Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:29

NUTEX: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jovi 2011. 05. 08. 15:42
Előzmény: törölt hozzászólás
#1420
T. Civin úr!
A választottbírósági per milyen ítélettel zárult?
Üdv:
Civinjanos 2011. 05. 08. 15:35
Törölt hozzászólás
#1419
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 13:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#1418
Civin úr, az ön kedvéért ismételten leírom.
Azt már sokszor olvastuk amit egyfolytában szajkóz a múltról.
De miért nem ír a mostani helyzetről a
Humet-PBC-vel kapcsolatban? (én gondolom).
Átadta valakinek itt a fórumon a Humet-PBC
(volt elnökének -"barátja" )elnökének a telefonszámát.
Az ismert adatok alapján,már nem is ő az elnöke a Humet-PBC-nek és a vezetőségis más.

Ön évekig járt Kanadába "BARÁTJÁHOZ")
aki mint kiderült már túladott a Humet -PBC-n. Ez az én információm,NEM hivatalos,az adatok alapján mondom.

Ne hülyitsen,hogy ön erről nem tudott !!!!
Civinjanos 2011. 05. 08. 12:14
Előzmény: törölt hozzászólás
#1417
Kedves Brumi,

köszönöm jól vagyok, hétfőn kapom meg az ötéves CT leletemet, szurkol az egész família (unoka még nincs), hogy ez is negatív legyen, akkor orvosilag is gyógyultnak számítanék, azaz ennek az első rák-projektemnek vége lenne.

Az árfolyamról inkább ne...

Minden jót kíván Önnek őszinte híve
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 11:42
Törölt hozzászólás
#1416
Civinjanos 2011. 05. 08. 11:38
Törölt hozzászólás
#1415
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 11:03
Előzmény: #1413  Törölt felhasználó
#1414
persze... az is lett?!
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 10:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#1413
nnna, csaknem?

még a végén bocsánatot is kérsz?
vagy erre azért még várni kell néhány évtizedet?

tudod, kérlek nem is a humet-leépülés ebben a történetben a legfájóbb... azt még le lehetett reagálni, hiszen 2,5 évig tartott... (2008.dec-2011.ápr.)

ehhez képest a humet-pbc-ügy egyetlen nap alatt zárult le: ezt pedig egyedül te hoztad létre anno, és egyedül te hitetted el a LÚZEREKKEL, hogy ez a cég lesz a humet jövője...



Civinjanos 2011. 05. 08. 10:42
Előzmény: #1409  Törölt felhasználó
#1412
Tisztelt Hurikán,

ennek a topiknak a színvonala – remélem ebben megegyezhetünk – nem üti meg azt a szintet, amiért érdemes lenne állandóan itt állomásoznom. A legutóbbi felbukkanásom is jószándékú. Némelyek felpattanásról és emelkedésről írtak, ami fundamentálisan teljesen megalapozatlan; én az erre vonatkozó – matematikailag megalapozott – véleményemet írtam le. Erre (?) reagálva néhányan újra ismétlésekre kényszerítettek – ezért egy darabig még maradok.
Maradok keveset, mert - főleg - Pénznyelőre haragszom. Annyiszor kértem már, hogy értékelje át a „hígítás”-ról írt álláspontját és annyiszor leírtam a számokat, amelyek a részvényesi értéknövelést bizonyítják – de Ő mégsem reagál, kibúvókat keres, más pontokon köt belém. De azért reménykedem.

Őszinte híve
Civinjanos 2011. 05. 08. 10:36
Előzmény: #1410  Törölt felhasználó
#1411
Pénznyelő,

most már két okból komolyan aggódom érted.
Azt, hogy "adja el", ne adja el" vagy "vegye", "ne vegye", "tartsa" ezt én soha le nem írtam, de ha véletlenül megtörtént is, akkor sem tettem ezt folyamatosan. Én extrém és nem extrém árfolyamhatárokról írtam, fundamentális alapokból kiindulva.

Őszinte híved
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 10:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#1410
"Hadd kérdezzem meg, miért nem adta el a papírjait 2007. januárja és 2008. októbere közötti 22 hónap, azaz közel 450 kereskedési nap alatt, amíg az átlag 70 forint volt?"

Ez pont az az időszak, amikor te itt folyamatosan azt írtad, hogy NE ADJA EL senki a papírjait. Az, hogy most utólag éppen te kéred számon a fentit, az már ne is haragudj, de finoman szólva is több, mint pofátlan.

Egyébként akkoriban éppen én írtam itt le sokszor, hogy hosszútávon nem tud jól járni a mezei részvényes a tőkeemelések miatt...
Törölt felhasználó 2011. 05. 08. 10:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#1409
Miért van Mester,hogy Ön hosszú időre eltűnik,majd időként megjelenik itt?
Civinjanos 2011. 05. 08. 09:38
Törölt hozzászólás
#1408
zsosz
zsosz 2011. 05. 07. 22:24
Előzmény: #1406  Törölt felhasználó
#1407
Üdv Civin mester!
Köszi a kronológiákat, most megint tanultam a tolvajrészvényekről.
Aki anno 29-ért jegyzett az húzta ki a csődből a céget.Adott tőkét és tööbet is,mert befektetői bizalmat is jegyzett.
Ön ezt a 11,5M rv-t,mint bizalmat megfejelte 0,5M darabbal és sikerdíjként eltette.Na igen, ezt sikerült kiszívnom a bolondokból,gondolhatta.
Tény,az immateriális bizalmi tőkét aztán jól forgatta.A jegyzők 11 Ft körül kiszállhattak,aztán a spekuláció a mágus tevékenységétől újra megdobta,de mára túl sok a sz.. a hazai tőzsdén (sajna sokan átvették nagyívű módszerét)viszont egyre kevesebb a veréb.
Pénznyelő mehet sok-sok totyikba és írhatja,amit itt is.
A büfi is tanul (igaz nagyon drágán)és ha van esze a tolvajrészvényekről teljesen leszokik.Ennek pl.jelenleg 24 Ft a deklarált ára.Ne legyünk bolondok,hiszen a vezetőség jelzi,hogy annyit ér.Aki hasznot akar,tehát az alatt vegyen.
Csak azt nem tudom mit keres Ön még itt?
Tán a lelkiismerete okán magyarázkodik?
Ha ez kell,mondja csak ki őszintén!
Az őszinte szó fél gyógyulás.
Ha ezzel segítek Önnek egy picit én megbocsájtok.Ha tud bocsásson meg Ön is magának.
Egy 29-en jegyző.
Törölt felhasználó 2011. 05. 07. 21:49
Előzmény: #1404  Törölt felhasználó
#1406
valamilyen
Törölt felhasználó 2011. 05. 07. 21:48
Törölt hozzászólás
#1405
Törölt felhasználó 2011. 05. 07. 21:33
Előzmény: #1403  Törölt felhasználó
#1404
És felettébb érdekes de Civin a Humet-pbc
-ről feltett kérdések elől kitér.

Érdekes,hogy a Humet-pbc papírjai sorsa nem érdekli.

Gondolom,hogy azért ,mert nincs neki"már"
egy darab sem.

Én azt sem hiszem el neki amit kérdez.
És nem érdekel,hogy mit fog büfögni az írásomra,mert szememben egy hiteltelen,sunyi ember.
A sikerdíjtól függetlenül is rengeteget keresett a humet papírjaival,mert érdekes módon mielőtt hírt adott valamijen humet akcióról akkor már az árfolyam néhány 100% százalékkal feljebb volt mint a hír előtt néhány héttel.

Civinről inkább nem is írók többet.
FELEJTŐS.

Nem válaszolok neki.
Azt bánom,hogy bármikor is szóba álltam vele.

Törölt felhasználó 2011. 05. 07. 21:21
Előzmény: #1397  hali
#1403
A Humet-pbc-nél már nem is Civin "BARÁTJA" az elnök.

Szépen rászedtek minket azzal a szarral.
Van elképzelésem,hogy ki intézte azokat a spamokat és ki szórta ránk a Humet-pbc papirokat.

Civin "csak" 40 centnél szólt,hogy nem ér annyit. Vajon miért csak akkor ?????

:-) :-) :-)

Néhány millióm nekem is benne van,és én is azért vettem ,mert Civin azt mondta
(többször),hogy összeolvasszák a Humet részvényekkel és így több helyen lehet
"játszuani vele " .

Civinről inkább nem írok,mert ............. :-(
ingcapa 2011. 05. 07. 21:07
Előzmény: #1401  Civinjanos
#1402
Jó Civin!

Azzal kezdeném, hogy amit itt a fórumozók leírtak annak van némi köze az igazsághoz, amit ön ír, annak is.
Egy valamit nem értek...
Mért nem veszi vissza bagóért a céget???
Gondolom lenne miből:)
Az otp részvényen úgy is megszedte magát:D

Maradok őszinte híve
Ingcapa
Civinjanos 2011. 05. 07. 18:49
Előzmény: #1400  BudFox
#1401
Budfox,

igen, igaza van. Most már emlékszem. A felejtés oka az, hogy a könyvet nem küldték meg, ahogyan ígérték.

A díj indoklásával kapcsolatban csak annyit, hogy bár sokan voltak ilyesminek kitéve, mint én akkoriban, de igen kíváncsi lennék, ad-e arra is megoldást Ön, vagy esetleg más, hogy mi a teendő akkor, amikor egy cég a magyar közigazgatás céltáblájává válik és aki éri, belerúg egyet. Különösen érdekelne az, hogy építene ezen közben egy gyárat Tajvanon? (Csak mellesleg írom, ma is működik.)

Ja, már emlékszem. A baráti társaságot is sokszor felemlegették akkoriban. Valóban, barátságban teltek mindazok a napok, évek amelyeket ez alatt a nyomás alatt megéltünk, ez a fajta erősség sokat segített abban, hogy azt a teljesen indokolatlan, ostoba és méltánytalan adóhivatali cirkuszt csak egymilliárd veszteséggel, meg egy rákkal megússzam.

Őszinte híve emlékezteti továbbá, arra, hogy az Enzymatic Therapy 2002. végétől nagy vevőnk lett, partnere Mr. John Rose cége később elkötelezte magát a Humet mellett egy szép 4,5 millió dolláros kizárólagos szerződéssel (2003 augusztus).

Aha, emlékszem, a Senergie adta a papírt, ahogy tudta, mert egyébként a nyakamba szakadt volna később az egész, vitték volna felszámolásba az egész Humet Nyrt-t, a részvényeseimnek (sem) maradt volna semmi. Mint tudja nem csak a 2002 novemberi gyorsjelentésünk lett igen rossz (visszaküldték a kiszállított és leszámlázott termékeinket, amiket később csak áron alul vették meg, november végén és decemberben), hanem az egész 2002-2004 közötti időszaknak - az adóhivatali baszogatásnak - egymilliárd veszteség lett a vége. De sebaj: az adóhivatal elnöke később szép levéllel egyenlített, a nyomozás megrekedt, mert az adóhivatal egy peták bírságot sem tudott ránk húzni az általam kért adórevízió végén. Szóval kerge bika lettem - ennyit arról, hogy mennyire volt szolidáris a vállalkozói kör meg a tőzsde egy olyan céggel és vezetőjével, amely később azért szépen produkált.

Őszinte híve

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek