Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 06. 22. 19:50

JÓSDA topik  

Várom a választ,rossz időt?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 22:17
Előzmény: #677  Törölt felhasználó
#680
Szia!

Szívesen elolvasnám a 37.heti tőzsdei prognózisodat.Úgy vettem ki szavaidból,hogy magas szinten vágod a tőzsdét.
yossarian78
yossarian78 2009. 09. 06. 22:17
Előzmény: #677  Törölt felhasználó
#679
Möbius olyan papírokkal kereskedik, amelyek emelkedő csatornában vannak. Amíg a trend nem törik hiba az eladás. Ebben igaza van, akár tetszik akár nem.
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 22:11
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#678
Köszönöm szépen Möbiusz!

Sokat tanultam az eddigi tanácsaidból.Ahogy emberi oldalról megismertelek,szinte biztos voltam benne,hogy a sértődöttség helyett a segítőkészség motivál és ismét segítesz sokunknak.
Nagy szükség van rád az otp topicban is.
A pénznél sokkal fontosabb az a nyugodt,megfontolt magatartás amit tanusítasz a fórumon."A jövő a béke emberéé."
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:37
Előzmény: #659  Törölt felhasználó
#677
baaaah... ez az!
omlik a friss hus a vagohidra.. :):)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:35
Előzmény: #666  Törölt felhasználó
#676
na kb. ennyi a kettotok tozsdei szakismerete...! :)

HAJRA! nektek is :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:35
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#675
varja a fene... ha te varod akkor beszelgess vele itt :) de masok neveben jo lenne nem tennel felelotlen nyilatkozatokat :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:34
Előzmény: #672  Törölt felhasználó
#674
a mobius topic sokkal izgalmassabb gyere at oda :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:34
Előzmény: #670  Törölt felhasználó
#673
dehogy profi...
az egyszeru embereket konnyu megvezetni
akkor lenne profi ha minket is sikerulne :)

de gyakorlatilag februar ota atlatszo a mobius gyerek... azota meg sokan jottek meg sokan el is mentek a tozsderol szoval mindig van egy uj csapat akit be tud gyujteni maga kore
igy van ez jol
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:24
Előzmény: #671  Törölt felhasználó
#672
10 pont )
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:18
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#671
..korábban a blikkben vagy a nők lapjában szerkeszthetted a horoszkóp rovatot....na ott szoktak ilyen tanácsok, leírások lenni...olyanok, amiben mindenki bele láthatja azt amit akar...mert van benne mindkét esetre elképzelés...
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 21:13
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#670
...nesze semmi...fogd meg jól...
tartás, de ha emelkedik akkor vétel, egyébként meg az óvatosok nem vesznek....
:)))

mindenesetre nagyon jól adod el magad..ebben tényleg profi vagy...
paramfazon 2009. 09. 06. 19:58
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#669
Szia !
Kösz hogy gondoltál a nyugodt többségre.Úgy gondolom annak aki tanulja a tőzsdézést és nem kizárólag ez alapján akar kereskedni utat mutat milyen irányban tágítsa isnereteit.
Sajnos sok a szándékos félreinformáló.Ezeket kiszűrni laikusként nem tudtam volna.Remélem továbbra is támogatod a jószándékú többséget.

Üdv
oxylant
oxylant 2009. 09. 06. 19:07
Előzmény: #667  Törölt felhasználó
#668
Minden kedves olvasónak szép estét, a jövő hétre pedig sok pénzt, boldogságot, örömet, kitartást, s NYUGALMAT !!
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 19:04
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#667
Szép estét...
Ezt várja a szakvezetés...!!
Örülünk hogy elmúlt a " hisztid " :)))
Napközben is várunk az OTP topikban...
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 18:53
Előzmény: #665  deak31
#666
Hajrá MÖBIUS!
deak31 2009. 09. 06. 18:49
#665
Köszönöm möbius !
Jó ismét olvasni.
Pipaas 2009. 09. 06. 18:43
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#664
Szép estét mindenkinek !
Ha lehet hagyjuk el a homokozó lapátkákat, meg vedrecskéket, és ne szórjunk homokot egymás szemébe !!!
Köszönöm a heti elemzést !
Mindenki annyit vegyen figyelembe belőle amennyit jónak lát , én is ezt teszem !
Jó lenne alternatívákat is olvasni, de nem vagyok naiv !
Ha segíthetnék én is azt javasolnám, olvassál sokkal szelektívebben, és ne reagáld le a homok szórókat !
Űdv !
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 18:40
#663
Kedves Möbius!

Kíváncsivá tettek az elemzéseid, szívesen megtekinteném őket. e-mail címem: vermesa@citromailponthu
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 18:36
Előzmény: #661  Törölt felhasználó
#662
Köszönöm, hogy ismét közzé teszed az elemzéseidet.

Bár én nem vagyok olyan tapasztalt mit mások, ahogy én látom jelenleg nem látok nagy erőt az emelkedésre az USA indexeiben. Ezért én a jövőhétre oldalazást várok, hacsak nem jön egy nagyon pozítiv hír, viszont negatív hír esetén elinulhat egy kisebb fajta realizálás, de nagy lejtmenetre sem számítok. A magyar rv-k chartjait a 4 napos szünet miatt még szerintem mutathatnak egy kis hibát, de ez nem számít, mert én is azt látom, hogy a nagy indexeket követi a magyar tözsde.
Törölt felhasználó 2009. 09. 06. 18:17
Előzmény: #660  simpy
#661
Kilátások a 37. Hétre.
A 36. hétre szűkkörben közreadott elemzés oldalazást prognosztizált, s ebből adódóan TARTÁS minősítés volt az ajánlás, Legfőbb mondanivalója az volt, hogy felhívta a figyelmet az esés miatti VÉSZELADÁSOK elkerülésére, esetleges veszteségek szükségtelen realizálására.

A jövő hét az amerikai tőzsde szünetével indul, tehát az iránymutatást a Dax fogja adni a hétfői napon.
A részvények rövidtávú túlértékeltsége megszűnt, az USA indexei 1% feletti plusszal, zártak jelenleg stabilan semleges helyzet áll fenn.
Ha számolnunk is kell valamikor egy határozottabb korrekcióval , az nem a 37. héten fog bekövetkezni.
Az OTP fő trendje továbbra is emelkedő, sőt a trendcsatorna aktuális hullámának ereszkedése mint az árfolyam görbe, mint az ellenőrző index tekintetében megtört.
Szinte minden részvény chartján megfigyelhető az az MA20-ról történt visszapattanás, amit személy szerint az ingadozásokon túl, az esések megszűnésének tekintek heti szinten.
A jövő arról fog szólni, hogy néhány kereskedő ideges lesz, eladásokat fog vizionálni, short után kapkod. Az ideges, tervszerűtlen kapkodás költséges mulatság.
Nyugalomra intenék, hiszen Ázsiában, Ausztráliában lényegesen jobb a helyzet.
A középtávú trend emelkedő, de néhány nap esetében nem zárható ki az esés sem, ugyanakkor egy-egy hír fölfelé lökheti a piacot.
Ezt hívjuk semleges helyzetnek ingadozással.
Ajánlás: tartás , a fő nemzetközi indexek emelkedése estén vétel.
A magyar gazdasági helyzet, a részvény árfolyamok szempontjából szintén semleges, tehát átvette az irányítást a nemzetközi hangulat. (A nagyon óvatos befektetők nem vásárolnak.)

Topik gazda

1otp
1 1 1

aktív fórumozók