Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 21:48
Törölt hozzászólás
#3740
sellMcsitri 2014. 12. 20. 21:44
Előzmény: törölt hozzászólás
#3739
mi tudjuk hogy lehet extrém hozamokat összehozni. Lehet.
meg azt is tudjuk, hogy nem lehet előre beírni pozikat amik extrém hozamokat fognak összehozni. Nem Lehet :))
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 21:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#3738
most nagyon beszartam, tisztára levert a víz.

Na akkor békés Ünnepeket neked is! :)
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 21:36
Törölt hozzászólás
#3737
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 21:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#3736
- mijaza/kijaza 'hdl'?
- mi köze mindennek 'ambrika' nevű nick hsz-éhez?

ambrika 2014. 12. 20. 20:07
Előzmény: #3727  Törölt felhasználó
#3735

Imádom benned ezt a mások irányába áramló rendkívül erős negatív töltésedet. (Ebből is lehet tanulni.)

Már elég sokszor felálltam ahhoz, hogy legyen tapasztalatom erről. Ne aggódd szét magad, kicsi a valószínűsége, hogy ismét felállással kelljen foglalkoznom. Már jó rég óta állok! Örül neki mindenki.... csajok főleg... :)

Elég zűrösen telik az Advent ott Au-ban. A múlt héten túszejtés/lövöldözés a kávézóban, most meg a spinkó kinyírta a kölkeit! Mi van ott? Miért nem tartasz rendet magad körül?

Igazad van, ne legyen harag! Olyan nagyon sok vélemény különbség sincs. (A hosszú trédben van a nagy péz. 1000-1800 pip + pozik! Így lehet 100% fölött a lebegő. Re: tgyuszi). Csak a stíl egy kicsit karcos. Sebaj.
:)

emerald 2014. 12. 20. 20:03
Előzmény: #3733  Törölt felhasználó
#3734
:)
Békés karácsonyt, jó pihenést, és sok süllőt kívánok!
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 18:20
Előzmény: #3731  emerald
#3733
Hát ezt én is sejtettem, nem szoktak a taxisok tőzsdézni, főleg nem profibb módon, a tréder ismerőseim között meg szintén van kicsit tüskésebb, polgárpukkasztóbb alkat, ami nem baj csipázom Őket, még az is lehet, hogy T.gyuszival is így lenne , ha személyesen ismerném B.Norbi ismerősömre emlékeztet, aki szintén szeret durva poénokkal ugratni, nehezen, de már megszoktam, részemről már nincs harag senki felé.

Békés Karácsonyt!
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 18:18
Törölt hozzászólás
#3732
emerald 2014. 12. 20. 16:04
Előzmény: #3730  Törölt felhasználó
#3731
Hát erre magamtól is rájöttem jó hamar....:)
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 15:26
Előzmény: #3729  emerald
#3730
lehet h. csak annyit, hogy nem vagyok taxis. :)
emerald 2014. 12. 20. 15:15
Előzmény: #3724  Törölt felhasználó
#3729
"profilalkotó vagyok"

Ez konkrétan mit jelent?
emerald 2014. 12. 20. 14:55
Előzmény: #3721  ambrika
#3728
Sziasztok srácok!
Volt egy fórumtalálkozónk a héten. Hárman 1-2éve tőzsdézünk mindössze, a negyedik társunk 4-éve. Jó hangulatú este volt, szeretnénk megismételni.
Arra gondoltam h itt:link minden hónapban egyszer.

Majd ha meglesz a következő időpont, jelezni fogom jó előre.
Bárkit szivesen látnánk...:)

Én is örülök ha sikerekről hallok, mert ez erőt ad h tartasak ki, ha másnak megy nekem is fog, sokkal jobban is...:)

Boldog karácsonyt!
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 14:41
Előzmény: #3720  ambrika
#3727
Volt!!!
es tudtam!!!...
aztan rajottem, picit fajt,de felalltam es remelem neked is sikerulni fog fellallni...
es hogy ne raboljam a draga idodet, majd rajossz te is....
;)

Rocky Balboa “It’s not how hard you hit, its how you can get hit and keep going forward.”
hogy konyebb legyen megtalalni...

Nincs harag, csak velemeny kulonbseg ettol kerek a vilag!

Boldog Bekes Karacsonyt es Egeszsegben es sikerekben gazdag Uj evet Kivanok!
;)
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 14:29
Előzmény: #3719  Törölt felhasználó
#3726
Lehet, hogy igazad van es lehet hogy nincs.....
en nem DT-tem a Daxli-t evekig,de volt olyan idoszakom a kereskedessel eltoltott eveim alatt amikor probaltam minnel kisebb idosikra lemenni.....
percesnel nekem tul kaotikusnak tunt az egesz, 5 percesen ha nem is 1 evet, de majdnem 1 evet eltoltottem...
mondjuk kb. 8-10 honapot,de visszakeresheto.....

Nekem a rovidebb idotavbol az jott le, hogy csak akkor tudok nyereseges maradni ha hagyom kifutni a pozikat vagy nem hasznalok stoppot(szamomra ez jarhatatlan ut)....
nyilvan 5perces elmozdulasoknal ha ATR alapu stoppot hasznaltam rendkivuli modon megnott annak az eselye, hogy utik a stoppomat....
Erre en ugy reagaltam, hogy probaltam tobbszoros 2,3,4szeres ATR alapu stoppokat hasznalni, kozben szepen kiderul hogy 30-40pipes stop egeszen mas USD/JPY-en, EUR/GBP-en mint mondjuk GBP/JPY vagy EUR/AUD stb.stb....
es szep lassan az ember el jut odaig, hogy az 5 perces idosikrol visszacsuszik 15percre majd H1-re (nyilvan probalja kozben a hozam/kockazat aranyt pozitivban tartani)

Sajat tapasztalataim alapjan H1 alatt nekem elviszi a nyeresegem nagy szazalekat a spread es egyeb koltsegek....
(mi abban a buli nekem hogy a profit 33%-at megtarthatom a brokerek meg elteszik ennek a duplajat, mert rovidebb idotavon kereskedek)
Koszonom en ebbol nem kerek,sem idoben se penzben szamomra nem a leghatekonyabb kereskedesi forma...

"Ha igaz lenne, akkor az illető csapat logikus döntése nem az lett volna, hogy abbahagyja a kereskedést, hanem saját brókercéget alapít, és máris övék a profit 100%-a"
Ez azert nincs igy mert nem hagytak abba a kereskedest, csak nem kereskednek H1-H4-es sikon a Daxon.....
es nem csak maguknak kereskednek,de most ez mindegy....

Nezd en segiteni szeretnek es csak a velemenyemet irom le, engem nem zavar ha valaki DT-el....nekem attol se tobb se keveseb nem lesz....

Nyilvan egeszen mas rovid idotavon kereskedni amikor a Daxli mozog 30-40 pontot es egeszen mas amikor mozog 100-300pontot....

En azt jo kereskedesnek itelem meg ahol is 1 adott elmozdulasbol 75-80%-ot kepes az ember elhozni.....

az en tapasztalataim es gondolkodasom alapjan a trend min. 10% elonyhoz jutathat...es itt jon a matek:
ha 30pipes elmozdulasbol sikerul elhozni 75-80%-ot az 22,5-24 pip ennek 10% elonye fordithato 1 jo kereskedonel 2,25-2,4pip
es ha broker elkezd mutyizni a spreadekkel mert mar par honapja csak kifizetes tortenik a szamlarol nem befizetes akkor konyen a 0,5-1pipekbol lehetnek inkabb 1,5-2 es elerkeztunk oda, hogy hosszutavon a nyerseg nagy resze a brokereknel landol ha a tul alacsony idosikon kereskedek es a volatilitas is alacsony...

Ez az en velemenyem es erdekes, hogy nalam sokkal tobb tapasztalattal es kereskedessel rendelkezo embereknek is hasonlo a meglatasuk....en ebben hiszek

Nem allitom, hogy nem lehet valaki rovid tavon sikeres, azt allitom, hogy joval nehezebb....es meg tevedhetek is....

Aztan majd az evek megmutatjak, hogy kinek mi mukodik jobban...
;)

Egyebkent te milyen idosikon, mivel es mennyi ideje kereskedsz???

Legyen szep hetveged!
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 13:39
Előzmény: #3718  Tazsomaru
#3725
Köszönöm, rendben erről itt ennyit.
Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 13:18
Előzmény: #3723  ambrika
#3724
nem vagyok taxis, 10 éve is van már talán, hogy utoljára taxiban ültem (itthon).

profilalkotó vagyok... a PF pedig 'aranybánya' ebben a tekintetben.

;-)
ambrika 2014. 12. 20. 13:12
Előzmény: #3722  Törölt felhasználó
#3723

Szevasz taxisgyuszi!

Nézd, én általában tisztelem az embertársaimat, akik érdemesek rá, azokat különösen. Vannak itt néhányan akik a tudásuk miatt ebbe a különös halmazba tartoznak - köztük Te is. Ne basszad el a dolgokat! Krida talán még petében sem volt meg, amikor én már ezen a pályán tornáztam. Akármennyire is hihetetlen, megvalósítható a folyamatos +100% fölötti lebegő.

Ha már így szétoffolom a totyikot, hadd kérdezzem meg, hogy mikor és hol taxiztál?

A karácsonyt Te is töltsed békében, boldogságban!

Törölt felhasználó 2014. 12. 20. 12:56
Előzmény: #3720  ambrika
#3722
"...Kb másfél éve nincs bukó napom, és azóta folyamatosan + 50-150 % között van a floating-om. Annak idején 3,5 M HUF-al kezdtem. Csak munka és elszántság kérdése eljutni idáig."

ezt ismerjük, ez a 'krida módszer'... ő is kéthetente ötszöröz a demóján, csak közben a "floating"-ja 300-500%-on ketyeg...)) míg aztán elfogy a margin és új demót kell nyitnia.

Lehet én is regelek másik nicket amin majd az ilyen jellegű hsz-eket nyomom... ;-)

KKÜK oda is. :)
ambrika 2014. 12. 20. 12:51
Előzmény: #3716  Tazsomaru
#3721

Szia tadzso!

Ezt a kis nosztalgiát is vadásznak köszönhetjük. :)
Régi szép idők. szoda, gorogyeckij, phxmike, molnta,... meg a többiek...
Nekem nagyon harcos időszak volt, de tudtam, hogy sikerülni fog.
Igen, emlékszem, annak idején mondtad, hogy az fx-et csak ugródeszkának tekinted.
Örülök a sikereidnek.
Boldog karácsonyt!
:)

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek