Topiknyitó: Törölt felhasználó 2010. 07. 09. 17:38

Tolvajrészvények: KEG = HUMET = ECONET = KUCSSOFT = APPENINN = PHYLAXIA = GENESIS  

Tolvajrészvények: KEG = HUMET = ECONET = KUCSSOFT = APPENINN = PHYLAXIA = GENESIS
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 08. 12. 11:49
Előzmény: #159  Törölt felhasználó
#160
*5-ös összefoglaló
:)
Törölt felhasználó 2010. 08. 12. 11:38
Előzmény: #158  Törölt felhasználó
#159
Csatlakozom az előttem szólókhoz. + néhány jó tanács:
- Ha már megvan a brokicég... Először megbízható, jó papírral kereskedj, az OTP erre kiváló;
- Spekipapírokkal majd csak azután, ha az előzővel már sikerült eredményeket is elérni, határidős BUX szintén csak később (a topic címbeli papírokkal majd csak több éves tapasztalattal max.);
- Kezdetben nagyobb, rövid, középtávú (néhány naptól néhány hónapig) tartó mozgásokat próbálj megfogni. Aztán majd kialakul melyik fekszik jobban neked;
- Próbáld kikapcsolni az érzelmeidet: ne akarj reménykedni bukó poziban, ha az eszed azt mondja szar, akkor ki kell szállni; ne légy kapzsi, ne egy üzleten akarj mindent, ne tolj be minden pénzt egy poziba; ne legyen kereskedési kényszered, csak azért mert unatkozol, ne nyiss pozit (egy tapasztalt tőzsdés lehet, hogy naponta figyeli a piacokat, de akár hetekig se köt semmit);
Törölt felhasználó 2010. 08. 12. 10:24
Előzmény: #157  martin36
#158
KBC-t javaslom.

Ha sokat reklamálsz az Ersténél a menet közben felmerülő problémák miatt, a végén még kapsz egy belső levezést, amiben téged tárgyalnak ki egymás között és a sok ugra-bugráért javasolják egymásnak a szerződés felbontását. :))
martin36
martin36 2010. 08. 12. 09:57
Előzmény: #156  Törölt felhasználó
#157
otp cib -szinte a legtrágyábbak.
Évek ota erste portfólióról nyomatom,gyors,olcsó,megfelelő teljesen.
Ezt ajánlhatom a kezdőknek,illetve azt,h gondolkodva olvassák el a topic címét.
Törölt felhasználó 2010. 08. 12. 08:40
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#156
Sziasztok!

Érdekes amit itt néhányan írnak....Régebben bevallom én is így gondolkodtam, de sikerült "kinőni" belőle. Ma már ha vesztek nem kell sokat gondolkodnom ki vagy mi miatt volt, csak a tükörbe kell néznem és magamra mutatnom: Te vagy a felelős! Ahogy Birger S. bácsi mondja: -"Csak két dolgot lehet kontrollálni, magadat és a kockázatot". Lehet mást hibáztatni, tolvajrészvények, a Kósa bejelentés, áramszünet, sz@r a gépem/szoftver....stb. De szerintem ekkor a felelősség kérdése már rég el van vetve!! A barátom is panaszkodik, hogy sokat vesztett a Kósa bejelentés miatt. Amúgy stoploss-t nem használ....vicces.Persze megint csak szerintem, ezen részvények chart-ját nézve és elemezve nem tudom mi alapján lehetne üzletileg jó és KOCKÁZATKEZELT döntést hozni.....Ja, és nincs jó brókercég, csak kevésbé rossz. Az OTP szerintem is felejtős! KBC vagy ERSTE inkább.

Ui: Remélem, sikerült egy-két embernél kihúznom a gyufát....
Törölt felhasználó 2010. 08. 11. 23:14
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#155
Szia!.

A Humethez, Keghez stb. nem akarok hozzá szólni, ez legyen a te döntésed.
Az Otp.-nél való kereskedést szerintem viszont
felejtsd el. Kbc, Erste és a nálam okosabbak biztos tudnak ajánlani jó ill. jobbakat, de az Otp-t
számold fel.
Én Erstézem, nekem jó, kellően gyors és az ára nekem megfelel.
"+" Vélemény
" A vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van belőle, de senki sem kíváncsi a másikéra."
"+"Tanulj, olvass és ne a fórum alapján dönts. :)
Remélem segítettem,
budoire 2010. 08. 11. 23:05
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#154
pont jó helyre írtál Humet ügyben, a topic címe sok mindent megmagyaráz, enyhe túlzással. A Humetet messziről kerüld, a KEG-et is, meg az összes többi részvényt is, csak a gond van velük. A fenti listán szereplők meg többnyire a kisböfögtetők megszopatására jöttek létre. Alig várjuk már, hogy az Őrmester nevű cég is a tőzsdére jöjjön...
Humettel nemhogy napon belül, de még hónapon belül sem lehet nyerni. Csodák pedig... hát, a humetnél kurvaélet hogy nincsenek... Egyébként piaci áron vettél és adtál el, nem limitáron, azért buktál. Általában 50-100 ezer darabot szoktak eladni 10 forintért és egyet-kettőt vesznek 11-ért a grafikon megcsúfolása miatt, tényleg csak azért, hogy azt hidd, most épp 11 az árfolyam. Kerüld el, mint a tüzet.
Törölt felhasználó 2010. 08. 11. 22:43
#153
sziasztok.

Totál kezdő vagyok tőzsde téren. már egyszer befektettem otp részvénybe egy kisebb lóvét. Mondanom sem kell a válság előtt vettem szóval buktam rendessen... most gondoltam kicsibe probalkozok. ki is néztem magamnak a Humet-et gondolván napon belüli kereskedéssel csinalok egy kis profitot. hát nem igy lett!! otp-nél van a számlaszámom amivel nyomatom... ami érdekes. ki volt irva hogy aktuális értéke a részvénynek 10ft. gyorsan attam is megbizast "vegyél" 6500 részvényt. mire teljesult 11 ft lett :( gondoltam nah semmi baj hamar eladom hogy csak a tranzakcio dijat bukjam meg is adtam nyomba a megbizast "add el " . el is adta 10 ft-n. nah hopsz megint buktam... ezt meg megcsinaltam 2szer.... és érdekes modon mindig amikor adtam megbizast akkor valtott értéket a részvény. számomra elönytelen értékre :( most egy kicsit pipa vagyok. nem tom mit rontok el ... igazabol nem tudom meg mi mit mozgat, mivel nem is talaltam meg olyan konyvet ami pontossan leirna. ez a tozsde és igy mukodik.. ha esetleg valaki valamit tud segiteni azt megkoszonném.

Üdv Gábor
Törölt felhasználó 2010. 08. 10. 23:07
Előzmény: #144  exmnbs1
#152
nincs semmi gond a dzsenezisszel. teljesen jól passzol a magyar gazdaság alakulásához ill. tempójához, mentalitásához.

gyár?, termelés? ...ugyan már minek az.
4-es metró metrókocsik nélkül? ugyan már minek az.

szerintem teljesen korrektül rendben van a geni.

nem történik semmi, csak a tili-toli évekig.
Törölt felhasználó 2010. 08. 10. 23:01
Előzmény: #150  Törölt felhasználó
#151
"utóbbi 1 évben csak hitvány cégek kerültek tőzsdére........ "

azt nem mondom,hogy mindig minden árfolyam mozgás mögött korrektség van, de kár lenne azért simlisséget gondolni minden papír mögé, csak azért mert kicsi..nagyok mögött is van simlisség néha.

a baj abban lakozik,hogy kicsi a magyar piac és még kisebb benne a pénz...gyakorlatilag 3-4 blue-ra jut pénz, a többi meg vegeta.

de attól még korrekt papírok lehetnek, csak kicsik és nincs rá pénz....ennyi.

Törölt felhasználó 2010. 08. 10. 22:10
Előzmény: #149  exmnbs1
#150
Úgy tűnik catdog jól ráérzett az Appeninnre.....

Szomorú hogy az utóbbi 1 évben csak hitvány cégek kerültek tőzsdére........

:(
exmnbs1 2010. 08. 10. 13:59
Előzmény: #148  exmnbs1
#149
exmnbs1 2010. 08. 10. 13:59
Előzmény: #147  Johnny178
#148
11:31
Johnny178 2010. 08. 07. 10:21
Előzmény: #146  exmnbs1
#147
Úgy gondolom hogy ez befér ebbe a topikba:link
exmnbs1 2010. 08. 04. 08:27
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#146
szerintem is kakukktojás, gondolom az állandó veszteségességével kvalifikált a topikindítónál
Törölt felhasználó 2010. 08. 04. 08:16
Előzmény: #144  exmnbs1
#145
...azt azért elárulhatnátok, hogy az econet miért is szerepel ezen "részvénytípusok" között?
exmnbs1 2010. 08. 03. 22:30
Előzmény: #143  exmnbs1
#144
A Genesis napelemes übermutyis szerződés 3. módosítást még 30-án módosították ismét

Úgy néz ki a GSH és GSS még kvázi ingyen sem kell, úgy lepusztították

Természetesen a 35m Usd kp nem érkezett be, csak valami 47mUSD-os apport ígéret, ami annyira gagyi, hogy még a nevét sem árulták el

A GCM jár el az ügyletben, aki mindössze 31%-os tulaj
A cégből és a letétből úgy néz ki ugrott minden

De spanyol gyár befejezése (még el sem kezdték) mellé brazilról is hantáznak

Megjelent egy GIG Holding mint tulaj, nem lehet tudni ki is...

exmnbs1 2010. 08. 02. 11:03
Előzmény: #142  exmnbs1
#143
Ezek a cégek örökké élnek itt a tőzsdén?

1998-as válság után tisztult a piac
exmnbs1 2010. 07. 26. 21:14
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
Keg zuhéról eszembe jutott
Ma 16 után vették meg az első geni pakkot
Törölt felhasználó 2010. 07. 20. 11:43
Előzmény: #140  Törölt felhasználó
#141
minek?

tán csak nem buktál ezekkel is?

Topik gazda

catdogbeer
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek