lefele épüljön itt a morál. Aki egy ilyen papír esetében nem 100%ban biztos a sikerben, szerintem csak a saját energiáit és idegrendszerét pazarolja el. Valóban van egy lutri jellege a történetünknek. Ilyen esetben érdemes a mérlegelés-döntés-cselekvés hármasra hagyatkozni. A sötétben tapogatózva (a sötét nem feltétlenül jelent rosszat), támpontok híjján hajlamosak vagyunk rosszat feltételezni, meginogni. Ez természetes. Ne felejtsük el azonban, hogy minden negatív mentális állapotból úgy lehet kikerülni, ha a az ember a mantráival nem konzerválja magában az adott helyzetet. Amit leírok természetesen akkor releváns, ha az adott személy komolyan gondolja azt, amibe belevágott. Bízom benne, hogy esetedben is ez szituáció áll fenn, esetleges "lebeszélési szándék" megléte meg sem fordul a fejemben. Sok szerencsét és további kellemes hétvégét kívánok Mindenkinek!
HoStrucc
HoStrucc 2019. 06. 10. 09:50
Előzmény: #73464  ner18
#73465
Jajj ne kezd már te is pls :) 
Nordban is esett szépen az árfolyamaz összes fanfar ellenére, pedig uuuu mennyi ner közeli van a papirban. Itt meg láttak egy állapotot, meg osszevetettek egy korábbi ismerttel és máris vilagvege? Amikor közel ugyanennyit bővített az meg ugye teljesen általános dolog volt. Roppant vicces ami itt folyik pár napja.. A nagy esesben adott el bőven más is. És vett is vissza. Nincs ebben semmi ördöngösség 
ner18
ner18 2019. 06. 10. 09:32
Előzmény: #73453  Pluto13
#73464
Ha jól tudom a Park után Tremmel volt a legnagyobb tulaj utána pedig Vaculak (05.23.-as könyv szerint) tehát ez azt jelenti, hogy a 3 legnagyobb tulajbol kettő eladott ráadásul piacin...ez nem túl bíztató azért valljuk be
Pluto13
Pluto13 2019. 06. 10. 09:24
Előzmény: #73462  huntR
#73463
Örülök hogy vagyunk itt egy páran akik látjuk a fáktól az erdőt...
huntR
huntR 2019. 06. 10. 09:10
#73462
Az ilyen és ehhez hasonló “fontos” információkat “köszönhetjük” a napokban elköszönt részvényes? társunknak. Búcsú üzenet. Feszültség keltés. Remélem látjátok a munkásságot ti is. Talán tényleg búcsú üzenet volt...(jön vissza úgyis)
stuck_at_177 2019. 06. 10. 09:04
Előzmény: #73458  Törölt felhasználó
#73461
mindenki el akar adni, csak valaki előbb kezdi a másiknál. de nem biztos, hogy az jár jól. :)

Topik gazda

Lastdeposit
Lastdeposit
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek