Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 14:20

Orbán: Fél óra a semmiről - Teszteli a piac türelmét a kormányfő?  

Még meddig?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szivacs
szivacs 2011. 02. 15. 12:45
Előzmény: #51  exley
#53
cserélj címet zigomerrel, ő éppen most vállalta be 17 rászorult eltartását, ha nem tudsz annyit küldeni neki, a járókáslivi majd segít néhány integrálandó nevével
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 09:44
Előzmény: #22  morci
#52
"Amit hónapok óta hiányolok, az a költségvetés bevételi oldalának rendbetétele vagy legalább ennek megkísérlése, egyáltalán megemlítése. Aki nem teljesen hülye, látja hogy ELKÉPESZTŐ adócsalás folyik. Kizárólag a sokat szidott multiknál kapok blokkot vásárláskor, sehol máshol. A főnarancsnok pedig még csak említést sem tett ennek megváltoztatására. Gyalázat."

És tedd hozzá, hogy itt kiesik a költségvetésből több száz milliárd, ugyanakkor a multiktól és a lakosságtól beszedett milliárdokkal ezeket a "magyar" vállalkozókat támogatják. Mi lesz ebből???
exley 2011. 02. 15. 09:38
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#51
Ilyen "buzernyákokkal" van teli a PARLAMENT! Ennek az országnak vége. merkel sem tud beszólni ennek a főbuzinak, hogy te kisk@csög ne nekünk add a lét, hanem a nyomorultjaidnak, te agyalágyult, elveszed a segélyeket, hogy adadhasd az audinakés daimlernek, te BUZI, f@xsz@poK@cs@g.
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 09:32
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#50
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 01:03
#49
Hofinak volt az a bizonyos poénja, amikor a terv teljestéről beszélt a tsz-ben a sertésekkel kapcsolatban..

..mit vártak az egyerű embertől és mire a statisztika felért a legfőbb ilettékeshez, addigra már mindenki hozzá csalt 1-1 db-ot és végül a sor végén a legfőbb illetékes azt láthatta boldogan, hogy megvan az elvárt szám...

..vagy, ha más nem lesz, akkor bevezeti a Fizetsz párt a 2 órás munkarendet, így a korább 8 órás munkát szét oszthatja 4fő 2 órában dolgozó közt... így rögvest megnégyszereződik a munkavállalók száma!!!

...mennyi is az 1millió osztva 4-el?
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 00:53
Előzmény: #46  szivacs
#48
Én egymagam +17 embert eltartok pusztán a Miniszterelnök Úr lelkesítő szavainak hatására!
Törölt felhasználó 2011. 02. 15. 00:39
Előzmény: #34  Törölt felhasználó
#47
Ezt nagyon jól lefestetted.
Néztem ma a parlamenti közvetítést, és az egyik államtitkár válaszadásakor sokadszor is elcsodálkoztam, hogy egy egy ilyen figura államtitkár lehet.
A tudománya pedig tényleg nem más, mint, hogy a lózungokat elmondja folyékonyan, mindegy mit kérdeztek.
"A Nemzeti Együttműködés Kormánya...., hogy az elmúlt 8 év....", és a mondandója többi részében sincs semmi.
Igaz, alpolgármesterként kezdte felnőtt éveit és azóta sem volt hasznos polgári foglalkozása.
Az ilyenek honnan is tudnák, hogy miről kérdezik? Igaz, nem is érdekli, elég, ha a válaszát elfogadják a felettesei.

:(((((
szivacs
szivacs 2011. 02. 15. 00:02
Előzmény: #44  johai
#46
hát aminek meg kell szűnnie, azaz most már csak 910.000
és akkor már olyan nagy lesz a termelékenység, hogy nem +3 embert tudnak eltartani, hanem +4-et!
gazmber 2011. 02. 14. 23:56
Előzmény: #44  johai
#45
-:(..ha a vasárnapi munkát is betiltják, azzal becslések szerint 20-30000emberke kerülhet lapátra...
johai 2011. 02. 14. 23:09
Előzmény: #38  szivacs
#44
Milyen egymilla munkahelyről beszélsz?

90000 -el emelkedett a regisztrált munkanélküliek száma,jó ha ezt nivelálni tudják év végéig.
Valós munkahelyek létrehjötte a világgazdasági konjukturától függ.
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 23:09
Előzmény: #42  Sigorszky
#43
Sigorszky 2011. 02. 14. 23:07
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#42
csak nehogy a csillag mellé a sarló meg a kalapács is felkússzon
szivacs
szivacs 2011. 02. 14. 22:59
Előzmény: #37  Törölt felhasználó
#41
Tisztelt alain!
Meglehetős figyelemmel lévén arra a cseppet sem elhanyagolhatónak tűnő körülményre, hogy mindezidáig még egyetlen egy értékes hozzászólásával sem örvendeztette meg az eme fórumon virtuálisan megjelent résztvevőket, némi malíciával akár még túlzónak is vélhetnénk azt az alpári módon megfogalmazni sikeredett igénybejelentését, hogy a mások számára is látható alfabetikus megjelenítés fájó hiánya ellenére esetleges érdemi reakcióra tarthasson igényt egy olyan kérdés megválaszolásával kapcsolatosan, melynek közzétételében vélhetőleg a szellemi emelkedettség eme szintje elérésére tett rendíthetetlen igyekezetének bokros teendői eleddig teljes sikerrel akadályozták meg.
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 22:48
#40
Szerintem pedig igenis a végső győzelem küszöbén állunk. Csudájára jár majd a világ annak, amit a nemzetes miniszterelnök úr ezzel az országgal tesz. Felemelkedik a magyarok csillaga, és ott is marad, meglássátok.
johai 2011. 02. 14. 22:42
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#39
Mocsadék gaz spekuláns a kormány,mert diferenciál a piaci szereplők között,nem egységesen szabályoz.

Azt jól kifundálták hogy saját magukat,és a felső 10%-ot helyzetbe hozzák,nekik nincs válság,a terheket másoknak kell állni.
szivacs
szivacs 2011. 02. 14. 22:39
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#38
jólelkű igaz spekulánsok...nekik köszönhető minden!!!...mindenki maradhat otthon!!!....megszűnhet 1 milla melóhely...nem kő mán dógozni!!!...ez mán teccik!!!...ezt támogassa az új hitelrendszer...áldunk érte benneteket, jólelkű igaz spekulánsok!!!
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 22:38
Előzmény: #36  szivacs
#37
majd akkor büfögj itt újra, ha egyszer képes leszel konkrét kérdésekre válaszolni...
szivacs
szivacs 2011. 02. 14. 22:33
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#36
bocsi, de az aki impotens, az ugye azért az, merthogy nem tudja azt tenni, amit te négyszer leírtál - úgy tűnik, össze vagy zavarodva mint a vindóz :-)
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 21:59
#35
mocsadék gaz spekulánsok...miattuk van minden!!!....eriggyetek dógozni!!!....lesz 1 milla új melóhely...itt dógózni kell!!!...ha tetszik, ha nem!!!...ezt támogassa az új adólehúzó rendszer...majd adok én neketek, mocsadék gaz spekulánsok!!!
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 21:45
Előzmény: #27  exley
#34
exley,

"Nem akarom bántani, ezt az orbán gyereket, de halány fingja sincs semmiről, ez már világos. Fletónak sem sem volt még ennyi fingja sem, de az legalább úgy tett mint aki érti a miniszterelnökséget. Ez az ember még annyi fáradságot sem vesz, hogy legalább megpróbálná elhitetni, hogy ő a tuti-frankó miniszterelnök."

Ne bántsd már őket... :)

A profi politikusok igenis értenek valamihez: mégpedig a szavazatgyűjtéshez és a lózungok puffogtatásához... Mivel a legtöbb esetben valaki úgyis megnyeri a választást, így mindig van győztes, mindig van, aki ünnepeltetheti magát... Hiszen vakok között a félszemű is király.... :)

Eccer lenn, egyszer meg fenn...

A szavazatgyűjtésen meg a hangzatos lózungok puffogtatásán kívül úgysem értenek semmihez, mert ha értenének bármihez is, abból is képesek lennének megélni, nem "kényszerülnének" a politikai pályára... :)
Sigorszky 2011. 02. 14. 20:58
Előzmény: #31  exley
#33
Én mikor hallottam, azt hittem ez egy vicc, de aztán utánanéztem és rájöttem, hogy komoly. Na, lézerjani után ez már nekem is sok volt.
exley 2011. 02. 14. 20:57
Előzmény: #29  Sigorszky
#32
A fehér egeret sem fogja meg a macska, ezeket is kímélni kell.
exley 2011. 02. 14. 20:55
Előzmény: #29  Sigorszky
#31
Szájer Joska Bruxellesből rájött hogy szavazni kellene a "kismalacok" helyett is a szülőknek.
hajrá alkotmány, hajrá magyarok.
loliense 2011. 02. 14. 20:53
Előzmény: #26  Törölt felhasználó
#30
Jó estét,szeretnék az eredeti témához hozzászólni!
Azonban előtte leszögezném,hogy senkivel sem értek egyet,mivel, nem tudom mi a rákot mondott a Fidesz elnöke.
Azonban biztosan tudom és zsigereimben érzem,hogy frankót olvasott fel jegyzeteiből, mivel nem hazudós!
118%-ig bízom szavaiban, mert nyugtatók hatása alatt állok,vagy fekszem!
Sigorszky 2011. 02. 14. 20:51
Előzmény: #27  exley
#29
Itt van Egyiptom esete. Kihirdették, hogy új alkotmány lesz, amit a végén népszavazással szentesítenek. Nálunk? A népszavazás szótól minden ...verő és ...szopó politikus irtózik.
Most egyetértek a szocik javaslatával alkotmány ügyben (4/5), de sajnos hitelességük = nulla, ez egy ilyen ország. Ha az idős szüleim nem szorulnának gondoskodásra, hát....
Ha nálunk lenne hadsereg, mint pl. Egyiptomban, ami tudná gyakorolni a hatalmat, ki kéne söpörni ezt a magamista politikus réteget mind egy szálig. Az undorító spanyol csigában több a gerinc, mint ezekben.:((((
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 20:48
#28
elbaszott ország
elbaszott kormányának
elbaszott vezérének
elbaszott ténykedése

impotens ez az ország teljesen!
exley 2011. 02. 14. 20:35
Előzmény: #25  Sigorszky
#27
Nem akarom bántani, ezt az orbán gyereket, de halány fingja sincs semmiről, ez már világos. Fletónak sem sem volt még ennyi fingja sem, de az legalább úgy tett mint aki érti a miniszterelnökséget. Ez az ember még annyi fáradságot sem vesz, hogy legalább megpróbálná elhitetni, hogy ő a tuti-frankó miniszterelnök.
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 20:34
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#26
Te , aki pontozgatsz , - ami váljék egészségedre- leírni nem tudod, mi az amiben nem értesz egyet, és főként mi a véleményed? Írtam már, ez itt nem tornász verseny , hanem fórum.
Sigorszky 2011. 02. 14. 20:25
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#25
20/100 azé' jobb :))
Ez itt a dühöngő, vagy mi van etsak?
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 19:40
Előzmény: #21  Törölt felhasználó
#24
))
te embergyerek, megőrűlsz a dühtől.))

aztat mondta a király, hogy örüljetek, hogy büntetlenűl még itt ülhettek.
na szedd elő a másik nicked, és írj valamit.
csákány.
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 19:37
Előzmény: #18  gazmber
#23
Úgy gondolom, üvöltően nyilvánvaló , hogy az új alkotmány a legfontosabb a hatalom számára. Sajnos mindennél fontosabb. Talán bizony azért, mert belecsempésznek olyan kitételeket, ami nehezíteni fogja a leváltásukat. Az új alkotmány " megideologizálásához" érvként szükség lenne a "2/3 akaratából történik " című örökzöldre. Viszont, ha jóval előtte a nép elé tárják az igazi megszorító intézkedéseket, akkor sok minden lesz, csak 2/3 nem, vagyis odaveszik a fő ütőkártya. Szerintem elég átlátszó az időhúzás oka.
morci 2011. 02. 14. 18:16
#22
Amit hónapok óta hiányolok, az a költségvetés bevételi oldalának rendbetétele vagy legalább ennek megkísérlése, egyáltalán megemlítése. Aki nem teljesen hülye, látja hogy ELKÉPESZTŐ adócsalás folyik. Kizárólag a sokat szidott multiknál kapok blokkot vásárláskor, sehol máshol. A főnarancsnok pedig még csak említést sem tett ennek megváltoztatására. Gyalázat.
Törölt felhasználó 2011. 02. 14. 17:58
Előzmény: #19  szivacs
#21
Az valóban érthetetlen, hogy közel egy évvel a választásokat követően még mindig semmit nem tudunk a kormány(Fidesz) gazdaságpolitikájáról. Ez nemcsak a kormányt, de azt a birkahadat is minősíti, aki még mindig bízik ebben a lepusztult bagázsban, hogy bármi lényegeset is képes lesz elővezetni.

Az még csak érthető, hogy a választások előtt nem terítettek ki kártyát, hiszen a jó ultijátékos is csak ritkán játszik terített betlit főleg nem ha mindenki 40/100 terített durchmarsot vár tőle, ám az már kevésbé, hogy ezzel a semmivel egy éve képesek betömni a pénzügyi befektetők száját is.

Topik gazda

antiguru
4 5 4

aktív fórumozók